sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
zajímavé vyústění toho všeho a kam to povede kdoví?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 13.3.2007 10:11    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
Suny wrote:
a pochybuju že se mnou bude chodit pařit a bude mi hledat kamarády a potenciálního přítele Laughing takže tam nakonec budu jak kůl v plotě, protože moc kamarádek do prahy nejde Confused


1) ja jdu od cervence taky do Prahy...mam tam par znamejch, tak klido muzes vyrazit nekam spolu. Wink

2) Ja do ty situace moc nevidim, ale myslim, ze k tomu prazakovi citis neco vic, jen si to nechces priznat.


ad1: Bezva, moc ráda Smile

ad2: to ne, mám ho šíleně ráda, je pro mě jak můj brácha, ale že bych s ním chodila, to by nešlo, on je uplně jinde, než já, na to že mu je 24 má extrémně moc zkušeností (nemyslím v partnerství, ale tak obecně v životě) a já jsem oproti němu fakt dítě, naprostý. Ale uznávám, že má přednost skoro před kýmkoliv Confused
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Tue 13.3.2007 11:41    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Tornado_Lou on Fri 31.8.2007 8:05; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Tue 13.3.2007 18:49    Post subject: Reply with quote

rozešla,ano,ale o tomhle jsme se bavili a ona na mě bude žárlit,prootže ví a zná mé přednosti a svým způsobem jí asi štve že o mnohé věci přijde a že se budu chovat hezky zase k někomu jinému.
je to prostě složité a zamotané,ale teď by nám ot jako přátelům klapat mohlo a já si to moc přeju

jsem asi divný,lae vždy jsem toužil mít kamarádku se kterou se spolu bdueme moci dotýkat,klidně držet zaruce,povídat si úplně o všem, koukat doma na filmi,klidně spolu i spát v jedné posteli(ale jen spát),moci obejmout jeden druhého a to vše čehokolik sexuálního.Jen čisté kamarádství a do jisté míry věřím že pokud to ona zvládne tak by to mohlo vyjít.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
lucuska
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 2735

PostPosted: Tue 13.3.2007 19:30    Post subject: Reply with quote

takovýhle kamarádství je fajn, pokud je člověk sám, prostě taková záplata, ale přítele, toho kdo tě bude milovat a ty jeho to nenahradí
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 13.3.2007 21:23    Post subject: Reply with quote

Man of the world wrote:
jsem asi divný,lae vždy jsem toužil mít kamarádku se kterou se spolu bdueme moci dotýkat,klidně držet zaruce,povídat si úplně o všem, koukat doma na filmi,klidně spolu i spát v jedné posteli(ale jen spát),moci obejmout jeden druhého a to vše čehokolik sexuálního.Jen čisté kamarádství a do jisté míry věřím že pokud to ona zvládne tak by to mohlo vyjít.


tak naprosto takový vztah mám já s tím Markem (z Prahy) a je to opravdu k nezaplacení, my jsme spolu sice spali, ale to už je konec, a je to prostě perfektní, dneska jsme spolu byli v kině, drželi se za ruce atd ... a přitom jsme jen kamarádi, takže ti moc přeju, aby ti tohle s Romanou vyšlo, protože třeba pro mě je tohle cenější, než kdybych s ním chodila.

Tornado: Nene je mi 19, ale to je jedno. Plus to je, ale ne pro něho Smile (mluvím o té vyspělosti), navíc on se chce už usadit, já rozhodně ne Smile
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Tue 13.3.2007 22:02    Post subject: Reply with quote

lucuska wrote:
takovýhle kamarádství je fajn, pokud je člověk sám, prostě taková záplata, ale přítele, toho kdo tě bude milovat a ty jeho to nenahradí


to já vím.navíc romana je někod svým způsobem vyjímečný už tím jak mě bere.to že si uvědomuje moje slabé stránky,mou "hodnost" a vše a snaží se mi vysvětlit abych si dával pozor a nebyl tak naivní.Teda samozřejmě trochu v mezích. Sice mě občas štvala milionem věcí,ale pořád jí považuju za mimořádného člověka.
no uvidíme,zítra se na ní zase moc těším,dneska mi několikrát psala jestli ta snídaně platí...

akorát nevím jak bere moje chování k ní...to jak se mohlo tak rychle změnit a to že jsme jí řekl že už ji vlastně ani zpět nechci Embarassed
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Příšera
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 979

PostPosted: Tue 13.3.2007 22:34    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
_________________
Kolik roků zabere bolest...
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Tue 13.3.2007 22:42    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Příšera
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 979

PostPosted: Tue 13.3.2007 22:52    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
_________________
Kolik roků zabere bolest...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29923

PostPosted: Tue 13.3.2007 22:56    Post subject: Reply with quote

Cantarella wrote:

Hrozně mi připomínáš Dannyho Smiřickýho z Prima sezony


Jo to je fakt, akorát Man má u holek úspěch Laughing
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Příšera
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 979

PostPosted: Tue 13.3.2007 22:57    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
_________________
Kolik roků zabere bolest...
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 13.3.2007 23:02    Post subject: Reply with quote

no jo, ale u jakých holek.. povrchních a sebestředných..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Příšera
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 979

PostPosted: Tue 13.3.2007 23:11    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
_________________
Kolik roků zabere bolest...
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Tue 13.3.2007 23:42    Post subject: Reply with quote

ano jsem povrchní. a co?nemylsím že bych to nějak přeháněl.

sebestředný? no to jsme právě asi moc málo,jinak bych se často choval jinak a to lidem jako je court asi nevymluvím.

to možná protože náš vztah byl vždy divný,nejdříve měla přítele a já si nemohl dělat nároky a ani nedělal,ale stejně se zamiloval.Aniž bych si myslel že by mohlo být něco víc,pak jsem na ni chtěl zapomenou s jinou holkou,ale ona se najendou rozešla s přítelem,dlouho mi to nedocházelo...
teď se to podělalo,a štve mě to hrozně moc.JAsně že to bolí.Nemít jí,nebýt s ní,nebýt pro ni a ona není pro mě. to že nepojedeme do té francie,že nepojedeme v létě na dovolenou,že nezažiejeme asi milion dalších věcí.ona mi hrozně chybí,ale nic mi nebrání jí mít pořád hrozně moc rád.Dělat jí radost,smát se spolu,chodit na výstavy,do kina,na snídaně...
Jenže ono to nejde,nedokážu popsat proč,je to o ní,vidím co cítí a prožívá a já nechci být smutný už jen kvůli otmu že by měla výčitky jak se ke mě zachovala.
Tahleta holka i když mě štvala,i když mi občas dávala zabrat,tak o mě měla svým způsobem větší starost a zájem o to co dělám než moje rodina a všichni moji přítele dohromady a to stále trvá. Takže bych se zdržel těch komentářů. Protože je to super člověk i když mi ublížila,ale to co asi prožívá je mnohem horší a já ani nevím jak jí pomoci.A to mě asi teď trápí víc než to že se s ní už nebudu tak krásně líbat a prožívat věci jako její partner.

já nechci probírat všechny,dal bych vše za to abych mohl být s romanou,ale ono to v tuhle chvíli prostě nejde.nejde to a nedá se s tím teď nic dělat a já to cítím.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 13.3.2007 23:49    Post subject: Reply with quote

mane nemyslim si, že ty bys byl až tak povrchní, jen si prostě šampon.. a jako šampon přitahuješ kočičky co jdou po vzhledu a penězích..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
Page 11 of 14

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms