sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
co by ste robili keby vas z nicoho nic priatel nechal?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Larra
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 24 Feb 2007
Posts: 170

PostPosted: Thu 1.3.2007 15:57    Post subject: Reply with quote

bublinka111 Arrow byli jsme spolu přes dva roky.ale náš vztah s tím svým určitě nesrovnávej, protože já už s ním nechtěla být strašně dlouho, jen jsem nebyla schopná se s ním rozejít, protože on mě vždycky ukecal...
ty se bojíš, že se ti neozve?
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 1.3.2007 16:03    Post subject: Reply with quote

Larra wrote:
bublinka111 Arrow byli jsme spolu přes dva roky.ale náš vztah s tím svým určitě nesrovnávej, protože já už s ním nechtěla být strašně dlouho, jen jsem nebyla schopná se s ním rozejít, protože on mě vždycky ukecal...
ty se bojíš, že se ti neozve?
hej...toho...ze to budem muset urobit ja.. ale neviem ci mam.. ked mu nestojim ani za to aby raz ponizil svoju chlapsku hrdost a ozval sa prvy
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Larra
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 24 Feb 2007
Posts: 170

PostPosted: Thu 1.3.2007 16:11    Post subject: Reply with quote

bublinka Arrow a kdo měl pravdu, když jste se hádali? jestli ty, tak by se měl logicky ozvat on. copak se mu vždycky ozveš první ty? jestli jo, tak mu teď nevolej a zkus chvíli počkat, jestli se ozve.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 1.3.2007 16:12    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Mon 2.2.2009 0:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Thu 1.3.2007 16:18    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Thu 1.3.2007 16:20    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Thu 1.3.2007 16:24    Post subject: Reply with quote

Nejdriv bych asi byla hodne smutna a brecela bych, ale potom bych si uvedomila, ze jsem vlastne svobodna, ze to neni zadna tragedie a zacala bych si uzivat zivota.. Hlavne bych si dlouho nikoho na vazno nehledala.. A vyuzivala bych vsechn prilezitosti a prijemnych nabidek, ktere ted musim odmitat.. Twisted Evil Bala bych se, ze uz si nikdy nenajdu nekoho, kdo mi tak sedi..
Back to top
View user's profile Send private message  
lizi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 465

PostPosted: Thu 1.3.2007 16:34    Post subject: Reply with quote

je to měsíc co se se mnou přítel rozešel po čtyřech letech kvůli někomu jinému Crying or Very sad
první týden byl strašnej, nebyla jsem schopná vnímat, jíst, spát, prostě cokoliv, holky mě brali na procházky nebo si jen někam sednout, ale když jsem přišla domů tak jsem bud brečela nebo koukala do prázdna, v noci nespala a vzpomínala
takhle to bylo pořád dokola, ve škole a v práci jsem vždycky vydržela jen pár hodin, pak to bylo k nevydržení
ted jsou to čtyři týdny a cítím se pořád stejně, snažím se každý den si nějak naplánovat, chodím cvičit a plavat, taky jsem začala víc pít Sad , protože to mi alespon na chvilku pomůže zapomenout, ale pak vždycky večer přijdu domů a je to stejný, strašně se mi stýská, pořád myslím na to co jsme si plánovali a že už to nikdy nebude, že si to ted všechno plánuje s ní Crying or Very sad
_________________
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending..
Back to top
View user's profile Send private message  
Larra
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 24 Feb 2007
Posts: 170

PostPosted: Thu 1.3.2007 16:55    Post subject: Reply with quote

bublinka111 wrote:
pravda je niekde medzi Rolling Eyes
som strasne hlupa teraz si citam stare maily a smsky a je mi z toho smutno ako moze clovek pisat take veci a potom povedat po dni stravenom so mnou"ze zas som z toho dna nic nemal"


tak chvilku počkej, ať víš, jestli je schopnej se taky někdy ozvat první on. ale určitě to dobře dopadne Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Thu 1.3.2007 16:56    Post subject: Reply with quote

Rose Madder wrote:
Neumim si takovou situaci vubec predstavit. Jsme spolu prece jen uz nejakej ten patek, takze predpokladam, ze rozchodu by predchazela rada neprijemnych mesicu...ze bych poznala, ze je to hodne nahnuty a rozchod castecne ocekavala.

To jsem si taky myslela. Presto kdyz mi pritel rekl, ze nevi jestli nas vztah ma smysl a ze uvazuje o rozhodu, prislo mi to jako blesk z cisteho nebe. Ano, ten vztah neklapal jak mel a hodne veci bylo spatne, presto me zkratka nenapadlo, ze by to udelal. Bylo to zcistajasna. Ted doufam ze nam to pomuze se odrazit a na tom vztahu zapracovat (klepu na drevo).

Moje odpoved na otazku v nadpisu zni: nevim, nepremyslim o tom a nechci o tom v tuhle chvili vubec premyslet.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 1.3.2007 16:57    Post subject: Reply with quote

ted mi prislo dost smutno ked som si v suvise s tym vsetkym precitala tvoj podpis lizi.
preco sa mi ten spratek neozyva!!!!!!!!! Bicovnik Brecik
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
margax
...


Joined: 31 Jan 2007
Posts: 1453

PostPosted: Thu 1.3.2007 17:08    Post subject: Reply with quote

ježiš, jen to ne Laughing
Já vím přesně, jak bych skončila. Jako první bych si co nejdříve jela pro fet. A fetovala bych dokad bych mela prachy, nechodila bych do skoly, fetovala, fetovala, fetovala, brecela, brecela, brecela a srala okoli se svyma kecama. Casem bych se bud slozila, nebo dostala trosku rozum, zacala drzet drasticky diety, drasticky premenovat osobnost a zas brecela a brecela. A proste by pro me skoncil zivot, bud naporad nebo na par let. A mozna bych to zakoncila sebevrazdou.
To je ta horsi varianta.
Ta lepsi, půlku te prvni a pote vzpamatovani a snaha zapadnout zas do normalniho zivota. S obcasnyma probrecenyma nocma jak jsem sama, tlusta, oskliva a jak me nikdo nechce.
Ne, my se nesmime rozejit Laughing

berte to trosku s nadheldem Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Thu 1.3.2007 17:09    Post subject: Reply with quote

margax wrote:
ježiš, jen to ne Laughing
Já vím přesně, jak bych skončila. Jako první bych si co nejdříve jela pro fet. A fetovala bych dokad bych mela prachy, nechodila bych do skoly, fetovala, fetovala, fetovala, brecela, brecela, brecela a srala okoli se svyma kecama. Casem bych se bud slozila, nebo dostala trosku rozum, zacala drzet drasticky diety, drasticky premenovat osobnost a zas brecela a brecela. A proste by pro me skoncil zivot, bud naporad nebo na par let. A mozna bych to zakoncila sebevrazdou.
To je ta horsi varianta.
Ta lepsi, půlku te prvni a pote vzpamatovani a snaha zapadnout zas do normalniho zivota. S obcasnyma probrecenyma nocma jak jsem sama, tlusta, oskliva a jak me nikdo nechce.
Ne, my se nesmime rozejit Laughing

berte to trosku s nadheldem Cool


margax toho vsetkeho co pisses sa bojimaz na ten fet ten by som vymenila za alkohol...
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
lizi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 465

PostPosted: Thu 1.3.2007 17:19    Post subject: Reply with quote

bublinka111 wrote:
ted mi prislo dost smutno ked som si v suvise s tym vsetkym precitala tvoj podpis lizi.
preco sa mi ten spratek neozyva!!!!!!!!! Bicovnik Brecik


hlavně to přesně odpovídá tomu co se mi stalo Crying or Very sad to on udělal to rozhodnutí a já trpím
_________________
Nobody can go back and start a new beginning,
but anyone can start today and make a new ending..
Back to top
View user's profile Send private message  
Příšera
kytky 3, meta: 1050
kytky 3, meta: 1050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 979

PostPosted: Thu 1.3.2007 18:04    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
_________________
Kolik roků zabere bolest...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms