sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Neschopnost dosáhnout erekce
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jakubíček
kytky 0, meta: 25


Joined: 14 Oct 2008
Posts: 18

PostPosted: Tue 14.10.2008 18:53    Post subject: Neschopnost dosáhnout erekce Reply with quote

Zdravím
Je mi 25 a nikdy jsem s erekcí neměl problém. Poté jsem asi 3roky neměl partnerku, ale erekce byla perfektní, chuť na sex až až, ale před čtvrt rokem jsem potkal dívku, se kterou bych si dokázal představit budoucnost, je krásná, skvělá, prostě můj typ a tu je ten problém. První dny jsem ji musel při líbání odtahovat, pač mi penis stále stál a nechtěl jsem hned první den vypadat jako nadržený puboš, pak přišla první soulož, která byla perfektní a ze všech partnerek asi ta nejlepší, co jsem kdy měl, pak proběhly další soulože, kdy jsem vydržel klidně i hoďku a pak jsem na to mohl jít zachvilku znova a bylo vše perfektní. Pak jsem odjel s kamarády na dovolenou, kde jsem dostal zánět močových cest, vytvořily se mi na penisu nějaké pupínky, začal jsem se tak nějak sledovat a po příjezdu to šlo od desíti k pěti. Selhal jsem poprvé, ale zachvilku bylo vše ok a mohl jsem souložit dále, ale bylo tu něco, co jsem nikdy nepoznal a to selhání a začlo to ve mně hlodat, pač jsem si v posteli vždy na 100pro věřil. Byl jsem z toho v háji a bylo to horší a horší. Pak jsme na to nějak netlačili, pokecal jsem o tom se svou přítelkyní a tak nějak jsem se do toho začal dostávat, ale už si ten sex tak nevychutnávám a dokonce na něj nemám ani moc chuť. Kdysi jsem se podíval na nějakou kočku v minisukni a jen představy mě dovedly snad ihned k erekci. Nyní ne. Nyní jen při myšlence na sex mi začne bušit srdce nervozitou a o nějaké chuti není řeč. Poté jsem opět selhal. ikdyž při dalším pokusu to opět vyšlo ale je to jako sázka do loterie. Navíc já jsem z toho pak špatný, přemýšlím, jak to vyřešit a partnerka je špatná z toho, že jsem špatný a nedokáže mi pomoct. Nerad bych o ní přišel, pač po dlouhé době je to první dívka, se kterou bych si dokázal představit založit rodinu. Nejdříve jsem uvažoval, že bych celý ten vztah zabalil, ale to není řešení a deptaly by mě hned dvě věci. Erekce a rozchod s někým, koho miluji a to jen proto, že jsem srab. Nedokážu se už ani vzrušit sám při masturbaci, nějaká ranní erekce je ta tam, začal jsem i hubnout, nespím a mám pocit, že čas je proti mně.
S partnerkou se vidím jen o víkendech, je to zlatičko, nádherná, chytrá holka, ale já se prostě nedokážu vzrušit a na sex nemám vůbec chuť, ikdyž jsem ho vždy miloval a užíval si ho.

Kdyby se mi to stalo, s nějakou náhodnou známostí, tak mě to neštve, ale v tomto případě mě to ubíjí.

Nemyslel jsem si, že bych byl až tak akční, ale začal jsem lítat od doktora k doktorovi, objednal jsem se k psychologovi, ale objednán jsem až za měsíc a to je prostě nekonečně dlouhá doba.

Nestalo se vám někdy něco obdobného (nebo vašemu partnerovi)? Jak jste to vyřešili? Nevíte, jak probíhá takové vyšetření u sexuologa?
Děkuji moc za každičkou radu. Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11958

PostPosted: Tue 14.10.2008 19:41    Post subject: Reply with quote

a ty pupinky si nejak resil???
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
Jakubíček
kytky 0, meta: 25


Joined: 14 Oct 2008
Posts: 18

PostPosted: Tue 14.10.2008 20:17    Post subject: Reply with quote

alishka wrote:
a ty pupinky si nejak resil???


Prý to bude asi vyrážka. že to bude nejspíš od partnerky. Sad Ale nějak se mi to nezdá. Urolog mi i poradil, že pokud mi to mé svědomí dovolí, tak se skusit vyspat s někým jiným, ale toto mi je proti srsti. Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
ssyissyi
bright side of life


Joined: 10 Apr 2008
Posts: 296
Location: on the road

PostPosted: Tue 14.10.2008 20:33    Post subject: Reply with quote

Myslím, že sám víš, že to souvisí s psychikou - čím víc se tím trápíš, tím je to horší... A přitom se to stává úplně normálně. Z mých partnerů se to stalo úplně každému. No a? To přece nevypovídá vůbec nic o tom, jestli "je v posteli dobrej" nebo ne. Například jednomu mému ex se to, když jsme to zkoušeli podruhý za sebou stalo VŽDYCKY - přesto to byl extra dobrej milenec, dokonce dodnes ten nejlepší, s kterým jsem kdy spala. Chlapi, stejně jako tebe, obvykle v tomhle případě totiž netrápí, že nedojdou k vyvrcholení, ale aby si partnerka nemyslela, že ji nedokážou uspokojit...jenomže k tomu erekce přece není potřeba Wink Já jsem třeba vždycky velmi ocenila, když se mě přítel přesto snažil dál uspokojovat...příště jsem mu to splatila i s úrokama Wink
_________________
...vím, že tam kdesi podél patníků mi někdo podá perlu... (Jack Kerouac)
Back to top
View user's profile Send private message  
Althea
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 516

PostPosted: Tue 14.10.2008 20:36    Post subject: Reply with quote

Ja fakt nejsem psycholog ani nic, ale prijde mi, ze ti to v kriticky chvili nejde prave proto, ze ti na ty holce moc zalezi. Stresuje te, jak pred ni vypadas, jaky bude tvuj vykon, coz se ti s nahodnou slecnou v minisukni asi nestane. Mozna je jeste neco, o cem si s partnerkou muzes vic promluvit a treba nechces, protoze se stydis nebo si myslim, ze to je zbytecny, ale je nutny, abyste mluvili stoprocentne o vsem.

A taky by asi bylo na miste vyloucit nejakou ne-psychickou pricinu. Nemoci se muzou projevovat i takhle. No a samozrejme mezi ty priciny patri i stres, prepracovani, koureni, brani leku, atd. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Jakubíček
kytky 0, meta: 25


Joined: 14 Oct 2008
Posts: 18

PostPosted: Tue 14.10.2008 20:53    Post subject: Reply with quote

Holky, díky za reakce.
S přítelkyní hovoříme o všem, dokonce v sexu je to ta nejlepší dívčina, co jsem kdy měl. "Děláme" spolu i to, co jsem se kdysi styděl dělat s minulýma partnerkama a dokud to šlo, bylo to fakt skvělé. Jak říkám. Teď nemám na sex ani pomyšlení a i sám o samotě se nedokážu vzrušit.
Nevím, čím to je. Na urologii se mě dokonce ptali, jestli mě má přítelkyně vůbec vzrušuje, ale popravdě mě teď nedokáže vzrušit ani prd.
S předešlou partnerkou jsem měl na sex chuť a mohl jsem normálně fungovat, ikdyž nám vztah krachoval a já byl z toho moc špatný a teď to prostě nejde. Ale je to už taky nějaký ten pátek. Ale ještě donedávna jsem s tímto neměl problémy. Každá partnerka byla spokojená (aspoň to tvrdily) a já neměl problém s nějakou tou hodinkou trvalé erekce. Nikdy mi opravdu nezáleželo na mém orgasmu, pač jsem měl za to, že si to můžu kdykoliv udělat sám, ale byl jsem rád, když byla spokojena druhá polovička.

Asi bych se měl už smířit s tím, že všechno krásné jednou skončí, ale mně opět nějak předčasně. Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Althea
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 516

PostPosted: Tue 14.10.2008 20:58    Post subject: Reply with quote

Takze problem neni jen v ty erekci, ale obecne v chuti na sex? No to muze byt prechodny, treba stresem. Nezacal jsi chodit do novy prace, nebo nedelas casto prescasy? Neberes nejaky leky? Kouris? Netrpis depresivnimi naladami?

Nechal sis ten zanet mocovych cest poradne vylecit, a ty pupinky taky?

Tech pricin muze byt velka spousta. Zkus precist tohle a tohle a treba se v tom nekde poznas...
Back to top
View user's profile Send private message  
Jakubíček
kytky 0, meta: 25


Joined: 14 Oct 2008
Posts: 18

PostPosted: Tue 14.10.2008 21:07    Post subject: Reply with quote

Althea wrote:
Takze problem neni jen v ty erekci, ale obecne v chuti na sex? No to muze byt prechodny, treba stresem. Nezacal jsi chodit do novy prace, nebo nedelas casto prescasy? Neberes nejaky leky? Kouris? Netrpis depresivnimi naladami?

Nechal sis ten zanet mocovych cest poradne vylecit, a ty pupinky taky?

Tech pricin muze byt velka spousta. Zkus precist tohle a tohle a treba se v tom nekde poznas...


Jj, je to celkově o chuti a asi už jsou v tom i ty depky. Novou práci nemám, neudřu se, ve stresu jsem do té doby nebyl, přesčasy nedělám, léky neberu, nekouřím, nepiju. Jen jsem se v poslední době cítil hodně unavený i bez nějaké fyzické námahy.
Ten zánět jsem si léčil samodomo, pač jsem byl v zahraničí, ale pak si zašel na urologii, kde mi vzali moč a vše ok.
S těmi pupínky určitě někde zajdu. Tápu už všude.
Vím, že to tady asi nevyřeším, ale každá rada dobrá.
Ještě jednou děkuji za zájem. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
ssyissyi
bright side of life


Joined: 10 Apr 2008
Posts: 296
Location: on the road

PostPosted: Tue 14.10.2008 21:12    Post subject: Reply with quote

nebo zkuste nějakou dobu abstinovat. Buď oba nebo jen ty...Třeba spolu prostě jen buďte, povídejte si, spěte vedle sebe, ale ne spolu...Třeba, až si trochu odpočineš, zjistíš, že ti to vlastně dost chybí, když to mít nemůžeš Wink
_________________
...vím, že tam kdesi podél patníků mi někdo podá perlu... (Jack Kerouac)
Back to top
View user's profile Send private message  
Althea
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 516

PostPosted: Tue 14.10.2008 21:12    Post subject: Reply with quote

Ja bych nejdriv na tvym miste vyloucila fyzickou pricinu, tzn nejakou nemoc, poruchu, neco na ten zpusob. Nevim, jestli to muze souviset s tim zanetem mocovych cest, ale i to by mozna stalo za to proverit. Az kdyz se tohle vsechno vylouci, tak bych se zabyvala tou psychickou pricinou. Je jasny, ze ten stres a depky prijdou, kdyz se to opakovane nedari, a to tomu zlepseni taky moc nepomaha Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Jakubíček
kytky 0, meta: 25


Joined: 14 Oct 2008
Posts: 18

PostPosted: Tue 14.10.2008 21:14    Post subject: Reply with quote

ssyissyi wrote:
nebo zkuste nějakou dobu abstinovat. Buď oba nebo jen ty...Třeba spolu prostě jen buďte, povídejte si, spěte vedle sebe, ale ne spolu...Třeba, až si trochu odpočineš, zjistíš, že ti to vlastně dost chybí, když to mít nemůžeš Wink


Vídáme se už teď jen o víkendech, jelikož studuje mimo město, ale asi nám nic jiného nezbyde.
Back to top
View user's profile Send private message  
Jakubíček
kytky 0, meta: 25


Joined: 14 Oct 2008
Posts: 18

PostPosted: Tue 14.10.2008 21:16    Post subject: Reply with quote

Althea wrote:
Ja bych nejdriv na tvym miste vyloucila fyzickou pricinu, tzn nejakou nemoc, poruchu, neco na ten zpusob. Nevim, jestli to muze souviset s tim zanetem mocovych cest, ale i to by mozna stalo za to proverit. Az kdyz se tohle vsechno vylouci, tak bych se zabyvala tou psychickou pricinou. Je jasny, ze ten stres a depky prijdou, kdyz se to opakovane nedari, a to tomu zlepseni taky moc nepomaha Confused


Jj, jen mě štve, že vše trvá tak dlouho. Než člověka objednají, než přijdou výsledky, no hrůůůza.
Back to top
View user's profile Send private message  
Althea
kytky 2, meta: 550
kytky 2, meta: 550


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 516

PostPosted: Tue 14.10.2008 21:17    Post subject: Reply with quote

Jo, takovi uz jsou doktori Laughing vyderzaj, pijaner.
Jak se k tvymu problemu stavi partnerka?
Back to top
View user's profile Send private message  
Jakubíček
kytky 0, meta: 25


Joined: 14 Oct 2008
Posts: 18

PostPosted: Tue 14.10.2008 21:22    Post subject: Reply with quote

Althea wrote:
Jo, takovi uz jsou doktori Laughing vyderzaj, pijaner.
Jak se k tvymu problemu stavi partnerka?


Včera jsem to už nevydržel a zeptal se ji, jestli ji nenapadlo to zabalit, když to tak kolabuje, pač jsem z toho už fakt špatný. Se brouček rozbrečela a že ji to nikdy nenapadlo a že to spolu vyřešíme. Měli jsme 3měsíční výročí, seděli v hospůdce, kde jsme se sešli poprvé a tak mě to dojalo, že jsem bulel jako malý Jarda.
Je to zlatičko. Takovou bych už snad nenašel.
Back to top
View user's profile Send private message  
ssyissyi
bright side of life


Joined: 10 Apr 2008
Posts: 296
Location: on the road

PostPosted: Tue 14.10.2008 21:23    Post subject: Reply with quote

já myslím, že jestli jste dokázali do teď řešit i tyhle intimní věci, bude vpohodě...každopádně pokud ti bylo naznačeno, že jsi mohl chytit i ty něco od ní, vysla bych ji k lékaři taky...ale myslím, že s tvým hlavním problémem to nesouvisí, za tím bych viděla fakt spíš tu psychiku.
_________________
...vím, že tam kdesi podél patníků mi někdo podá perlu... (Jack Kerouac)
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms