sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
co by ste robili keby vas z nicoho nic priatel nechal?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Thu 1.3.2007 18:14    Post subject: Reply with quote

odmazano na prani. --che
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Thu 1.3.2007 18:17    Post subject: Reply with quote

Cantarella wrote:
Asi bych se už nezvratně zatvrdila a začala dělat kariéru, prostopášně parazitovat na celém mužském pohlaví a po večerech tupě sama čučet do zdi s lahví vodky Rolling Eyes


ja by som k tomu zacala fajcit cigaretu za cigaretou nakolko nefajcim... Rolling Eyes

nie, hovno, boli by sme spolu kazdy den, tak by som musela ukazat, ze mi to nic nespravilo a snazila by som sa ho dostat naspat...
a mne by sa to nakoniec pdoarilo Twisted Evil
ale nema sa co lebo sa nerozideme.
nechajte ma v tom prosim.
dakujem Love

Razz

Nie vazne, bojim sa, priserne sa bojim. Ale robim pre to vsetko co mozem a milujem ho, viac nemozem. Som ochotna jednemu cloveku dat cele srdce, no zachovat si svoju hrdost. A to on vie.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 1.3.2007 18:20    Post subject: Reply with quote

Quote:
sun Topic wrote:
Cantarella wrote:
Asi bych se už nezvratně zatvrdila a začala dělat kariéru, prostopášně parazitovat na celém mužském pohlaví a po večerech tupě sama čučet do zdi s lahví vodky Rolling Eyes


ja by som k tomu zacala fajcit cigaretu za cigaretou nakolko nefajcim... Rolling Eyes

nie, hovno, boli by sme spolu kazdy den, tak by som musela ukazat, ze mi to nic nespravilo a snazila by som sa ho dostat naspat...
a mne by sa to nakoniec pdoarilo Twisted Evil
ale nema sa co lebo sa nerozideme.
nechajte ma v tom prosim.
dakujem Love
Razz

Nie vazne, bojim sa, priserne sa bojim. Ale robim pre to vsetko co mozem a milujem ho, viac nemozem. Som ochotna jednemu cloveku dat cele srdce, no zachovat si svoju hrdost. A to on vie.

to je pekne napisane sun topic je na mam pocit ze moja hrdost je uzu niekde zakopana, ked sa porovnam s tym aka som bola kedysi a aka som teraz... predtym by som ziadnemu chlapovi nieco taketo nedovolila..ale je to mozno aj tym predtym som ziadneho chlapa skutocne nemilovala Rolling Eyes
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Thu 1.3.2007 18:27; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Thu 1.3.2007 18:25    Post subject: Reply with quote

co bych dělala? hm nic, byla bych stále spokojená a šťastná Embarassed
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Thu 1.3.2007 18:33    Post subject: Reply with quote

bublinka111 wrote:

to je pekne napisane sun topic je na mam pocit ze moja hrdost je uzu niekde zakopana, ked sa porovnam s tym aka som bola kedysi a aka som teraz... predtym by som ziadnemu chlapovi nieco taketo nedovolila..ale je to mozno aj tym predtym som ziadneho chlapa skutocne nemilovala Rolling Eyes


ja som lev v znameni.. mam to v povahe.. a vobec, som taka od narodenia. hrdost mam a niekedy az prilis velku, co je jedna z mojich negativnych vlastnosti asi.. teda neviem nikomu to zatial neprekaza ani mne ale tak prilisna hrdost nie je dobra Laughing ale pri nom to trosku stracam, tiez pravda... ale ked je jej vela a straca sa tak je to =na normalnej hladine Razz boze dufam ze chapes Shocked jak to citam po sebe Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Thu 1.3.2007 18:40    Post subject: Reply with quote

No co, kopla bych ho do prdele Evil or Very Mad to by mi fakt rozčílil! Dost by mi záleželo na tom důvodu ale Cool
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Thu 1.3.2007 18:40    Post subject: Reply with quote

Sugababe wrote:
No co, kopla bych ho do prdele Evil or Very Mad to by mi fakt rozčílil! Dost by mi záleželo na tom důvodu ale Cool

Laughing Love
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 1.3.2007 18:48    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Mon 2.2.2009 0:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 1.3.2007 20:12    Post subject: Reply with quote

margax- za to by ti stal nejaky muz?
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29902

PostPosted: Thu 1.3.2007 21:16    Post subject: Reply with quote

No jak řekla Ochu, takovýhle věci fakt neřeším, stejně bych nakonec reagovala jinak, než si představuju.

Asi bych byla hodně v šoku. Protože je taková situace pro mě dost nepředstavitelná. Takže šok, pak hodně dlouho nic, pak nezbytná dávka hysterie a sebelítosti a pak bych to začala brát z té lepší stránky, na to mám celkem talent. Ale asi bych pak už nikomu nedokázala věřit.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Thu 1.3.2007 21:19    Post subject: Reply with quote

Mna mrzi jedina vec. Muz sa tym nezaobera a neriesi to, proste ak ten vztah funguje, tak funguje a neriesi to, ak ma pocit, ze nieco nefunguje, tak sa to snazi vyriesit s danym clovekom, pokial vie, ze to pojde, alebo v sebe nema zmatok, co vacsinou ma a tak to riesi sam v sebe... Aspon tolko z mojich osobnych skusenosti. Hm no a zena, tak sa tym stale zaobera (to ako ja Laughing ). Tak toto by som chcela vediet brat z tej flegmatickej stranky. Ale zas to beriem tak, ze to zalezi od toho, ako velmi clovek miluje a vtedy nezalezi na tom, ci je to osoba muzskeho alebo zenskeho pohlavia...

Alebo aj nie, uz mam plnu hlavu integralov Cvoknik
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 1.3.2007 21:39    Post subject: Reply with quote

o hodinu idem k nemu..bojim bojim/ a to mam v sebe dve becherovky a dva deci vina...nie niesom opita len sa bojim ze poviem co nemam/
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29902

PostPosted: Thu 1.3.2007 21:44    Post subject: Reply with quote

sun Topic, no nevím, přítele miluju hodně, ale takovýhle věci fakt neřešim. Spíš bych řekla, že je to povahou.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Thu 1.3.2007 21:46    Post subject: Reply with quote

bublinka111 wrote:
o hodinu idem k nemu..bojim bojim/ a to mam v sebe dve becherovky a dva deci vina...nie niesom opita len sa bojim ze poviem co nemam/


drzim palce a neboj sa. on ta ma prilis rad na to aby si to nechal vziat. budete mat krasny vecer Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Thu 1.3.2007 21:48    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
sun Topic, no nevím, přítele miluju hodně, ale takovýhle věci fakt neřešim. Spíš bych řekla, že je to povahou.


Asi mas pravdu. Pri nom som viac paranoidnejsia.. bojim sa... a za tu povahu moze z casti moj otec.. ked odmalicka pocuvam aka som tucna a skareda, ze v zivote nic nedokazem, ze nemam na toho mat normalneho chalana a tym padom ho nikdy mat nebudem a potom este sa pozerat na neho ako... no nic, to je jedno, moja psychika a sebavedomie boli nim pohocvane uz v detstve. Tiez som bola hlupa, ze som tomu vtedy verila. Teraz uz neverim... snaizm sa Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms