sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ještě jedna šance?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64, 65  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Sat 7.4.2007 22:35    Post subject: Reply with quote

tak já nejdu umřít, ale docela obyčejně spát. Dobrou. Zori, zkus nekde posbirat zbytky odvahy a zdravyho rozumu a navštiv odbornika přes duši, my ti takhle vážně nepomůžem. Na chvili jsem žila v iluzi, že ti s Loth fakt dokážem vymluvit díru do hlavy, ale nevím jestli se na to cítí Loth, ale já přiznávám, že na to nemám. Mrzí mě to, ptž jsem tě začala mít hodně moc ráda a to jak se trápíš mě mrzí. Strašně moc si přeju abys byla štastna, ptž mám pocit, že už sis toho zažila dost, ale asi ještě není ten správnej čas. Prosim běž k tomu psychologovi, to je podle mě pro tebe jediná cesta jak být štastna dlouhodobě a ne se jen pár dní z nečeho radovat a pak zase spadnout ještě hloubš
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 7.4.2007 22:40    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 12:33; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 8.4.2007 7:01    Post subject: Reply with quote

margax wrote:

rose - tak jak se mam sakra snazit??? ja uz vyzkousela takovejch zpusobu, jak se zmenit a nic.


Ale ty ses jeste nikdy nesnazila zit stastne sama se sebou a kdyz uz jo, tak jen na chvili. Sama vidis, ze tve uvazovani se vymyka norme, sama vidis, ze si nedokazes dlouhodobe pomoct, tak proc nezajdes za odbornikem? Zase se ted snazis spatne - viz "strategie mrcha". A zase to nemuze skoncit dobre. Spis naopak - ptz ted te alespon obklopuji lidi, kterym na tobe zalezi (i kdyz na virtualni svet nedas, tak ver, ze za tim kompem nesedime pro srandu kralikum - kdyby nam na tobe nezalezelo, tak na to uz davno kaslem!)

A ty pady zaziva opravdu kazdej - jeste ted si pamatuju na den, kdy jsme se dozvedeli, ze babicka mela mrtvici; mama pak mela hodne dlouho hysteraky, ptz jsou na sobe s babi hrozne citove zavisle...vypadalo to tak, ze bude muset odjet pryc (babi nebydli v CR), ze o ni prijdem...A to byl desnej pocit + ty hysteraky kazdej den na taliri. V te dobe se mi zhroutil vztah + ze bych okolo sebe mela kamarady se taky rict neda (vsichni meli sve zivoty a byli daleko).
Tim chci rict, ze naprosto kazdej ma problemy, vetsina lidi zazije i dobu, kdy jsou proste sami, kdy neni nikdo, kdo by je obejmul...Zalezi jedine na tom, jak se k tem problemum postavis, to jedine je dulezite.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sun 8.4.2007 7:45    Post subject: Reply with quote

Zorko, tak Ty chces byt hnusna, neprejici, pomstychtiva, zavistiva mrcha? To je fajn zpusob. Ale garantuju Ti a dam na to krk, ze takhle sve stesti ani zadne pratele nenajdes. Pac Te vsichni uvidi jako tu zapsklou paprdlici, ktera nikomu nepreje a zavidi. Vis? Takova je doba. A Ty si za to budes moct sama.
A proc si myslis, ze tady tohle tema ma pres 60 stranek? Ty holky tady se Ti snazi POMOCT, nesedi tady x hodin jen tak pro legraci, aby si z Tebe udelaly srandu. Ne. Snazi se Ti tady na tech 60 strankach pomoct, poradit, podrzet Te, zvednout to Tvoje sebevedomi. Jenze Ty to jako pomoc stejne nevidis (viz to Tvoje "to mi stejne nepomuze"), takze vidim, ze tady je kazda rada draha.
Opravdu bys vazne mela uvazovat o tom, ze zajdes za tim odbornikem. Budes muset zmenit cely vztah sama k sobe, pak teprve ke svemu okoli. Odbornik Ti pomuze, tak uz tam konecne jdi.
A muzu Ti rict, ze tahle veta "ukazte mi nekoho, komu se zborilo naraz uplne vsechno a ja si s nim rada popovidam...(tim myslim fakt vsechno...ze najednou se octl UPLNE sam (rodina, pratele, pritel..0)..." me hodne nadzvedla, protoze bych Ti mohla ukazat par lidi, kteri prisli treba o pritele, manzela, dite horsim zpusobem nez Ty, ale aspon se SNAZI, SNAZI SE ZIT A NECO S TIM DELAT. Nesedi na zadku a nestezuji si. I kdyz bylo hodne tezke seodrazit ode dna, je to treba prace na roky, ale ta SNAHA je dulezita. CHTIT se odrazit ode dna. Ale proc bych Ti je mela ukazovat, kdyz Ty najdes zase neco, proc oni to maji jednodussi....
Achjo, Zorko, Ty vis, ze Te mam rada. A taky mi na Tobe zalezi, jako holkam tady, co Ti radi. Takze Te uprimne prosim, zajdi k tomu odbornikovi. Pomuze Ti.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 8.4.2007 7:48    Post subject: Reply with quote

terrynka Arrow Praise
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Sun 8.4.2007 8:31    Post subject: Reply with quote

uz jsem sem nechtela napsat ani vetu...ale stalo se neco dost dulezityho pres noc.


ozval se mi. bombarduje me smskama a telefonatama.....dneska se chce sejit.
chce me zpatky.
omlouva se.
prosi.
prakticky sebe strasne ponizuje. zejmena muzskou hrdost.
a ja nevim jak na to mam reagovat.
nevim jestli ho chci zpatky.....
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sun 8.4.2007 8:33    Post subject: Reply with quote

jezisi.............................. co na to rict, nevim Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 8.4.2007 8:34    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:28; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sun 8.4.2007 8:34    Post subject: Reply with quote

Zorko. Kdybych byla na Tvem miste, tak bych se proste nevratila. Ne. Nikdy. K nekomu takovemu, jako je on. Jak se k Tobe choval.... fuj. Tohle si rozmysli radsi 2x a hodne dobre.
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Sun 8.4.2007 8:34    Post subject: Reply with quote

no ja prave ze taky ne. psal mi, ze si uvedomil, co udelal za strasnou blbost ale ze mu jesitnost proste endovolila se ozvat....ale ze mu doslo, jak se ke me choval a jestli ma jeste sanci, ze si konecne uvedomil koho ztratil a podobny blboviny...nevim.

nazory na to mam dva.
mamka s tatkou tvrdi, ze si s nim mam promluvit a kdyz uvidim, ze se fakt snazi, tak mu tu sanci dat.

segra tvrdi, ze me jenom zkousi.

ja nevim co si mam myslet.

ale ozvat se po mesici po rozchodu???
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sun 8.4.2007 8:36    Post subject: Reply with quote

Zorko, nedelej to.
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Sun 8.4.2007 8:37    Post subject: Reply with quote

ale co kdyz se fakt zmenil?

Sad pac jak jsem psala, ze pred tim nez nastoupil do ty prahy tak byl zlatej....treba si to fakt uvedomil, treba mu to docvaklo...nekomu holt trva dyl, nez si neco uvedomi, me treba taky nektery veci...
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sun 8.4.2007 8:38    Post subject: Reply with quote

Ja neverim, ze se clovek zmeni od zakladu. A to, jak se k Tobe choval, by chtelo hooodne casu a stejne myslim, ze vzdycky bude mit tendence se tak chovat. Proste tomu neverim.
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 8.4.2007 8:40    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Ja bych ho nebrala ani za zlaty prase


presne - dvakrat do stejne reky nevstoupis
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Sun 8.4.2007 8:42    Post subject: Reply with quote

ejnze ted se mi naskytla prilezitost zacit zit zas stastne.

ja nevim. mozna sem to sem nemela psat. pac stejen mi nikdo nenapise, at se k nemu vratim. Crying or Very sad

a ja jsem holt clovek, co umi odpoustet.....prave.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64, 65  Next
Page 62 of 65

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms