sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Trhání obočí, depilace, epilace a spol.
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 60, 61, 62  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sat 24.2.2007 13:51    Post subject: Reply with quote

Damigella - nemám, ty se mi dělají jen na nohou Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Sat 24.2.2007 13:58    Post subject: Reply with quote

ja si taky holim ruce Embarassed a jinak vsechno ostatni ziletkou.. zkousela jsem i ruzny depilacni kremy,weet,opilca a nevim co ještě,ale přijde mi že mi to ty chloupky odstranilo jen někde,pak jsem měla na nohách místa holý a místa chlupatý.. tak jsem toho radši nechala Confused teď už jen a jen žiletka Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sat 24.2.2007 14:06    Post subject: Reply with quote

pinzeta je ok, ty třísla zas nejsou tak citlivé (trhám si jen ty okraje, které by vyčuhovaly z kalhotek) a kůže si zvykne...ale až dolů nejdu, jen vrch...akorát to trvá nechutně dlouho a málokdy se mi s tím chce babrat...
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sat 24.2.2007 15:10    Post subject: Reply with quote

kdybych si mela pinzetou trhat trisla (ty okraje, co by vycuhovaly z kalhotek), tak by mi to zabralo nejmin hodinu, mozna dve Shocked no to si nedovedu predstavit Laughing
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sat 24.2.2007 15:23    Post subject: Reply with quote

Kenzie wrote:
A jakým způsobem odstraňujete chloupky "tam dole"? Embarassed


elektrický holící strojek Cool (na mokro by mě to zabilo, vyrážka a kdoví co ještě)

třísla a podpaží se nesmí vytrhávat (ať už pinzetou nebo epilačním strojkem, je to jedno a to samý), můžete si zanést zánět do mízních uzlin

zbytek těla - podpaží elektrický holící strojek, občas žiletka a nohy jak se mi chce buď jako podpaží a nebo epilátor

a nejradši bych si nechala chloupky v podpaží a na nohou odstranit laserem, ale je to pěkně drahý, hlavně teda ty nohy (podpaží ujde, stojí to cca 4 tisíce oboje)
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sat 24.2.2007 15:32    Post subject: Reply with quote

terka.23.k wrote:
kdybych si mela pinzetou trhat trisla (ty okraje, co by vycuhovaly z kalhotek), tak by mi to zabralo nejmin hodinu, mozna dve Shocked no to si nedovedu predstavit Laughing


jo, trvá to tak 3/4 hoďky na každou stranu...ale stojí to pak za to, já to dělám jen když jedu k moři nebo někde kde vím že si budu víc dnů po sobě oblíkat plavky...z mokrých plavek se mi dělají ty pupínky a kdyby to bylo vidět studem bych se propadla... Rolling Eyes

a jak si můžu zanést zánět do uzlin? nejsem sice odborník na anatomii ale myslela jsem že uzliny jsou hlouběji pod kůží než kořínky chloupků a vůbec to spolu nemá nic společného... Paranoidnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Koogi
can't ask why about love
kytky 8, meta: 25650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24680

PostPosted: Sat 24.2.2007 15:39    Post subject: Reply with quote

Geike, já taky nejsem odborník a nevim co je hloub nebo co. Ale prostě se to tam vytrhávat nesmí, píšou to všude a to dokonce i na depilačním strojku (v návodu). Já nevim, pro mě je to celkem přirozená věc od tý doby co se chloupků zbavuju, takže to beru jako fakt.
_________________
Look in the mirror and ask your soul if you're alright. Put out the glitter that your soul hides behind.
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sat 24.2.2007 16:20    Post subject: Reply with quote

aha, já jsem to ještě neslyšela, ale asi proto že si nic moc netrhám...

"hloub" jsem myslela tak, že kořínky těch chloupků jsou asi tak 2 mm hluboko v kůži a uzliny budou nejspíš hlouběji...

to je ale potom to samé jako s voskem, ne? spousta lidí chodí na třísla na vosk, trhají si podpaží...jako ne že bych tomu nevěřila ale kdybych si chtěla tyhle partie trhat asi by mě to nepřesvědčilo ať to nedělám...
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Sat 24.2.2007 17:50    Post subject: Reply with quote

Koogi wrote:
a nejradši bych si nechala chloupky v podpaží a na nohou odstranit laserem, ale je to pěkně drahý, hlavně teda ty nohy (podpaží ujde, stojí to cca 4 tisíce oboje)

no prave, porad me odrazuje ta cena.... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sat 24.2.2007 18:24    Post subject: Reply with quote

terrynka wrote:
Koogi wrote:
a nejradši bych si nechala chloupky v podpaží a na nohou odstranit laserem, ale je to pěkně drahý, hlavně teda ty nohy (podpaží ujde, stojí to cca 4 tisíce oboje)

no prave, porad me odrazuje ta cena.... Rolling Eyes

ja doufam, ze az budu pracovat (nebo az budu mit aspon nakou brigadu), tak si na to vydelam Very Happy
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
candy_lips
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 1143

PostPosted: Sat 24.2.2007 18:40    Post subject: Reply with quote

moje máma byla na tom laseru nohou, protože je dost chlupatá a ještě k tomu má černý vlasy... Jenže ne to šla jen jednou a pak už neměla čas a ani se tam už nedostala... má to stejný jako předtím, nepozorujeme že by to nějak pomohlo... ale na tu procedůru měla jít tak 3x (pokaždý za stejný peníze)
Back to top
View user's profile Send private message  
candy_lips
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 1143

PostPosted: Sat 24.2.2007 18:53    Post subject: Reply with quote

Jinak pokud se chcete zbavit chloupků, tak poslouchejte co udělala moje matka - koupila se voskový pásky, že si vytrhá chlupy na nohách, protože jsme měli jet za týden na dovolenou, tak aby tam měla klid... Jenže ten vosk jí místama zůstal nalepenej na kůži a hlavně spousta chloupků se jí nepovedla vytrhnout... Tak oškrábala nehtem ten vosk co jí zůstal na kůži, vlezla do sprchy, oholila si nohy a protože neměla pěnu na holení, použila nějakej tátův Barbus nebo co.... pak si půjčila i tátovu vodu po holení.... Začalo to svědět, pálit, zrudlo to, napuchlo, udělaly se pupínky... Máma musela denně chodit k doktorce na kalciové injekce, aby se do dovolený ještě dala dokupy... A od té doby co se jí udělala tahle vyrážka, tak jí na určitých místech nerostou chlupy... takže má na nohách takový chlupatý mapy Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Berus
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1650

PostPosted: Sun 25.2.2007 0:20    Post subject: Reply with quote

Kenzie wrote:
A jakým způsobem odstraňujete chloupky "tam dole"? Embarassed

Venusem, všude. Ale jde to i takovým tím jednorázovým holítkem. Z představy pinzety, epilátoru nebo krému v těchto partiích se mi dělá mdlo, takže Venus to jistí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Damigella
kytky 2, meta: 600
kytky 2, meta: 600


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 583

PostPosted: Sun 25.2.2007 13:03    Post subject: Reply with quote

Kenzie wrote:
Damigella - já myslím, že žádný červený flíčky tam mít nemusí. Aspoň já je nemám. A to si taky (když nezapomenu) vytrhávám obočí denně.

Jinak dík za odpovědi. Já právě někdy vezmu krém a po něm se mi udělá šílená alergie, tak jsem chtěla vědět, jestli nejsem jediná. Cool Odteď jen žiletka a v tříslech epilátor, nebo pinzeta. Razz


no mně právě jo, proto si je nevytrhávám ráno...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 25.2.2007 13:08    Post subject: Reply with quote

candy lips - ja mam s prouzkama zkusenosti dobry, ten zbylej vosk jde nadherne odstranit olejem, jakymkoliv.

Jinak po tom vytrzeni chloupku se nemaji pouzivat zadne deodoranty a vlastne nic, natoz voda po holeni...to na krabicce nebylo napsany? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 60, 61, 62  Next
Page 4 of 62

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms