sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ukončení vztahu - z rozumu
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:07    Post subject: Ukončení vztahu - z rozumu Reply with quote

...


Last edited by Shar- on Tue 26.6.2007 7:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:11    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 19:53; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:13    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Shar- on Tue 26.6.2007 7:45; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9411

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:14    Post subject: Reply with quote

Shar- Arrow Ne byli, ale treba ja momentalne jsem, opravdu te chapu, mam podobnyho kluka. Je mi s nim dobre, ma me rad, nekdy je na me trochu osklivej, ale kdyz to potrebuju, tak me dokaze podporit a az na vyjimky je opravdu skvelej, navic toleruje moji povahu, ja bejt jim, tak se se sebou uz davno rozejdu Embarassed Ale vim, ze to neni kluk, kteryho si jednou vezmu, nechtela bych, aby to byl on, nezilo by se mi s nim zrovna dobre, vim to, ale ted je mi s nim dobre a nikoho lepsiho neznam, tak proc to jen tak zahazovat? Mam toho jeste dost pred sebou a urcite jeste potkam nekoho, s kym mi bude treba lip, ted nikoho takovyho neznam.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:15    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by strawberry on Thu 13.3.2008 19:54; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:16    Post subject: Reply with quote

v podobný situaci jsem nebyla, protože jsem ještě s nikým neměla pocit, že bych s ním chtěla být dlouho, proto jsem nikdy neřešila jak mě jednoho dne bude moct zabezpečit atd, ale samozřejmě bych s ním nebyla, protože bych nebyla šťastná, Ke štěstí holt potřebuju někoho, kdo má minimálně maturitu a pro koho je vzdělání jedna z nejdůležitějších věcí, takže bych si s ním asi nerozumněla, ale vzhledem k tomu, že jsi do něj zamilovaná, pak je to asi těžší, nevím, kolik je jemu a kolik tobě, nevím, jaké máš plány, ale asi to není ta pravá partie a kdyby s tímhle za mnou přišla moje kamarádka, jasně bych jí řekla: "rozejdi se s ním, najdeš si lepšího" ...
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:16    Post subject: Reply with quote

ono je to asi nepříjemné.... ale myslím si, že všechno se dá změnit, když bude chtít, když ho do toho trošku přitlačíš....
nic bych takhle neukončovala být tebou, protože ti s ním možná bude daleko líp než s kýmkoli jiným (kdo třeba nemá dluhy a má školu)...
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9411

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:18    Post subject: Reply with quote

Nemyslim si, ze clovek se da v tomhle zmenit. Teda aspon ten muj ne. Rekne, ze je proste takovej, skola ho nebavi a musim se smirit s tim, ze si nikdy moc vydelavat nebude a jestli mi to nevyhovuje, mam si najit nekoho jinyho, on me nedrzi. Ale muzes si s nim zkusit promluvit, Shar, treba je jinej. ja to zkousela taky.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:19    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Shar- on Tue 26.6.2007 7:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:20    Post subject: Reply with quote

Taky si myslím, že se to nedá změnit.Mám pár takových kamarádů a nikdo a nic je nepřinutí dodělat školu a začít trochu makat a šetřit, ani jejich přítelkyně, co jim i "vyhrožují", že se s nima rozejdou ... tak oni na to řeknou: OK,tak si najdi lepšího, kdo ti toho nabídne víc, než já .... ale absolutně je nenapadne svůj styl života změnit. Nehledě na to že bez maturity si prostě lepší práci nenajdou
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9411

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:22    Post subject: Reply with quote

Shar- wrote:
Asi to je hnusný, ale i když jsem s ním, tak se nebudu bránit seznámení s někym jiným a podle toho pak uvidím Embarassed


Uplne stejne to beru i ja. On je proste ten nejlepsi, koho znam, ale neuzaviram se pred ostatnima klukama a jestli potkam nekoho, o kom si budu myslet, ze to s nim bude lepsi, rozejdu se s nim. Je to asi hodne sobeckej pristup, ale mne to tak vyhovuje.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:28    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Shar- on Tue 26.6.2007 7:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9411

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:35    Post subject: Reply with quote

Shar Arrow A jak dlouho jste spolu? My jsme spolu tri roky, zda se mi, ze to skripe cim dal tim vic, protoze cim jsem starsi, tim vic si uvedomuju, jakej je mezi nama rozdil. Od zacatku byli nasi proti nasemu vztahu - rikali, ze vztah mezi klukem z ucnaku a holkou, ktera urcite pujde na VS nema cenu, ja timhle jejich nazorem pohradala, ale cim dal tim vic si uvedomuju, ze maji celkem pravdu - v tomhle smeru jsme hodne odlisny, on uz zije svuj zivot, ma praci a vi, ze vys uz mirit nemuze, uz ma svoji budoucnost vyresenou, ale ja mam vsechno pred sebou. Blbe se mi to vysvetluje, ale v tomhle smeru je mezi nami docela propast. Resi trochu jine problemy, nez jsou ty moje, o nekterych vecech se s nim proste nemuzu bavit. Nic proste neni dokonaly, s timhle se hold musim smirit a nebo, jak on sam rikal, najit si nekoho jinyho.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:42    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Shar- on Tue 26.6.2007 7:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Bea
kytky 1, meta: 300
kytky 1, meta: 300


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 254

PostPosted: Sun 25.2.2007 16:45    Post subject: Reply with quote

Shar- nebola som v podobenj situacii, ja SOM v tej ISTEJ situacii. Akurat to mam este zamotanejsie v tom, ze je cudzinec a teraz zijeme v jeho zemi a po lete sme planovali rpist na slovensko splou. lenze...cim dalej tym vaic zacinam uvazovat ci enbude lepsie sa radsej rozist... Sad
priatel tiez nema maturu, a ani ho nenapadlo ze by si ju mohol dokoncit. jednouho ho enbavi sa ucit a stym nepohnem. s peniazmi tiez vyjde tak-tak, ze ku koncu tyzdna vacsinou uz platim len ja. (vyplatu dostava kazdy tyzden) ja planujem vysoku a chcem sa jednoducho ucit, nei len co sa skoly tyka, chcem spoznat toho co najviac lenze priatel je uplny opak. lubim ho, je mi s nim dobre, lenze...viem ze (aj vzhladom an to ze by dosiel na SR) by to bolo velmi, velmi, velmi komplikovane...

proste uz dopredu viem, ze ho skor ci neskor zacnem brat ako nieco co ma v zivote obmedzuje Sad
_________________
Nemrač se, že nemáš nic. Máš úsměv, s tím zvládneš víc


Last edited by Bea on Sun 25.2.2007 16:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms