sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
co by ste robili keby vas z nicoho nic priatel nechal?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 1.3.2007 21:50    Post subject: Reply with quote

[g
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Mon 2.2.2009 0:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Thu 1.3.2007 21:53    Post subject: Reply with quote

bublinko, tak se prosim te hlavne ovladej a zbytecne se nehadej Evil or Very Mad . To chlapy desne vycerpava.. Snaz se s nim spis udobrit a uzit si to..
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 1.3.2007 21:56    Post subject: Reply with quote

Blondie 007 wrote:
bublinko, tak se prosim te hlavne ovladej a zbytecne se nehadej Evil or Very Mad . To chlapy desne vycerpava.. Snaz se s nim spis udobrit a uzit si to..
vies len mna dost unavuje stale sa snazit udobrit
proste by som chcela aby ten krok niekedy vysiel aj z jeho strany
aby si priznal obcas chybu
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Thu 1.3.2007 21:56    Post subject: Reply with quote

[quote="lizi"] je to měsíc co se se mnou přítel rozešel po čtyřech letech kvůli někomu jinému Crying or Very sad [quote]

Lizi, to me opravdu moc mrzi. Po tolika letech to je moc tezky, obzvlast, kdyz v tom je nekdo dalsi Confused Ale mesic je strasne kratka doba. A podle toho, co pises, jak se snazis zabavit, jsi moc statecna a drzim ti palce at se z toho brzy dostanes Pusnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Thu 1.3.2007 22:02    Post subject: Reply with quote

bubli Arrow tak uvidis, treba se bude chtit usmirit i on Wink Dej nam pak vedet Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Thu 1.3.2007 23:01    Post subject: Reply with quote

bublinka111 wrote:
vies len mna dost unavuje stale sa snazit udobrit
proste by som chcela aby ten krok niekedy vysiel aj z jeho strany
aby si priznal obcas chybu


hej, toto chcem obcas aj ja. bohuzial si to vzdy uvedomi az potom, ale slubil, ze napise dnes, este sa neozval, asi sa stale uci. achjaj Sad

Inak, s tou vtipnostou, on je presne taky isty, sarkasticky a cynicky. Ale strasne, niekedy ked sa mam strasne zle a on zacne s tymto tak mam chut vrazdit Evil or Very Mad Aj tak sa cez to prenesiem, niekto musi byt dokonaly Nevinnik Razz

Neboj sa vazne, ja na Tvojom mieste by som za nim zasla. Co najskor, a ked ta uvidi, bude stastny..
Kolkokrat ja pocujem:
-to by som u teba asi skoncila co..
-nieeee....ale taky tyzden minimalne by som sa s tebou nebavil.

Jednoducho ma teraz blbe obdobie, sprostu naladu, mozno aj z tohoto, ale to neznamena, ze ta ma rad o nieco menej. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Fri 2.3.2007 0:23    Post subject: Reply with quote

Fantagiro wrote:
margax- za to by ti stal nejaky muz?


ano, stál...páč vidina opuštěné budoucnosti je fakt skvělá, ne? Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Fri 2.3.2007 1:51    Post subject: Reply with quote

tak
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Mon 2.2.2009 0:29; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Fri 2.3.2007 7:31    Post subject: Reply with quote

Bublinka... neber to tak, prosim Sad On vidi, ze sa snazis, ale nie vzdy, presne tak ako ty na nom... A to, ze vztah nema vyznam sa mu zdalo mozno v tej chvili, ale to je len momentalny pocit. Da sa to zase do poriadku a sama vidis z jeho spravania potom, ze mu na tebe zalezi, ze ta potrebuje.
Len nemozes teraz cakat, ze to spravi vsetko on, ale zas nemozes vsetko robit ani ty. Radsej preber iniciatvu, nez aby si bola smutna, ale neprehanaj to, nech sa snazi aj on. Drzim palce Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Fri 2.3.2007 9:30    Post subject: Reply with quote

Bubli, to urcite prejde, v kazdym vztahu se stridaji lepsi a horsi obdobi. Az tohle prekonate, bude zase dobre, uvidis. I kdyz jako nevim s tou aktivitou jak pises, ze rika, ze nejsi aktivni - varis pro nej, vzpominam si, jak jsi vymyslela darky pro nej a vubec jak o vasem vztahu pises, pasivni mi neprijdes. Ale mozna mam zkreslenej pohled, vidim akorat to, co tu napises.

Hm, ja mam na tohle asi divnej nazor, ale kdyby me jen tak nechal z niceho nic, politovala bych ho, ze si slape po stesti, slzy bych si nechala do soukromi a co nejdriv bych se odstehovala do B. (mozna k M.). Oskubala bych ho o vsechno a dite by nikdy nevidel Twisted Evil Muzete mi napsat, ze jsem vypocitava svine, ale pro me by to byl podraz nejvyssi a brala bych to jako zradu, litost je asi to posledni, co se mi pri predstave nahleho rozchodu vybavi. Spis zlost, ponizeni, vztek, odpor, znechuceni a mozna i nenavist.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 2.3.2007 9:37    Post subject: Reply with quote

Choco, tvůj názor se mi hrozně líbí, je vidět, že to máš v hlavě srovnaný a máš sebeúctu. Nenechala by sis dělat na hlavu, a to je fajn Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Fri 2.3.2007 10:23    Post subject: Reply with quote

choco- ved u nás je to s tou aktivitou práve tak že on mi včera vytkol ze od neho vela chcem.
trebars on mi povie ze nas spolocny znamy, jeho kamos, dnes vari pre priatelku veceru
tak mozno poviem nejaku poznamku..hm ta sa ma..
že proste nekdy mu dam pocitit ze iny ano, a on nie
a ze on odo mna nic nikdy nechcel
nechcel, ocividne mi to nepovie, ale ja sa snazim citat medzi riadkami
trebars ked mi povedal ze by chcel vidiet auta, tak som mu na vyrocie kupila listky do kina
ked zavola z prace ze je hladny bezim do tesca a uvari mu nieco
on mi sice priamo nepovie navar, alebo tak, ale ja to spravim bez toho aby ma ziadal
kdezto ja ked nieco chcem musim si o to povedat ale tak je to asi vzdy, chlapi proste malokedy vedia citat medzi riadkami a niektore veci im treba povedat po lopate nie? Wink
inak- v noci mi poslal sms ze nemoze spat a premysla - a vcera sme sa bavili o tej kamoske co je teraz v anglicku a dari sa jej - a on mi napial- najradsej by som sa zbalil vzal teba a siel aj s lenkou do UK, strasne to chcem a strasne sa toho bojim, ale viem ze ked pojdem s tebou tak to zvladneme Wink (skoda ze musim dokoncit skolu co potrva este dva roky) Evil or Very Mad
choco Arrow tvoj nazor na to co by si urobila Praise to chce sice vela sil, to by nedokazal len tak kazdy
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29902

PostPosted: Fri 2.3.2007 10:34    Post subject: Reply with quote

Ten názor co psala Choco jsem taky vžycky zastávala. Nebo spíš - to je teda blbec, když mě nechce, tak ho nechci taky Laughing Ale je fakt, že se mi to nikdy nestalo, takže kdoví, jak by to nakonec bylo.

Ale nedokážu si představit, že bych ho začala nenávidět, to asi ne. Záleželo by na důvodu. Bezdůvodně se přece nikdo nerozchází. A nenávidět někoho za to, že mě přestal milovat, nebo potkal jinou... to je těžký, tomu člověk neporučí Confused
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Fri 2.3.2007 10:41    Post subject: Reply with quote

Mě se to stalo a musela jsem se s tím smířit. Prosit ho nebudu. Je to ani ne 14 dní a jsem v pohodě. Je to pro mě teď zase cizí člověk. Jo, je mi to líto, prožili jsme toho spolu hodně, ale já bych se s ním jen trápila. Jeho projevy lásky postupně slábly i během toho měsíce co jsme teď byli spolu. To znamená že to z jeho strany není láska. Že to bylo jen takový pobláznění a rychle z toho vychladl. A abych mu visela okolo krku když se mě snažil setřást a hystericky řvala že ho miluju, to jsem udělala jen jednou a do dneška toho lituju. Strašně jsem se ponížila. Úplně nejvíc jak to šlo a v jeho očích jsem klesla tolik, že už mě asi nedokáže nikdy milovat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sat 3.3.2007 13:22    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 8:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms