sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
teorie "kamarádky" a do jaké míry je to únosné?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sat 19.5.2007 13:34    Post subject: Reply with quote

Přesně jak píše Loth, akorát v tomhle ty chlapy dost dobře nechápu Rolling Eyes. Proč s ní jsou když si s ní nerozumí a nemluví o ní hezky Cvoknik. Pochopím když chlap na rovinu řekne: "Strašně mě přitahuješ a nemůžu si pomoct, ale svou přítelkyni mám rád a chci s ní být". To by asi bylo mnohem rozumější, ale to jsou ti chlapi no.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sat 19.5.2007 13:55    Post subject: Reply with quote

Já to do jisté míry chápu... Ta nová slečna má nejspíš něco, co přítelkyně nemá, proto zmiňuje jenom to špatné. Ne, že by ten vztah byl tak zlý, ale třeba v tu chvíli není schopný vidět ty dobré stránky.
A kromě toho je to snazší pro svědomí a snad i té slečně se to líp poslouchá, když nemá pocit, že by rozbíjela fungující vztah Smile

Já osobně jsem ale taky pro přímé jednání, protože kdyby za mnou přišel chlap s tím, že je jeho žena zlá a nerozumí mu, zatímco já jsem skvělá a hodná, tak bych se mu asi vysmála do ksichtu. Aspoň trochu nápadu by to chtělo Laughing
_________________
Když si člověk postaví dům, vždycky zpozoruje, že se při tom naučil něčemu, co měl rozhodně znát, než začal stavět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sat 19.5.2007 14:14    Post subject: Reply with quote

mexxie - no právě, ale tak co po nich můžeme chtít že Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Tue 22.5.2007 9:31    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'


Last edited by Misul on Wed 6.2.2008 17:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 22.5.2007 14:19    Post subject: Reply with quote

Mě by takovej vztah-nevztah nebavil. Nevidím v tom smysl. Většinou to nemá budoucnost. Nesnáším holky, které někomu lezou do zelí. A hlavně-proč se s někým o někoho dělit když můžu mít kohokoliv jiného, koho bych měla jen pro sebe?
Tím netvrdím, že jsem svatá, spala jsem s pár klukama o kterých jsem věděla, že jsou zadaní, s jedním i častěji. Ale nikdy to nebylo, že bysme se vodili za ruce, vídali se denně a pořád si psali SMS (tedy něco jako chození). Stejně se ti kluci většinou nerozejdou a tahají za nos obě ty holky.
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Tue 22.5.2007 15:16    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Nesnáším holky, které někomu lezou do zelí.



Taky jsem celý život žila v přesvědčení, že ty holky jsou špatné, a jen chudáčka kluka svedly .. jenže jednak - na všecko jsou dva. Jednak mě, kdyby teď chtěl sbalit nějaký kluk, tak ho prostě pošlu za jinou a druhak si říkám, že pokud je ve vztahu člověk spokojený, nemá důvod hledat jinde (že ano?) .... z toho usuzuji, že když už si něco chlap začne s druhou, asi ten vztah nebude tak krásný, skvělý a dokonalý.

Možná by se dalo namítnout, že "ženský jsou svině,že se tak dlouho lísaj´, až chlap nakonec podlehne .....", ovšem pořád je svoboda volba chlapa, jestli si s ní něco začne, nebo ji pošle do patřičných míst.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 22.5.2007 15:23    Post subject: Reply with quote

já jsem mu už ten nůž na krk dala-před 2 dny. seděli jsme v autě a zeptala jsem se jak si to dál představuje.
Jestli pořád jako chce mít dvě holky a jestli si myslí že je to normální.
On mi na to (po chvíli mlčení) odpověděl že mi na to nemá co říct protože neví.

vysvětlil mi to tak-my spolu chodíme 14 dní a on je s ní 3 roky. U ní si má své jisté a mně dostatečně nezná aby jí poslal do háje. že prý teď je to mezi náma krásný, ale co bude za měsíc, za rok, za dva....

co si o tom tedy mám myslet?

Já nevím ale hrozně mi to trápí že jsem ta druhá protože o toho kluka fakt nechci přijít, díky němu jsem zapomněla na toho hajzla co se motá neustále okolo Diany a mně lhal do očí. Už je mi uplně ukradený a vidím budoucnost s Lukášem. Ale on asi ne, jak řekla Loth-nejspíš mu to náramně vyhovuje mít dvě holky.

A s tou svojí se vůbec nevídá jen si píšou smsky...nechápu ten vztah.

Prostě ho mam ráda tak jsem se snížila i k tomu že už to že jsem druhá celkem přehlížím protože je častěji se mnou

Exi: já myslím že už samotné vyspání je hodně, tahání za ručičky, sms atd to už je myslím po tom vyspání jenom malá třešnička na dortu...víš jak to myslim?nějak mi dělá problém se vyjádřit :-/
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43010

PostPosted: Tue 22.5.2007 15:36    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
catherin
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 145

PostPosted: Tue 22.5.2007 15:43    Post subject: Reply with quote

Lady: Jestli o nej nehcces prijit tak bych neco riskla. Oni totiz vetsinou chlapi( no i naopak) touzi po tom co nemaji. Proto bych mu hodne dala najevo,ze tak moc po nem zase neprahnes. dej mu najevo, ze kdyz muze on mit rozdlanych vic vztahu, ty jeho taky nepovazujes za tutovku a dej si zalezet na tom, aby mu docvaklo,ze mas i "jiny kamarady". Az se zase nekdy milostive ozve tak mu rekni,z e zrovna dneska se ti to nehodi a dalsi tri navrzeny dny taky ne...a pomalu si zacni zvykat, ze budes bez nej.Ale myslim, ze si rychle rozmysli koho vlastne chce, jeslti platonickej 3 rocni vztah a nebo tebe, kdyz se rozhodne pro ni, aspon uvidis, kam by to vedlo, aspon s nim nebudes ztracet cas.Sice to boli ale pak bude dobre... Nema to s takovejma bezpaternima chlapama cenu. Stejne s tebou si zpestri svuj vztah a pak stejne budes ta odkopnuta ty
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 22.5.2007 17:29    Post subject: Reply with quote

catherin: tohle je taky zajímavá rada. Teď jsem týden před zkouškama takže jsem mu řekla že se každý den musim učit a že se uvidíme v neděli. ¨tak uvidim jak se bude chovat beze mně...

Pecička: je to myslím moc drsný. podle mně je jen nejistý a neví pro kterou se rozhodnout
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 22.5.2007 18:04    Post subject: Reply with quote

honey Arrow Jj, tak to máš naprostou pravdu, spíš jsem to myslela tak, že nesnáším holky, které to dělají vyloženě schválně. Tím nemyslím Lady, ale znám takové-přebírání nebo aspoň pokusy o přebrání je jejich koníček.
Mně jedna malá ... chlapa kdysi přebrala a fakt to dělala schválně, plazila se po něm a tak. A vztah jsme měli celkem OK, ale prostě se do ní zabouchl.
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43010

PostPosted: Tue 22.5.2007 18:39    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 22.5.2007 18:47    Post subject: Reply with quote

Lady: to je teda svinskej chlap, chce mít prostě svý jistý nebo se s tebou jen pobavit. Tohle bohužel chlapi dělaj´často, že to bez výčitek svědomí hrajou na dvě (nebo i víc) stran... Sad Udělala bych to, co ti radí catherin. Prostě bych se udělala pro něj sakra vzácnou, a pak bych sledovala, jestli po tobě opravdu tolik prahne, jestli se snaží tě vidět apod. Jestli to bude divný nebo nijaký, vykašlala bych se na to. Třeba ten jejich vztah už "odumřel", pán se nudí a tak prostě hledá vzrůšo jinde, ale bohužel se může (a docela reálně) stát - když je to takovej typ chlapa - že za nějakej čas budeš ty v situaci tý jeho současný přítelkyně a to bych ti nepřála. "Nůž na krk" je někdy to nejlepší řešení.
Back to top
View user's profile Send private message  
catherin
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 145

PostPosted: Tue 22.5.2007 21:10    Post subject: Reply with quote

Lady: nesmis mu rikat, co delas misto setkani s nim, v tom je to kouzlo.Kdyz mu reknes,ze se ucis( no boze..to jeste neni neco tak zahadnyho), ale kdyz jen tak ledabyle res telefon reknes, zlato hele dneska se s tebou videt vazne nemuzu, opravdu to nejde...( zkrousenej vyraz) Je a ve stredu? To jsem zrovna chtela jit do knihovny ( treba bych mohl jit s tebou an to on) a ty, je ja uz jsem se ale dohodla s nekym jinym.

mozna spis takhle mu to bude vrtat hlavou, proc je najendou pro tebe knihovna tak dulezita...

Ja jsem treba klukum delala to, potoze mi desne vadilo, ze se mi treba 4 dny neozval a pak zavolal ve ctvrtek, ze bych za nim mohla prijet..No neexistovalo, hodne rychle si to chlapeckove odnaucili, dkyz jsem pokazdy rekla, ze kdyby se ozval jeste o dve hodiny driv, tak by to slo( to urcite, cela nazhavena, se za nim pozenu, kdyz nemel cas on 4 fny a pak kdyz piskne, uz bezim. Ja jsem si tohle nenechala libit nikdy a proto se mnou chlapi nikdy moc nevytirali, to spis ja jsem byla dycky ta zlaaa. Ale spis jsem si vzdycky vazila sama sebe
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 23.5.2007 13:54    Post subject: Reply with quote

catherin, grapefruitiana: a myslíte že to fakt pomůže?protože některý chlapi i když o holku mají zájem tak se na ní po tomto vykašlou protože si začnou něco namlouvat... :-/

jinak včera jsme si v noci psali smsky. já mu psala že se neuvidíme protože mam zkouškový a on mi na to napsal "jsem zvyklý že se s lidma, na kterých mi záleží, že se nevídám"
no a jak byste to pochopily když všude říká že mladou nevidí, že se vidí málo atd?

achjo, to je dilema,co
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
Page 12 of 13

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms