sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
teorie "kamarádky" a do jaké míry je to únosné?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bea
kytky 1, meta: 300
kytky 1, meta: 300


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 254

PostPosted: Mon 14.5.2007 17:05    Post subject: Reply with quote

nemozem na to odpovedat objektivne pretoze velmi by zalezalo na tom KTO ta kamaratka je, co o nej viem alebo vie okolie, ako sa sprava ku mne a k mojmu priatelovi. a na dalsich faktoroch...
_________________
Nemrač se, že nemáš nic. Máš úsměv, s tím zvládneš víc
Back to top
View user's profile Send private message  
pavla.z
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 17 May 2007
Posts: 60

PostPosted: Thu 17.5.2007 17:09    Post subject: Reply with quote

Arrow kdyby s ní chodil na kafe Arrow ne
Arrow kdyby u ní byl přes noc (jen kamarádsky) Arrow ano
Arrow kdyby byl u ní doma pořád Arrow ano
Arrow kdyby odřekl schůzku s vámi kvůli ní Arrow ano
Arrow kdyby jí vozil do práce a zase z práce Arrow ano
Arrow kdyby s ní probíral váš vztah Arrow ano
Arrow kdyby si s ní psal smsky Arrow ne
Arrow kdyby si s ní psal denně smsky Arrow ano
Arrow kdyby si s ní psal smsky když je s vámi Arrow ano
Arrow kdyby se s ní bavil a přitom vy si to nepřejete Arrow ano
Arrow baví se s ní přitom že víte, že ona vás nesnáší Arrow ano
Arrow kvůli ní vám lhal Arrow ano

vím, jsem velmi netolerantní Embarassed navíc vztah s mým současným přítelem vlastně začal díky jedné "kamarádce", první měsíc jsme se poznávali, nic se mezi námi neodehrálo, oba jsme si nebyli jistí a tolikrát již zklamaní, že jsme tomu nechávali volný průběh. Až jednoho dne jsme se viděli a on že jde večer do divadla, tak jsem ho šla vyprovodit (neřekl že nemůžu, mohl se se mnou rozloučit už u metra) a zeptala se s kým tam jde a on že s kamarádkou, stála tam taková drobná moc hezká brunetka...ani nás nepředstavil a já mu řekla ahoj a odešla Embarassed pusu jsme si nedali, do té doby nic nebylo...a doma jsem pak brečela, ještě mi pak od něj přišla sms jak je to představení skvělý a že na to někdy můžem jít i my dva...v tu chvíli bych Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Měli jsme pak za 2 dny jít spolu do kina, ale řekla jsem mu, že se sejdem o den dřív, že si musíme promluvit...a tam jsme si to vyjasnili, říkala jsem, že nemám právo žárlit, jen mi ta situace, do které mě dostal přišla velmi trapná a že bych si chtěla vyjasnit, jak to bude dál, jestli budem přátelé jako doteď, nebo jestli něco víc...a on že mu na mě záleží, že to myslí vážně, že se omlouvá, že mě dostal do trapné situace...a pak další den po kině padla první pusa Smile takže tahle událost nás vlastně spojila...ale ještě tak dobrý měsíc mi trvalo, než jsem mu zase začala věřit...
_________________
I am pain
I am real. I'm not a dream
I'm the chain around your neck as you scream
Back to top
View user's profile Send private message  
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Fri 18.5.2007 11:55    Post subject: Reply with quote

a co teda byla zac ta holka???
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'
Back to top
View user's profile Send private message  
catherin
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 145

PostPosted: Fri 18.5.2007 12:52    Post subject: Reply with quote

Arrow kdyby s ní chodil na kafe ANO
Arrow kdyby u ní byl přes noc (jen kamarádsky) NE
Arrow kdyby byl u ní doma pořád NE
Arrow kdyby odřekl schůzku s vámi kvůli ní ANO schuzku z vaznych duvodu
Arrow kdyby jí vozil do práce a zase z práce ANO
Arrow kdyby s ní probíral váš vztah ANO
Arrow kdyby si s ní psal smsky NE
Arrow kdyby si s ní psal denně smsky ANO
Arrow kdyby si s ní psal smsky když je s vámi ANO!!!! GRRR
Arrow kdyby se s ní bavil a přitom vy si to nepřejete ANO
Arrow baví se s ní přitom že víte, že ona vás nesnáší ANO
Arrow kvůli ní vám lhal NE
Back to top
View user's profile Send private message  
pavla.z
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 17 May 2007
Posts: 60

PostPosted: Fri 18.5.2007 13:15    Post subject: Reply with quote

Misul Arrow seznámil se s ní dřív než se mnou a jednou ji pozval do divadla zadarmo (můj přítel pracuje v Karlínském divadle) a ona že mu to pak někdy vrátí a získala potom lístky na premiéru Do naha a prý že nemá s kým jít, tak se chudáček "obětoval" Evil or Very Mad ale nechci už na to vzpomínat, už se s ní nevídá...všechen volný čas tráví se mnou a věřím, že mi nelže Smile je hrozně stydlivej, i na svůj věk...a i po těch 5 měsících co se známe Laughing měl smůlu na holky a když už nějakou poznal, tak ony chtěly s ním jen kamarádit...přitom ošklivej není, tedy mě se líbí Embarassed Smile
Snad mi nezvlčí...tichá voda...Smile
A už je to 3 měsíce stará záležitost...ale tenkrát mě to dost vzalo, dohodli jsme se, že o tom nebudem mluvit, on se nikdy nezmíní o té hře a ani o tom divadlu.
_________________
I am pain
I am real. I'm not a dream
I'm the chain around your neck as you scream
Back to top
View user's profile Send private message  
catherin
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 145

PostPosted: Fri 18.5.2007 13:20    Post subject: Reply with quote

Mam na vas holku otazku...
Vam se nikdy nestalo..ted nevim, jak to nazvat,a by se zase vsichni neptali, co je tim mysleno a kam to az zaslo, tak klasicke flirtovani, ale nezustalo to u jednoho vecera....a zacem jste ( nechci rikat zamilovali), ale zacali toho cloveka mit hodne radi a spis i hodne moc radi?A on byl od zacatku, od toho prvniho vecera zadanej? Mohl mit pitelkyni uz roky roky roky, ale vy jste ho roste necim zaujmula, okoouzila? A pak jste se proste museli vidat... VAm se nikdy nestalo z toho opacneho hlediska?
Protoze tady vsichni svorne nadavame na kluky jaky jsou to parchanti, ale holky taky nejsou svaty a ja jsem tohle neudelala jednou. Teda ne,ze bych to enjak planovala, nejsem an to pysna,ale proste jsem uz potkala nekoho s kym to takhle dopadlo. Je to mozna opacny pripad tech koketek,kterym o nic nejde, je proste flirtuji s kazdym. Ale kdyz jsem se pak na to zkusila podivat ze strany te jeho pritelkyne, tak mi ji bylo lito. A taky jsem videla,ze i on anjendou nevi, kudy kam, proste se to nejak vymklo. A nikdo s tim nepocital.
Ale ja jsem ho proste chtela pro sebe, vlastne jeste porad chci Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 18.5.2007 15:24    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Fri 18.5.2007 15:31    Post subject: Reply with quote

Stalo se mi to, jeho holku jsem znala teprve krátce a to od něj, chodili jsem společně na akce atd. a ona netušila, že se scházíme Embarassed. Měla jsem ji docela ráda, byla fajn, ale nemohla jsem si pomoct i když jsem se vůči ní cítila jako svině Confused.
Back to top
View user's profile Send private message  
catherin
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 145

PostPosted: Fri 18.5.2007 19:14    Post subject: Reply with quote

Ja jsem jeho holku neznala, vlastne bych nikdy ani nevedela, jak vypada..ale pak jsem je spolu jendou videla, jsme se potkali nahodou v restauraci, kdyz tam byli spolu...No veselo mi nebylo.

On o ni spocatku prede mnou mluvil v zertu, jako ze me tim skadlil, rikal mi hadej kdo mi pise, kde jsem atd...
A postupem casu prestal uplne, uz ani nevyslovil jeji jmeno prede mnou.V tom to bylo jiny nez jiny ty pripady kdy s nekym podvadite jeho pritelkyni a naopak. Ja jsem ho strasne chela pro sebe, uplne s emi podlamovali kolena pri pomysleni na nej a pak se to rozseklo mym odjezdem do ciziny a vite co se stalo po meisci kazdodenniho psani z jeho strany o tom, jak chce byt se mnou, at se vratim... Jednoho dne se neozval uz vubec a to planoval za mnou prijet a najit si tady praci a zacit tu zit.... A pak jednoho dne, kdyz jsem byli domluveni, ze za mnou prijede jen na par dni, protoze byla dobra zprilezitost, tak s eneozval uz nikdy.. a ja s emu od ty doby taky neozvala, je to jako z telenovely
Back to top
View user's profile Send private message  
catherin
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 145

PostPosted: Fri 18.5.2007 19:16    Post subject: Reply with quote

A i presto, ze se uz neozval, tak ja bych ho stejne chtela zpatky, ted se mam vracet domu na tyden a strasne bych ho chtela potkat... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sat 19.5.2007 11:07    Post subject: Reply with quote

stalo se mi to a zrovna teď. Byla jsem na tuning sraze, hrozně jsme se opili a vyspali se spolu. On má tři roky holku ale já jsem jí neviděla a neznám jí.Ona mně prý nesnáší (což asi jako všechny přítelkyně mých kámošů z tuningu protože nejspíš jediná holka u aut představuje asi hrozbu nebo nevim, už dávno jsem to přestala řešit).

Od toho vyspání se vodíme za ruce,vídáme se téměř denně a denně si píšeme sto zpráv. Hrozně moc ho mam ráda a vlastně bych řekla že spolu i chodíme...on se s tou druhou moc nevídá a nějak jí asi ani moc nemusí...nechápu proč jsou spolu tak dlouho. oni se třeba nevidí 14 dní, pak jeden den jo a pak zase tejden nic. nechápu to.

Takže asi tak...výčitky samozřejmě mám, já jsem tohle téma založila takže vidíte jak jsem teď v tom opačném případě ta svině já.ale s rozdílem že já jí neznam a ona mi bezdůvodně nesnáší.
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 19.5.2007 11:23    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sat 19.5.2007 11:23    Post subject: Reply with quote

no teď už ne Very Happy Laughing
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
catherin
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 145

PostPosted: Sat 19.5.2007 13:25    Post subject: Reply with quote

Lady: Nevadi ti, ze neudelal jeste porad ten krok a nerozesel se s ni? JA vim, je to tkova prkotina, ale stejne vis.... aby si to potom nerozmyslel a ty sis zbytecne nenabila nos.Oni nekdy panove maji radi svy jisty a pokud je s ni 3 roky... TAk s ni z nejakyho duvodu je.
Ten muj pribeh: chodi s ni 6 let. My jsme spolu nespali, ja jsem chtela, ale on rekl,ze to tak nechce, ze se boji,ze by mi ublizil tim, ze to nema vyreseny ani on sam v sobe... Tak nevim, mozna nechte ublizit me, mozna nechtel ublizit svymu vztahu, to uz se ted nedozvim
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 19.5.2007 13:29    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
Page 11 of 13

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms