sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ukončení vztahu - z rozumu
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:46    Post subject: Reply with quote

Je to tazke, poznam to, ale bohuzial tu je kazda rada draha a kazdy vztah iny. Niekto sa to moze "vyriesit samo", niekde je takmer jasne, ze lepsie to uz nebude, ale ako rozpoznat tu hranicu?

Akurat Ti mozem povedat svoj trik, ked sa neviem rozhodnut a neustale sa tocim dokola az tak, ze som z toho poriadne unavena.
Poviem si, ze to predsa nemusim vyriesit dnes a donutim sa nejaky cas to neriesit vobec a misto doho si dokladne uzivat tie svetle stranky a odpoved pride sama. Mne to funguje. Pretoze bud zistim, ze vlastne ani ziadne dobre stranky nie su, alebo si uvedomim, ze tie dobre stranky mi proste stoja zato. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:50    Post subject: Reply with quote

Dva a pul roku je docela dost... Njn, ten muj taky kdyby se snazil, tak by byl jinde, neni hloupej, jen lenivej a vzdorovitej, o to vic me to stve. Pamatuju si, jak jsem ho ukecavala, aby sel aspon na nastavbu, ale on uz chtel proste vydelavat, bylo to pro nej zbytecny. Zavinil si to sam a ja s tim uz nic neudelam.
Kolik je ti vubec let? Ja si myslim, ze jediny, co s tim muzes delat, je trochu se nad to povznest, jestli ti je s nim dobre, nerozchazej se s nim. Nez se budes chtit usadit, urcite potkas jeste hodne kluku. Ted si hlavne ten zivot uzivej a bud s tim, s kym je ti dobre, zakladat rodinu si prece jeste nemusis Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:51    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Shar- on Tue 26.6.2007 7:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:52    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Shar- on Tue 26.6.2007 7:48; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:53    Post subject: Reply with quote

Shar- Arrow A dokazes si vubec predstavit, ze bys byla bez nej? Bylo by ti lip? Jestli ano, rozejdi se s nim.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:56    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Shar- on Tue 26.6.2007 7:48; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:58    Post subject: Reply with quote

Myslim, ze to, co jsi ted napsala, je docela dobra odpoved na tvoji otazku Wink Ja to mam stejne
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Sun 25.2.2007 17:01    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Shar- on Tue 26.6.2007 7:48; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Sun 25.2.2007 17:09    Post subject: Reply with quote

Shar- Arrow Tohle je podle me docela strizlivej pristup. Ja uz jsem teda prestala doufat, ze se neco zmeni. Posledni kapka byla, kdyz si ted koupil novou motorku. Dost jsem se nastvala, misto aby si trochu setril, aby mel nejaky penize v rezerve, az se treba odstehuje od rodicu (coz bude asi brzo) nebo ze by si setril na novy auto (to jeho ma silenou spotrebu a moc dlouho uz nevydrzi) tohle ho nenapadne, on si radsi koupi crossku, se kterou nemuze ani na silnici, jen aby mel zabavu Twisted Evil A kdyz jsem mu to vycetla rekl na to, ze by si stejne na auto nebo na byt ze svyho platu nikdy nenasetril. No ale kazda koruna jako zaklad je dobra ne? Ted porad jen rve penize do crossky a do obleceni na motorku a podobnejch blbosti, je zadluzenej a vubec mu to nevadi. A vycita mi, kolik stoji benzin, kdyz nekam jedeme nebo kdyz jede za mnou. A pritom utraci za takovyhle klukoviny. A minulej mesic se stalo, ze si vzal nemocenskou a i kdyz byl zdravej, nesel do prace, ale jezdil treba celej den s kamosem na motorce. A to, ze nema penize mu nevadi. Je fakt strasne nezodpovednej, v tomhle me silene stve...
Back to top
View user's profile Send private message  
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Sun 25.2.2007 17:13    Post subject: Reply with quote

Shar- wrote:
Jak se to vezme...vyloženě "líp" ne, aspoň ne teď. Možná v budoucnu s někým jiným (kvůli penězům). Jinak si to představit teď neumím, že bych byla bez něj..


Byt s niekym inym len kvoli peniazom? No, ale to chce silny zaludok a hlavne stastnejsou by ta to neurobilo.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Sun 25.2.2007 17:18    Post subject: Reply with quote

Myslim, ze to, jak partner umi hospodarit s penezi a jak je zodpovedny, jaky ma pristup k zivotu je ve vztahu docela dulezita vec (tim vztahem myslim uz vztah s clovekem, se kterym si zalozim rodinu)
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Sun 25.2.2007 17:22    Post subject: Reply with quote

Zuzlo - no jak to tak čtu, tak jednom čistě o množstí peněz se až tak nejedná. Ale o celkový přístup k životu - k nakládání s penězi, možná i ambicích atd. Já třeba holky chápu, možná se na to budu dívat za nějakou dobu jinak, ale ted si neumím přestavit, že bych měla chodit s někým kdo je "jen" vyučený. Nerada bych tady rozproudila debatu o tom, že kdo je "jen" vyučený je blbý. To fakt ne. Ale prostě mám obavu, že bych si s takovým člověkem neměla co říct. Já prostě teď žiju víceméně školou - teď hlavně. Píšu diplomku, začnu se učit na státnice - jsem taková, že to potřebuju s někým probírat. Snažila jsem se to vysvětlit kamarádce (vyučené prodavačce) ale prostě marně. Mám ji hrozně moc ráda, pokecáme fakt skvěle, ale prostě tohle jde uplně mimo ni Sad A mě to třeba mrzí - že se mě 3x do měsíce zeptá, kdy už dopíšu tu bakalařku a kdy budu končit ve škole. Ale to je jen příklad. Neříkám, že každý je takový - ale já bohužel takové zkušenosti mám. Mě nestačí před zkouškou říct "to dáš símtě - tě znám" Sad
A co se peněz týká - nechci skrblíka, co každou korunu v ruce 3x otočí, než si koupí něco jen tak pro radost, ale taky ne toho, co si za poslední peníze koupí věc jen tak pro zábavu a zbytek měsíce nebude mít co jíst Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Sun 25.2.2007 17:25    Post subject: Reply with quote

Byzzy Arrow Do pismene sdilim tvuj nazor. Ja to ted mam ve skole taky hodne slozity a v patek uz na me vyjel, jak je rad, ze uz je vikend, protoze uz konecne nebudu mluvit o skole. Ale je to proste vec, ktera me trapi a on sam proste uznal, ze k tomuhle mi nema co rict. Skola pro nej nikdy nebyla dulezita, byl to jen nutne zlo, ktere musel pretrpet, ja k tomu mam uplne jiny pristup Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Anouck
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1445

PostPosted: Sun 25.2.2007 17:36    Post subject: Reply with quote

Shar- Arrow a ty delas treba vysokou?protoze ja budu za rok koncit gympl a chci hodne studovat a pritel sel po maturite hned makat a jak videl,ze cchci neco dokazat,tak ho to motivovalo a ma podane prihlasky.
Back to top
View user's profile Send private message  
zuzla
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 126

PostPosted: Sun 25.2.2007 17:39    Post subject: Reply with quote

Ja to chapem a naviac poznam. Vid moj prispevok vyssie.
Mozno som tu poznamku s peniazmi pochopila inak.

Chcela som len dat najavo, ze vztahy nie su jednoduche a jednoznacne a to, ze niekto ma peniaze, alebo to vyzera tak, ze by s nimi nemal mat problem automaticky neznamena, ze bude vztah s nim OK.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 2 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms