sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Jak se formoval váš hudební svět?
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hudba
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 6.3.2007 9:53    Post subject: Jak se formoval váš hudební svět? Reply with quote

Mohlo by bejt zajímavý udělat si harmonogram toho, od jaký hudby jste se dostali k hudbě, kterou posloucháte ted.. Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29839

PostPosted: Tue 6.3.2007 9:58    Post subject: Reply with quote

U mě asi ne, já jsem ustrnula v embryonálním stádiu Laughing
Ba ne, snažím se občas poslouchat něco novýho, ale jinak se držím pořád svých osvědčených stálic.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 6.3.2007 11:37    Post subject: Reply with quote

Tak když to vezmu od začátku..

0-6 let Arrow Dáda Patrasová, Kája Gott, 2 LP Šmoulové Razz
7-9 Arrow poznala jsem skoro všechny zpěváky a skupiny, co poslouchal táta, krmil mě tim, takže Phil Collins, Nazareth, AC/DC, Led Zeppelin atd. atd.
10-12 Arrow šla jsem vlastnim směrem: Janek Ledecký, Chesney Hawkes, Jason Donovan, New Kids On The Block, East 17, Roxette , ale taky Brontosauři Razz
13-14 Arrow disko období, poslouchali jsme s bráchou pořád dokola Bravo Hits Laughing Já měla nejradši Masterboy Laughing Taky jsem žrala Kelly Family a milovala Paddyho Laughing
15-17 Arrow chodila jsem na diskotéky, koukala na Vivu, ale poslouchala jsem Prodigy, Silverchair a Skunk Anansie a taky Smashing Pumpkins
18-19 Arrow moje rocková a hc éra, hlavně Rage Against The Machine, Sepultura, Soulfly, Fear Factory, Type O Negative, Paradise Lost, Manson, Disturbed, Machine Head, Propain, Waltari, občas nákej ten punk, třeba Sex Pistols, Agnostic Front (i když tam se dá polemizovat s hc), jezdila jsem dost na koncerty atd. a taky HIM Wink
20 Arrow okusila jsem d´n´b, jungle, tekkno, začala jezdit na akce, Krawitz, - 123 minut, Milan Hlavsa, Skyline, Plastic People, Pražský výběr
21-24 Arrow střídaly se období, kdy jsem se vrátila si občas zablbnout na diskotéku (R´n´B), na Czechtek, podle nálady, celkově jsem dost vyměkla a rozšířila snesitelnost stylů, začala jsem poslouchat klidnější muziku jako Placebo, Rush, Roe Deer, Nelly Furtado (ale tu mam ráda už dlouho), 100 stupnů Celsia, Tiziano Ferro, začala se vracet k RATM, Mansonovi, klasickýmu rocku, prostě podle nálady..
25 Arrow trochu jsem se zase nasměrovala k tvrdší muzice, jako dřív, ale občas si poslechnu lehčí věci, miluju Hapku víc než dřív, prostě taková všehochuť.. A ještě víc se mi zalíbili Krucipüsk, dřív to byly jen takový povrchní sympatie Razz Jo a přítel mi ukázal, co umí Iggy Pop, dřív jsem ho taky nesledovala blíž, je to Pan muzikant Exclamation A taky jsem začala víc poslouchat Depeche Mode, Monkey Bussines..
Určitě jsem toho dost vynechala, ale stylově to odpovídá a moje největší lásky tam jsou Wink
_________________


Last edited by Matylda on Fri 9.3.2007 11:09; edited 11 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Tue 6.3.2007 11:42    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing dobry tema Laughing

kaja gott+darinka rolincova Arrow majkl dzeksn Arrow take that Arrow roxette Arrow guns n roses Arrow taky masterboy a jim podobne Arrow tedka posloucham uz tak vsechno Smile

edit Arrow v posl.dobe asi nejvic poslouchal nelly furtado, enyu a enigmu a kravitze


Last edited by ephelides on Tue 6.3.2007 11:48; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 6.3.2007 11:44    Post subject: Reply with quote

Tak ja začinal u popu a toho co frčelo, pak jsem poslouchal jen to co nefrčelo a ted se zase pomalu vracim k popu Laughing Každopadně mam taky sve stalice, ktere už neopustim Cool
Pamatuju si, když přišli prodigi a ja viděl jejich klip Breathe.. to mi přišlo totalně nechutne ! Laughing A ted patři mezi moje nejoblibenějši stalice, spolu s Bowiem... jinak to ruzně střidam a nemam vyhraněny hudebni styl...
akorat už nesnašim metal... (ted jsem kdysi hodně poslouchal ted ho nemužu ani citit + česke rokove kapely)
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 6.3.2007 11:53    Post subject: Reply with quote

Celej život nesnášim heavy metal Evil or Very Mad
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 6.3.2007 12:03    Post subject: Reply with quote

Ja měl cely život problemy s rozlišovanim hudebnich stylu, takže nějake kategorizovani jěště na heavy, daeth atd... nepobiram už vubec Embarassed Laughing
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 6.3.2007 12:09    Post subject: Reply with quote

Laughing heavy metal je takovej ten metal, kde ten zpěvák piští jak jarabáček a má prostě vyteplenej hlas, jako třeba Europe a Final Countdown, to bys moh znát, kdyžtak si to najdi na Youtube Razz
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Tue 6.3.2007 12:17    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Tornado_Lou on Fri 31.8.2007 7:56; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Tue 6.3.2007 12:27    Post subject: Reply with quote

Matylda wrote:
kdyžtak si to najdi na Youtube Razz

Tak to je važně strašně Laughing Jinak nehledě na interpretaci ta pisnička co zpivaji je važně heavy metal ? Shocked
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 6.3.2007 12:31    Post subject: Reply with quote

Cos to tam našel Laughing To asi nebude ono Roflnik
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 6.3.2007 12:59    Post subject: Reply with quote

o - 6 šmoulové a dáda a táta s mámou..naši měli vášen pro rock.. takže od malinka Queen, U2, Guns'n roses..k tomu jsem si na základce přidala tři sestry, ACDC, Iron maiden, jo zapomněla jsem na Roxette, ty si ráda poslechnu i dneska..
Vůbec zvláštní vztah mám k 80's ke všem..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Deadman
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 312

PostPosted: Tue 6.3.2007 14:28    Post subject: Reply with quote

No kdyz jsem byl maly(6-12) tak jsem poslouchal Kabaty, a tak. Nakazil me tim muj tata, co tohle posloucha. Pak jsem jel na popu, hip hopu, a junglu. Ted jsem se uz asi usadil. Metal je muj. Takze Slipknot, Disturbed, Mudvayne, Static-X, Spineshank,......... Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29839

PostPosted: Tue 6.3.2007 14:47    Post subject: Reply with quote

No neřekla bych, že "zpěvák piští jak jarabáček" je zrovna výstižná definice heavy metalu Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Tue 6.3.2007 15:30    Post subject: Reply with quote

Zpocatku jsem neposlouchal, az jsem si na brigade vydelal na prvni walkman, tak to byli samozrejme DM a Enigma Love , Nirvana, Orbital, Sandra Smile Prodigy, Smashing Pumpkins, Enya, Sheryl Crow, Sting, Leftfield, Iron Maiden... vetsina pujcena z hudebni knihovny a prehrana na kazetu Smile

Pak s pristupem k internetu uz se pole rozsirilo (a stale rozsiruje) prakticky nezmapovatelne, stale objevuju nove (a uspesne sirim mezi dalsi lidi). Co se tyce zanru, nerad skatulkuju, ale tak zhruba nejvic posloucham ambient, chill out, downtempo, trance, rock, pop, jazz, new age, trip hop.
Malej prurez:
Armin, Massive Attack, Conjure One, Air, Faithless, Fluke, Chicane, Mandalay, Radiohead, Portishead, Cafe del Mar a Ambient Lounge kompilace, Norah Jones, Alanis, Dido, Olive atd. Vyse zmineni pretrvavaji nadale Smile
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hudba All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms