sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
teorie "kamarádky" a do jaké míry je to únosné?
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 9.3.2007 19:11    Post subject: Re: teorie "kamarádky" a do jaké míry je to únosné Reply with quote

Arrow kdyby s ní chodil na kafe -> nevadilo do urcite miry, nesmelo by to byt prilis casto a na moc dlouho (a ja bych chodila s kamaradem taky Twisted Evil )
Arrow kdyby u ní byl přes noc (jen kamarádsky) -> to v zadnem pripade!!! To by mi teda sakra vadilo!
Arrow kdyby byl u ní doma pořád-> Ano, vadilo
Arrow kdyby odřekl schůzku s vámi kvůli ní -> ano, vadilo
Arrow kdyby jí vozil do práce a zase z práce -> ano, vadilo
Arrow kdyby s ní probíral váš vztah -> nooo, zalezi jak moc podrobne, ale spis ano, vadilo
Arrow kdyby si s ní psal smsky -> zaze, zalezi jake...
Arrow kdyby si s ní psal denně smsky -> asi jo, kdyz by to bylo moc, bylo by mi to podezrele...
Arrow kdyby si s ní psal smsky když je s vámi -> asi ano
Arrow kdyby se s ní bavil a přitom vy si to nepřejete -> to nevim, tezko rict, ale asi ano, kdybych si to neprala
Arrow baví se s ní přitom že víte, že ona vás nesnáší -> taky tezko rict...
Arrow kvůli ní vám lhal -> hmm, tak to uz je tezsi kalibr, vadilo by mi to nejspis v kazdem pripade, to by si vypil.

Muj pritel kamaradky nema, ma jen kamarady a par znamych holek, ktere potkavame spolecne (treba v hospode - vetsina je stejne mych kamaradek Laughing ). Takze moc nezarlim, spis neni na koho (dikybohu). Ale kdyby nejakou velmi dobrou kamaradku mel a delal by veci vyse zminene, asi bych to s nim resila dost razne. Protoze si dokazu moc dobre predstavit, jak by reagoval on, kdyby to bylo opacne.
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Fri 9.3.2007 19:29    Post subject: Reply with quote

edit!


Last edited by honey on Tue 26.2.2008 14:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Fri 9.3.2007 19:46    Post subject: Re: teorie "kamarádky" a do jaké míry je to únosné Reply with quote

Arrow kdyby s ní chodil na kafe-jednou za čas to beru
Arrow kdyby u ní byl přes noc (jen kamarádsky)-v žádným případě,možná akorát tak po nějaký akci nebo z jiných důvodů kdyby prostě neměl kde spát..no i když...v žádným případě!!! Evil or Very Mad
Arrow kdyby byl u ní doma pořád -ani náhodou
Arrow kdyby odřekl schůzku s vámi kvůli ní-to by muselo mít nějaký důvody,jinak bych to nevzala
Arrow kdyby jí vozil do práce a zase z práce-to by mi možná nevadilo,ale asi bych jí crala jako potenciální sokyni
Arrow kdyby s ní probíral váš vztah-to kamarádi dělaj,já to dělám taky,pár kámoškám se svěřuju,tak proč ne Arrow kdyby si s ní psal smsky-v mezích
Arrow kdyby si s ní psal denně smsky-to už by něčim zavánělo,takže ne
Arrow kdyby si s ní psal smsky když je s vámi-to bych si připadala jak kráva,takže asi ne
Arrow kdyby se s ní bavil a přitom vy si to nepřejete-kdyby to bylo jen kamarádský tak nemam důvod aby se s nějakou kámoškou nebavil
Arrow baví se s ní přitom že víte, že ona vás nesnáší-když to bude v mezích tak by mi to asi nevadilo,mně se taky přece nemusí líbit všichni jeho kamarádi
Arrow kvůli ní vám lhal-tak to bych jen tak nepřešla


Celkově mam názor takovej,že když je všechno v mezích a já mam navíc jistotu,že mě muj kluk miluje,tak asi neni důvod se znepokojovat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Fri 9.3.2007 19:51    Post subject: Reply with quote

Arrow kdyby s ní chodil na kafe Arrow NE, resp. vadilo, ale musela bych to respektovat
Arrow kdyby u ní byl přes noc (jen kamarádsky) Arrow Ano, vadilo a jak!!!
Arrow kdyby byl u ní doma pořád Arrow Ano, vadilo
Arrow kdyby odřekl schůzku s vámi kvůli ní Arrow ano, vadilo
Arrow kdyby jí vozil do práce a zase z práce Arrow ano, vadilo
Arrow kdyby s ní probíral váš vztah Arrow nebylo by mi to prijemny, ale da se to pochopit
Arrow kdyby si s ní psal smsky Arrow ne, nevadilo
Arrow kdyby si s ní psal denně smsky Arrow ano, vadilo
Arrow kdyby si s ní psal smsky když je s vámi Arrow trochu vadilo
Arrow kdyby se s ní bavil a přitom vy si to nepřejete Arrow otazka ja spatne polozena, nedava mi jinou moznost nez napsat, ANO, vadilo
Arrow baví se s ní přitom že víte, že ona vás nesnáší Arrow ano, vadilo
Arrow kvůli ní vám lhal Arrow Arrow vadilo
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Fri 9.3.2007 19:51    Post subject: Re: teorie "kamarádky" a do jaké míry je to únosné Reply with quote

Arrow kdyby s ní chodil na kafe- pritel nema kamaradky, se kterymi chodi na kafe (nebo mi o tom nerika), takze kdyby zacal, bylo by to podezrele
Arrow kdyby u ní byl přes noc (jen kamarádsky)-vadilo
Arrow kdyby byl u ní doma pořád - vadilo
Arrow kdyby odřekl schůzku s vámi kvůli ní- zalezelo by na konkrtni situaci..
Arrow kdyby jí vozil do práce a zase z práce- kdyby pracovali u sebe, proc ne..
Arrow kdyby s ní probíral váš vztah- nevadilo
Arrow kdyby si s ní psal denně smsky- taky by to bylo podezrele..
Arrow kdyby si s ní psal smsky když je s vámi- viz vyse
Arrow kdyby se s ní bavil a přitom vy si to nepřejete- nezakazovala bych mu to..
Arrow baví se s ní přitom že víte, že ona vás nesnáší- to se stane, no.. Smile ale neumim si to predstavit..
Arrow kvůli ní vám lhal- vadilo by mi, kdyby mi jakkoli lhal..

Nastesti mame spolecne pratele a s ostatnimi se stykame jen trochu a vetsinou take spolu, takze v tomhle snad neni co resit..
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 9.3.2007 20:41    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Damigella
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 583

PostPosted: Fri 9.3.2007 21:50    Post subject: Reply with quote

kdyby s ní chodil na kafe Idea kdyby jen občas, tak by mi to NEvadilo
kdyby u ní byl přes noc (jen kamarádsky) Idea ANO
kdyby byl u ní doma pořád Idea ANO
kdyby odřekl schůzku s vámi kvůli ní Idea záleží kvůli čemu by to bylo, jestli se jí třeba něco stalo, podle vážnosti. Kdyby kvůli nějaké prkotině, asi by mi to vadilo...
kdyby jí vozil do práce a zase z práce Idea NE
kdyby s ní probíral váš vztah Idea NE
kdyby si s ní psal smsky Idea NE
kdyby si s ní psal denně smsky Idea ANO
kdyby si s ní psal smsky když je s vámi Idea ANO (pokud by se mi nevěnoval a jenom psal)
kdyby se s ní bavil a přitom vy si to nepřejete Idea ANO
baví se s ní přitom že víte, že ona vás nesnáší Idea NE
kvůli ní vám lhal Idea ANO
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19591

PostPosted: Fri 9.3.2007 23:34    Post subject: Re: teorie "kamarádky" a do jaké míry je to únosné Reply with quote

Arrow kdyby s ní chodil na kafe - záleželo by jak často (kdyby často tak ANO)
Arrow kdyby u ní byl přes noc (jen kamarádsky) - ANO (možná v případě, že by tam spalo víc lidí, nebo by třeba měl přespat u kamarádky, když by byl někde daleko - jen přespání - tak bych to zkousla)
Arrow kdyby byl u ní doma pořád - ANO
Arrow kdyby odřekl schůzku s vámi kvůli ní - to taky záleží na situaci
Arrow kdyby jí vozil do práce a zase z práce - v případě, že mají stejnou cestu tak proč ne, přišlo by mi zbytečné jezdit dvěma autama (např.), ale kdyby ji měl vozit extra někam jinam - ANO
Arrow kdyby s ní probíral váš vztah - NE (záleží na tom, jaká je to kamarádka)
Arrow kdyby si s ní psal smsky - NE
Arrow kdyby si s ní psal denně smsky - ANO (protože sms píše nerad, téměř vůbec a jsem ráda, když pošle sms mi)
Arrow kdyby si s ní psal smsky když je s vámi - těžko říct, bydlíme spolu Smile
Arrow kdyby se s ní bavil a přitom vy si to nepřejete - to fakt nevím (ale když vezmu v úvahu, že bych si to asi nepřála z nějakého důvodu - třeba že po něm jede nebo tak, tak asi ANO)
Arrow baví se s ní přitom že víte, že ona vás nesnáší - to je jeho věc, když by mu nevadilo, že jeho kamarádka nesnáší jeho přítelkyni
Arrow kvůli ní vám lhal - rohodně ANO!
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Sat 10.3.2007 8:30    Post subject: Reply with quote

kdyby s ní chodil na kafe - podle toho jak často, ale nevadilo by to
kdyby u ní byl přes noc (jen kamarádsky) - ano
kdyby byl u ní doma pořád - ano
kdyby odřekl schůzku s vámi kvůli ní - záleží na okolnostech
kdyby jí vozil do práce a zase z práce- pokud by spolu nepracovali tak ano
kdyby s ní probíral váš vztah- podle toho jak detailně, ale jinak ne
kdyby si s ní psal smsky- ne
kdyby si s ní psal denně smsky - ano
kdyby si s ní psal smsky když je s vámi- pokud by něc neodkladného řešili tak ne, jinak jo
kdyby se s ní bavil a přitom vy si to nepřejete - asi trochu jo, ale chápu, že mu nemůžu zakazovat kamarádky
baví se s ní přitom že víte, že ona vás nesnáší - no, to je spíš její problém než můj, takže ne
kvůli ní vám lhal - to by mi vadilo hodně
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 10.3.2007 9:45    Post subject: Reply with quote

kdyby s ní chodil na kafe Arrow to klidně muže, ale ne ob den
kdyby u ní byl přes noc (jen kamarádsky) Arrow nikdy
kdyby byl u ní doma pořád Arrow podle toho co tam s ní dělá
kdyby odřekl schůzku s vámi kvůli ní Arrow nikdy
kdyby jí vozil do práce a zase z práce Arrow tak občas by mi to nevadilo
kdyby s ní probíral váš vztah Arrow dostal by na prdel
kdyby si s ní psal smsky Arrow sms at píše komu chce
kdyby si s ní psal denně smsky Arrow nevim
kdyby si s ní psal smsky když je s vámi Arrow vyhodila bych mu mobil z okna
kdyby se s ní bavil a přitom vy si to nepřejete Arrow přítel není cvičenej pes..
baví se s ní přitom že víte, že ona vás nesnáší Arrow nevim
kvůli ní vám lhal Arrow dostal by na prdel
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28435

PostPosted: Sat 10.3.2007 9:59    Post subject: Re: teorie "kamarádky" a do jaké míry je to únosné Reply with quote

Arrow kdyby s ní chodil na kafe Arrow podle toho jak casto, ale nadsena bych z toho nebyla
Arrow kdyby u ní byl přes noc (jen kamarádsky) Arrow vadilo, ale existuji asi 4 holky u kterych bych to prezila
Arrow kdyby byl u ní doma pořád Arrow ano, vadilo a to dost
Arrow kdyby odřekl schůzku s vámi kvůli ní Arrow vadilo, musel by mit sakra dobry duvod, abych to vzala
Arrow kdyby jí vozil do práce a zase z práce Arrow ano,vadilo
Arrow kdyby s ní probíral váš vztah Arrow do urcite miry ne
Arrow kdyby si s ní psal smsky Arrow ne
Arrow kdyby si s ní psal denně smsky Arrow asi ano
Arrow kdyby si s ní psal smsky když je s vámi Arrow pokud by slo o jednu dve,tak v poho,pokud porad,tak ano
Arrow kdyby se s ní bavil a přitom vy si to nepřejete Arrow ja mu nic nezakazuju, takze si to nejak neumim predstavit
Arrow baví se s ní přitom že víte, že ona vás nesnáší Arrow no, moje kamaradka to neni,ale to neznamena,ze s ni ukonci veskery kontakt, no Rolling Eyes
Arrow kvůli ní vám lhal Arrow vadilo,strasne moc

a co se tyce zarlivosti- zarlivka jsem,ale neni to zadnej extrem...kazdopadne uz se mi jednou zdalo,ze mi ho chce odvest jeho hodne dobra kamaradka,kterou zna od malicka (kdyz ji to rikal,tak ona z toho byla cela spatna,ze mi zpusobuje takovy nocni mury Laughing ), jsem zarlivka,ale postupne se to se mnou lepsi a lepsi Smile
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sat 10.3.2007 11:04    Post subject: Re: teorie "kamarádky" a do jaké míry je to únosné Reply with quote


Arrow kdyby s ní chodil na kafe
Moze.. ked to potrebuje..
Arrow kdyby u ní byl přes noc (jen kamarádsky) no mozno.. zalezi velmi od okolnosti..
Arrow kdyby byl u ní doma pořád zalezalo by od viacerych faktorov, ale skor nie
Arrow kdyby odřekl schůzku s vámi kvůli ní cez toto by som sa tak lahko nepreniesla...
Arrow kdyby jí vozil do práce a zase z práce keby to mal po ceste a ona nemala auto a porebovala by to.. preco nie...
Arrow kdyby s ní probíral váš vztah nie. vxtah si maju preberat partneri medzi sebou, nie s ludmi, ktori s tym nemaju nic spolocne. poznat nezainteresovany nazor moze byt fajn, ale nechcela by som, aby s nou preberal moj vztah.
Arrow kdyby si s ní psal smsky tak on si s kamoskami pise.. vsetky su to modelky... co ja viem, na tom nie je nic zle, pokial si s nimi nepise nejake navrhy, eroticke smsky alebo nieco, co by ma mmohlo ranit (do coho samozrejme nevidim, ale doverujem mu).
Arrow kdyby si s ní psal denně smsky by mi vadilo..
Arrow kdyby si s ní psal smsky když je s vámi to mi vadi ked pise komukolvek.. ale on to moc nerobi, jemu to tiez prekaza, lebo chce byt vted so mnou (len nutne pripady - mama, otec atd.)
Arrow kdyby se s ní bavil a přitom vy si to nepřejete nezakazovala by som mu nic, ej to jeho volba. vadilo by mi to, ale respektovala by som to
Arrow baví se s ní přitom že víte, že ona vás nesnáší no to by bolo horsie, nakolko by na mna asi dost kydala.. neviem, zalezalo by od neho, nakolko si to dokaze pripustit a nechat sa presvedcit, ale asi by ssom jej daco spravila nepekne Twisted Evil Embarassed
Arrow kvůli ní vám lhal tak by som sa s nim asi velmi skoro rozisla..

Mne povedal, ze som zaroven jeho najlepsia priatelka.. Tak sa teraz nebojim, aj ked ziarliva som dost. Nemam rada, ked mi zacne rozpravat o tom ako ho nejaka balila alebo to sama vidim.. som ochotna sprvit jej zo zivota peklo Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sat 10.3.2007 11:10    Post subject: Re: teorie "kamarádky" a do jaké míry je to únosné Reply with quote

Arrow kdyby s ní chodil na kafe NE
Arrow kdyby u ní byl přes noc (jen kamarádsky) ANO
Arrow kdyby byl u ní doma pořád ANO
Arrow kdyby odřekl schůzku s vámi kvůli ní ANO
Arrow kdyby jí vozil do práce a zase z práce ANO
Arrow kdyby s ní probíral váš vztah NE
Arrow kdyby si s ní psal smsky NE
Arrow kdyby si s ní psal denně smsky ANO
Arrow kdyby si s ní psal smsky když je s vámi ANO
Arrow kdyby se s ní bavil a přitom vy si to nepřejete ANO
Arrow baví se s ní přitom že víte, že ona vás nesnáší NE
Arrow kvůli ní vám lhal ANO
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sat 10.3.2007 11:19    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sat 10.3.2007 12:57    Post subject: Reply with quote

Arrow kdyby s ní chodil na kafe Arrow nevadilo by mi to,ale kdyby to bylo zase nejak casto,tak by se mi to urcite nelibilo..
Arrow kdyby u ní byl přes noc (jen kamarádsky) Arrow vadilo hodne..
Arrow kdyby byl u ní doma pořád Arrow to by mi asi taky vadilo dost,hlavne jako proc?
Arrow kdyby odřekl schůzku s vámi kvůli ní Arrow pokud by slo o zavaznejsi jeji problem,tak bych to pochopila..
Arrow kdyby jí vozil do práce a zase z práce Arrow porad?Vadilo..obcas?Nevadilo..
Arrow kdyby s ní probíral váš vztah Arrow to by mi asi moc nevadilo,ja taky probiram s urcitymi lidmi nas vztah..
Arrow kdyby si s ní psal smsky Arrow nevadilo,ale stastna bych nebyla..
Arrow kdyby si s ní psal denně smsky Arrow zalezelo by na obsahu..
Arrow kdyby si s ní psal smsky když je s vámi Arrow ano,vadilo..
Arrow kdyby se s ní bavil a přitom vy si to nepřejete Arrow on si taky nepreje,abych se bavila s urcitymi lidmi a ja se s nima bavim..takze asi tak..
Arrow baví se s ní přitom že víte, že ona vás nesnáší Arrow nevadilo by mi to,pokud jeji reci proti me by nemely vliv na jeho pohled na nas vztah..
Arrow kvůli ní vám lhal Arrow vadilo hodne!
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
Page 2 of 13

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms