sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Přátelství - Kamarádství mezi mužem a ženou...?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  

Je možné přátelství mezi mužem a ženou (bez sexuálního podtextu)?
Ano.
43%
 43%  [ 29 ]
Nevim.
7%
 7%  [ 5 ]
Ne.
43%
 43%  [ 29 ]
Jiná možnost. (Napiš jaká).
4%
 4%  [ 3 ]
Total Votes : 66

Author Message
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sat 15.12.2007 13:06    Post subject: Reply with quote

Nocturmasi, já jsem právě známá tím, že se se mnou dá bavit absolutně o všem, fak úplně o čemkoliv Smile

Shetire - Ale to podle mě nějak nesouvisí s tím jestli je člověk nějak drsnej nebo křehkej. Prostě každej poslouchá co se mu líbí a nemusí to mít co dělat s tím jakej je Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Sat 15.12.2007 13:16    Post subject: Reply with quote

no to ne .. Smile ale křehkost bych v tomhle žánru fakt s těží hledala =)
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mort
kytky 8, konec


Joined: 13 Oct 2007
Posts: 448

PostPosted: Sat 22.12.2007 13:41    Post subject: Reply with quote

k otázce: není, absolutně ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18437

PostPosted: Sat 22.12.2007 13:53    Post subject: Reply with quote

já určitě věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
Mort
kytky 8, konec


Joined: 13 Oct 2007
Posts: 448

PostPosted: Sat 22.12.2007 14:07    Post subject: Reply with quote

Ruth A. : a tvrdíš to z pozice obou nebo jen podle svého mínění? Nikdy nevíš, co si myslí ten druhý.třeba vteřinu.a pak to v hlavě zadupe. Nebo naopak. Žena při prvním setkání svlékne muže a muž ženu.
Snad to beru moc fatálně.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 23.12.2007 10:40    Post subject: Reply with quote

Mort wrote:
Ruth A. : a tvrdíš to z pozice obou nebo jen podle svého mínění? Nikdy nevíš, co si myslí ten druhý.třeba vteřinu.a pak to v hlavě zadupe. Nebo naopak. Žena při prvním setkání svlékne muže a muž ženu.
Snad to beru moc fatálně.


já myslím že bereš. tvrdit to mohu jen ze svého mínění. mám kamarádku do které jsme byl kdysi blázen,nikdy mezi námi nic nebylo, protože ve chvíli když jsem jí viděl s jejím tehdejším přítelem tak jsem tím jejím štěstím ohromen a nezbylo mi nic než jí to jen přát z celého srdce. Je to vážně nádherná holka, která má hodně kladů a vím že hodně kluků z mého okolí je z ní celkem paf. A ti oni pak nechápou jak ji mohu brát tak jak beru, absolutně asexuálně a přišlo by mi to jako incest. neznám jí až tak dlouho, jen asi 2 roky, někdo říká že jsme spřízněné duše, faktem je že se máme rádi...ale jen čistě kamarádsky.
PAk mám ještě jendu kamarádku, tu znám zase jiným způsobem také přibližně dva roky, a z té jsem prostě svým způsobem mimo, ted už tolik ne,ale asi kdyby m i řkela kdykoliv že chce mě,asi zahodím vše a jdu si pro ní.... Teda ted to neplatí doslova,ale ona je úžasná a občas mám pocit že tohle dřív vnímala stejně, jen už o sobě vím tolik věcí,které jsou pro ostatní TOP secret že by to asi nebylo dobré.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11458

PostPosted: Sun 23.12.2007 12:20    Post subject: Reply with quote

Já v takové kamarádství věřím. Můj nejlepší kámoš je kluk, trávím s ním hodně času, můžu se mu svěřit a prostě se o něj opřít, když potřebuju. A přesto mezi námi víc než přátelství není a nebude, protože bychom si nerozuměli. Jako partneři bychom se do týdne pozabíjeli Laughing . Kromě toho se fyzicky nepřitahujeme, i když jsme spolu mockrát byli třeba opilí a spali sami v jedné místnosti (což beru jako prototyp rizikové situace mezi holkou a klukem), nikdy jsme se ani nelíbali.
Takže prostě věřím, že mezi holkou a klukem přátelství být může, z vlastní zkušenosti.
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Sun 23.12.2007 14:15    Post subject: Reply with quote

Jo, taky věřím, možná naivně, ale asi mi nic jinýho ani nezbývá, protože jinak žiju v totálním bludu.
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Mort
kytky 8, konec


Joined: 13 Oct 2007
Posts: 448

PostPosted: Sun 23.12.2007 18:04    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
Mort wrote:
Ruth A. : a tvrdíš to z pozice obou nebo jen podle svého mínění? Nikdy nevíš, co si myslí ten druhý.třeba vteřinu.a pak to v hlavě zadupe. Nebo naopak. Žena při prvním setkání svlékne muže a muž ženu.
Snad to beru moc fatálně.


já myslím že bereš. tvrdit to mohu jen ze svého mínění. mám kamarádku do které jsme byl kdysi blázen,nikdy mezi námi nic nebylo, protože ve chvíli když jsem jí viděl s jejím tehdejším přítelem tak jsem tím jejím štěstím ohromen a nezbylo mi nic než jí to jen přát z celého srdce. Je to vážně nádherná holka, která má hodně kladů a vím že hodně kluků z mého okolí je z ní celkem paf. A ti oni pak nechápou jak ji mohu brát tak jak beru, absolutně asexuálně a přišlo by mi to jako incest. neznám jí až tak dlouho, jen asi 2 roky, někdo říká že jsme spřízněné duše, faktem je že se máme rádi...ale jen čistě kamarádsky.
PAk mám ještě jendu kamarádku, tu znám zase jiným způsobem také přibližně dva roky, a z té jsem prostě svým způsobem mimo, ted už tolik ne,ale asi kdyby m i řkela kdykoliv že chce mě,asi zahodím vše a jdu si pro ní.... Teda ted to neplatí doslova,ale ona je úžasná a občas mám pocit že tohle dřív vnímala stejně, jen už o sobě vím tolik věcí,které jsou pro ostatní TOP secret že by to asi nebylo dobré.


a jak víš, že ona to bere stejně jako ty?
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Sun 23.12.2007 18:46    Post subject: Reply with quote

Já tomu věřim na 100%, protože prostě takovýho kámoše mám a i kdyby jsme se spolu někdy líbali, tak by to byl nanejvýš úlet.

No a u toho druhýho to dopadlo tak, že jsme spolu Twisted Evil Laughing
A já jsem absolutně šťastná.

Ale oba znám fakt od malička.

S jinýma to někdy bejvá tak, že na ně já koukám třeba trošku jinak nebo oni na mě, ale časem se to vždycky ztratí.

Ale tyhle dva mám jak nejlepší kamarádky. Jsou to prostě jen kluci, ale vědí o mě a já o nic víc, než naše rodiny a pomáháme si a trávíme spolu spoustu času.
No jen s tím jedním to vyšlo maličko jinak Smile
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mort
kytky 8, konec


Joined: 13 Oct 2007
Posts: 448

PostPosted: Sun 23.12.2007 19:34    Post subject: Reply with quote

napíšeš, že tomu věříš na 100% a v následujících odstavcích to krásně popřeš Roflnik
Back to top
View user's profile Send private message  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Sun 23.12.2007 19:36    Post subject: Reply with quote

Já jsem na to dlouho věřila, myslela jsem, že ho mám, ale ukázalo se, že to byl fejk jak bejk. Takže - ne.
_________________
"Jestliže se rozhodnete být hloupí, měli byste alespoň mít svobodu rozhodnutí, jaký druh hlouposti chcete. Dávám vám úplnou svobodu." OSHO
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 23.12.2007 19:38    Post subject: Reply with quote

přesně jako Lady - mám uplně stejné zkušenosti (mnozí asi ví) takže NE - NEEXISTUJE.a jestli jo tak to není kamarádství
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 23.12.2007 19:39    Post subject: Reply with quote

a co teda je kdyz je kluk a holka , znaji se x let, stykaji se casto a nic mezi nima nikdy nebylo ? urcite existuje, jen to neni tak casty a akorat casto je to pro jednoho jen zaminka,maskovani.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.


Last edited by Kyo on Sun 23.12.2007 19:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shetire
ne to fakt nejsem já..


Joined: 20 Sep 2007
Posts: 2805
Location: Džibutsko asi

PostPosted: Sun 23.12.2007 19:42    Post subject: Reply with quote

Mort wrote:
napíšeš, že tomu věříš na 100% a v následujících odstavcích to krásně popřeš Roflnik

no vzdyt jo Very Happy Já tomu věřím mám (měla) jsem ty kamarady dva Smile
_________________
Bejt tebou nechodim nikam, je poslední duben a věř mi. To holka jako já - sama bejt nesmí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 7 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms