sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Poblaznenie inym na pokracovanie :(
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 26.2.2007 11:46    Post subject: Poblaznenie inym na pokracovanie :( Reply with quote

No asi si pamatate temu este na starom boarde, co som riesila
http://www.stratosfera.cz/board/viewtopic.php?t=32295

No a teraz mam taky problem Sad Nevidela som ho uz dlhsie, ale pravdepodobne bude nutne, aby s nami chodil pravidelne na prevencie do skol (aby ukaznil prilis besne deti, na co my ako mlade baby nestacime). Neviem co mam robit. Budem ho asi vidat pravidelne a mam z toho strach. Embarassed Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 26.2.2007 12:05    Post subject: Reply with quote

Asi s tim nic nenadelas Confused . Tahle poblazneni jsou (bohuzel) fakt normalni, neda se s tim nic moc delat. Kazdopadne to, ze ho uvidis, neznamena, ze s nim musis neco mit Cool . Vychutnej si pocit okouzleni, oklepej se a jdi dal Wink.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Delfa
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 349

PostPosted: Mon 26.2.2007 12:10    Post subject: Reply with quote

Melly - mě se tohle taky občas stává, zrovna teď je to celkem aktuální Embarassed Líbí se mi jeden kluk a to jsem ho viděla jen jednou, ale pravděpodobně ho budu vídat častěji. Ze začátku jsem si ten pocit okouzlení celkem užívala (dlouho jsem to nezažila), později jsem začala mít výčitky svědomí vůči příteli Confused Ale já tak nějak vím, že mě to zas přejde, je to jen pobláznění a přítele bych nikdy nevyměnila. Jak píše Rose, to že se budete vídat, neznamená, že spolu něco musíte mít.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 26.2.2007 12:40    Post subject: Reply with quote

Jj, to mate pravdu. Nemusim s nim nic mat. Vlastne ani nechcem. Ale ked si spomeniem ako som bola mimo v zime, tak mam obavy, ze to bude skodit mojmu vztahu. Na druhej strane je mozno dobre postavit sa k tomu priamo a postupne zistim, ze je proste uplne obycajny. Ale aj tak Bojik
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Mon 26.2.2007 13:30    Post subject: Reply with quote

melly ne Dogeyes Když bude nejhůř vzpomeň si na mě, já to ustála a když já tak ty taky. Minulej týden mě navíc ten trouba zval abych přijela na víkend. Sice jsme s přítelem tedka meli trochu italskou domácnost, ale rovnou jsem mu napsala že ne a je to. Jak často do té vaší školy bude chodit?
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 26.2.2007 14:06    Post subject: Reply with quote

ed.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...


Last edited by Rose Madder on Sat 22.1.2011 11:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Delfa
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 349

PostPosted: Mon 26.2.2007 14:13    Post subject: Reply with quote

No, když si představím, že by můj přítel byl zblázněnej do nějaký cizí holky - brr Confused A neuklidnil by mě ani fakt, že to nic neznamená. Ale u mě mi to přijde "normální"a v pořádku, že..? Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 26.2.2007 14:19    Post subject: Reply with quote

Delfo, taky bych z toho nebyla odvazana. Prave proto je lepsi o tom vubec nevedet. Vlastne to vetsinou nic moc neznamena, ze.
Ja tak nejak pocitam s tim, ze ho muze casem okouzlit i nekdo jinej. Ale pokud se tak stane, vedet to fakt nechci a doufam, ze se s tim popere tak nejak v sobe. A ze tomu nebude prikladat vetsi dulezitost, nez to ma...coz bohuzel zrejme hodne lidi dela.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Mon 26.2.2007 17:45    Post subject: Reply with quote

Mne by zajímalo, kdy je to ještě pobláznění a kdy už je to něco víc...

Melly Arrow A on to tuší? Že jsi z něj poblázněná?
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 26.2.2007 21:12    Post subject: Reply with quote

Kecka Arrow Vyzera ze spolu budeme docela casto, tak raz za tyzden-dva. Confused + vylety celej dobrovolnickej skupiny. Rolling Eyes

Johanka Arrow Myslim a dufam, ze to nevie. Boli by z toho len same problemy. Embarassed Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Mon 26.2.2007 21:17    Post subject: Reply with quote

Melly a nechyba ti vo vztahu nieco?
Len sa neboj, je to normalne, nezblizuj sa s nim, alebo aj ano, ench ste kamarati.. ja to mam tak, ze potom to opadne.. snad po nnom nezacnes tuzit este viac.. sprav, co uznas za vhodne, ale neboj sa Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 26.2.2007 21:34    Post subject: Reply with quote

melly, když se ti líbí a přitahuje tě, a zároveň víš, že on nic netuší a ty ho nechceš, proč ten strach?

užívej si hezkého pocitu, že někoho platonicky obdivuješ a nikdo o tom neví, ani on. však on nic neudělá, tak nemusíš mít strach, a ty to taky nechceš někam dál posouvat, tak k čemu ty obavy??

já znám taky člověka,kterého příííííšerně straaaašně moc na světě chci, ale vím, že ho mít nebudu a nemůžu. Tak s tím prostě nic nedělám, když se na mě usměje tak je mi nádherně a mám krásný den a tím to pro mě končí. Tak to zkus taky. Nemysli na to co se NIKDY NESTANE, užívej si toho, že tvůj spolupracovník je fešnej chlap!! Very Happy

on tě nechce a ty ho svést taky nechceš, tak to neřeš.
Je jedno jestli se ti v noci zdá o Bradu Pittovi, Piercu Brosnanovi, Angelice nebo o tvém spolupracovníkovi - ta podstata je u všech těhle lidí stejná - nikdy je nebudeš mít, a jelikož je tak dobře neznáš, ztělesňují pro tebe dokonalost. Tak proč si kazit iluzi a příjemné sny Very Happy
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 26.2.2007 22:07    Post subject: Reply with quote

No, vo vztahu som stastna. Ale myslim, ze nieco chyba vo vztahu kazdemu, po rokoch urcite... Confused Ale vsetko podstatne a dolezite mam, som spokojna a svojho moc lubim.

Co sa tyka toho druheho, ja by som s nim ani vztah nechcela, lebo mi na nom par veci dost nesedi. Ale je strasne Twisted Evil a proste charizmaticky, ach jo Embarassed A v podstate aj taky spravny.

Shrew, mozno by som si to mala uzivat, ale pri nom proste nemam pocit, ze "mam veci pod kontrolou" alebo ako to povedat Confused Som skratka uplne mimo Embarassed A vie o tom priatel Laughing Nastastie z toho nerobi dramu a je velmi tolerantny, by som povedala, ze trosku ziarli a trosku je pobaveny zo mna.
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Mon 26.2.2007 22:13    Post subject: Reply with quote

melly proč vlastně chceš mít všechno pod kontrolou? Po letech je přece normální, že tě přitahují i jiní a nemusíš jim hned skočit do náruče.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 26.2.2007 22:19    Post subject: Reply with quote

Kecka Arrow To je problem mojej osoby, som taka zial vo vsetkom Embarassed Rolling Eyes A navyse, nejak sa neviem spravat, citim sa velmi infantilne ked som s nim(tak na 14 Laughing ) a mam pocit, ze to na mne kazdy musi vidiet Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms