sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vztah-láska,zamilovanost,city vs. to ostatní
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 15.3.2007 17:47    Post subject: Vztah-láska,zamilovanost,city vs. to ostatní Reply with quote

Chtěla bych se na něco poptat...se svým klukem jsem 2 měsíce.Je to hrozný zlatíčko,miluje mě tak,jako doposud nikdo,je to vážně sluníčko Very Happy Ale já pořád řešim,jestli je ten cit z mý strany "to ono".Pořád se totiž necítim nějak extra zamilovaně.Jo,jasně,mam ho hrozně ráda,ale někdy mam pocit,jako by tomu citu něco chybělo.Takový to skákání srdíčka v hrudi když ho vidíte,rozplývání se nad jeho úsměvem,tajení dechu před polibkem atd atd atd... Takže vlastně vůbec nevim,na čem sem..Myslíte si,že si vztah idealizuju a že si všechno představuju moc pohádkově nebo to o těch slaďárnách viz nahoře to až tak moc neni,nebo ty slaďárny tvoří větší část než to ostatní?? Myslíte si,že ke vztahu stačí to,že si rozumíme,natlemíme se spolu,nenudíme se,moc moc si věříme,máme se rádi...(to poslední zní děsně Laughing ) nebo to vážně musí bejt zamilování,vznášení se na obláčku a vášeň jako hrom 24 hodin denně???
Děkuju moc za názory Very Happy [/u]
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Thu 15.3.2007 18:14    Post subject: Reply with quote

Slunicko -> tak s mym pritelem to byly takove ty pocity "motylci v brise, podlamovani kolen..." a to jsem se toho hrozne bala. Myslim, ze to ke vztahu patri, alespon ze zacatku urcite.... ale neni to nutnost, muzes s nim byt mozna stastna i bez toho. Musis vedet, jestli ho milujes Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Thu 15.3.2007 18:17    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Wed 7.7.2010 12:11; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Thu 15.3.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

Není to podmínkou, někdy tyto silné pocity přitažlivosti a vzrušení máš už od začátku (jako já s mým bývalým) nebo se dostaví postupně, když toho člověka poznáváš (jako já s mým současným Razz ). Ze začátku jsem se před ním styděla, moc mě nepřitahoval, uvažovala jsem, že s ním ani chodit nebudu. Nechtěla jsem jen být sama.

A pak - asi po měsíci, jsem jednou byla u něj doma, on seděl v křesle, učil se, na sobě měl bílé tričko, které mu krásně zdůrazňovalo svaly ( Embarassed Smile ), slunce mu svítilo do očí. Podíval se na mě a krásně se usmál. Já si na něj sedla a hladila ho - a nevím, jak se to stalo, ale asi v ten moment jsem se do něj zamilovala, a bylo mi jasné, že s ním chci strávit když ne celý život, aspoň hooodně dlouhou dobu ....

I takové to někdy může být. Takže nech věcem volný průběh.
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Thu 15.3.2007 18:25    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by pam on Wed 7.7.2010 12:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 15.3.2007 18:26    Post subject: Reply with quote

Tak zatim mě všechny jen těšíte Very Happy ... U mě to totiž vůbec neni románková láska...necítim se nějak zamilovaná,ale něco mě k tomu klukovi hrozně táhne,že bych nebyla schopná ho opustit,tak je to snad dobrý znamení Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Thu 15.3.2007 18:28    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Sun 21.6.2009 22:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Thu 15.3.2007 18:31    Post subject: Reply with quote

Sluníčko:-) wrote:
něco mě k tomu klukovi hrozně táhne,že bych nebyla schopná ho opustit,tak je to snad dobrý znamení Very Happy


To bych řekla, že jo Wink

S tím, co psala Pam, taky beze zbytku souhlasím. Hltala jsem dívčí romány a telenovely a představovala si kdovíco...pak je člověk většinou jen hořce zklamaný, protože jsou to ve velké většině slátaniny Very Happy

Mě ale tak nezklamala ani láska, jako spíš sex, teda aspoň začátky. Přesně jako mnoho lidí jsem si říkala: "To má být ono?" A žádné vzrušení, skoro nic. Ne zrovna ráda na to svoje první milování vzpomínám. Byl to prostě sex Embarassed Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 15.3.2007 18:33    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:43; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Thu 15.3.2007 18:35    Post subject: Reply with quote

Loth Arrow motýlci Roflnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 15.3.2007 18:37    Post subject: Reply with quote

S tím, co psala Pam, taky beze zbytku souhlasím. Hltala jsem dívčí romány a telenovely a představovala si kdovíco...pak je člověk většinou jen hořce zklamaný, protože jsou to ve velké většině slátaniny Very Happy

Mě ale tak nezklamala ani láska, jako spíš sex, teda aspoň začátky. Přesně jako mnoho lidí jsem si říkala: "To má být ono?" A žádné vzrušení, skoro nic. Ne zrovna ráda na to svoje první milování vzpomínám. Byl to prostě sex Embarassed Rolling Eyes


jj,sex mě zpočátku taky zklamal,uplně si vybavuju pohled do stropu a myšlenku-co se na tomhle lidem tak líbí ?? Laughing Jinak s těma telenovelama to je trefa...Ne,že bych je sledovala Laughing ale dostane mě,jak jeden druhýho chtěj pořád,bez ustání,city hraničí s euforií bez přestávky. Rolling Eyes Pak člověka nemá mrzet,že má v citech slabý chvilky Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Thu 15.3.2007 18:41    Post subject: Reply with quote

Sluníčko:-) wrote:
Pak člověka nemá mrzet,že má v citech slabý chvilky Rolling Eyes


To tě ale mrzet nemusí Razz Právě s tímhle veškeré televizní slátaniny operují, že se lidem jejich životy zdají nudné nebo občas smutné a proto servírují takové porce patosu a sentimentu Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 15.3.2007 18:47    Post subject: Reply with quote

Grapefruita wrote:
To tě ale mrzet nemusí Razz Právě s tímhle veškeré televizní slátaniny operují, že se lidem jejich životy zdají nudné nebo občas smutné a proto servírují takové porce patosu a sentimentu Twisted Evil


Myslik pravda Viteznik
Back to top
View user's profile Send private message  
BaBetka
není svatá, je jen žena


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5928
Location: Forbidden Planet

PostPosted: Thu 15.3.2007 19:05    Post subject: Reply with quote

Já nevím, Sluníčko, asi jsem ještě holka naivní, ale to, co píšeš ty, jsem měla s mým bývalým přítelem.
Žádní motýlci, ale čím byl vztah dál a stával se vážnějším, tím větší byl pro mě oporou a uvědomovala jsem si, jak skvělý kluk to je a jak těžko by se mi hledal někdo takový.. Trvalo to skoro pět let, všechno bylo fajn, v pohodě, ale ne úžasné, skvělé, nádherné.
A na tomhle vztah ztroskotal. Byla jsem spokojená, v podstatě mi nic nechybělo, ale nebyla jsem tak bláznivě šťastná, jak bych být měla.(Jistěže mi vadily i jiné věci, jinak bych to asi ukončit nedokázala.)
Ačkoliv se teď cítím občas osamělá, jsem šťastná, že jsem se z toho vztahu dokázala vymanit.
Klidně teď budu nějakou dobu sama, ale ten příští kluk už musí být PAN ÚŽASNÝ.
Motýlků se nevzdám. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Thu 15.3.2007 19:22    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che


Last edited by kyokushi on Thu 15.3.2007 19:23; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms