sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vztah-láska,zamilovanost,city vs. to ostatní
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 15.3.2007 20:37    Post subject: Reply with quote

BaBetka wrote:
Sluníčko..hrozně ráda bych tě potěšila, ale takové věci bys asi opravdu neměla řešit po pár týdnech Sad
Nemůže to být teď nějaký přechodný stav? Nenaštval tě? Nepřejde tě to za pár dní?
Radit ti, aby ses na třídu vykašlala, je zbytečné, pokud je to zakořeněné hluboko v tobě, asi s tím moc nenaděláš, i kdybys nakrásně chtěla..

Jediná možnost je trochu vychladnout a pokud budeš mít pořád smíšené pocity, měla by sis zkusit věci ujasnit..


Nenaštval...on je tak zlatej,že mě ani naštvat ničim nemůže... Ty pocity jsou ve mně vážně smíšený. Někdy mi přijde,že ten vztah je vzhledem k mým střídavým citům moc,ale zase že přátelství by bylo málo.Už se cítim bezradně. Asi bych to fakt měla přestat řešit,jinak se z toho zbláznim. Sad Přijde mi,že ho miluju občas..je to tak 50 na 50...Už sem z toho citově vytížená.Je hrozně vyčerpávající na to pořád myslet.Navíc jak se vidíme prakticky každej den....
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Thu 15.3.2007 20:40    Post subject: Reply with quote

No jo, ideální by bylo se chvíli nevidět, abys měla šanci si uvědomit, jak moc ti na něm záleží, ale to je v tvém případě vyloučené.. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 15.3.2007 20:41    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 13:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Thu 15.3.2007 20:43    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Tak nema cenu se hned hroutit kvuli tomu co na netu napise nejaka Babetka Wink


Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Thu 15.3.2007 20:44    Post subject: Reply with quote

Já nevím, ale motýlci k začátkům prostě patří, přece jsi musela zažívat takový to prvotní okouzlení, napětí, kdy ho znovu uvidíš, pohledy do očí, čekat, kdy se tě dotkne a tak ne? Love

Já jsem asi extrém, ale vždycky, když jsem opravdu zamilovaná to opravdu je v začátcích dost relativní Mr. Green tak jdu úplně do kolen, klepu se jako blázen, každý dotek je jako křest ohněm... a tak. Bez toho je to možná, fajn, jisté... ravionální. Ale zamilovanost je zpočátku právě o tomhle, a svědčí to z části i o vzájemné přitažlivosti a tak.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 15.3.2007 20:56    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Vis ja si myslim ze tyhle vykyvy jsou porad v poho. Teda aspon u me je to dost ruznoroda skala Cool Od neskutecne averze pres nastvani, faze "tak se treba po***" az po absolutni porozumeni a lasku Wink

My se moc casto nevidime, takze se na sebe porad tesime..


Taky bych brala vztah,ve kterým bych toho druhýho neviděla denně... No ale co nadělám.. To by asi bylo o něčem jiným Confused Jinak můžu se zeptat jak jste spolu vy dva dlouho??
BaBetka-do matury spolu budem pořád...to překousnu Laughing

Jinak ty citový výkyvy jsou různý...Jo,jsou tu negativní,kdy jsem chladná,ale pak spolu třeba sedíme v kavárně,"ujídáke" horkou čokoládu,koukáme na sebe přes okraj sklenice...v tu chvíli je sladší než jakákoliv čokoláda a já se na něj žulim jak pitomec Laughing Ale tyhle chvíle sou krásný...Tak ten vztah snad nějakou cenu má Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Thu 15.3.2007 21:07    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by user_33 on Sat 1.9.2007 20:09; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 15.3.2007 21:08    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 13:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 15.3.2007 21:14    Post subject: Reply with quote

Kenzie wrote:
Slunicko, ja myslim, ze mate urcite pevny zaklad vztahu, podle toho, co jsi psala - rozumite si, smejete se spolu, verite si, mate se radi + je tam jeste neco navic (bez motylku). Vis, kdyby to nekdy skoncilo, urcite ti zustane min. vyborny kamarad.


Tohle do puntíku souhlasí.
jinak Loth-OK,nebudu se vyptávat,asi je to u vás taky zajmavý Laughing V každym vztahu je něco..
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Thu 15.3.2007 21:24    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Babetko, jak jako " Shocked " ? Proc tam asi byl ten smajlik- aby to nebylo brano smrtelne vazne. Cool


Jasně, ale každý smajlík je možno chápat několika způsoby. Cool
Nepředpokládám, že by se Sluníčko hroutila a nejspíš sem napsala svůj problém proto, aby každý vyslovil svůj názor, což "nějaká BaBetka" dělá. Nevím, proč je to třeba komentovat. Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 15.3.2007 21:26    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 13:59; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Thu 15.3.2007 21:31    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Thu 15.3.2007 21:31    Post subject: Reply with quote

No...s mojí první (a jedinou) láskou, jsem nejdřív vůbec nepočítala jako s potenciálním přítelem. Scházeli jsme se, pak jsme spolu začali spát, nebyla jsem do něj zamilovaná, ani se mi nijak extra nelíbil (trochu složitější okolnosti) a pak jsem ho bez jakéhokoli varování začala Milovat.

S mým nynějším přítelem, to byla úžasná bláznivá zamilovanost, taková ta klasická, krásná, ale celkem rychle odezněla a teď...je to takový hmm...možná jak popisuješ ty...

Takže si nevybereš Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 15.3.2007 21:34    Post subject: Reply with quote

ariely wrote:
No...s mojí první (a jedinou) láskou, jsem nejdřív vůbec nepočítala jako s potenciálním přítelem. Scházeli jsme se, pak jsme spolu začali spát, nebyla jsem do něj zamilovaná, ani se mi nijak extra nelíbil (trochu složitější okolnosti) a pak jsem ho bez jakéhokoli varování začala Milovat.

S mým nynějším přítelem, to byla úžasná bláznivá zamilovanost, taková ta klasická, krásná, ale celkem rychle odezněla a teď...je to takový hmm...možná jak popisuješ ty...

Takže si nevybereš Wink


Občas je to tak,že čim větší spád to nabere,tim to rychleji ochladne... Confused Ale zase se to posune do vztahu hlubšího..
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 15.3.2007 21:35    Post subject: Reply with quote

kyokushi wrote:
no jiste nehledej chyby na nicem a pak muzes bejt treba s clovekem ze zvlastni skoly.. on je taky hodnej a bude vernej Laughing Rolling Eyes


Roflnik
To sice jo,ale když to neni takováhle tragédie a je to k světu,proč se nesoustředit na tu lepší stránku věci (hmm zrovna já mam co říkat Rolling Eyes Laughing )
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms