sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Sraz AS, villete a kenzie.
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srazy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Tue 19.6.2007 11:01    Post subject: Reply with quote

Neni to mozne. Dela vysku v Americe, ve Washingtonu-- state, ne meste-- a nemam na ni zadny kontakt krome mejlu. Mejl ji psat nebudu, na posledni jsme si neodepsaly, asi se ji nelibil muj hudebni vkus.. nebo proste nebyl cas, doufam, ze jenom nebyl cas. Ten vztah je divnej, ale kamaradskej nebo tak, jenom o sobe strasne moc nevime, poji nas v podstate jenom silene intenzivni minulost.

A o rodicich by to slo, jenom. . . Ted zrovna se nehadame, kdyz teda silene nenastvava nektery heartmates, ale tak to prijde, ze.

Drz se nas a vezmi to radsi zpravama, diky. Wink Vsude jinde na urcity veci mame filtry a prositkovany skupiny pratel, ty to mas takhle jednoduse v SZkach, takze toho bych se chytla.

A mam jeden plan navic do budoucna> Barmanskej kurz, hehe. Fakt, uz si ty plany zacnu psat, hodlam byt aaaktivni clovek.

Btw; vytahla jsem dneska FRJ na dvojku, coz teda byla spis Chloe zasluha nez moje, ale napovidaly jsme si docela solidne. Vubec jsem netusila, co tam po me chtej, jenom jsem chapala smysl jednotlivejch slov; zlato pobrala ten zbytek a nez jsem si docetla zadani podruhe, mela odpovedi. Ztratily jsme tri body, coz neni tak zle.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chloe
kytky 1, meta: 100
kytky 1, meta: 100


Joined: 05 Jun 2007
Posts: 85

PostPosted: Tue 19.6.2007 18:05    Post subject: Reply with quote

Mas zpravu Kenzie. Ocenila bych odpoved.
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Wed 20.6.2007 5:05    Post subject: Reply with quote

Edit, kecy o party.


Last edited by Askari on Tue 14.8.2007 12:30; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Wed 20.6.2007 8:27    Post subject: Reply with quote

Jaka party? Mr. Green

btw sorry, ze hned neodepisuju, ale vcera jsem si ani tuhle zpravu nemohla precist. Obcas mam stavy, ze se nedokazu na nic soustredit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Wed 20.6.2007 13:31    Post subject: Reply with quote

Editovano.


Last edited by Askari on Tue 14.8.2007 12:32; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Wed 20.6.2007 19:58    Post subject: Reply with quote

Anastacia Smilegirl wrote:


cerna-- Chloe. [preloz si to do francouzstiny a mela bys pochopit, je to primy preklad..]
modra- Nat
male pismo standart- vic lidi, obvykle Nat souhlasici s Light a nekdo nakukujici
normalni- Light
sklonene- S.
oranzova- myslenky C.
fialova- Michael


no, chtělo to trošku shrnout, už jsem se ztrácela. omlouvám sem, že sem lezu, ale když už si to tu čtu, tak bych se měla ozvat, že tu jsem, že? abych tu byla jaksi veřejně... tak se tedy ozývám, že sem občas zaskočím, protože mě zajímá, co se děje ve světe(ch) a jak se má Anička a vůbec všichni...
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Wed 20.6.2007 20:02    Post subject: Reply with quote

Kenzie wrote:
Hoj Smile Ja uz moc nepiju, teda vcera jsem byla na koncerte, nezapalila si a celou dobu pila neperlivou vodu. Laughing Snazim se ted vsechno omezit, ale pri nejaky vyjimecny udalosti si asi neodpustim sklenku (cehosi). Very Happy
Co Ty?


Jinak, z tebe mám Kenz radost... ehm, no asi bych zas měla jít, co?
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Thu 21.6.2007 0:26    Post subject: Reply with quote

Smejlii ale my vime ze to tu ctes, neni to novinka; nicmene jsi hodna, ze to takhle oznamujes Wink Anicka se ma da se rict svym stylem uplne nejlip ze vsech, protoze ma pocit, ze jaksi vi kam smeruje. .]] [Teda od minule, urcite neco malo.]

A zbytek se nejak ma, znas to. o.o Popisy na stavy nikdy moc nefunguji a hlavne jako u kazdyho neustale desne zmeny.

Me spis zajima jak se ma Janicka, jak ji to jde se skautikama a tak podobne? {{objeti}}

A.
Back to top
View user's profile Send private message  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Thu 21.6.2007 9:51    Post subject: Reply with quote

Musím se přiznat, že to objetí mě zahřálo (a není to řečeno pouze obrazně), to asi bude důkaz toho, že Janičce chybí jakési cosi emocionálního.

Co se týče skautíků, stala se Janee vůdkyní střediska a zatím jí to baví a jde to dobře, myslím, že je na to perfektní osoba (puntičkář, workoholik, důslednost - pokud jde o věci, který jí baví)

Také udělala existenční zkoušku ze staroslověnštiny, takže jí ze školy nevyhodí (letos:) a má ze sebe dobrý pocit, neboť vyhodila 12 lidí z dvaceti, kravka jedna.

(psát o sobě ve třetí osobě je velmi přirozené, nezdá se vám... prozu i poezii píšu také ve třetí osobě, je to taková zástěrka, jak psát o sobě a tvářit se, že o sobě nepíšete, ačkoliv všichni ví, že o sobě píšete, ale vy můžete říct "ne, nepíšu")

Můžu si tady s vámi chvilku psát?

Jaktože to víte, to nejni možný, abyste to věděli... no, asi je...

No, četla jsem, že Anička "ze zhroutila", tak jsem se bála, ale je pravda, že člověk se může zhroutit a přitom se má vlastně oproti tomu, co bylo, dost fajnově...

Jo, Vill, zjistila jsem, že jsi se narodila o tři (nebo 4?) dny dříve než já (20.2.86), hezké že... Máš to štěstí, že jsi pouze ryba, ryby to mají obecně složité, ale pořád to není tak hrozné, jako když se jim do jejich samoty, něžnosti a tápání dere sangvinický vodnář dychtící po organizování a uznání...blé
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Realitee
...be Happy


Joined: 25 May 2007
Posts: 357

PostPosted: Thu 21.6.2007 10:12    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Život sestává z mnoha malých mincí, kdo je umí sbírat, má bohatství. (JAEAN ANOUILH)


Last edited by Realitee on Fri 20.7.2007 12:01; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Thu 21.6.2007 20:55    Post subject: Reply with quote

Klidne cti, Realitee. Nevadi to nejak moc. Je to regulerni tema, stejne jako kterekoliv jine, co je prilis osobni, stejne na skle nevisi.

co presne te bavi a co presne te zajima?

Lobsang.. hm, prilis nechapu, jak to s timhle tematem souvisi, ale tak dobre.

Podle ceho se posuzuje jak jsou znameni spatna? Ciste teoreticky zajem.
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Thu 21.6.2007 21:04    Post subject: Reply with quote

Smaily, teda. Obdiv a poklona, byt vudce cehokoliv je zatracene tezky na organizaci a pochopeni lidi, ktere mas 'pod sebou', takze vazne obdiv.

Jestli chce Janicka resit, jake emocionalno ji chybi, sem s tim, resp. do SZek s tim, nepredpokladam, ze bys to chtela resit verejne a uz vubec nevim, jestli bych to verejne chtela resit *ja*- prece jen, je to Tvuj zivot.

[[hadam ze ted tak nejak mluvim za sebe i Nat, co se zalezitosti s pratelstvimi se starymi prateli tyce, i pres vsechny odlisnosti jsme docela zajedno.]]

Existencni zkousku z takovych prisernosti? Bueh. Fakt dobry.
Ad. psani, mame kredo> DOKUD pises, je jedno, JAK. Ale mas pravdu, nekdy to usnadni. Nekdy clovek fakt nepise primo o 'sobe', spis o tom, jaky by chtel byt; jeden nas kamarad asi pred rokem prohlasil, ze jakakoliv identita, kterou si beres jako svou, s jakou se ztotoznujes, je v podstate ziva sama o sobe; budu-li to aplikovat i na povidky psane ve treti osobe, vlastne autori tak zcela nelzou, kdyz reknou, ze to 'nejsou oni'. Jina forma, jiny zpusob uvazovani, to staci k prohlaseni o autonomnosti, mozna.

Urcite si muzes psat s kymkoliv chces. Muzeme si my psat s Tebou, na oplatku?

Kdyz bych mela mluvit jen o Nat, tak... dela hodne slozity veci s klukama a snazi se vytahnout sve ponekud idiotske jidelni/spaci navyky, takze da se rict ze ta krize tak nejak trva, jenom se presunula do jinych smeru; neovlivnujeme se tak strasne intenzivne NAVZAJEM, mame vytycene urcite hranice...

[ehm ehm, i kdyz ona a kluci, nemuzu rict ze je to tam nejake neovlivnovani tak velky... teda, ted 'klukama' myslim C., Rena a netusim, parta jako Shinji a spol.]

Rekla bych, ze je jedno, v jak objektivne stabilnim stavu clovek je; nebo objektivne nestabilnim. Pokud ma pocit dlouhodoby naplnenosti v nejakem ohledu, tak to staci, na tom se da budovat sirsi a sirsi pocit, rozsirovat to do vice ohledu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Smaily
vždy a všude zírající SKRZ


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 959
Location: Brno, Šumava, občas Praha

PostPosted: Thu 21.6.2007 23:50    Post subject: Reply with quote

špatná a dobrá znamení posuzuju podle zkušenosti Wink není to příliš objektivní ale člověk má tendence třídit svět, stejně jako třídit lidi, škatulkovat...

Realitee - dříve na board chodila slečna, co se narodila ve stejný den jako já, nevím, kolik jsme toho měli společnýho krom těžkých depresí, ale po třech letech mi oznámila, že jsem jí kdysi zachránila život, ... nevím, jak moc je to pravda a jak moc je to jen její pocit, ale je to zvláštní, já o tom ani nevím, jen jsem prostě odepisovala na smsky...

Veřejně mi nevadí vůbec nic, krom toho, že tady to jako veřejné neberu, a přijde mi trochu primitivní neustále řešit chlapy, ale ono je to tak nějak všechno dohromady, pořád mi chybí Ta! duše, někdo s kým bych mohla splynout, jestli je tomu dobře rozumnět, ...

Já si myslím, že ten člověk o kterým se píše ve třetí osobě, bývá prostě jen stylizovaný "já", máš pravdu, možná píšu o tom, kým bych chtěla být, ale spíš je to o tom, kým chvílema jsem a nedokážu (nemůžu?) být veřejně...

pokud bychom to měli brát odborně, tak nám ve škole kategoricky zakazují ztotožňovat autora a vypravěče jeho příběhů, ačkoliv jisté paralely bychom tam našly...

Já bych byla ráda, abyste si se mnou psali, moc ráda, třídím si tak myšlenky a navíc kontakt s vámi mi dodává jaksi sílu (sílu je moc nadnesené slovo, možnost?) trochu nad sebou přemýšlet, abych pravdu řekla, trochu dost mi to chybělo, ale neměla jsem odvahu obnovit komunikaci. rozhodnutí záleží na vás - sz, nebo tady, já se neautocenzoruju nikne...

o jaké jídelní a spací návyky jde (SZ?), mohu-li se ptát... Rena neznám, tuším.
_________________
Zdálo se jí, že je motýlem, a když se probudila nevěděla, jestli je člověk, kterému se zdálo, že je motýlem, nebo motýl, kterému se teď zdá, že je člověkem.

http://maureen.bloguje.cz/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Fri 22.6.2007 5:21    Post subject: Reply with quote

Hooodne rychle jsem to prolitla...
Smaily neboj, seznamim a vysvetlim a tak.


Last edited by Askari on Tue 14.8.2007 12:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Fri 22.6.2007 5:34    Post subject: Reply with quote

Edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srazy All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next
Page 20 of 23

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms