sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vy a byvali...jaky mate vztahy?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Mon 5.3.2007 9:29    Post subject: Reply with quote

Fantagiro wrote:
sama seba by som sa pytala, s tymito som niekedy chodila?...

Laughing ale souhlasim...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 5.3.2007 11:13    Post subject: Reply with quote

Hned po skočení vztahu jsem je už nikdy nechtěla vidět, ale pak jsem si vyčistila hlavu a teď se nebráním se s nima někdy sejít...nejvíc jsem v kontaktu s nejčerstvějším bývalým, jenže tam mám strach, že by mohlo ještě něco být, protože tam pořád lítají jiskřičky vzduchem... Rolling Eyes
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 5.3.2007 21:08    Post subject: Reply with quote

budu počítat jen vážnější záležitosti:
H Arrow první láska, neviděla jsem ho tak 5 let a před těmi 5 lety jsem ho potkala úplně náhodně a dost mě pobavilo, jaký jsem měla za svých mladých let vkus Laughing Jo chodila jsem s ním asi v 16/17

K Arrow moje nej láska a nejdelší vztah, nerozešli jsme se ve zlém, jen to prostě vyšumělo Crying or Very sad Dostávala jsem se z toho hodně dlouho, dneska je mi už víceméně fuk. Neviděla jsem ho asi rok a píšeme si sms na svátky, narozeniny, Vánoce, velikonoce... Wink

V Arrow žádný kontakt, netuším, co dělá

O Arrow jsme kamarádi (vždycky jsme byli spíš kamarádi než něco jiného), ale protože je dlouhodobě mimo ČR, tak se nevídáme, ale brzo se vrací, tak ho ráda uvidím (bohužel se bojím, že on od toho čeká víc)

M Arrow nerozešli jsme se moc v dobrém, párkrát mi napsal, ale jinak o něm nic nevím

A hodně mě pobavilo, jak mě teď nahání jeden exkolega, s kterým jsem před pár lety nějakým nedopatřením skončila v jeho posteli ( Rolling Eyes ), od včerejška mi poslal asi pět návrhů a já řeším, jak se ho nenápadně zbavit. Ignorace je dětinská, asi mu napíšu, že by se to mému snoubenci nelíbilo Nevinnik
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Larra
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 24 Feb 2007
Posts: 170

PostPosted: Mon 5.3.2007 23:51    Post subject: Reply with quote

1. Arrow žádný kontakt, on mě nemá rád za to, že jsem ho pak nechtěla po čase zpátky a já proto, že je to strašnej ubožák a vždy byl(chodila jsem s ním v 15-ti, tím to omlouvám Laughing )

2. Arrow nejsme v kontaktu od doby, kdy se o mě znovu snažil o prázdninách a já začla chodit s mým současným přítelem. ani jsme si nepsali k Vánocům, svátku, asi se urazil.

3. Arrow píšeme si SMS na narozky, Vánoce, ... ale nedávno jsem se dozvěděla, že o mně šíří lži, takže už nemám chuť si s ním psát ani ty zdvořilé SMS.

4. Arrow nejsme vůbec v kontaktu, taky se urazil, že za mnou přišel o prázdninách, že mě chce zpět a já už měla současného přítele. nedávno mi psal SMS, ale zněla celkem divně, tak jsem neodepisovala. s ním už být v kontaktu fakt nechci, po pravdě jsem jeho číslo vymazala z mobilu a doufám, že ho hodně dlouho nepotkám..
Back to top
View user's profile Send private message  
cloo
kytky 5, meta: 5850
kytky 5, meta: 5850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5784

PostPosted: Tue 6.3.2007 9:28    Post subject: Reply with quote

zadne, protoze zadni byvali nejsou Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Wed 7.3.2007 20:03    Post subject: Reply with quote

s prvnim byvalym Arrow jsme v kontaktu jen zridka kdy a jen na icq

s druhym byvalym Arrow se vidame ve skole a obcas zajdeme na kafe

s byvalym ted nejcerstvejsim Arrow se tak jednou za 3 mesice zkontaktujeme a obcas zajdeme i ven,ale je porad citit,ze jsme si blizsi nez s ostatnimi..
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 7.3.2007 21:18    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Grapefruita on Thu 9.10.2008 12:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Baracudas
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 26 Feb 2007
Posts: 355

PostPosted: Thu 8.3.2007 20:29    Post subject: Reply with quote

První a doufám poslední bývalý Arrow nevídáme se, nepotkáme se, nevyhledávám já jeho ani on mne, rozchod a taky celkově celý vztah byl hodně drsný Rolling Eyes Jsem ráda, že teď jsem už sťastná Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Sat 14.4.2007 21:14    Post subject: Reply with quote

1- nekomunikujeme, nevídame sa proste nič
2- opäť len dobrý kamaráti ako pred tým
3- len ho zazrela som asi tak 2krát a inak chodí s bývalu spoluž. kamkou
4- z jeho strany ignoracia
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sat 14.4.2007 21:45    Post subject: Reply with quote

Teď už žádný.


Last edited by Dellores on Tue 21.10.2008 15:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21251
Location: in my own time

PostPosted: Sat 14.4.2007 22:05    Post subject: Reply with quote

1. byvaly - zaroven moje prvni velka laska, byli jsme spolu 2 roky, od poslendiho definitivniho rozchodu jsme rok, porad si pisem, obcas se vidame, obcas neco probehne Embarassed , stridaji se u me obdobi klidu a obdobi, kdybych se nejradeji vratila, on by pokracoval taky, ale vim, ze to nema budouctnost, takze jsme "jen" kamaradi
jediny kluk na ktereho jsem kdy zarlila (a porad zarlim Embarassed ), prozili jsme nekolik osklivych rozchodu (z me strany), ale zaroven jsem se s nim mela nejlip...
2. byvaly - moc to nepocitam jako vztah, trvalo to jen 3 tydny, on byl strasne nesmely Smile , obcas se potkame, ale vetsinou delame, ze se nevidime Embarassed
3. byvaly - zvlastni to byl clovek, ani nevim, proc jsem s nim zacla chodit (a nechala byvcaleho c. 1), obcas se potkame, pozdravim, ale tim to hasne; psychicky me naprosto vysaval, rozchod byl taky docela zajimavej Rolling Eyes
4. a posledni byvaly - byli jsme spolu pul roku, rozesli jsme se pred 2 mesici... pro nej jsem znamenala asi hodne, myslel, ze to bude na dyl a me strasne mrzelo, ze to nevyslo... rozchod byl desnej, vyslechla jsem si od nej spoustu osklivejch veci... od ty doby jsme si parkrat psali a 2x jsme se sesli - pooprvy to skoncilo mym placem Embarassed , podruhe uz to bylo fajn, az na par trapnych pomlk, kdy nebylo co rict.... asi by to chtel jest zkusit... nejneormalnejsi clovek, s kterym jsem chodila (a taky ze vsech nejchytrejsi)
_________________
♪♪♪
Back to top
View user's profile Send private message  
Infinita.tristeza
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1533
Location: Praha

PostPosted: Sun 15.4.2007 6:32    Post subject: Reply with quote

Když budu počítat jen vztahy, který za něco stály tak..
1. Chodili jsm spolu když mi bylo 17, cca půl roku, jemu bylo 22 Arrow Bydlí jinde, takže se nevídáme, ani nejsme nijak v kontaktu. Jo, když jsem měla ještě profil na líbku, tak tam na mě náhodou narazil, po letech jsme si řekli pár slov a čau
2. Taky není z Prahy, takže se nevídáme. Po rozchodu mě nenáviděl, protože jsem mu rozchodem ublížila. Cca po 2 letech jsme si občas napsali smsku, ale ještě stále tam byly výčitky z jeho strany, potom jsme si začali psát e-maily a teď už si hodně často píšeme přes icq (už se na mě nezlobí a je v pohodě) a je to moc fajn. Je to moc fajn kluk, mám ho ráda, můžu se mu se vším svěřit a on mě a doufám, že se brzy sejdeme. Každopádně už v tom nejsou žádné city.
3. Občas se potkáme, pozdravíme se a tím to hasne. Občas pokecáme na icq, obvykle jednou za měsíc, když po něm chci další splátku Laughing V každém rozhovoru nezapomene zmínit svoji holku, vážně to nechápu a docela mi to vadí. Někdy navážeme normální příjemní pokec a on musí to slovo přítelka tohle a tamto vyslovit. Rolling Eyes
_________________
Milovat a udržet je nejlepší; milovat a ztratit je druhá nejlepší možnost.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lala
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 446

PostPosted: Sun 15.4.2007 8:25    Post subject: Reply with quote

tak po včerejšku s mým nejnovějším bývalým,..ten nejhorší co si vůbec dokážete představit, Crying or Very sad ale ne z mé strany.
_________________
*Jen proto, že tě někdo nemiluje tak, jak bys chtěl, neznamená, že tě nemiluje jak nejvíc umí.*
Back to top
View user's profile Send private message  
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 15.4.2007 9:43    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sun 15.4.2007 17:32    Post subject: Reply with quote

Theres Arrow viz můj příspěvek na této stránce, ale jak píšu, to vlastně ani není bývalý Mr. Green Je jako brácha, kterého nemám.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Next
Page 4 of 40

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms