sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Mám to vzdát?
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mischka
kytky 0, meta: 25


Joined: 27 Feb 2007
Posts: 3

PostPosted: Tue 27.2.2007 15:44    Post subject: Mám to vzdát? Reply with quote

Ahojky,
chtěla bych Vás poprosit o radu.
Jde o to, že u mam v práci jednoho kolegu a ten se mi začal asi tak před dvěna měsícema míbit. Ne, že by se mi teda nelíbil už dřív, je to hezkej a hodnej kluk, ale teprve nedávno to začalo tak nějak jiskřit.
On v tej době za mnou začal tak chodit každej den. Má kancelář úplně jinde, takže dřív jsem ho nevídala třeba několik dní, ne- li týdnů...Ale od jistej doby ho vídám fakt skoro každej den.

Asi teda před těma dvěma měsícema za mnou začal chodit, pořád se na mě tak usmívá, občas na mě mrkne, vyhledává moji přítomnost, pořád by na mě šahal atd. Je ze mě dost nervozní, jednou jsem myslela, že mi tady snad omdlí a budu ho muset křísit. Když od něj v práci něco potřebuju a volám mu, tak je ze mě chudák taky tak nervozní... Nebo třeba když měl poradu blízko mojí kanceláře, tak když šel z tej porady, tak za mnou přišel se slovy: " Já jsem se na tebe musel přijít podívat, Míšo " Pořád mi říká, že jsem jeho zlatíčko atd...

Takhle to šlo teda do minulýho tejdne, kdy jsem se konečně osmělila a napsala mu, jestli by se mnou někam nezašel. Na to mi, bohužel, odpověděl, že má holku a nic z toho teda nebude

Tak a co teď já s tim mam dělat?
Mam na něj zapomenout, o což se snažim ( snažim se ho radši moc nevídat, když jde okolo mě, tak radši dělám neviditelnou ), ale on mi v tom moc nepomáhá. Třeba včera mi poslal mejlem takovou veselou pohlednici, což mi ještě nikdy neposlal, pak se mě ještě ptal, jeslti se mi líbila, pořád se mnou vtipkuje...

Nebo se mam o něco pokusit? Já jsem teda nesmělej člověk, takže ode mě se daj maximálně tak ty moje nesmělý úsměvy.
Navíc, se tady v práci povídá, že chodí s jednou holkou taky tady od nás z práce, já teda možná tušim, s kterou, ale ta ještě nedávno chodila s někym jinym, takže spolu chodí asi teprve pár měsíců a žádnej extra ážnej vztah to nebude. Nevim... Na druhou stranu bych nerada tady v práci vyvolávala nějaký konflikty, ale zase když by on dal přednost mně...
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11463

PostPosted: Tue 27.2.2007 16:18    Post subject: Reply with quote

Připadá mi z jeho strany trochu nefér, že ti dává naději, nebo jak to říct, a přitom má holku. Na tvém místě bych se snažila držet ten vztah na profesionální úrovni, ať to nezabíhá do osobní, dokud si on neujasní vztahy.
Odkud víš, že má přítelkyni? Nechceš na ni třeba zavést řeč, až s ním budeš mluvit? Uvidíš jak zareaguje až zjistí, že o přítelkyni víš, ta reakce samotná ti něco řekne.
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
mischka
kytky 0, meta: 25


Joined: 27 Feb 2007
Posts: 3

PostPosted: Tue 27.2.2007 16:37    Post subject: Reply with quote

Ale dyť on mi sám řek, nebo spíš teda napsal, že hoĺku má...

Jako, dneska mi zase poslal mejlem pohlednici. Tim rozhodně nechci říct, že to, že mi najednou začal posílat pohlednice, znamená, že mě chce, ale stejně je to nějaký "divný" , když si adresu na můj soukromej mejl najednou šoupnul do adresáře a pořád mi něco posílá.

Ale, co tim sleduje to fakt netušim Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11463

PostPosted: Tue 27.2.2007 16:44    Post subject: Reply with quote

Aha, promiň, to jsem přehlédla.
Tak evidentně chce navázat bližší kontakt, ale vzhledem k té přítelkyni buď opatrná, abys ho nezačala brát jako něco víc než kolegu nebo třeba kamaráda, to by se ti mohlo vymstít.
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
Misul
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 2714
Location: rodinná sekta:D

PostPosted: Tue 27.2.2007 16:45    Post subject: Reply with quote

myslim, ze ti tady zadna z nas nemuze rict co tim sleduje, ale zkus se zeptat, za trochu jistoty to stoji. jedstli se stydis tak mu na oplatku napis mailem. Ale davala bych si bacha. Co kdyz je to suknickar, kterej chce proste jen ziskat dalsi "trofej"? Jinak tobe se libi?
_________________
'Never allow someone to be your Priority while allowing yourself to be their Option'
Back to top
View user's profile Send private message  
cloee*
Guest





PostPosted: Tue 27.2.2007 17:27    Post subject: Reply with quote

Já bych ho vůbec nijak vážne nebrala. Vidím to u nás v práci taky: pokukuje po tobě, lichotí ti, posílá ti maily, na narozky ti přinese růži... a doma má manželku a 2 děti. Mě příjde, že je to pro někoho holt jen takový sport a zpestření pracovní doby. Confused Takový laškování, za kterým nic víc není...
Back to top
 
Guest






PostPosted: Wed 28.2.2007 0:01    Post subject: Reply with quote

Naprostý souhlas s cloee.

podle mě z toho asi fakt nic nebude, bere to jen jako zpestření v práci, takové to nevinné laškování.
Back to top
 
Larra
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 24 Feb 2007
Posts: 170

PostPosted: Wed 28.2.2007 0:03    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Naprostý souhlas s cloee.

podle mě z toho asi fakt nic nebude, bere to jen jako zpestření v práci, takové to nevinné laškování.


to jsem psala já
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Wed 28.2.2007 8:11    Post subject: Reply with quote

Ester wrote:
Připadá mi z jeho strany trochu nefér, že ti dává naději, nebo jak to říct, a přitom má holku. Na tvém místě bych se snažila držet ten vztah na profesionální úrovni, ať to nezabíhá do osobní, dokud si on neujasní vztahy.

Souhlasim s timhle a myslim, ze by ses o nic nemela pokouset. Kdyz Ti rekl, ze ma holku a nikam s Tebou nepujde, vezmi to jako fakt a nepatrej po tom. Delej jakoby nic a nedavej mu zadne nadeje, naznaky, nic... Takhle bych se teda aspon zachovala ja.
A jeste bych mu rekla, ze nechapu, proc se takhle chova, kdyz ma doma holku.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 28.2.2007 10:51    Post subject: Reply with quote

Tak mě osobně by takový chování z jeho strany vadilo a ještě na víc jestli je ta jeho přitelkyně od vás z práce Confused
Asi bych taky delala,že mě to všechno dělá chladnou...navíc kdyby mi poslal nějou pohlednici a posléze se mě zeptal, ja se mi líbila, tak bych se zeptala a jak se líbila přitelkyni?!
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Wed 28.2.2007 21:47    Post subject: Reply with quote

Je divny, ze z tebou laskuje, jasne dava najevo zajem a kdyz ty ho pozves nekam na drink ( coz samo o sobe prece nemusi nic znamenat), tak te odmitne s tim, ze ma pritelkyni..
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 1.3.2007 10:56    Post subject: Reply with quote

Zda sa mi, ze sa s tebou len zahrava, zvysuje si sebavedomie, kasli na neho, ved ti dokonca sam povedal, ze ma holku. Je to s nim strata casu, aj ked on sa ocividne dobre bavi.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Fri 2.3.2007 13:51    Post subject: Reply with quote

Když tohle u těch chlapu nechápu, vypadá to, že maj zájem a pak... Rolling Eyes

Souhlasim s holkama, taky bych ho nechala být. A počkala bych, jak se to vyvine. Pokud o Tebe zájem má, tak se začne snažit a ukončí svuj vztah. Pokud zájem nemá, tak nemá smysl, aby si se tim užírala.

Myslim, že Ty jediná jsi schopná posoudit, jestli si tím jenom spestřuje pracovní dobu, nebo jestli jen neví, co chce, nebo se zamiloval do Tebe, ale nechce ublížit své přítekyni. Zkus se na to podívat malinkato s nadhledem, abys poznala, co za tim je.

Hlavně se to s nim nesnaž vyříkat na rovinu...z vlastní zkušennosti vim, že to nedopadá dobře. Nezbývá Ti nic jiného, než se zaměřit na něco jiného a dát tomu čas.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP



Last edited by Johanka on Sun 25.3.2007 19:04; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mysak
kytky 1, meta: 100
kytky 1, meta: 100


Joined: 18 Mar 2007
Posts: 95

PostPosted: Sun 18.3.2007 15:47    Post subject: Trable Reply with quote

Ahojky,mam problem s pritelkyni,ona citi pocity ke me kazdou chvili jinak,je to strasne promenlivi.Nevim co mam delat,aby se to urovnalo a nechci ji ztratit uplne.Poradte mi prosim,ja uz sem v koncich,uz to nezvladam,mam strach z kazdyho rana kdy se potkame ve skole.Jen tak pro informaci je to slunicko
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 18.3.2007 16:24    Post subject: Reply with quote

Mysak Arrow ona ví, že jsi tu?
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms