sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
zajímavé vyústění toho všeho a kam to povede kdoví?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Thu 22.3.2007 18:26    Post subject: Reply with quote

Mane podle mě ona vůbec neví, co chce, na jednu stranu tě má asi opravdu moc ráda a na druhou stranu asi potřebuje být sama - ale když sama je, tak zas není spokojená (asi) ... myslím, že by si prvně ona měla srovnat v hlavě, co chce a ty by si nad tím vůbec, ale vůbec neměl přemýšlet, chovej se pořád stejně a nezamýšlej se nad jejíma poznámkama ani nad tím, co dělá, třeba tě provokuje, třeba jí chybíš, třeba si takhle představuje přátelství. Kdo ví. Možná to neví ani ona sama.

Nevím, jak to máte vy dva, ale třeba pro mě je momentálně (vím a doufám, že to tak napořád nebude) nejdůležitější na světě ten můj kamarád, když jsem se rozešla /jo před týdnem jsem se rozešli/ s Milošem, tak mi to bylo uplně jedno, jen jsem mu jak malá napsala na icq že to nemá cenu dál protahovat no a on na to po pár vzteklých reakcí přistoupil a jsme kamarádi, ale o den později za mnou byl Marek (ten kamarád) a že jede znovu do Ameriky a že přiletí až za dýl, asi na konci dubna, a já jsem se rozbrečela, protože jsem to nečekala, myslela jsem, že se za 14dnů vrátí, takhle dlouho jsem to nečekala a bylo mi to najednou hrozně líto, prostě jsem reagovala jakoby to snad byl můj kluk, nebo kdyby odlítal na buhví jak dlouho...takže já s ním mám takovej vztah, že se k sobě pořád nějak tulíme, sem tam si dáme pusu (takovou bratrskou, jak on říká Laughing ), chodíme spolu za roku, když někam jdeme atd atd, prostě ten vztah je taky silnej, ale je to přátelství, třeba to má Romana taky tak, i když vzhledem k tomu, že jste spolu chodili, no nevím nevím, trocha "touhy" tam asi bude taky.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 22.3.2007 19:02    Post subject: Reply with quote

jo provokuje mě.horzně moc.chtěli jsme jít na matějsou a ona mi začala vykládat jak si vezme minisukýnku,balerínky(ví že jsme když to má na sobě z ní úplně mimo) a dráždí mě tím.je to do jisté míry sranda ale stejně.
a včera na ní bylo vidět že není.ona je poprvé od nějakých 16 let sama a chápu že jí to do jisté míry vyhovuje,lae zase jsme na ní včera večer viděl že jí něoc chybí a že mě má pořád moc ráda.
právě ten polibek na rameno v metru ukázal to že ona se jakoby stydí za tu svou slabost.
jasně že jí chybím,asi od nikoho nedostala tolik čokolády Cool
a všichni si mě pamatují a pořád jí mě připomínají a to i úplně cizí lidé,obsluha v posilovně kde jsem s ní jednou byl a další.protože si mě prostě lidé pamatují
jasně že se nad tím nechci pozastavovat ael ono je to vážně těžké,sice jsme řekl že bych jí zpět nechtěl ,ale opravdu nevím jak ybch se zachoval.Včera jsem byl dost ledový a nedělalo mi to problém,navíc jsme věděl že bych t odost zkomplikoval.
když jsme jen něco řekl ja kjsme si tuhle vzpomněl na to jak jsme jí přál k narozeninám ve francouzštině tak jí to taky docela dostalo a hned mě objala.

ona mě svým způsobem dostává pořád,ale už to není takové,něco se vytratilo a já se na ní nedovedu dívat už tak jako jsem se díval.neřeším ten rozchod nějaké důvody a cokoliv,říkám jí že teď už je to jedno a zbytečné...akorát by to vše komplikovalo.ono je to vážně složité když se se mnou rozejde ,ale máme se pořád moc rádi a rádi spolu trávíme čas. Vážně se cítím zvláštně.
na sobota bude asi zajímavá...
je na ní vidět že její chování je dost nostalgické a ne kamarádské.a to že je sama zmatená.a já jí z jejího zmatení teda nehodlám moc vyvádět.



TAk to máš tay zajímavé.Vím že ti tu mnoh lidí říkalo že v otm je víc,ale já ti rozumím,Romana si ze mě dělala vždy srandu že mám všechny lidi hrozně rád,ale fakt je ten že některé mám rád opravdu hrozně moc.Jedna z nich je třeba moje a Romany společná kamarádky,která je mou spřízněnou duší.Občas děláme blbosti,když jdeme pařit tak na mě třeba sahá(na břicho,ruce atd),ale je to sranda nic v otm není.
ZA ruce se teda nedržíme a ani se k sobě moc netulíme,ale nemylsím si že k němu musíš cítit víc,máš ho jen ráda.Teda pokud si nemylsíš něco jiného,ale to třeba poznáš časem.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Thu 22.3.2007 21:24    Post subject: Reply with quote

Já ho mam ráda strašně moc (my spolu i spali jeden čas) ale vím, že by to nemělo cenu, on je jinde, než já, možná by to klapalo, ale nevím, jestli on by si mě dokázal vážit jako přítelkyně stejně tak, jako si mě váží jako kamarádky...je sice starší jen o 5 let, ale já jsem vedle něj jak malý dítě, on prostě žije někde jinde, no. Takže nad tím ani neuvažuju, jen bych zničila krásný přátelství a to je pro mě teď nejcenější.

Tak pak dej vědět, jak nákupy proběhly (jestli si třeba nechtěla zkoušet nějaký sexy prádýlko a neptala se tě, jak v tom vypadá Laughing ), ale myslím, nebo alespon podle toho, jak o tom píšeš, že už jsi z toho "venku" a že ten vztah by už asi tak dobře nefungoval, ale kdo ví.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 22.3.2007 21:51    Post subject: Reply with quote

to co píšeš...to je přesně co jsme si před 3-4 měsíci myslel o romaně také...

to že bych pokazil naše přátelství i když zvláštní.tím lae nic neprorokuju.občas je dobré nedělat rozumné věci a prostě si vše užít ono to může dopadnout všelijak.jasně že to je risk,ael občas se to vyplatí.

ano jsem,teď mě to sice hodilo trochu nazpět,ale zvládnul jsem to,mohlo být hůř.No nakupovat jdeme pro mě,prootže ona začíná šetřit.
no uvidíme

a já zase začínám žárlit Rolling Eyes
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Thu 22.3.2007 22:40    Post subject: Reply with quote

a na koho žárlíš, vždyt nikoho nemá, nebo myslíš, že jo? Smile

Víš já VÍM že bych to přátelství zničila, já vím, že mě má rád, asi se mu i líbím, je mu se mnou dobře, tvrdí, že jsem jeden z jeho nejbližších lidí, když přiletěl ted na pár dnů do čr tak za mnou jel hned z letiště atd ... ale vztah, to by nešlo, navíc on už se chce usadit, prý by klidně do dvou let chtěl mít dítě atd, on už je vydováděnej až až, já ještě ne Smile Takže já nad tím ani neuvažuju.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 22.3.2007 23:14    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
a na koho žárlíš, vždyt nikoho nemá, nebo myslíš, že jo? Smile

Víš já VÍM že bych to přátelství zničila, já vím, že mě má rád, asi se mu i líbím, je mu se mnou dobře, tvrdí, že jsem jeden z jeho nejbližších lidí, když přiletěl ted na pár dnů do čr tak za mnou jel hned z letiště atd ... ale vztah, to by nešlo, navíc on už se chce usadit, prý by klidně do dvou let chtěl mít dítě atd, on už je vydováděnej až až, já ještě ne Smile Takže já nad tím ani neuvažuju.


já nevím,jsem občas paranoidní ale zároveň mám vynikající intuici.nedávno byla někde pařit na prvním zápase fotbalistů kteří si tam nebrali své přítelkyně.znám Romanu,je to trochu koketa a samozřejmě pila protože v 9 mi psala že už je moooc(nesnáším když jsou holky opilé). No prostě jedna a jedna jsou dvě. V tu chvíli a ještě včera dopoledne mi ot bylo jedno.
Štve mě že jí bude třeba někdo jiný vyzvedávat před prací a čekat na ní nebo s ní chodit na snídaně.Hlavně z otho mám takové návaly vzteku vůči všem hubeným klukům(kamarád se mě bál když jsem mu to říkal)
Ale stejně nenajde někoho kdo vymyslí tolik věcí čím druhému udělat radost Razz Navíc na mě je spolehnutí a co řeknu to zařídím i kdybyhc proto měl udělat jánevím co.Tak musím se taky trochu pochválit ne?...

Ne,já nevím,včerejšek mě prostě rozhodil a navíc mi pořád píše princátko a jiné hezké věci.Nejsme takový necita abych to dokázal ignorovat úplně.


Atk tohle je těžké.Moc tomu nerozumím...AL e já nerozumím teď ani sám sobě,občas se navíc ještě pomotávám ve své orientaci z otho všeho a z těch všech kteří dávají skoro ruce do ohně za mé gayovství.Takže moje empatie je teď úplně v trapu Laughing
Ne teď vážně.
POkud to opravdu budeš brát takhle a jsi si tím sama jista a neříkáš to jen sama sobě a neodrazuje tě od toho jen pocit že si mylsíš že by to nevyšlo tak je to dobře,ale pokud je to jen ten pocit tak já bych na tvém místě nemohl stát opodál...JAk říkám,já o Romaně před časem tvrdil to samé. A přátelé jsme pořád,možná ještě větší. Tím tě ale nechci k ničemu navádět.JAk sama píšeš brzy se budeš stěhovat(nemám teď pojem o dnech a ani měsících tak se omlouvám pokud je to až zadlouho) a vše se vyvine nakonec ještě úplně jinak a nějak bláznivě,protože tak to vždy chodí.A jak si mylsíš že on bere tebe?nenapadá tě někdy že by chtěl víc?
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Thu 22.3.2007 23:31    Post subject: Reply with quote

Stěhuju se až v září Wink
On mě bere jako svojí malinkou sestřičku Laughing Občas si tak říkáme, když jsme se loučili tak mi říkal, at nebulim, že bráška za chvilku přijede. Takže on mě bere jako jednu z nejlepších kamarádek, věří mi, dost se mi svěřuje, je se mnou rád, vím, že tu pro mě je 24hodin denně, když jsme se spolu vyspali (já ho svedla) tak se to oběma líbilo a pak jsme spolu spali ještě cca 2 měsíce docela pravidelně, ted už ne, protože jsem si našla kluka a ted na to ani nemám náladu. A přiznávám, že jsem zaskočila sama sebe, když jsem se mu rozbrečela v autě, přitom mám práce až nad hlavu a 6 týdnů uteče jako voda.
Ale v tom, že vztah nemá cenu, si jistá fakt jsem, navíc, já do něj zamilovaná nejsem a to ke vztahu potřebuju (v téhle době, jinak si klidně umím představit, že bych s ním žila a měla děti, protože jako manžel bude úžasnej a jako táta taky Laughing )

No a zpět k tobě.
O tvojí orientaci nebudu nic říkat, protože tě neznám osobně a tady na netu mi to nikdy nepřišlo, ale ono když to nevíš ty sám, tak jak bych to pak mohla vědět já, že jo Smile
S tou Romanou, ono je to těžký, když jsem se s někým rozešla já tak jsem třeba pak taky žárlila, ale už v tom nic víc nebylo, spíš takovej pocit, jako že TEN JE PŘECE MŮJ a co mi na něj má co sahat, nebo jsem žárlila, že ted bude brát mezi svý kamarády jinou, že jinou bude vyzvedávat u školy atd, ale zpátky bych ho třeba nechtěla, možná to máš taky tak, co myslíš? Třeba je to jen nějakej majetnickej pocit ....
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 24.3.2007 22:39    Post subject: Reply with quote

no tak pro mě to už je vyřešené.dnešek to rozseknul.nemám zájem být víc než kamarád. prostě se dnes předvedla.mám ji rád a moc a záleží mi na ní,ale tím to pro mě končí.

suny Arrow pokud ti nevadí tak ti klidně pošlu sz,rád si konkrétně s tebou o tomhle povídám.mohu?
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 24.3.2007 23:10    Post subject: Reply with quote

Mane, jasně že můžeš, budu jedině ráda Smile Ale odpověd čekej až zítra, dneska jdu už spát Smile
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 24.3.2007 23:11    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
Mane, jasně že můžeš, budu jedině ráda Smile Ale odpověd čekej až zítra, dneska jdu už spát Smile


já taky.
tak já ti zítra písnu
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sat 24.3.2007 23:25    Post subject: Reply with quote

ok Smile
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
host;)
Guest





PostPosted: Fri 25.5.2007 15:18    Post subject: Reply with quote

Precetla jsem tohle tema cele a nechci psat co uz tu bylo receno a take je to uz celkem pase.

Jen bych chtela rict, ze si Mane u kazdeho vztahu myslis, jak je to zivotni laska a po par tydnech to dopadne jako minule rozpadle vztahy. MOzna by ti priste pomohlo, kdyby si toho cloveka bezbozne neopevoval, ale nechal dotycnou, aby mela sanci byt taky ona ta dominantni.Holky a kort, kdzy jsou pekne, tak jsou zvykle na to, ze je kluci obletuji a tyhle holky to nehledaji, nechteji mit hodneho kluka, co jim prinese puget ruzi a prekvapi je vyletem ve vrtulniku.Tyhle holky, hledaji kome vasne ve vztahu je take to, ze kluk je chlap a neskace okolo te holky jak ona piska.

A proc bys ted bezprostredne mel s nekym novym navazovat novy vztah?Ja vim, je to tvoje vec, ale mozna sis uz stacil uvedomit( i kdyz nekteri jsou navzdy neponaucitelni), ze ten rychly vpad do neceho taky rychle skoncil.

No nechtel si aby ti nekdo rikal, jak se mas chovat, protoze ty to prece vis vzdycky nejlip Wink

A jeste posledni vec. To proc tato posledni slecna utekla od pritele za tebou.... Muj nazor, ty se s tema holkama ze zacatku kamaradis, jste bezvadny pratele a ona to mozna ve zvtahu nema a strasne se ji libis.Ty jsi proste bajecnej, krasnej kluk, co se zajima o modu a nakupy, tak jako ona.Ona si mysli, jak to bude super stravit s tebou celej den, mozna dva v obchodaku a jak si budete klabosit o kosmetice a spolecnych zajmech a hlavne, ona se ti ted hadam hodne sverovala o vsym vztahu a ty jsi byl ta jeji vrba, u ktere hledala rozumemi. Te holce se to libilo, ale jakmile to ziskala, tak poznala, ze to vlastne neni to co ona chce, nechce mit kluka za nejlepsi kamaradku, se kterou bude nakupovat a sverovat se ji se svym trapenim.Mozna v tomhle je ten problem. MOzna nekdo namitne, ze takovy by pritel mel byt, ale ja myslim ten extrem, a mluvim spis obrazne.

Nemyslim to zle, neutocim a nechci aby si se na me sesypal s utocnymi odpovedmi. Jen jsem musela napsat uz svuj nazor. Jo a nezlob se, ze jsem pod hostem Wink
Back to top
 
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Sat 26.5.2007 8:20    Post subject: Reply with quote

Asi budu zlá, ale řekla bych, že jediný a skutečný problém je, že to jde hlavně po povrchu... Všechno, z obou stran. Pocit "Ježiš ta je tak hezká, takže se mi s ní i skvěle povídá, budu na ní hodnej" podle mě dost bortí všechny naděje na navázání opravdu hlubokýho, trvalýho vztahu, který by vydržel i přibrání 5 kg nebo vynechání tří návštěv solárka.

Je to celý spíš jen takový nechtěně nezávazný a teda bolestivý pinkání, srdcový ping-pong.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Sat 26.5.2007 9:51    Post subject: Reply with quote

host;) wrote:
MOzna by ti priste pomohlo, kdyby si toho cloveka bezbozne neopevoval, ale nechal dotycnou, aby mela sanci byt taky ona ta dominantni.Holky a kort, kdzy jsou pekne, tak jsou zvykle na to, ze je kluci obletuji a tyhle holky to nehledaji, nechteji mit hodneho kluka, co jim prinese puget ruzi a prekvapi je vyletem ve vrtulniku.Tyhle holky, hledaji kome vasne ve vztahu je take to, ze kluk je chlap a neskace okolo te holky jak ona piska.



jedině s tímhle souhlasím. to je pravda.Ale řekněme že jsem se už naučil znát svou cenu Wink


Nedá mi nereagovat na to proč utekla od přítele.
AZ prvé já jsem ať to zní jakkoliv rád že s ním není a jsem moc rád že už má někoho jiného. A jestli se vrátí k tomu starému tak si hrozně poznamená svůj život a podle mě to nebude dobře.
Nerozešla se s ním protože bych byl hezký, ne protože bych byl já nevím co,ne protože bych se s ní bavil o módě a kosmetice(o tomhle jsme se nebavili nijak zvlášť, mám i další zájmy...). Bylo to protože jsem byl jiný, jeho úplný opak.


na příspěvek od corony nemá cenu reagovat Rolling Eyes
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sat 26.5.2007 15:44    Post subject: Reply with quote

Mane ja nevedela,ze uz je s nekym jinym, asi jsem to prehlidla, jeslti jsi to tu psal. Shocked

A stejne nikdo nedokaze rict, jak by to bylo KDYBY.Proste se to stalo a treba se diky tomu prihodi neco krasnyho. A za sebe muzu rict, ze sem clovek nepise, aby mu ostatni rekli, co delat. Ale spis se tim,ze to vsehcno napise vlastne ujisti, ze se to tak stalo a ono se mu i v hlave hodne veci urovna.

Mozna se na to s odstupem casu divas uz z jinych uhlu. Clovek ma v afektu hodne zalepeny oci.

Diky, ze si reagoval Razz
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Next
Page 13 of 14

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms