sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
oblibena auta
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta
View previous topic :: View next topic  
Author Message
semirgerchan
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 17 Apr 2007
Posts: 1322
Location: On highway to the Danger zone

PostPosted: Wed 2.5.2007 14:32    Post subject: Reply with quote

GL je už opravdu obluda, ale souhlas s pip325i, že na poměry SUV má Mdobré jízdní vlastnosti, ale srovnávat ho s normálními sedany- to prostě nejde!
_________________
"I feel the need. The need for speed."

.....adventure, laughter, friendship, memories, thrills. That is petrolhead heaven and the only way you can get there is in an Alfa Romeo.
Back to top
View user's profile Send private message  
pip
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5308

PostPosted: Wed 2.5.2007 14:34    Post subject: Reply with quote

Komfort je na vysokej urovni, ale mohol by byt na este vyssej, velmi vysoka uroven vyzera inak Wink (mozem este dodat, ze neviem na akych diskoch si to mal)
A jazdne valstnosti, tym myslim naklony karoserie, miera prilnavosti (nedotacavost nastupuje dost skoro), mozem si myslim, do toho zahrnut aj komunikativnost riadenia alebo progresivitu brzd...
Ako som povedal, na pomeru SUV velmi dobre, v pomere ku ostatnym autam by to mohlo byt lepsie. Lenze nebude, pretoze je to velke, tazke, proste je to SUV...a v jazdnych vlastnostiach sa tak uz len logicky nemoze vyrovnat, mensim, lahsim superom.
Back to top
View user's profile Send private message  
pip
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5308

PostPosted: Wed 2.5.2007 14:40    Post subject: Reply with quote

Dneska jsem se svezl v Trabantu a musim rict, ze to byla naprosta ale NAPROSTA BOMBA Exclamation Very Happy Very Happy Very Happy
To bola udalost roka, fakt, no uplna nadhera proste. To ... sa ani neda opisat jednoducho fantasticky zazitok, jak sa to riadi Very Happy
To chcem, to chcem, to chcem, to musim mat proste, to chcem!!! A si to kupim!
Back to top
View user's profile Send private message  
semirgerchan
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 17 Apr 2007
Posts: 1322
Location: On highway to the Danger zone

PostPosted: Wed 2.5.2007 14:42    Post subject: Reply with quote

Si blázen- jsi měl zapnutý topení, nafoukalo ti to dovnitř výfokový plyny, ty jsi omámenej a píšeš takový věci!!! Víš jak je to auto neekologický?! Laughing Laughing Co by na to řekl zelený fašista- Mr. Bursík! Laughing
_________________
"I feel the need. The need for speed."

.....adventure, laughter, friendship, memories, thrills. That is petrolhead heaven and the only way you can get there is in an Alfa Romeo.
Back to top
View user's profile Send private message  
Daimler
The best damn thing your eyes have ever seen.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7769

PostPosted: Wed 2.5.2007 14:50    Post subject: Reply with quote

pip325i wrote:
Dneska jsem se svezl v Trabantu a musim rict, ze to byla naprosta ale NAPROSTA BOMBA Exclamation Very Happy Very Happy Very Happy
To bola udalost roka, fakt, no uplna nadhera proste. To ... sa ani neda opisat jednoducho fantasticky zazitok, jak sa to riadi Very Happy
To chcem, to chcem, to chcem, to musim mat proste, to chcem!!! A si to kupim!


Heheej já bych se posral smíchy, kdyby si greedy po tomhle, co napsal pip, koupil jako první auto trabanta... Roflnik Roflnik Roflnik Roflnik Roflnik
_________________
Paranoidnik Paranoidnik Paranoidnik
Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu
Back to top
View user's profile Send private message  
JonnY
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 732

PostPosted: Wed 2.5.2007 15:02    Post subject: Reply with quote

pip325i wrote:
Komfort je na vysokej urovni, ale mohol by byt na este vyssej, velmi vysoka uroven vyzera inak Wink (mozem este dodat, ze neviem na akych diskoch si to mal)
A jazdne valstnosti, tym myslim naklony karoserie, miera prilnavosti (nedotacavost nastupuje dost skoro), mozem si myslim, do toho zahrnut aj komunikativnost riadenia alebo progresivitu brzd...
Ako som povedal, na pomeru SUV velmi dobre, v pomere ku ostatnym autam by to mohlo byt lepsie. Lenze nebude, pretoze je to velke, tazke, proste je to SUV...a v jazdnych vlastnostiach sa tak uz len logicky nemoze vyrovnat, mensim, lahsim superom.
oba na 19kach, oba na normalnych pruzinach...
samozrejme, jak Ecko to nejazdi, ale tiez to je minimalne o pol tony tazsie... a na triedu SUV myslim ze su jazdne vlastnosti aj jazdny komfort vyborne. celkovo len "fakt dobre" :p

komunikativnost riadenia a progresivita brzd? na triedu suv stale vyborne Wink

GL-ko na vzduchu mi prislo take nejake neohrabane, hlucne, a ten komfort zhruba rovnaky.
ale v sportovom rezime podvozku to stvaralo fakt vtipne veci. na 2.5tonovu obludu Smile

pipe chyba ti "low end" feedback Smile


pip325i wrote:
Dneska jsem se svezl v Trabantu a musim rict, ze to byla naprosta ale NAPROSTA BOMBA Exclamation Very Happy Very Happy Very Happy
To bola udalost roka, fakt, no uplna nadhera proste. To ... sa ani neda opisat jednoducho fantasticky zazitok, jak sa to riadi Very Happy
To chcem, to chcem, to chcem, to musim mat proste, to chcem!!! A si to kupim!
z trabiho som mal tiez super zazitok. ale nejak som po nom nikdy netuzil. potom ako na nom kamaratovi odpadlo koleso a div ze to nenapral do stlpu v 70kmh...
Back to top
View user's profile Send private message  
pip
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5308

PostPosted: Wed 2.5.2007 15:11    Post subject: Reply with quote

JonnY wrote:
pipe chyba ti "low end" feedback Smile

Nemyslim si...ved si napisal skoro to iste co ja Laughing Hovorim predsa, ze na triedu SUV je to velmi slusne auto, ale tvoje "velmi dobre" jazdne vlastnosti pomerom ku vsetkym autam by som zmenil na dobre...v porovnani s osobakmi, alebo hatchmi, ci aj limuzinami, ktore boli 'stvorene' v rokoch, v ktorich ML (teda ktore sa vyrabaju teraz) to urcite niesu velmi dobre jazdne vlastnosti, za tym si stojim.
To, ze v triede SUV je to jeden z najlepsich kandidatov sa neda zpochybnit...


JonnY wrote:
z trabiho som mal tiez super zazitok. ale nejak som po nom nikdy netuzil. potom ako na nom kamaratovi odpadlo koleso a div ze to nenapral do stlpu v 70kmh...


No to by som sice velmi nerad, ale nepomozem si, bolo to absolutne fenomenalne nieco, a ja to chcem, za kazdu cenu. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
handbrake
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2348
Location: ahead

PostPosted: Wed 2.5.2007 17:45    Post subject: Reply with quote

to pip: konecne budes mat poriadne auto:-) napis kde to bolo! do sz
_________________
Keď Chuck Norris spadne do vody, nie je mokrý, ale voda je Chuck Norris.
Back to top
View user's profile Send private message  
semirgerchan
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 17 Apr 2007
Posts: 1322
Location: On highway to the Danger zone

PostPosted: Thu 3.5.2007 6:45    Post subject: Reply with quote

Arrow pip: No jediný co na něm může být úžasný je ten smrad!! Ale fakt je, že pokud jsi zvyklý na moderní auta, tak ti smysly budou tvrdit že jedeš tak 150km/h a ty pojedeš teprve 40km/h- takže z tohoto pohledu je to fine auto, že nepřijdeš o body a ještě si budeš myslet: "Kua, já jedu ale rychle" Very Happy
_________________
"I feel the need. The need for speed."

.....adventure, laughter, friendship, memories, thrills. That is petrolhead heaven and the only way you can get there is in an Alfa Romeo.
Back to top
View user's profile Send private message  
handbrake
kytky 4, meta: 2350
kytky 4, meta: 2350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2348
Location: ahead

PostPosted: Thu 3.5.2007 6:48    Post subject: Reply with quote

semirgerchan wrote:
Arrow pip: No jediný co na něm může být úžasný je ten smrad!! Ale fakt je, že pokud jsi zvyklý na moderní auta, tak ti smysly budou tvrdit že jedeš tak 150km/h a ty pojedeš teprve 40km/h- takže z tohoto pohledu je to fine auto, že nepřijdeš o body a ještě si budeš myslet: "Kua, já jedu ale rychle" Very Happy


ako ho poznam tak aj pojde rychlo. utesovany ze ma special s odlahcenou karoseriou a ze si musi doma miesat "specialny" benzin Laughing Laughing
_________________
Keď Chuck Norris spadne do vody, nie je mokrý, ale voda je Chuck Norris.
Back to top
View user's profile Send private message  
semirgerchan
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 17 Apr 2007
Posts: 1322
Location: On highway to the Danger zone

PostPosted: Thu 3.5.2007 6:56    Post subject: Reply with quote

Si vytovříš speciální směs a potom do něj ještě budeš cpát nitroglicerinový pilulky jako Burt Munro!

Zase když tě zastaví policajti, tak se nad tebou smilujou jako ve Vrchní, prchni- jak nemohl vylézt z toho hadraplánu! Laughing
_________________
"I feel the need. The need for speed."

.....adventure, laughter, friendship, memories, thrills. That is petrolhead heaven and the only way you can get there is in an Alfa Romeo.
Back to top
View user's profile Send private message  
JonnY
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 732

PostPosted: Thu 3.5.2007 9:02    Post subject: Reply with quote

rychlo v trabante? heh, to nejde :p
0.6l dvojtakt co ma 20hp, maximalka je cca 110 (tachometrovych), sofistikovane odpruzenie (na prednej naprave jeden tlmic a jedna pruzina), a nejakych 10cm siroke gumy... ne, s tym rychlo jazdit nejde Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
semirgerchan
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 17 Apr 2007
Posts: 1322
Location: On highway to the Danger zone

PostPosted: Thu 3.5.2007 10:02    Post subject: Reply with quote

TY voe, 110 v Trabantu???? Shocked Shocked To si nedovedu představit! Já v něm jel jednou 70km/h (díkybohu jsem neřídil) a měl jsem pocit, že v následující vteřině se buď odlepíme od země, nebo nám vybouchne motor!
_________________
"I feel the need. The need for speed."

.....adventure, laughter, friendship, memories, thrills. That is petrolhead heaven and the only way you can get there is in an Alfa Romeo.
Back to top
View user's profile Send private message  
greedy
E39 lover


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 748

PostPosted: Thu 3.5.2007 12:23    Post subject: Reply with quote

Daimler wrote:

Heheej já bych se posral smíchy, kdyby si greedy po tomhle, co napsal pip, koupil jako první auto trabanta... Roflnik Roflnik Roflnik Roflnik Roflnik

A to by som mal preco urobit?
btw. stryko ma z recesie troch trabantov
Back to top
View user's profile Send private message  
pip
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5308

PostPosted: Thu 3.5.2007 13:04    Post subject: Reply with quote

Preco z recesie?
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31, 32  Next
Page 29 of 32

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms