sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Osobní svoboda ve vztahu
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:24    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Tornado_Lou on Fri 31.8.2007 7:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:24    Post subject: Reply with quote

Tak u nás to je snadný, protože nikdy nikam nechodíme a když tak jde on třeba se mnou nebo eventuelně já s ním. Sami málokdy. A ani spolu moc ne.
To že to někomu vadí je zajímavý, zřejmě určitý typ žárlivosti. A já žárlivost neberu za něco totálně hroznýho, prostě jakési politování že jeden druhého opouští aby byl s jiným kolektivem nebo s jinou osobou. Z čeho to pramení nevím. Mohlo by to pramenit z nedostatku ryze společných chvil nebo tak něco mě napadá akorát.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:24    Post subject: Reply with quote

Choco Arrow No, právě že já skoro nepiju, když jedu mezi svoje kámoše, jedu autem, protože je to 15 km daleko, takže tuplem nepiju, mam sebou mobil a kdyby něco, napíšu, mam ho ráda, tvrdí, že mi věří, tak já nevim.. Vadí mu i tekkno, protože tam jsou fetáci, ale on moc dobře ví, že mě fet nehrozí, jsem ostře proti tomu, chodim tam jen kvůli známejm a muzice.. Prostě nevim, jak mu to mma vysvětlit.
Navíc já za nim odešla z našeho města, tak se mi stejská..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:26    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Tornado_Lou on Fri 31.8.2007 7:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:27    Post subject: Reply with quote

Já jsem, Matyldo, jako tvůj přítel. Já chci abych mohla všechno, ale když šel bývalý někam třeba jen s kamarády, tak mě to štvalo. Jemu jsem to ani maličko nedala najevo, ale hrozně mě štvalo že si dovolí někam mě nevzít, štvalo mě že není furt se mnou. I jsem třeba brečela že je někde beze mě nebo že svezl kamarádku autem když jí potkal, nebo prostě celkově když byl kdekoliv beze mě. Nevím proč, ale štvalo mě to. Nic jsem mu nikdy nezakazovala, ale tímhle jsem strašně trpěla, protože já když jsem šla někam bez něj, tak se mi tam stejně bez něj nelíbilo. Já vím že to zní nesmyslně, ale já si to nevymyslela. Já jsem nemohla ovlivnit jestli mě to štve nebo ne. Prostě to tak bylo. Ale bylo to způsobeno tím že on na mě jednu dobu hodně kašlal a i když šel třeba někam s partou, tak mě sebou nevzal, i když mu napsali do sms ať mě vezme. A on nějak prostě nechtěl a neměl tu potřebu mě s sebou brát. A od tý doby to mám, že mě štve jakýkoliv maličký náznak toho že mě nechce s sebou mít všude Rolling Eyes Přitom když jsme spolu začínali chodit, tak i když jsem měla depku, tak za mnou zajel jen nachviličku, protože musel jít někam s kámošem a kámoškou a ani mě s sebou nevzal a bylo mi to jedno. Nechápu...
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Wed 28.2.2007 16:05    Post subject: Reply with quote

Ako uz spomenula Tornado, treba si dat pozor na to, ze casom zacinaju chlapi coraz viac obmedzovat svoju holku, takze pokial si na zaciatku nestanovis odkial pokial, bude skusat coraz viac...Moj tiez skusal smutne oci, ked som isla s kamoskami von a pripomienky ZAS? ked som isla na kafe, ale uz vie, ze tym nic nedosiahne...
Moj nazor je taky, ze osobna sloboda kazdeho je prave prospesna pre vztah a nie je dobre vsade chodit spolu, alebo popripade jeden druheho obmedzovat...ale to uz ako komu vyhovuje.Co by mi ale vadilo, keby moj priatel chodil von s holkami, o ktorych viem, ze sa mu iniciativne trepu do zadku a chcu ho, bohuzial, uz sa ich zopar takych vyskytlo....aj ked on zatial nemal potrebu sa s nimi schadzat a mozno ani odvahu, lebo vie, ze ja by som potom zacala travit cas s "napadnikmi".
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 28.2.2007 16:37    Post subject: Reply with quote

Vidím to stejně jako Fantagiro Wink

Pro fungující vztah je potřeba, aby se oba partneři vídali se svými přáteli.
My dřív chodili všude spolu, a fakt to nedělalo to dobrotu.
Bohužel jsem docela majetnická Confused Přítel taky, ale kryje to ještě o trochu líp než já Laughing
Scény se snažím nedělat, a myslím, že se mi to i docela daří Smile Stejně je to ale tím, že naprostá většina jeho kamarádů, které nemám ráda, se rozprchla po světě. A když už se potkají, tak se krotím Embarassed

Co bych ale nesnesla je, kdyby byl naložený v hospodě 5x to týdne. O Vánocích jsem kvůli tomu na něj dost vyjela, naštěstí to fakt bylo tím obdobím, kdy se sjeli všichni kamarádi domů... Chlap, jehož jediným koníčkem je plkání po hospodách, by mi nemohl imponovat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 28.2.2007 17:56    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Grapefruita on Thu 9.10.2008 12:05; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Wed 28.2.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

ked som v trnave- v skole- vzdy mu poviem idem von, tam a tam, povie kluden chod dokonca ma obcas aj posle ze co budem sediet na private
ked som doma vacsinou chodime von sami
on s kamosmi do baru nechodi vobec, za posledny rok bol raz s kolegami a raz s kamosmi z hokeja,tak ze do rana , a niekedy idu po hokeji na pivo
to mi nevadi
ja chodim von viac nez on, ked je on trebars v praci idem s kamoskami na vino, alebo s kamaratom von , vzdy mu to poviem, nebyvam tam dlho, pokial je to cez tyzden
obcas idem v piatok na diskoteku, a ani to mu nevadi ale nema rad ked sa vela pijem a niesom s nim- ptz sa vtedy o mna boji a hlavne ma musi na druhy den ratovat ked mi je zle
Wink
myslim vsak ze by mu vadilo keby sa to konalo kazdy vikend, stava sa to tak raz za dva mesiace ze si niekam poriadne bez neho vyrazim a myslim ze aj mne by vadilo keby chodil casto von s kamosmi- najma s tymi z hokeja- do barov a tak , ptz by som sa bala ...je tam ta neistota, ze hoci s alubite a verite si nikdy nevies co sa moze stat a ja som strasne paranoidna
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Wed 28.2.2007 21:24    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 19:40; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 28.2.2007 22:18    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:25; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30702

PostPosted: Wed 28.2.2007 22:26    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Mon 12.5.2008 12:07; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 1.3.2007 8:04    Post subject: Reply with quote

kostra, Loth Arrow jo, snad máte pravdu.. V sobotu jdu na domácí akci ke kamarádce, tak mi to "prošlo", ale možná jen proto, že jsem si s nim o tom těsně před tim promluvila..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Thu 1.3.2007 16:11    Post subject: Reply with quote

My to mame tak, ze si "vlastniho prostoru" uzijem dost pres tyden, kdy jsme na skole, a o vikendu se snazime najit si cas hlavne pro sebe. Je teda fakt, ze mame hodne pratel spolecnych.
Na druhou stranu si nic nezakazujeme. Asi by me dost otravovalo, kdyby se pritel o neco takoveho pokousel.
Jinak jsem si vsimla, ze pritel moc nevyhledava pritomnost svych kamaradu, tak nejak automaticky me uprednostnil, aniz bych mu cokoli zakazovala. Ja taky beru ohled na to, ze se vidame jen o vikendech (vlastne ted uz i v pondeli) a aktivity s jinymi lidmi si na tu dobu vetsinou neplanuju. Ne proto, ze by v takovem pripade prudil, ale proto, ze jsem s nim rada. Nebo se to snazim skloubit, abych stihla oboji - jak sve kamarady, tak i jeho. Coz je asi nejlepsi varianta.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Thu 1.3.2007 16:32    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
a at napisu, az budu doma, aby nemel strach, ale ja vim, ze to chtel kvuli tomu, aby mel kontrolu nad tim, v kolik sem byla doma..rozesla sem se s nim.


tohle po mně chce i máma, když ví, že se někde trajdám po nocích. nemohl mít fakt jenom strach? k čemu mu bylo vědět, v kolik jsi doma, když stejně nemohl vědět jestli jsi tam sama?
já osobně taky omezování nemám ráda. přítel zas na to omezování je. občas hodí kyselej ksicht, že někam jdu, páč nebudem spolu a on zrovna (úplně náhodou Laughing ) plánoval, že půjdem do kina nebo tak něco. když někde jsem, tak chce, abych se "hlásila". a rozhodně musim nahlásit, že jsem přišla domu. ale to i když jdu třeba pozdě z práce. prostě jestli jsem přežila cestu od tramvaje. neřekla bych, že to pramení z nějakých komplexů. spíš z rodiny(když jsme byli na poslední dovolený, tak moje máma a táta po jednom hovoru každý; jeho táta každý den jeden telefonát minimálně a zajímali ho všechny naše kroky.)
ale tak jde to dát dohromady. z party neni problém se párkrát ozvat. zas to má výhodu, že on když někde je, tak se taky ozve, jaký to tam je a tak. když dojede domu, tak se taky ozve, že mu nechybí žádné končetiny ani majetek. a když jde někam s lidma, co nemám ráda, tak si můžu v klidu porejpnout a nepohádáme se kvůli tomu. takže na jednu stranu to sice omezuje, na druhou jsem klidnější a nemusim předstírat, že mi něco nevadí, když mi to třeba zrovna štve.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms