sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
teorie "kamarádky" a do jaké míry je to únosné?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
catherin
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 145

PostPosted: Wed 23.5.2007 17:48    Post subject: Reply with quote

Lady: ja nemyslim, to je dokazany vedecky Laughing
Vis, me hodne lidi odsuzuje, ze na vztahy pouzivam taktiku a neridim se srdcem. Ale jako jedina z mych ktirizujicich pratel nemusim pak plakat.

Jeste driv nez si napsala, co ti na to odepsal, tak me napadlo, ze mysli samozrejmu svoji holku, napsal: JSEM ZVYKLY NEVIDAT SE S LIDMI NA KTERYCH MI ZALEZI. Mozna ti tim chtel ublizit, protoze ho nastvalo, ze si mu napsala,ze se s nim neuvidis.

Vy spolu i spite, vid?
Back to top
View user's profile Send private message  
catherin
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 145

PostPosted: Wed 23.5.2007 17:50    Post subject: Reply with quote

Quote:
catherin, grapefruitiana: a myslíte že to fakt pomůže?protože některý chlapi i když o holku mají zájem tak se na ní po tomto vykašlou protože si začnou něco namlouvat... :-/


No, na tohle se da rict jen jedine, myslis,ze by se ten kluk vykaslal na holku o kterou stoprocentne stoji a mysli to s ni vazne a nehraje si s ni pouze, protoze jeho vztah ho na par tydnu omrzel?

Ono to stejne dopadne tak,ze se vrati ke svemu jistemu... Kdybych se pletla, tak by se k tobe nechoval,jak pises..
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Thu 24.5.2007 9:25    Post subject: Reply with quote

cat: nespíme. nespali jsme spolu 14 dní. vlastně náš vztah začal na sexu ale pokračuje bez něj Smile

já si myslím že tohle napsal a nevěděl o tom že to dokáže ublížit...alespoň si to myslim podle toho jak ho znam.I když já mam možná teď dost zaslepený mozek okouzlením a časem to začnu vnímat jinak.

A jak mi včera říkala moje kámoška-Naďo prober se. Ten kluk se zaprvý s ní nerozejde a tebe bude mít akorát jako hračku nebo se s tebou bude ukazovat kámošům, ale stejně zkončí u té jeho. A nebo druhá možnost-rozejde se s ní ale tobě udělá jednou to samé jako udělal jí-tzn si někoho najde.
Měla jsem krizi s tim bývalým a moc mi zase pomohl se z toho dostat-teď na bývalého nemyslím, je mi skoro ukradený. Teda až na to že když zase uslyšim někde vždycky něco jak oni dva, jak jí chtěl atd tak mi to zabolí, ale nedávám to na sobě znát. To jsem se naučila od něj.

Takže nejspíš to udělám tak jak mi říkáš, budu se vymlouvat že nemám čas, nebudu mu jen tak odepisovat na sms atd...uvidíme co se z toho vyvrbí. I když já abych pravdu řekla po tom co mi všichni říkají (a mají pravdu) mam chuť to zabalit uplně Sad
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Thu 24.5.2007 9:43    Post subject: Reply with quote

Lady Arrow to co píšou holky je svatá pravda. Ty to máš těšší v jedný věci...většina lidí má ráda to svý jistý. Taky bych neukončila xletej vztah kůli 14denní lásce. Pokud ona na něj bude ťuťu ňuňu, tak má převahu a pochybuju, že by od ní odešel. Ale pokud mu bude dělat scény atd, tak ještě za Tebou rád poběží. Nehledě na to, že i když se s ní rozejde, tak stejně nedokáže přepřáhnout hned do jinýho vztahu a aby se pak nestalo, že při sebemenší krizi poběží za ní. Kdyby s ní být nechtěl, tak už s ní není dávno. A pokud mu po 14dnech dáš nůž na krk, tak si pod sebou vykopeš pěknou propast.

Jednou jsem někde četla, že když se člověk dostane do stavu, že se musí ve vztahu rozhodnout mezi "starou" láskou a "novou" láskou, tak ukončit starou bolí míň, ale dýl...a ukončit novou bolí mnohem víc, ale kratší dobu...
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
catherin
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 145

PostPosted: Thu 24.5.2007 10:02    Post subject: Reply with quote

lady: Mozna ze timhle prave vyhrajes...kdyz si reknes nema to cenu.Uvedomis si to a zabalis to a smiris se s tim hlavne. Tak timhle pristupem se tak cela zmenis,ze ho to zarazi a treba se probere.

Ja drzim s tebou, protoze jsem si tohle prozila behem Vanoc, pak jsem musela odjet pryc a tim se to vlastne vyresilo, ale alespon pro neho, ale to jak se zachoval potom to se jen tak prehlidnout neda.Bylo to od nej zbabely,ale aspon vidim, jakej je.

Ono to pro toho kluka( pokud to neni vyslovene nejakej hajzl) taky neni lehky,ale urcite se dokazes i vcitit do jeho situace.Ono to chce toho cloveka znat delsi dobu. Mozna to ted neres.Proste spolu budte a poznavejte se navzajem, protoze ono to opravdu je komplikovany a nejhorsi je co holka muze v tyhle situaci udelat, je davat ultimata nebo vycitat tu jeho pritelkyni jakmile to zcne delat, tak ma vykopanej hrob. Ja jsem to nedelala, proste jsem ignorovala i jeho zminky o ni, vzdycky jsem odvedla tema pryc.Nebo jsem si z nej jeste delala srandu a myslim,z e tohle s emu libilo a pak casem prestal sam. Ja jsem ten svuj vztah nemela zalozenej na sexu vubec.teda ja chtela, on nehctel udelat ten krok, asi by to pro nje znamenalo konec toho jeho vztahu a to ho mel 6 LET.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Thu 24.5.2007 10:29    Post subject: Reply with quote

Cat: a jak vám to dopadlo?Ty jsi teda odjela a on se vrátil k té své?

ono to právě hrozně ubližuje když slyším jak mluví o té své-že mu píše, že říká kde bydlí atd...Sad
Dneska mi napsal jestli se uvidíme, tak jsem mu napsala že bohužel dnes ne, že se musim učit a pak že má kamarádka v 8 hodin oslavu narozenin.On mi napsal "vpoho, jen jsem chtěl vědět co napíšu klukům".
A byli jsme dohodnutý na víkend že spolu pojedeme do kempu ještě s jeho kámošema a já to mam dost nabitý že nevim jestli mi to vyjde. A každej den se mi ptá jestli tam fakt pojedu a tak...prostě je na něm vidět že hrozně chce abych tam byla s nim.On je vlastně fakt takový zlatíčko, všude pro mně jezdí,má zájem se semnou vídat-denně mi píše smsky kdy se uvidíme a jestli se může stavit atd (sousedi už ho nesnášejí protože jak má ty hondy všechny upravený tak je to děsnej randál a ještě on rád pálí gumy Very HappyVery Happy)...já si myslim že ke mně toho taky cítí dost, ale buď je slaboch a nechce to té své říct nebo fakt neví kterou. Já tomu ještě chvíli nechám volný průběh, ale pokud se to do 14dní nezlepší nebo to zůstane v zajetých kolejích, tak se na to vykašlu.

Ale včera večer jsme si ještě psali a on na mně "neboj, všechno bude jednou krásné a hezké...uvidíš".a pak jsme hrozně rozebírali to, jak by nás lidi vzali (jsme ze stejné party tunerů v Plzni a tam totiž patří i ten můj bývalý) protože je to fakt těžký.

Johanka: teď jsem nad tím dost přemýšlela a scény jsou fakt jen horší. Protože si pak řekne-ježiš to je hysterka, tak jestli tohle budu mít furt tak se na to vykašlu atd... asi tomu chvíli necham fakt volný průběh a uvidí se jak na to on.

Jenže já se bojim toho jak říkali holky-podvedl jí, udělá mi to vlastně taky. S bývalým jsme se seznámili tak že on měl holku taky 3 roky (achjo co je to za prokletí) a já měla kluka 5let.no a on jí kvůli mně nechal a já toho svýho kvůli němu taky. A vidíte to?objevila se slečna Dianka, R. se zplašily hormony a je tím pádem konec. A on je takový že by to klidně táhnul s oběma a nerozmýšlel se se kterou bude, což se hrozně bojim i u Lukyho že takový bude.
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
catherin
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 145

PostPosted: Thu 24.5.2007 14:11    Post subject: Reply with quote

Lady: My jsme spolu meli vztah - ten nejkranejsi jakej jsem kdy zazila. Uz jsem to psala, byl to kluk ke kterymu jeste porad citim nejvic co jsem kdy citila. Zamilovala jsem se do nej a tohle je kluk o kterym jsem to mohla rict jako o jedinym. Hodne ted na nej myslim od ty doby, co rozebirame tvy tema a ja vzpominam s pisu o nem.
Poznali jsme se v baru, strasne me pritahoval a porad jsme po sobe pomrkavali. Mesic jsme na sebe meli cas a ja neresila co bude po tom a nebo jsem nemyslela na jeho pritelkyni, neznala jsem ji a byla jsem rozhodnuta ho ziskat. Ze zacatku byl hdone opatrnej, vydela jsem na nem, ze ho na me neco pritahuje, ze jsem pro nej zajimava, ale porad jsem to citila, ze spis se mnou rada travi cas...ze nechce proste udelat spatnej krok( hodne jsem si uvedomovala, z etu holku miluje), ale po par tydnech se to enjak zmenilo. Poznal i moji rodinu, chodil k nam po trenincich, vsichni ho doma meli radi.On se choval strasne pekne, treba k nam prisel a hned, ze se jde pozdravit s nasima..ja jsem byla strasne pysna ...na druhou stranu me i hodne zklamal. Byl to takovej stavitel vzdusnejch zamku.treba mi rekl v pondeli, ze se mnou chce nekam ujet daleko, kde s enebudeme muset na nikoho ohlizet a rekla, ze ma znamyho na horach s chatou a ze tam pojedeme na celej vikend.Proste to rekl jako hotovou vec, rekl,z emu zitra zavola a domluvi se s nim a ze bysme jeli v patek vecer. A pak jsme o tom cely tyden nemluvili, protoze ja si rikam, je to jeho napad,tak to encham na nem a taky jsem ho nehctela unavit otazkama a on ve ctvrtek zavolal me a rekl, tak patek? budes mit cas a ja samozjme, proc bych nemela mit, ze jsme prece domluveni a natesena na vikend s nim. Celej patek nervozni, neskutecny pripravy Laughing
A on v patek prijede a dela,ze se nic nedomluvilo, proste jako by to zapomnel proste nic.. A ja uz pak po jeho hodine predstirani rikam.... co se deje, to se nikam nejede?! A on no vis, to je tak... a to bych ani nemohl a ty si s tim pocitala, jo?? Je, ale to se nezlob a snail si to zehlit, ale tohle uz bylo tesne pred mim odjezdem, to si pamatuju rpesne, byl to tyden, pak jsem s nim 3 dny nemluvila, on mi porad volal a ja uz jsem proste si rekla, ze si se mnou hraje a nezalezi mu na tom jak se ciim, kdyz okaze bejt takovej sobec a proste jsem to nezvedala a smirila jsem se s tim, ze v sobotu odjizdim na rok pryc a zeme se slehne. Pak jsme to ale nevydrzeli a udobrili se...

Ja uz to ukoncim, bylo toho vic, jen jsem chtela rict, ze ono se to zda vsechno krasny, taky mas zalepeny oci. Ja prisaham,ze ke me se choval strasne pekne, vsechny chvile s nim byly nezapomenutelny.Ale taky me hodnekrat zklamal.

Jo a to ze ti nekdo rika, ze to udelal jiny udela to i tobe. Vis, to je docela mozny, ale taky si vezmi, ze nekdo to vazne nema v umyslu najit si druhou holku. Proste to tak prijde, mezi nekym preskoc velka jisrka a uz to je a zalezi jen na tech lidech, jak se s tim vyrovnaji. Nemas co ztratit, hur je na tom on.On ma pritelkyni. Byt tebou necham to na nem. Promluv si s nim a ukaz ze si na jeho strane, rekni, ze na nej nespechas, ze to zalezi na nem.Ze ho chapes, z eje to pro nej tezky.Tohle jsem rekla ja a zustal na me zirat s otevrenou pusou, protoze cekal neco jako, jestli se do 1h nerozhodnes ktera tak je konec Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Fri 25.5.2007 11:35    Post subject: Reply with quote

tak to je sila, to te obdivuju jak ses k tomu postavila a ridila ses spis hlavou.
i když to je hodně smutný když něco naslibuje a nakonec dělá že o tom neví Sad
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Mon 14.10.2013 19:25    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Bibi
kytky 7, meta: 16650
kytky 7, meta: 16650


Joined: 02 Nov 2007
Posts: 16124
Location: up in the sky

PostPosted: Mon 14.10.2013 21:35    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
chci být člověkem, který se mi nehnusí.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Page 13 of 13

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms