sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Motivace
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 17.3.2007 10:57    Post subject: Reply with quote

motivace je pro mě strach z budoucnosti..a pak hlavně známý a jejich uspěchy, prostě když člověk někde vidí, že to vážně jde...
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 17.3.2007 11:10    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Sat 17.3.2007 11:29    Post subject: Reply with quote

Mne dost motivuji kamaradky - driv me nabijeli energii nase povidani, ted aspon maily. A ty maily snad jeste vic - dneska me A. tak suprove nakopla, ze mam energie na rozdavani a uz vubec nepochybuju, ze zvladnu skolu (skoly), praci i dite.

Pak me dost motivuje (ve skole), kdyz jsou tam lepsi, talentovanejsi atd. Fakt lepsi bejt nejhorsi mezi chytrymi, nez nejlepsi mezi blbymi, nebo jak se to rika. Bohuzel to v soucasnosti moc nefunguje, protoze jsou vsichni lini jako vsi Confused V Praze je to lepsi, tam si kolikrat pripadam jak debil, coz je dost dobra motivace Smile

Strasne me demotivuje neuspech. Bohuzel nejsem ten typ, kteremu kdyz se neco nepovede, rekne si: pockej priste, ja ti ukazu...Potrebuju uspech, jinak koncim Confused

Taky si myslim, ze umim lidi motivovat, vlastne se asi motivujeme s kamaradkami navzajem. Hrozne me vzdycky potesi, kdyz nekdo rekne, ze jsem ho k tomu dohnala. Posledni uspech si pripisuju u kamarada, ktery chtel vzdat Zertifikat Deutsch a pak mi prisel podekovat, ze jsem ho k tomu dokopala.

V praci me dost motivuji penize, ale hlavne kdyz vidim pokroky studentiku Smile Strasne casto vzpominam jeste v Plzni na jednoho meho "zaka", skoro padesat mu bylo a mel dost problem s nepravidelnymi slovesy. Pak jeden den prisel a fakt to umel a ja mela radost a on mi rekl, ze se to naucil kvuli me, ze vedel, ze budu mit radost Smile Ja vim, mel se ucit predevsim kvuli sobe, ale co, hlavne ze je umi, ne Mr. Green

Neumim se motivovat ve sportu, ted si teda uvedomuju dulezitost cviceni kvuli mimcu, ale jinak absolutne ne, nebavi me to a to je to pak s motivaci hrozne tezky.

ed: libi se mi, co napsala o motivaci u sportu la fraise. to je asi jedine, co by me donutilo neco pravidelne a planovane delat Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sat 17.3.2007 12:13    Post subject: Reply with quote

S temi kamaradkami to mam to samy. Mam dve kamaradky, ktery jsou svym zpusobem muj vzor. Jsou odvazny, kreativni, do vseho se poustej s takovym elanem a nasazenim. A zvladaji tolik veci najednou. Fakt me to fascinuje.

Tady na boardu me "nakopavaj" lidi jako Chocolate, Rhi, Max, Court, Hans, Mery a nekteri dalsi...
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Sat 17.3.2007 12:19    Post subject: Reply with quote

Dobré téma. Nemotivuje mě nikdo, jen sem toho názoru že je teřba nemarnit čas a správně ho zužitkovat, mít správný plán a neflákat se Cool
Stačí chtít, vůle je největším bičem.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sat 17.3.2007 12:25    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28440

PostPosted: Sat 17.3.2007 12:47    Post subject: Reply with quote

moje motivace vychazi ze me samy...nechci zklamat sebe a ani sve okoli a proto makam...vim,ze bez toho,abych poradne delala, ze me nic nebude a stejne jako court me dost motivuje vidina spokojene greenwood za 10-15 let...
takze k uceni me motivuje to, ze chci delat jednou praci,ktera me bude vazne bavit a bez uceni se k ni tezko dostanu
k praci me motivuje fakt,ze chci byt alespon castecne samostatna a neprosit rodice o kazdou korunu
ke sportu me motivuje asi jen pritel,nechci byt jen pecka,co nic nedela,kdyz vidim,ze jeho sport vazne bavi...a me zacina taky...
potrebovala bych nejakou motivaci k tomu prvnimu kroku abych zacala neco delat,dokopat se k tomu,to je sakra tezky Laughing
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 17.3.2007 12:49    Post subject: Reply with quote

moje motivace je směs pudu sebezáchovy + přání
Učení - potřebuju mít titul, nějakou školu aby mě dali nějakou práci + chci malovat, a dosažené vzdělání by mi to umožnilo

Práce - motivací jsou peníze, tam je to bezpochyb + že si za to koupím něco co chci

Sport - motivací je zdraví + nic moc, možná pobyt někde na čerstvým vzduchu, ale jinak sport nemám ráda, takže motivací je jen ta nutnost cvičení jako podmínky zdraví

představa za 5-10 let jako uspěšné, chytré a spokojené ženské. tak to je přesný, mám to taky podobně!!!!


Tvorba - motivuje mě strach, že se zabývám něčím o čem nemám šajna, tudíž nutnost trénovat se v tom, hledat, zlepšovat se + prostě mě to samo od sebe baví

další :

motivuje mě jeden spolužák, který chce být nejlepší a někdy mě s tím strašně se*e!! takže mu chci okázat, že tu není ten nejlepší!!! Evil or Very Mad Twisted Evil

motivuje mě pochvala!

a ke škole taky to, že vlastně krom školy nemám v životě jinou zálibu, tak chci se jí věnovat pořádně, no
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sat 17.3.2007 13:47    Post subject: Reply with quote

motivuji me uspesnejsi, chytrejsi a uzasnejsi lidi nez ja a taky ten pocit, ze mam budoucnost ve vlastnich rukou a "jaky si to udelam, takovy to budu mit"

a samozrejme klasicky nejvic me motivuje predchozi uspech, nejaka pochvala, kdyz se mi neco povede, to me vzdycky nakopne
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Sat 17.3.2007 14:01    Post subject: Reply with quote

Motivují mě lidi, které z nějakého důvodu obdivuju a v těch určitých vlastnostech a schopnostech se snažím být jako oni.

Hrozně moc mě motivuje úspěch a pochvala, to se pak můžu přetrhnout, abych byla ještě lepší Smile Naopak když mi něco nejde, lehce sklouzávám k myšlenkám, že to stejně nezvládnu tak dobře, jak bych chtěla, tak to flákám a rychle vzdávám...

Motivuje mě, že dělám něco pro druhý nebo pro sebe.

Umím motivovat malý špunty tím, že jim jdu vlastním příkladem... snad.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sat 17.3.2007 15:22    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13159

PostPosted: Sat 17.3.2007 15:54    Post subject: Reply with quote

motivaci...tu si musím pořád pracne vytvářet...ale prostě si představím jaké to bude u cíle a co všechno bude jinak a jak budu spokojenější...motivuje mě vidina toho (koho Twisted Evil ) budu mít...absolutně me demotivuje neúspěch Confused ...taky nejsem ten typ co ho to nakopne,bohužel..
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
culotes
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4782

PostPosted: Sat 17.3.2007 16:24    Post subject: Reply with quote

poslední dobou mě často nemotivuje vůbec nic a podle toho to taky vypadá Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Berus
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1650

PostPosted: Sat 17.3.2007 18:54    Post subject: Reply with quote

Ke cvičení mě motivuje pohled na sebe v plavkách.. Laughing ne, spíš představa, jak budu v těch plavkách vypadách v létě (tzn. lépe).

K učení a vzdělávání se motivuju víceméně sama, ale dobré podněty mi poskytuje přítel a moje bývalá nejlepší kamarádka, s kterou "tiše" soupeřím o to, kdo bude úspěšnější a lepší.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Sat 17.3.2007 19:57    Post subject: Reply with quote

zajímavé téma... nevím, kde teď beru motivaci, prostě buď je motivace (nebo aspoň disciplína), nebo není Confused Embarassed
ale dřív jsem si vždycky představovala, jak budu strašně dobrá v tom, co budu dělat, a všichni mě budou chválit, obdivovat a budou na mě pyšní Razz
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms