sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
zajímavé vyústění toho všeho a kam to povede kdoví?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sat 26.5.2007 16:42    Post subject: Reply with quote

Corono, co si budeme povidat...na prvnim dojmu hodne zalezi Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 26.5.2007 19:45    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Mane ja nevedela,ze uz je s nekym jinym, asi jsem to prehlidla, jeslti jsi to tu psal. Shocked

A stejne nikdo nedokaze rict, jak by to bylo KDYBY.Proste se to stalo a treba se diky tomu prihodi neco krasnyho. A za sebe muzu rict, ze sem clovek nepise, aby mu ostatni rekli, co delat. Ale spis se tim,ze to vsehcno napise vlastne ujisti, ze se to tak stalo a ono se mu i v hlave hodne veci urovna.

Mozna se na to s odstupem casu divas uz z jinych uhlu. Clovek ma v afektu hodne zalepeny oci.

Diky, ze si reagoval Razz


14dní potom co mi řekla že se musíme rozejít protože musí být sama zase někoho na nějaké párty potkala. Ve chvíli kdy mi to omluvně říkala mi ot přišlo spíš směšné, to jak pořád říká co chce a jak to moc dobře vždy ví a přitom na ní vidím jak se motá a zamotává. Ale zároveň je mi jí s odstupem času líto, líto že ona asi moc neví co to je být šťastná,říká mi že se má krásně a pak mi jako před asi 3týdny říká takové věci co se jí honí hlavou že si říkám že jsem rád že nejsem s ní.Mám jí svým způsobem rád i když ji už ani nemám moc chuť vidět.

Ale nikdy bych toho nelitoval že se to stalo!
když píšu že bych toho nelitoval proběhne mi najednou hlavou to vše krásné a úžasné a pak se tam začne cpát to divné,to absudrní a to co mě naštve. Mám z téhle věty dost smíšené pocity.

Občas si říkám jak je to hnusné. Jak je hnusné říkat někomu že ho miluju,že je nejkrásnější a jak je mi s ní krásně a pak se najendou tak odcizit a to vše už vlastně neplatí a třeba za čas říkat něco obdobného někomu jinému. Přijde mi to jako hrozné bahno mezilidských vztahů.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sat 26.5.2007 20:07    Post subject: Reply with quote

Mane, takovej je zivot...a lidske city jsou ponekud nestale...neprijde mi na tom nic "bahniteho" potkat po zklamani novou spriznenou dusi (ja bych si to teda tedka fakt prala Sad ).
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 26.5.2007 20:11    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
Mane, takovej je zivot...a lidske city jsou ponekud nestale...neprijde mi na tom nic "bahniteho" potkat po zklamani novou spriznenou dusi (ja bych si to teda tedka fakt prala Sad ).


ale mě přijde takové hrozně neupřímné a nehezké.asi teď působím jako malý kluk lae říkat někomu že je pro mě nejdražší a pak to říkat někomu jinému mi přijde vůči tomu novému člověku takové neupřímné.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sat 26.5.2007 20:16    Post subject: Reply with quote

a ja myslim, ze bys nektere veci nemel takhle resit, protoze je stejne nevyresis...kdyby clovek nebyl schopen se ze zklamani vzpamatovat a zamilovat se do dalsiho a rikat mu ty same krasne veci, bylo by to dost depresivni, nemyslis? Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 26.5.2007 20:18    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
a ja myslim, ze bys nektere veci nemel takhle resit, protoze je stejne nevyresis...kdyby clovek nebyl schopen se ze zklamani vzpamatovat a zamilovat se do dalsiho a rikat mu ty same krasne veci, bylo by to dost depresivni, nemyslis? Wink


jako já vím že to takhle je ale vím že se mi občas stalo že jsem řekl někomu nějaké slovo a úplně se zarazil...
člověk ač se mu to nelíbí se musí prostě nějak přizpůsobit realitě
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sun 27.5.2007 9:58    Post subject: Reply with quote

nebo muzes vstoupit do klastera...ale v tvem pripade bych se bala vilných mnichu Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 27.5.2007 10:15    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
nebo muzes vstoupit do klastera...ale v tvem pripade bych se bala vilných mnichu Wink


ty srandistko jedna, počkej na tebe taky dolehnou zlé časy Laughing
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sun 27.5.2007 10:32    Post subject: Reply with quote

Mane, na me taky dolehaji, si nemysli...ale proste vim, ze se to v dobre obrati...vzdycky to tak je... Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 27.5.2007 10:34    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
Mane, na me taky dolehaji, si nemysli...ale proste vim, ze se to v dobre obrati...vzdycky to tak je... Wink


to jo,jen by ty obraty nemusely občas trvat tak dlouho Confused
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sun 27.5.2007 11:04    Post subject: Reply with quote

to je pravda...ale rekni mi...v cem si myslis, ze je tvuj problem?jakoze dlouho vzpominas na tu, co byla a uz neni...nebo si peclive vybiras...chces uz neco, nekoho s velkym N?
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sun 27.5.2007 11:24    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
to je pravda...ale rekni mi...v cem si myslis, ze je tvuj problem?jakoze dlouho vzpominas na tu, co byla a uz neni...nebo si peclive vybiras...chces uz neco, nekoho s velkym N?


můj problém? abych pravdu řekl,tak přesně nevím,možná jsem moc hodný nebo něco v tom smyslu a občas mi vůbec nejde o můj pocit štěstí ale spíš o to aby se moje partnerka cítila komfortně a postupem času se to nějak negativně projevuje. Ale ne na mě ale spíš na té holce.Přestává si mě vážit,občasmám pocit že je potřeba něco říkat na plnou hubu i když vím že to té druhé ublíží.
NA druhou stranu tak nějak vnímám že si nějak nevědomky vybírám asi dost podobně smýšlející holky,bohužel pro mě,které se ke mě moc nehodí. Což není myšleno, nějak namyšleně,ale některé věci jsou prostě dlouhodobě nekompatibilní.

Jaktože na R. občas myslím? Za prvé máme společné kamarády, pracujeme ve stejné společnosti,akorát ona jinde, byla pro mě důležitá a navíc jsme občas pořád trochu v kontaktu i když o nějaký kontakt s ní přestávám mít chuť. Navíc jsem člověk který nerad lidi úplně ztrácí.
nevzpomínám na ní tím stylem že chci někoho jako ona(to vůbec), neříkám si jaké by to bylo kdyby, jen mě ji občas něco připomene a řeknu si jo to bylo fajn a nebo ne tímhle mě tehdy naštvala.

Nevím koho chci je mi 21(ač prý působím na většinu lidí jako starší) a říkat si že hledám partnera pro život je brzy.Hledám někoho s kým mi bude hezky a kdo bude částěčně sdílet mé názory a koníčky(a tím opravdu nemyslím nakupování a podobné věci a jetsli to někdo nějak zmíní vytahám ho za jeho internetové uši). Jestli vybírám? Ano každý vybírá, těžko říci jak moc pečlivě,ale rozhodně nikoho nechci za každou cenu.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Page 14 of 14

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms