sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ještě jedna šance?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 62, 63, 64, 65  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sun 8.4.2007 8:45    Post subject: Reply with quote

Ne Zorko, nenapise, protoze vsechny vime, jak se k Tobe choval. A znas to, jak se to rika, "udelal to jednou, udela to zase". A to plati.
Ale jestli si myslis, ze s nim budes zit "stastne", tak to udelej. Nas nazor znas. Ale abys pak nelitovala.
Ono neni dobre odpoustet vsechno za kazdou cenu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 8.4.2007 8:47    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 12:33; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17711
Location: VePř

PostPosted: Sun 8.4.2007 8:50    Post subject: Reply with quote

zori, nerekla bych, ze je to tim, ze umis odpoustet nebo ja nevim co. tobe je totiz vsechno jedno. vsechno az na to, ze musis mit chlapa. jedno jakyho. to je ten zasadni problem.
on se k tobe behem par dni zacne chovat stejne hnusne, jako se choval. byla jsi stastna? vzdyt jsi kazdou chvili vyvadela, brecela, necim te nastval.. mne to tak neprijde.
ale je mi jasny, ze je ti tohle svym zpusobem jedno.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Sun 8.4.2007 9:00    Post subject: Reply with quote

mery - neni mi to jedno. ja to prave vidim ze dvou uhlu, pisu, ze nevim jestli mu mam davat jeste sanci, jestli se zmenil a navratil se ke starym kolejim (takove jak jsme spolu zacinali) tak by to bylo fajn. bylo by to krasny. ale kdyz si predstavim ze by se ke me choval, tak jako kdyz uz delal v zentive - pan dokonaly zazobany sobec - tak ho nechci. jenze to ted nemuzu vedet....pac mi prijde, ze ho nejaky kamos musel asi pekne zjebat, ze nad tim zacal premyslet, protoze prece pan dokonaly by jinak nepremyslel nad tim, jestli nekde neudelal chybu.a clovek ma pravo delat chyby.

nerikam, ze mu hned padnu k noham. jen nevim, jestli uvidim, ze je to ten muj "prvni" m. tak jestli se k nemu mam vratit.
sama nevim jake k nemu mam city. to uvidim, az ho uvidim.

treba k nemu zadny city uz nemam, ale to ted nemuzu rict, pac si ti nejak nejde predstavit a uvedomit.


jinak podobne to mela kamoska, byla s pritelem asi rok, pak se rozesli, pak se dali dohromady, byli spolu pul roku a zacal delat takovyhle veci on ji, jako delal m. me. rozesli se tak, ze se proste prestali ozyvat, po trech mesiccih se ji ozval a od ty doby je tutununu uz rok. a nemuze si na nej stezovat, prej sio konecne uvedomil, jaky ma stesti, ze ma tu moji kamosku a blablabla.....

co ja vim Dogeyes

nemuzu zas uplne zavrit dvere. kazdopadne si s nim promluvim...ale nevim poradne ani o cem Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 8.4.2007 9:06    Post subject: Reply with quote

Kdybych vedela, ze jsi dokazala zatocit se svym sebevedomim a konecne se zbavit "chorobnyho uvazovani" (promin, nevim, jak jinak to napsat), tak ti klidne doporucim, aby ses k nemu vratila. Vedela bych totiz, ze si dokazes stanovit hranice a pripadne s nim zatocis, kdyz se zase zachova hnusne. Takhle si ale nejsem jista...
Problem je totiz jaksi v tom, ze ty se do vztahu vzdycky ritis s tim, ze nejsi srovnana sama se sebou. A pak se to do vztahu samozrejme promita (at uz v podobe zarlivosti nebo v podobe toho, ze ti sere na hlavu apod.). Protoze to chorobny uvazovani tam proste porad je. Tim, ze zacnes s nekym chodit, se ho zbavis jen na chvili, ale pak zase vyplave na povrch.
Takze ja bych se spis snazila tvrde na sobe pracovat a pak teprve mit vztah. Ne naopak.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Sun 8.4.2007 9:07    Post subject: Reply with quote

dam jen takovy priklad....co kdyz se dame dohromady a ja zacnu zaroven chodit i k psycholozce...melo by to smysl?
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Sun 8.4.2007 9:13    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by smouki on Mon 27.4.2009 15:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 8.4.2007 9:24    Post subject: Reply with quote

margax wrote:
dam jen takovy priklad....co kdyz se dame dohromady a ja zacnu zaroven chodit i k psycholozce...melo by to smysl?


No k psycholozce bys mela zajit kazdopadne - at uz s nim budes nebo ne. Potrebujes proste vylecit svoji dusi, abys mohla mit "zdravy" vztah. Vis co...ted by sice zase vsechno bylo krasny a ruzovy, ale co treba za pul roku? Ty tve pochybnosti o sobe same se do toho vztahu promitaly treba tak, ze jsi mu nerekla, co ti vadi. I proto je nutny se "lecit". Chapes, proc je to tolik dulezity? Pracovat na vztahu je celkove fuska a to i pro lidi, ktery maji zdrave sebevedomi...natoz pro nekoho, kdo takove sebevedomi nema. Dri na sobe Zorko a to bez ohledu na to, jak to mezi vami dopadne.
A kazdopadne se mu "nedavej" jen tak lehce. Pokud byste spolu meli zacit, mela bys mu jasne dat najevo, co ano a co uz ne.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Sun 8.4.2007 9:50    Post subject: Reply with quote

rose - on mi presne napsal, ze vi, ze se ke me choval hnusne, ze vi, ze si me nezaslouzi, ale jestli mu dam jeste sanci, ze vsechno napravi.ze se chce pokusit. nebo tak nejak.

ja mu chci nastavit "ultimata"....doufam, ze mi moje vyrecna vydrzi az do vecera a budu schopna mu vsechno rict, co mi vadi/lo a tak.

Jo...je to tim, ze proste citim vitezny pocit. Ja jsem ten vitez, kdyz se na nej podivam....ja jsem se pred nim nesnizila, abych ho prosila, at se ke me vrati.
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Sun 8.4.2007 10:24    Post subject: Reply with quote

margax wrote:
dam jen takovy priklad....co kdyz se dame dohromady a ja zacnu zaroven chodit i k psycholozce...melo by to smysl?


pokud zacnes napred chodit k psycholozce a po par navstevach se zacnes davat dohromady pak urcite ma smysl se s nim schazet. Bud uvidis ze je fajn a dokazes stanovit hranice, pres ktere nesmi prejit nebo uvidis, ze je to jenom pretvarka a bude jednodussi na neho zapomenout. V opacnem poradi bych to nedelala
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 8.4.2007 10:27    Post subject: Reply with quote

Je urcite uspech, ze jsi za nim nesla prvni...a ano, ted jsi na koni, tak toho hlavne vyuzij. A pokud se k nemu vratis, tak jedine s tim, ze si zretelne stanovis hranici! A ze k ty psycholozce pujdes a nenechas se uchlacholit pocitem, ze vsechno je krasny - a ono treba ze zacatku bude. Ale nezapominej na budoucnost.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Sun 8.4.2007 10:29    Post subject: Reply with quote

chci to s nim vse do detailu probrat, co mi vadi, co jemu vadi a stanovi se hranice, kdyz s nima budem oba souhlasit, tak nevidim duvod proc to nezkusit....kdyz mi bude jeho chovani vadit, rozejit se s nim muzu dycky.

to uz je jen takovy nepatrny detail.

tohle bych mozna mohla vzit jako tu sanci, na kterou porad cekam, jako motivaci na to, zkusit vsechno znova. a zacne to tim, ze se otevru nekomu, pred kym jsem prakticky byla nekdo jiny.
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Sun 8.4.2007 10:38    Post subject: Reply with quote

stanovit si hranice je fajn, ale dulezite je, abyste je taky oba dodrzovali
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 8.4.2007 11:30    Post subject: Reply with quote

Tak dobre, evidentne jsi uz rozhodnuta.

Zkus to teda udelat tak, jak rikas. Ale neslevuj ze svych pozadavku!
Muzes to pojmout jako novy zacatek....ale vem tu zmenu fakt vazne (tzn. k ty psycholozce bys mela - i kdybys ji mela vytisknout to, cos nam sem psala).
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sun 8.4.2007 13:04    Post subject: Reply with quote

margax Arrow Sad

vis,ceho se ja bojim?Ze kdyz uvidis,ze se zmeni a nkonec svoli a on bude delat zase ty samy blbosti,ze ho uz nedokazes opustit,protoze v nem zase uvidis otce svych deti a podobne veci.. Confused Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 62, 63, 64, 65  Next
Page 63 of 65

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms