sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Interrupce
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  

Odsuzujete interrupci?
Ano, vždy
1%
 1%  [ 1 ]
Ano, kromě nutnosti ze zdravotních důvodů
13%
 13%  [ 7 ]
Nevím
7%
 7%  [ 4 ]
Ne, je to lepší než přivést dítě do špatných podmínek
20%
 20%  [ 11 ]
Ne, je to rozhodnutí každého
54%
 54%  [ 29 ]
Ne, radši tohle než dát své dítě do řady k adopci
1%
 1%  [ 1 ]
Total Votes : 53

Author Message
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Mon 12.3.2007 10:44    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Sun 12.8.2007 14:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Mon 12.3.2007 10:45    Post subject: Reply with quote

Ja nevim, chranim se, i kdyz zakazane nejsou...
Zakazat potraty je podle me nesmysl.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Mon 12.3.2007 10:46    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Sun 12.8.2007 14:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 12.3.2007 10:47    Post subject: Reply with quote

Kecko, ale me ted tak uplne nejde o to, co si o tom myslite - jako jestli je dobry nebo spatny zakazovat potraty - ale jak byste to citili ve vztahu k vlastni ochrane proti poceti.

Theres, no tak ja myslim, ze rada holek pouziva treba jen prasky - takze treba kondom a prasky?

Zajimalo by me, jestli by to nas vas vubec nejak zapusobilo (ve smyslu vetsi ochrany)
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Mon 12.3.2007 10:49    Post subject: Reply with quote

Ja myslim, ze pokud otehotnet nechces, tak se chranis stejne, jako kdyz potraty jsou povolene nebo zakazane. Na me by to asi moc nezapusobilo, chranila bych se asi stejne jako ted.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 12.3.2007 10:50    Post subject: Reply with quote

Zakázat potraty je nesmysl. Spousta žen se dneska chrání hormonální antikoncepcí, ale bohužel žádná forma antikoncepce neni stoprocentní. Užívaj jí ženy, který dítě v nejbližší době naplánujou, nemaj pro něj vhodný podmínky, partnera, peníze, psychickej stav atd. A i takový můžou spadnout do toho 1 procenta žen, který přes pravidelný braní HA otěhotněj. Ty by měly mít tu možnost řešit problém potratem bezvýhradně.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Mon 12.3.2007 10:52    Post subject: Reply with quote

tak na me by to nezapusobilo, kdybych byla mladsi tak mozna jo, ale tedka mi bude 24 a pokud bych mela mit mimco v pripade, ze by selhala HA uz bych se tomu nebranila, vim, ze v rodicich bych podporu mela a v priteli doufam snad take. Ale v nejakych 16 letech bych asi uvazovala o pridani nejake dalsi ochrany. Ne proto, že jsem posera, ale protoze v 16 je clovek jeste sam dite, akorat nevim, jestli bych si to jako sestnactileta uvedomila.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 12.3.2007 10:54    Post subject: Reply with quote

terrynka wrote:
Ja myslim, ze pokud otehotnet nechces, tak se chranis stejne, jako kdyz potraty jsou povolene nebo zakazane. Na me by to asi moc nezapusobilo, chranila bych se asi stejne jako ted.


To je asi castecne pravda. Na me by to zapusobilo asi tak, ze bych pridala jeste kondom. Ptz ted si furt jeste rikam, ze antikoncepce neselze, ptz mne se to stat samozrejme nemuze Rolling Eyes
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Mon 12.3.2007 10:55    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Sun 12.8.2007 14:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Mon 12.3.2007 10:57    Post subject: Reply with quote

Rose, to si rikam taky, takze me v tom nech a nestras Laughing

Ne, vazne, taky si myslim, jako Matylda, ze je to naprosty nesmysl, zakazat potraty. Prece nikdo nemuze tu zenu nutit, aby to dite porodila, je to jeji svobodne rozhodnuti. Co teprve chudery zeny,ktere byly znasilneny a treba otehotnely? Mely by to dite porodit? Naprosto scestne.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 12.3.2007 11:03    Post subject: Reply with quote

Já jsem proti intrrupci jen u sebe, u ostatních ne. Ženy, které ji podstoupí neodsuzuju, ale neměly by se odsuzovat ani ženy, které se rozhodly pro adopci. Ví někdo jak to s ní vůbec je? To se musí dát to dítě do kojeňáku a pak do děcáku než se pro něj najdou rodiče? Nejde to zařídit tak, že by se ti rodiče našli už předem a vzali si ho co nejdřív? Můj názor je takový, že kdybych věděla, že to dítě prostě mít nemůžu tak bych ho k té adopci dala. Asi by to bylo hodně těžké-mít ho 9 měsíců v těle, cítit ja roste, porodit ho...a pak ho dát pryč, ale pořád budu mít lepší pocit, že je u lidí, kteří se narozdíl ode mě můžou o něj postarat a tu šanci mu dát než mu nedat žádnou šanci (tzn. jít na potrat). Ale fakt to vidím takhle jen u sebe, proti potratům nejsem a zakázat je je šílenství Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Mon 12.3.2007 11:05    Post subject: Reply with quote

Adopce je na dlouho (pro rodice), musis podat zadost, proveruji Te, jestli jsi vhodna, mas vhodne podminky.... a pak jenom cekas. Rolling Eyes Coz je u nas normalni, ze....
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Mon 12.3.2007 11:31    Post subject: Reply with quote

Rose Madder: kdyby zakázali potraty, tak na mě by to asi vliv mělo pokud bych byla zdravá a mohla mít děti...bála bych se mnohem víc a asi bych k HA taky přidala kondom - tím nechci aby to znělo tak že je potrat nějaká náhradní metoda antikoncepce, to vůbec...jenom já osobně jsem hodně velká streska a fakt bych se bála.
Ale stejně myslím, že by bylo akorát víc potratové turistiky, hodně žen by se snažilo podplatit doktora aby jim to udělal, nebo možná ty úplně nejvíc zoufalé by se pokoušely vzít si to samy...hrůza, no...

Já jsem naprosto proti zákazu potratů...hlavně z toho důvodu, že se považuju a snad i jsem docela liberální člověk, a nechápu proč si někteří lidé myslí, že například na základě svého náboženství nebo přesvědčení mají právo cokoliv zakazovat ostatním...
...ještě se snad nestalo, že by se o zákaz potratů snažila nějaká žena, co ho třeba prodělala, má s tím osobní zkušenost a může říct že opravdu ví o co jde...vždycky to byl nějaký chlap, který si krásně povídá o právech na život a podobně a snaží se přesvědčit ostatní o své pravdě. Jsem ráda že u nás jsou potraty povolené a doufám že se to nezmění.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29922

PostPosted: Mon 12.3.2007 11:34    Post subject: Reply with quote

Já bych se teda určitě nechránila víc, kdyby byly potraty zakázaný. Fakt si neříkám - no tak v nejhorším, kdybych otěhotněla, půjdu na potrat Rolling Eyes
Chráním se tak, jak mi to přijde spolehlivý, s tím, že nějaká minimální šance otěhotnění je vždycky a pokud bych chtěla 100% jistotu, tak prostě nebudu souložit.

Jenom mám teď trochu dilema, protože bych chtěla vysadit HA, ale zároveň se dost bojím otěhotnění (asi proto mám i ty debilní sny). Budu si to muset promyslet, jestli je lepší nemít sex a nemít dítě nebo si užívat a možná mít dítě Confused
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 12.3.2007 11:49    Post subject: Reply with quote

Exi Arrow Da sa to dohodnut tak, ze bude mat babatko rovno rodicov a v nejakom nahradnom zariadeni pobudne len mesiac-dva, kde ho uz ti buduci rodicia navstevuju. Da sa to. Smile
Mne osobne adopcia pripada ako ovela lepsie riesenie, sanca na dobry zivot. Nechapem ludi, ktori odsudzuju adopciu, zda sa mi to zcestne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 2 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms