sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
zajímavé vyústění toho všeho a kam to povede kdoví?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Tue 13.3.2007 23:59    Post subject: Reply with quote

ježíši,to jsou tase tyhle kecy.už mi to leze na nervy.jsme šampon jen podle toho že mám takový styl oblečení..

a přitom lidé kteří dlají break a nebo mají jiný styl oblečení o sebe dbají mnohoem a mnohem víc a mnohem víc o otm mluví,ale to prostě nikoho nenapadne,protože oni mají jiný styl ke kterému se to tolik nepřisuzuje.to je celé.a i kdyby tak mi to je jedno.

ok,tohle je už moc. Romana má možná spoustu chyb,chová se samolibě,ale je to fakt skvělá holka.pokud se tady do ní chce někdo navážet takovýmhle způsobem tak ať je radši zticha.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 14.3.2007 0:04    Post subject: Reply with quote

hope, možná máš pravdu, možná takový holky jsou, ale tu Manovu Romanu z nás nikdo nezná a když čteš, jak jí má rád, tak mi přijde docela blbý tu psát, že je třeba jedna z nich.

A co vím já, tak holky když jdou po prachách, tak koukají na jiný než na "šampóny", nebo alespoň co vidím v okolí a co mi kdo řekne.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Wed 14.3.2007 0:04    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 14.3.2007 0:06    Post subject: Reply with quote

Tak promin, já to myslela obecně.. prostě to že se umíš obléct holky přitahuje..i to že pečuješ o svuj vzhled.. nechtěla jsem se navážet do Romany.
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Danny
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7052

PostPosted: Wed 14.3.2007 0:12    Post subject: Reply with quote

Court wrote:
Ale zda se mi, ze se vse toci kolem tebe, kolem tvych pocitu. Nemas nadhled, sam jsi stredem vesmiru. Nebo se to zda jen mne, ze vsechno co se deje tobe je tak osudove, nadpozemske, dokonale a co ja vim co jeste. To same tve nazory na to - same extremy a jeste je stridas jak ponozky.


Do puntiku musim souhlasit a docela me mrzi, ze to musim rict... *vykrik do tmy*
_________________
Tak mě aspoň hlaď nebo vem si lať
a řádně mě zmlať, tak ať.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 14.3.2007 0:20    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
Tak promin, já to myslela obecně.. prostě to že se umíš obléct holky přitahuje..i to že pečuješ o svuj vzhled.. nechtěla jsem se navážet do Romany.


to jsem rád

court Arrow asi má pravdu že občas používám moc silná slova a vypouštím snadno silná tvrzení.nevím jestli to dlěám i normálně,lae na board píšu když mám prostě skvělou náladu a nebo opak a asi se to v tom odráží. a asi si to snažím jen užít než se to zase podělá.
občas hysterčím,to je taky pravda Embarassed
a že mi jde o mé pocity? jasně že jde. je na tom něco divného? a mylsíš že mě to baví? pořád dokola to samé? mylsíš že chci chci střídat pořád ty pocity?jasně že je to občas moje vina,ale občas to prostě neovlivním a pekelně mě to štve.

a pokud jde o tule celou situaci,snažím se s ní racionálně vyrovnat,protože mi také nic jiného nezbývá
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30704

PostPosted: Wed 14.3.2007 7:37    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Tue 6.5.2008 17:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Wed 14.3.2007 8:47    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
ježíši,to jsou tase tyhle kecy.už mi to leze na nervy.jsme šampon jen podle toho že mám takový styl oblečení..

a podle ceho jineho se definuji samponi? Shocked (nechci rejpat, jen me to zajima?!) btw mane kolik znas breakaru? Razz

a taky souhlasim s tim, co napsala court.
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 14.3.2007 9:04    Post subject: Reply with quote

Já bych to zas tak vážně nebrala... Možná Man ve vztazích působí poněkud povrchně, ale nedala bych moc za to, že je to proto, že ještě neprožil opravdovou lásku, vážný vztah.
Vždycky se něco pokazilo předtím, než to mělo možnost přejít z té zamilované fáze dál. A to se pak v něm ty hormony bouří, to je jasné.
Znám víc kluků ve svém okolí, kteří na tom byli jako on, a pak se zakoukali do někoho, kdo jim opravdu sednul, a všechno bylo jinak Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 14.3.2007 9:20    Post subject: Reply with quote

Kess wrote:
Man of the world wrote:
ježíši,to jsou tase tyhle kecy.už mi to leze na nervy.jsme šampon jen podle toho že mám takový styl oblečení..

a podle ceho jineho se definuji samponi? Shocked (nechci rejpat, jen me to zajima?!) btw mane kolik znas breakaru? Razz

a taky souhlasim s tim, co napsala court.


šamponi se nedefinujou jenom stylem oblečení, ale tak celkově, jsou nezstále dokonale upravení..používají kosmetiku o který ostatní chlapi ani nevědí na co je a tak..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 14.3.2007 16:10    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 8:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Wed 14.3.2007 17:51    Post subject: Reply with quote

hope wrote:

šamponi se nedefinujou jenom stylem oblečení, ale tak celkově, jsou nezstále dokonale upravení..používají kosmetiku o který ostatní chlapi ani nevědí na co je a tak..

ok, beru..a co z tohohle man neni? kdyz ho to tak rozcililo..

jinak mi to prijde docela srandovni, protoze oznaceni sampon neberu jako nic hanlïveho, vetsinou se mi samponi (ale jen ti "lehce") libi Smile
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 14.3.2007 18:36    Post subject: Reply with quote

Court wrote:
Mne jenom fascinuje, jak jsi si vzdycky tak jisty, co ostatni vi a co nevi a jak to vlastne maji. Myslim, ze prave kvuli tehle jistote vzdycky ve finale spadnes na cumak.


me se libilo tohle co napsala court - a taky se to do dvou nebo kolika dnu vyplnilo
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 14.3.2007 19:48    Post subject: Reply with quote

no,já se tadey nemíním dohadovat o tom koho jsme měl jak rád.Protože to vím já a ví to ona.A to mi stačí,nemusím tu nikomu nic dokazovat.

a zase jsme u těch šamponů.já tohle slovo nepoužívám,neřeším a je mi jendo kdo o sbe dbá a nebo ne. nikoho nesoudím jetsli to je a nebo není špatné a co ještě...mám na práci lepší věci.mě vadí když tu pořád někdo upozorňuje že o sebe dbám a tak.Prootže to s tím nemá co dělat.

A s tou ješitností. Tohle nemá cenu.Já vím že s romčou nemohu teď být a věřte mi že mě to štve,ale cítím že to prostě nejde a z otho vyplývají další věci. nevím jetsli by bylo něčemu prospěšné kdybych se utápěl v nějakých depkách a říkal si pořád dokola jak se to podělalo,že se s ní už nebudu vodit za ruku...
Ano mrzí mě to a mnoho dalších věcí mě trápí a bolí,zvláš´t po dnešku,dky jsme spolu strávili docela dost času a já cítil jak moc to chci udělat a držet jí za ruku.jenže vím že to je nesmysl.Ono to prostě nejde.snažím se to brát racionálně a ne brečet nad tím že zase nikoho nemám. i když mi třeba říká věci které jsou pro mě těžké a ztěžují mi abych se s tím vyrovnal.
Ztratil jsem jí jako přítelkyni,ale ne jako člověka a to je pro mě hlavní.Mám jí rád,hrozně moc rád,ale ani nevím proč vám to říkám.Jasně že mi chybí,hodně mi chybí,když jsme spolu chceme se občas jeden druhého dotýkat,ale víme že to nejde.

já uznávám že to jak se celá věc vyvíjí je divné.to že si často voláme,píšeme a chováme se k sobě přitom pořád jako kamarádi i když máme oba chuť sedrtuhého dotýkat,ona má chuť být večer a v noci se mnou ale chce být sama.a já tohle respektuji a i proto ji nemohu chtít zpět,akorát bych jí to dělal těžší a ještě bych jí ztratil i jako kamarádku a na to si našeho vztahu moc vážím
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Thu 22.3.2007 17:39    Post subject: Reply with quote

tak trochu obnovení.
včera jsme šli poslu na večeři pže jsme s etýden neviděli.předcházela tomu menší hádka po sms,protože jsme melěi jít do kina a nakupovat a ona kvůli práci nemohla,což mě naštvalo,protože jsme o otm mluvili dost dlouho dopředu i kdžy vím že to nemohla ovlivnit tak mě to naštvalo.Takže se nejdřív naštvala a řkela že ani na tu večeři nemusíme,ale pak mi psala že bude moc ráda když ji vyzvednu protože se na mě moc těší.
Tak jsme šli na večeři a byl oto zvláštní. Sice jsme tu často psal zvláštní věci,ale pořád mi hrozně chyběla,když jsme jí vždy viděl bylo to zvláštní. Aler včera jsme byl poprvé už docela v pohodě. Neměl jsem potřebu se jí dotýkat ani nic.Jenže ona natahovala ruku přes stůl jakoby mě chtěla držet za ruku,pak říkala že se jí chce fňukat(proč asi). Pak lžičkou bouchala do mých svalů a hrozně se jí líbilo když se zatínaly... PAk jsme šli na metro. Na eskalátorech se mě zeptala jestli mě může obejmout...Tak jsme s objímalli.Já to bral normálně a nebo se spíš snažil protože vím jak snadno bych mohl sklouznout zpět do trápení a stýskání.
Jeli jsme spolu metrem a ona něco říkala a pak se tak koukala...vím že se mě chtěla dotýkat nebo něco. A najednou mi dala na rameno pusu. pak se chovala jakoby to chtěla zamaskovat jakoby se nic nestalo...
šli jsme spolu stejnou trasou jako když jsme se rozešli(já si z tehdy dost věcí nepamatuju) a bavili se o tom,dělal jsem si srandu že se měla rozejít až teď že tam pod tím rozkvetlým stromem by to bylo hezčí...
Bylo to zvláštní.celý večer.
V sobotu spolu jdeme nakupovat.Dnes mi psala jak mě má moc ráda a jak se hrozně těší na sobotu.
Já nevím.vůbec nevím.svým způsobem jsme se přes všechno dostal,už nežárlím a je mi fuk jestli na nějaké párty s někým něco měla a vůbec nevím co bych dělal kdyby mi řekla že něco udělala špatně a že to chce zpět,nemylsím že to udělá ale včera mě dost zaskočila.Už to že jak jsme se předtím pohádali a ona sama napsala že se na mě moc těšila a jestli mohu přijít.To není moc ona.
dalo mi velkou práci aby mě to nerozhodilo cítil jsme jak visím nad propastí a stačilo by málo a mylel bych na ní pořád.já ji mám také moc rád,hodně moc rád
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Next
Page 12 of 14

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms