sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Osobní svoboda ve vztahu
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:01    Post subject: Osobní svoboda ve vztahu Reply with quote

Zajímaly by mě vaše názory a jak to praktikujete ve vztahu..
Myslim si, že každej ve vztahu by měl mít osobní svobodu.. Tzn., že když si chce vyrazit se svýma kamarádama, neměl by mu ten druhej bránit, měl by to tolerovat a samozřejmě by od něj měl mít tu samou možnost. Je jasný, že to neplatí, když ten jeden chce chodit s kámošema 5x tejdně.. Ale třeba 1-3x za 14 dní mi to přijde úplně v pohodě.
Já svýmu příteli dávám volnost velkou. Může kam chce, kdy a s kym. Věřim mu a chci mu to dopřát. V prvnim vztahu jsem v tomhle byla dost netolerantní, ale to bylo spíš tim, že ex chodil pořád chlastat a chodil domů namol několikrát tejdně. Ale ted je to v pohodě. V pohodě to ale neni, jakmile chci jít někam já. Jednou se mu nelíbí, že tam bude ten a ten, jednou, že jdu na tekkno, jednou, že nevim proč. Prostě aspon hodí blbej obličej a mně už to vadí. Řekla jsem mu už x krát, že v tomhle mě nemůže omezovat, jestli to bude dělat, nevydržim s nim. Pořád mi tvrdí, že můžu kam chci. Jenže když na to přijde a jdu, většinou je v tom nějakej problém. Přitom chodim tak 1 za 14 dní. Už je mi to fakt nepříjemný a tohle mně na něm strašně vadí.
Já tohle nikdy nepochopim, když jeden druhýho omezuje a nechce někam pouštět. Tohle jsem nikdy nechápala a dost odsuzuju lidi, který si tohle nechaj líbit.
Jak je to u vás?
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:09    Post subject: Reply with quote

Myslím, že nikdo nemá právo toho druhého omezovat, mám kamarádku, které přítel /ex/ zakazoval chodit bavit se a nejhorší je, že ona opravdu nešla Shocked její současný jí ,,jen" zakazuje nosit sukni, když jde někam sama. Confused

přítel také žárlí, když jdu večer s holkama, ale nedovolil by si říct ,, nesmíš, nechoď." Jen ho musím uklidňovat, že s nikým nebudu flirtovat a ujistit ho i po návratu. Já mu také nic nezakazuji, i když kdyby chodil často a opíjel se, jak píše Matylda, tak to by mi asi vadilo hodně.

Ráda bych ti Matyldo poradila, ale nevím co Confused Těžko mu to budeš vysvětlovat, když už jsi to zkoušela. Asi si ty úšklebky neodpustí. A jak často chodí on?
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:14    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Tornado_Lou on Fri 31.8.2007 7:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:14    Post subject: Reply with quote

mucka wrote:
A jak často chodí on?


No tak 1 - 2x tejdně..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:16    Post subject: Reply with quote

No tak vidíš a proč bys ty nemohla? Rolling Eyes Snaž se ty úšklebky přehlížet, asi žárlí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:16    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
A ty si to nechas libit?nebo chodis, kam chces nehlede na jeho urazene ego?
Umis si Matyldo predstavit s takovym clovekem celej zivot? Shocked ja teda ne.


Chodim, ale co tomu předchází Confused Neni to vždycky, ale stává se to pořád, i když jsem mu to stokrát vysvětlovala..
Neumim si představit s někym takovym bejt, protože já bych se omezovat nenechala a on by byl neustále naštvanej Rolling Eyes Doufám, že to konečně pochopí.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:18    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Tornado_Lou on Fri 31.8.2007 7:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:18    Post subject: Reply with quote

mucka wrote:
No tak vidíš a proč bys ty nemohla? Rolling Eyes Snaž se ty úšklebky přehlížet, asi žárlí.


Hm.. On chce, abych chodila s nim, ale mně se většinou nechce, protože jsem v jinym městě a nikoho tu neznám a bejvám unavená z práce.. Zkusim s nim chodit a až bude házet obličeje, až budu chtít někam jít, budu se snažit bejt milá a uchlácholit ho, ale nevim nevim, jestli dokážu skrejt to, že mě to zase nas..e Confused
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:19    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
to nejde prehlizet....!!!!!!!!!Totalne to cloveku zkazi naladu...to mi ver. Matyldo, nechci byt pesimista, ale ja myslim, ze to nepochopi...viz. jak sem psala nize...je to urcitej typ lidi, co chteji mit proste vse pod kontrolou...malí usurpatoři


Jo, to zkazí Confused

Hm, to jsou vyhlídky Confused
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:19    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Tornado_Lou on Fri 31.8.2007 7:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:20    Post subject: Reply with quote

On chodí 1-2x týdně a na tebe má řeči, když chceš 1x za 14 dní? Shocked Evil or Very Mad Bych ho praštila. Nesnáším když kluk něco může a holka ne Confused Copak ti nevěří? Zkoušela sis s ním už promluvit, že nemá důvod se bát a že nechceš zanedbávat své přátele a je úplně přirozené jít s nimi někam i sama? Kdyby to nepochopil tak by to fakt bylo zarážející. Znám tohle od kámošky, taky spolu bydlí, on může kamkoli (i se svou kamarádkou, která se mu líbí), ale jakmile se chce jít bavit ona tak má kecy a urazí se. Nejprve proto kvůli tomu nechodila nikam bez něj a na všechny kámošky se vykašlala Shocked Teď už občas chodí, ale pořád si stěžuje jak mu to vadí Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Chocolate
Jedem das Seine und mir das Beste:-)


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 8069

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:20    Post subject: Reply with quote

Ja myslim, ze 1x za 14 dni je vic nez ok, nijak prehnany to rozhodne neni. Mel by te nechat, aby sis obcas vyrazila i se svyma kamosema a to bez nejakych ksichtu k tomu. Pises, ze uz jsi s nim o tom mluvila, tak asi vi, co od nej chces. Tudiz bych asi chodila tak, jak to delas Nepredpokladam, ze se nekolikrat tydne zpijes do nemoty a jsi mu neverna, takze nema zadnej duvod k tomu ti neverit a "nepoustet" te. Asi bych ty obliceje prehlizela. Protoze kdyz ustoupis ted, v podstate na zacatku vztahu, v budoucnu by sis to znovu tezko vydobyvala.

My to mame trosku jinak, ptz na zacatku jsem tu samozrejme zadne kamarady nemela, takze jsme chodili vsude spolu. Ted uz mam kamarady a zname svoje, s nima chodim tak jednou tydne vecer a jednou nebo dvakrat pres tyden odpoledne treba na kolo, projit se, driv na kafco nebo vinko, zbytek spolecne s manzelem se spolecnyma znamyma. Manzel chodi se svym nejlepsim kamosem ve ctvrtek vecer. Docela mi to tak vyhovuje, akorat tech doma stravenych veceru by mohlo byt vic, nekdy je to uz unavujici, zvlast kdyz tam jsme, protoze je to spolecensky vhodne Rolling Eyes Ale vetsinou tam maji dobry jidlo, tak to nejak prezijem Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:20    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
mucka wrote:
No tak vidíš a proč bys ty nemohla? Rolling Eyes Snaž se ty úšklebky přehlížet, asi žárlí.


to nejde prehlizet....!!!!!!!!!Totalne to cloveku zkazi naladu...to mi ver.
Matyldo, nechci byt pesimista, ale ja myslim, ze to nepochopi...viz. jak sem psala nize...je to urcitej typ lidi, co chteji mit proste vse pod kontrolou...malí usurpatoři


No jo, ale rozputat pokaždé hádku také není nic moc. Vím, že ho má Matylda hodně ráda a tudíž jí nechci hned radit ať na něj kašle Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:21    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
taky jsem chlacholila, ale to cloveka brzy prestane bavit Rolling Eyes ..jak dlouho jste spolu?


3 měsíce. Než jsem s nim byla, jeho známej mi řikal, at si dám bacha, že jeho holka nikam nesmí a tak.. Neřešila jsem to a pak jsme spolu byli a já to nadhodila, on, že ho ten kluk ani pořádně nezná, jen přes někoho, a že to neni pravda, tak jsem tomu věřila..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Wed 28.2.2007 15:22    Post subject: Reply with quote

Každopádně je Matyldo dobře, že mu dáváš najevo, že si to líbit nenecháš !
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms