sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
asi mam problem...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 4.3.2007 18:06    Post subject: Reply with quote

V nom nic nebolo, akurat, ze to moze rozhadzat cyklus. No nic, najprv sa musim ukludnit lebo takto to vazne nejde.. neviete, ako tomu "pomoct"? Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26597

PostPosted: Sun 4.3.2007 21:04    Post subject: Reply with quote

Mně pomáhá horká vana Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 4.3.2007 21:06    Post subject: Reply with quote

taky myslim, že to vyvolává menses.. už si to nepamatuju..
Proč bys měla ten vztah ukončovat? na co si přišla při tom přehodnocování?
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Sun 4.3.2007 22:17    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
taky myslim, že to vyvolává menses.. už si to nepamatuju..
Proč bys měla ten vztah ukončovat? na co si přišla při tom přehodnocování?


Nechcem ho ukoncit.. len sa bojim toho, co bude. Ci ON nepocitil, ze sa to moze zmenit a ze uz z toho "nebude moct uniknut", jednoducho sme na to moc mladi.. Ci by nebolo lepsie netrapit sa teraz nicim, dat si pauzu a tym padom nemat ziadne pokusenie na to spat s nim.. ale ja ho potrebujem. On mna tiez. Jednoducho to nejde len tak skoncit.. bojim sa len, aby to nas vztah nerozbilo. Mozno mam naivnu predstavu, ale moze to vztha posilnit?
Back to top
View user's profile Send private message  
Mija
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 17 Jan 2007
Posts: 696

PostPosted: Sun 4.3.2007 23:16    Post subject: Reply with quote

sun Topic wrote:
Vcera som si dala Postinor a aj tak som to nedostala.. Ale ono to asi nema vyvolavacie ucinky, co Embarassed

Rolling Eyes Sad Sad Sad


Postinorem sis MS cyklus "rozhodila" ještě víc... Navíc, po podání Postinoru můžeš začít krvácet, ale není to ta "pravá MS"

Jak už holky radily, cca za 3 týdny si udělej testík.

Na podpoření MS funguje červené víno a horká vana.

Držím palečky, ať to dobře dopadne Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 5.3.2007 0:00    Post subject: Reply with quote

Quote:
Na podpoření MS funguje červené víno a horká vana.
Quote:
cervene vino pijem skoro denne, a aj tak menzes meskava, tento mesiac konkretne meskal 9 dni, dnes som konecne dostala,chvalabohu
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 5.3.2007 0:06    Post subject: Reply with quote

sun Topic wrote:
hope wrote:
taky myslim, že to vyvolává menses.. už si to nepamatuju..
Proč bys měla ten vztah ukončovat? na co si přišla při tom přehodnocování?


Nechcem ho ukoncit.. len sa bojim toho, co bude. Ci ON nepocitil, ze sa to moze zmenit a ze uz z toho "nebude moct uniknut", jednoducho sme na to moc mladi.. Ci by nebolo lepsie netrapit sa teraz nicim, dat si pauzu a tym padom nemat ziadne pokusenie na to spat s nim.. ale ja ho potrebujem. On mna tiez. Jednoducho to nejde len tak skoncit.. bojim sa len, aby to nas vztah nerozbilo. Mozno mam naivnu predstavu, ale moze to vztha posilnit?


prostě mu řekni co si myslíš,na rovinu..upřímně kdybych tenkrát v tvým věku věděla to co vim dneska, tak bych se do toho tak nehrnula, ale zase když se do toho nebudeš hrnout tak na to nepřijdeš..
Vztah ti to nerozbije, pokud on bude mít pochopení a ty odvahu s nim o tom mluvit..posílit vztah? osobně si myslim, že mě podobný incident vztah posílil, ale je tu rozdíl 10 let věku..A když si vzpomenu na tu dobu a jaký byli kluci v tomhle věku..ale třeba jsou dneska vyzrálejší.. nevim.
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Mon 5.3.2007 10:11    Post subject: Reply with quote

Ci je vyzralejsi? urcite viac ako vsetci chalani, ktorych som doteraz spoznala. Vie za seba niest zodpovednost. Len pochybujem, ze by to zvladol niest za dvoch (troch).
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26597

PostPosted: Mon 5.3.2007 10:36    Post subject: Reply with quote

sun Topic wrote:
Ci je vyzralejsi? urcite viac ako vsetci chalani, ktorych som doteraz spoznala. Vie za seba niest zodpovednost. Len pochybujem, ze by to zvladol niest za dvoch (troch).


A ty uvažuješ nad rozchodem jen ze strachu že otěhotníš? Možná jsem to špatně pochopila Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 5.3.2007 11:37    Post subject: Reply with quote

sorry, ale myslim si že vyzrálej a zodpovědnej jsou celkem silný slova, když to do tebe klidně pustí..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Mon 5.3.2007 11:43    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
sorry, ale myslim si že vyzrálej a zodpovědnej jsou celkem silný slova, když to do tebe klidně pustí..


hm, pravda Rolling Eyes

terinas --> nie. ja mam v sebe strasny zmatok.. odkedy sme mali nejake problemy.. je to strasne zlozite, ja sama neviem ako dalej.. jedine co viem je to, ze som spravila chybu. A nechcem kvoli nej trpiet cely zivot
Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 5.3.2007 11:54    Post subject: Reply with quote

zase nepřeháněj,trpět celý život.. bude dobře.. aspon si to příště rozmyslíš..šance na otěhotnění, když se snažíš je 20%..Myslim, že stejnou chybu nebo nehodu zažila většina z nás..
tomu vztahu nech volný průběh a uvidíš jak se to vyvine..to je tim jak seš ve stresu, přemýšlíš o kravinách..já jsem problém s těhotenstvím řešila v září a v říjnu a možná i v listopadu v kuse, přítel mě hrozně podporoval..a já ten vztah vypustila..tim jsem všechno zkazila..jsme spolu pořád, ale po tomhle incidentu.. začal být odtažitej i on a chtělo čas abychom k sobě zase našli cestu..no ale zas máme po pul roce vztah jako po pár týdnech..takže nám to vztah posílilo.. jenže je to o tom, že já a přítel přemýšlíme trošku jinak v 25 letech, než vy v 15ti.. Já kdybych byla těhotná tak to rozhodně neberu jako zkažení si života i když nemáme kde bydlet ani z čeho žít..Jenže vy máte školy před sebou a všechno..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26597

PostPosted: Mon 5.3.2007 11:55    Post subject: Reply with quote

Já myslím, že sisi vytrpěla poslední dny docela dost. A bavili jste se s přítelem o tom, jak to bylo nezodpovědný a tak? Nechceš si nechat napsat prášky? Abyste se tomu příště vyhnuli? Ale pokud v tom jsou i jiný problémy, tak to asi musíš pořádně zvážit no Sad

Hope, to sice jo, ale nezodpovednost je i na straně sun Topic "že to do sebe nechala pustit" Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 5.3.2007 12:04    Post subject: Reply with quote

jasně, že je to i její chyba, to je snad samozřejmý..příště by mu mohla navléct aspon kondom..jenže on má být natolik odpovědný a má si přiznat, že v 15ti není nadsamec a že orgasmus ovládá jeho..

To je prostě všechno se vším, tyhle mladí kluci se i víc stydí mluvit o těhlech věcech s přítelkyní a tak..

Souhlasim s tim nechat si napsat prášky, nebo ho obléct do pláštěnky..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Mon 5.3.2007 12:16    Post subject: Reply with quote

terinas wrote:
Já myslím, že sisi vytrpěla poslední dny docela dost. A bavili jste se s přítelem o tom, jak to bylo nezodpovědný a tak? Nechceš si nechat napsat prášky? Abyste se tomu příště vyhnuli? Ale pokud v tom jsou i jiný problémy, tak to asi musíš pořádně zvážit no Sad

Hope, to sice jo, ale nezodpovednost je i na straně sun Topic "že to do sebe nechala pustit" Cool

hope wrote:
To je prostě všechno se vším, tyhle mladí kluci se i víc stydí mluvit o těhlech věcech s přítelkyní a tak..


Ja to beriem viac ako svoju chybu. Mala som vediet, ze chalan v jeho veku nebude schopny zabranit tomu, udrzat sa.. Nemala som to vobec zacinat Sad
Spolu sme sa o tom rozpravali, vsetko sme preberali predtym aj potom. Povedal mi, ze "cas aj ochranu necha na mna s tym, ze inu mat nechce a chce to prezit so mnou". Je tak trochu alibista, aj som mu to povedala, ale ako ho donutit, aby daco robil? Hm asi tak ze nic inak nebude Evil or Very Mad .
A ja ho obdivujem v tom, ze on sa o tom rpaveze nehanbi rozpravat. Castokrat sa bavime, o vsetkom, aj o tomto, rozpravali by sme sa o moznych alternativach a verim, ze by sme to nejako zvladli a pomohol by mi, co sa tyka financii, tych maju dost, podporu u neho mam... a ine problemy, mame, ale kto nema.
Ci aj kvoli nim uvazujem nad rozchodom.. rozmyslala som predtym, ale viem, ze by to pre nas bolo este horsie. Aspon tie prve dni. Jednoducho sme si na seba tak trochu zvykli, poznali sme sa rpedtym 5rokov a polrocny vztah, ktory mame, mi dal velmi vela. Je to aj o tom, ze on, ked ma blbu naladu, riesi si problemy sam a vybija si to na druhych. Ale uz som mu povedala, ze nechcem trpiet kvoli nemu a radsej budem trpiet s nim, ak mu nedokazem pomoct. Ale ze chcem byt pri nom.. Tak uvidime, snad uz mi to robit nebude a nauci sa, ze teraz nie je na vsetko sam... Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 4 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms