sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Babské rady
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Sun 11.3.2007 12:26    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Sat 4.9.2010 21:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19596

PostPosted: Sun 11.3.2007 13:28    Post subject: Reply with quote

Na bradavice prý pomáhá propolis - buď mast nebo přímo ta hmota. Ale pozor - u té masti, chce to vystřihnout v náplasti dírku jen na tu bradavici a pak to přelepit, aby se mast dostala jen na tu bradavici - je to dost adresivní k okolní kůži. A pak tady banánové slupky - oni tu kůži změkčí a rozežerou. Ale podle mě je nutné stejně tu kůži vydlabávat nebo odstřihávat pokud je to na patě zašlapané.

To stejné podle mě na kuří ona - nic nezmizí jen tak samo od sebe Sad Já jsem měla ty náplasti a pak jsem si to odpitvala.

Na vypalování jsem chodila (dávala jsem si na to i ten propolis a banán) a dalo se to vydržet. Ted mám pokoj.
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Sun 11.3.2007 14:22    Post subject: Reply with quote

já se řídím radou, že bílý povleklý jazyk se má zkusit vydrhnout kartáčkem...sice nevím, jestli to pomáhá (jak můžu vědět, jestli by mi bez toho vydrhnutí bylo líp nebo hůř, když to pro jistotu vždycky udělám Smile ), ale alespoň to líp vypadá Very Happy a fakt je, že když to udělám, tak u mě nikdy nepropukne angína, i když mě předtím třeba dost bolí v krku a jsem na ně docela háklivá.
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
katule dee
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 399

PostPosted: Mon 12.3.2007 8:01    Post subject: Reply with quote

Nicky... wrote:
A neznáte nějakou babskou radu na odstranění kuřího oka v již pokročilém stadiu? Embarassed Obávám se, že vlaštovičník už nepomůže (i když jsem ho vlastně nikdy nezkoušela). Já na to nechci dávat ty náplasti, po kterých se odlupuje kůže, je mi z toho na blití.


hm, to je blby, jestli je to vetsi a hluboko, tak se jinak nez bez pitvani neodejdes Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Mon 12.3.2007 11:45    Post subject: Reply with quote

Na tie bradavice pomaha citron a inac najefektivnejsie sa mi zdaju na to tie naplaste, na to urcene.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
andrea-lin
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1504

PostPosted: Mon 12.3.2007 14:00    Post subject: Reply with quote

ja som mala bradavice asi 4, na nohe na palci a dost velku Confused ale nechcela som si to ist dat vypalit lebo si dobre pametam ako to strasne boli Mad tak som si to kazdy vecer natierala takou gebuzinou z lekarne, a tak do pol roka bola bradavica prec Smile a to iste mamina a ta mala tu bradavicu tiez v dost pokrocilom stadiu...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms