sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak se formoval váš hudební svět?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hudba
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Fri 30.3.2007 22:21    Post subject: Reply with quote

hrabu v minulosti. v me odveke minulisti si nepametam, ale nekdy kome 12ti let Prodigy apod. Pak kolem 15ti Hause techno. Ve 20 ti jsem presle na Rock apod. No a ted je muj hudebni vkus hodne siroky. Posloucham skoro vse krom Hip hopu, Rapu. R ´n B Dechovky Country a dalsich ptakovin. Preferuji vaznou hudbu a pohodovy psinicky. A Jazzem a Bluesem taky nepohrdnu.
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35473

PostPosted: Sat 31.3.2007 13:56    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 13.8.2007 11:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Sat 31.3.2007 20:13    Post subject: Reply with quote

Arrow nejdřív Šmoulové, Dáda Patrasová, Gumídci Laughing
Arrow pak nějakej ten popík jako Britney, Pink apod. Laughing
Arrow techno, trance
Arrow jenom kratounký období sem si ujížděla na českým hiphopu (ne cizí, takový období sem nikdy neměla)
Arrow chillout (EOST, Khoiba) - to mam ráda doteď
Arrow a pak začalo to období, co mam až doteď, poslouchám grunge, punk a rock (Green day, Sum 41, Nirvana,Gaia Mesiah, Vypsaná fixa, Totální nasazení, Guano Apes, Placebo,My Chemical romance, The Strokes, The Subways, Sex pistols atd. atd.) jo a taky Beatles
... , a nepohrdnu nějakou tekno akcí, i když už sem dlouho nikde nebyla, nic se tu takovýho neděje
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
LittleMonster
anything else..?


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3305

PostPosted: Sat 31.3.2007 23:33    Post subject: Reply with quote

¤ Do 10 - nejdřív jako většina šmoulové, Lunetic, Britney, Pink, Madonna, Shakira, Scooter, DJ Bobo, Hanson, S club 7 a moji nejmilejší: A*teens. Laughing

¤ poté a z větší časti díky rodičům Cranberries, Enya, Roxette, Depeche Mode, Alanis Morisette, 4 Non Blondes...

¤ následovalo období Nirvany, starých Green Day, Guano Apes, No Doubt, The Offspring, Blink 182, The Calling...a v neposlední řadě Busted:)

¤ další období - Taking Back Sunday, The Used, From First To Last, Funeral For A Friend, Matchbook Romance, My Chemical Romance a jim podobný.

To skončilo a až doteď poslouchám kytarovky, všechny druhy indie, alternativa atd. (The Killers, Arctic Monkeys, Yeah Yeah Yeahs, Oasis, Maximo Park, The Strokes, OK Go, Placebo, Giant Drag, The Libertines, We Are Scientists, Franz Ferdinand, Dirty Pretty Things, Smashing Pumpkins, Joy Division...apod.)
_________________
Já milenec
něžně brutálních krás
a můžeš se dívat a vstupné si nech
jen když mé tělo orosí dech...


I got soul but I´m not a soldier...
The Killers
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 1.4.2007 8:46    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Thu 5.6.2008 6:32; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Sun 1.4.2007 14:02    Post subject: Reply with quote

do 12 let to byla Natalie Oreiro, Shakira a vsechno co zrovna letelo...
Ve trinacti jsem zacala poslouchat Diwokej zapad, Chaozz, Penery strycka Homeboye a Eminema a do toho Tiesta a vsechno co bylo na diskotekach Laughing
To me drzelo asi do 15. Pak jsem zacala chodit na rychty. Poslouchat systemy, jungle.. Tady jsem sehnala svoji prvni extazi a uz zacala jet drogova era.
V 16 jsem se, ale vratila k hip-hopu. Gangstarr, Non Phixion, Wu Tang Clan, Supercrooo, H16 a tak.
A hip-hop posloucham vlastne do dneska, akorat uz to nejak neprozivam.. Rada si poslechnu i treba Oasis, Tleskace, E!E, nejaky komercni techno, jungle, dnb.. Takze vlastne vsecko Laughing
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13133

PostPosted: Sun 1.4.2007 17:47    Post subject: Reply with quote

tak nějak do té doby než jsem dostala discmana - 12 let, jsem hudbu neposlouchala nijak zvlášt, spíš tak dohromady se sourozenci z magnetáku takže...... i když sem měla snahy o šmouly, úvodní písničku z esmeraldy apod, vůbec sem nedostala šanci Laughing ..s t že "fuuj,disko"...sem poslouchala totéž co oni - Chaozz ....na to ujížděl brácha Laughing ..doted sem umím některý texty nazpamět Laughing .....Prodigy, Enigmu, Mobyho, Guano Apes, Nirvánu, Cranberries Love , Offspring, Faithless.....

no a a asi od těch 13 let sem věrná rnb a popu Cool ...hodně ráda sem měla a mám beyoncé,destin´s child, nellyho, nelly furtado,gwen, eve, pharrel, ciara, nerd, pussycat, diddyho, seana paula...tak nějak to co běží na mtv zhruba=)...ale mám i dost oblíbených songů co neumím zařadit

jen taj mimo - ted má super klip aji song Natasha Bedingfield! tu mám moc ráda.
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13897

PostPosted: Fri 4.5.2007 21:23    Post subject: Reply with quote

Tangerine wrote:
14: Asonance

Kecáááááš Shocked Ty je znáš? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28433

PostPosted: Fri 4.5.2007 21:53    Post subject: Reply with quote

Mykéna wrote:
Tangerine wrote:
14: Asonance

Kecáááááš Shocked Ty je znáš? Shocked


nevim,jestli jich neexistuje vic,ale taky jednu znam Smile
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21219
Location: in my own time

PostPosted: Fri 4.5.2007 22:01    Post subject: Reply with quote

me o nich dneska rekla kamoska Laughing
ze je objevila a ted na nich ujizdi
_________________
♪♪♪
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13897

PostPosted: Sat 5.5.2007 12:04    Post subject: Reply with quote

Myslim, že jich neexistuje víc...
Mě to jenom udivilo, že to znáte, myslela jsem, že je to spíš pro starší posluchače, z tý rodičovský generace, nebo tak Embarassed
Já je teda nijak moc neposlouchám, jen třeba 2x do roka zajdu v Praze na koncert. A řešim to jedině proto, že muj táta je jeden z jejich zpěváků Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Sat 5.5.2007 14:03    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Tak ja si pamatuju ze jsem v puberte ujizdela na takovych tech jak pisou tady vsichni- e-rotic, sin with sebastian, rednex, blumchen, headaway, gigi d´agostino, scooter, twenty 4 seven...no a samozrejme taky Kelly Family,
Hanson a Lunetic me trosku minuli Laughing
pak jsem trosku pritvrdila na Offspring, Prodigy, Landu, Orliky, Kabaty, Rammstein.
Ted posloucham strasne moc odlisnych stylu, momentalne jedu nekolik dni na Groove Coverage Cool Pak mam rada Kosheen, Alizee, od CCR Have you ever seen the rain, ta je Love , Landa, Rammsteini, Kabati a Orlici mi zustali:) Pak mam rada Greenday, Guano Apes, Horkyze slize, Skwor, Zvlasny skola (to je takova regionalni zalezitost, hlavne Modrobila Cool ), Sandru, Bad religion, a Blink 182, ale od tech spis ty starsi z doby All the small things:) Jinak se mi hodne libi starsi pisnicky z 80. let, takova Bonnie Tyler.

Ja to rikala, ze to je siroke spektrum. Razz

na Final Countdown mi nesahejte Evil or Very Mad Cool


To je jako bych to psala já Laughing akorát místo tvoji regionalni zvlaštni školy jsem poslouchala Awacsy dokud hráli a tedka si rada poslechnu Marasd
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Sat 5.5.2007 14:04    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Tak ja si pamatuju ze jsem v puberte ujizdela na takovych tech jak pisou tady vsichni- e-rotic, sin with sebastian, rednex, blumchen, headaway, gigi d´agostino, scooter, twenty 4 seven...no a samozrejme taky Kelly Family,
Hanson a Lunetic me trosku minuli Laughing
pak jsem trosku pritvrdila na Offspring, Prodigy, Landu, Orliky, Kabaty, Rammstein.
Ted posloucham strasne moc odlisnych stylu, momentalne jedu nekolik dni na Groove Coverage Cool Pak mam rada Kosheen, Alizee, od CCR Have you ever seen the rain, ta je Love , Landa, Rammsteini, Kabati a Orlici mi zustali:) Pak mam rada Greenday, Guano Apes, Horkyze slize, Skwor, Zvlasny skola (to je takova regionalni zalezitost, hlavne Modrobila Cool ), Sandru, Bad religion, a Blink 182, ale od tech spis ty starsi z doby All the small things:) Jinak se mi hodne libi starsi pisnicky z 80. let, takova Bonnie Tyler.

Ja to rikala, ze to je siroke spektrum. Razz

na Final Countdown mi nesahejte Evil or Very Mad Cool


To je jako bych to psala já Laughing akorát místo tvoji regionalni zvlaštni školy jsem poslouchala Awacsy dokud hráli a tedka si rada poslechnu Marasd

Jeste mam uz odmala v oblibe Roxette a detstvi mam nerozlucne spojene s Daliborem Jandou, kteryho strasne zrala mama
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood neprihl.
Guest





PostPosted: Sat 5.5.2007 21:09    Post subject: Reply with quote

Mykéna wrote:
Myslim, že jich neexistuje víc...
Mě to jenom udivilo, že to znáte, myslela jsem, že je to spíš pro starší posluchače, z tý rodičovský generace, nebo tak Embarassed
Já je teda nijak moc neposlouchám, jen třeba 2x do roka zajdu v Praze na koncert. A řešim to jedině proto, že muj táta je jeden z jejich zpěváků Laughing


ja tam znam jednu holku,co tam nevim co dela....hraje na housle mozna? Myslik chodila na stejny gympl jako ja
Back to top
 
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13897

PostPosted: Sat 5.5.2007 21:28    Post subject: Reply with quote

greenwood neprihl. wrote:
ja tam znam jednu holku,co tam nevim co dela....hraje na housle mozna? Myslik chodila na stejny gympl jako ja

jj, to je možný, housle nebo flétna, sou tam dvě mladý holky...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hudba All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms