sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Hair, hippies, flower power....
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 21.2.2007 16:18    Post subject: Hair, hippies, flower power.... Reply with quote

Také jste v televizi zahlédli Formanovy Vlasy?: http://www.csfd.cz/film/2974-vlasy-hair/gallery/?text=26302

nevím čím to je ale ten film mě (kdyby nebylo toho smutného konce) svou atmosférou dokáže vždycky hrozně nabudit. Nikdy nebudu nnezodpovědná, nenávidím drogy, ale jejich styl je něco úžasného...vždycky když to vidím, chci mít dlouhé vlasy, batikovanou šálu kolem krku a procházet se nahá po letním rozpáleném poli nebo se koupat v černé tmě, tančit, vplést si kytky do vlasů, válet se v parku a žít proto, že život je krásný a vysmívat se pokrytcům... Twisted Evil
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Wed 21.2.2007 17:24    Post subject: Reply with quote

Film sem neviděla, ale už sem začala stahovat Mr. Green už hodněkrát sem ho chtěla vidět, ale nikdy to nevyšlo...

Já závidim lidem, co tu dobu zažili, tu svobodu, lehkost života, kterou my nemáme šanci zažít, přijde mi, že je v dnešní době hrozně poviností a málo času na to prostě jen tak "žít"
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 21.2.2007 20:18    Post subject: Reply with quote

no nemmáme šanci...řekla bych že jo, ale už to prostě "není v módě" teď jede metal a dark gothic a podobně, ale to jsou spíš jen pózy, zvlášť ta gotika.

Jde o to, že být hipíkem sám za sebe není ono - vlastně to moc není k ničemu a skupiny, hnutí květinových dětí se netvoří, jelikož proč propagovat mír a lásku když se v naší zemi neválčí? je klid, mír a všichni všechno mají.. a možná i proto se každý stará sám o sebe...

nemají potřeb provokovat, když se chtějí flákat, zajdou na pivko, LSD a jiné drogy si můžou fetnout kdykoli, ale dnes už jsou drogy out a navíc proč by si škodili.

lidi si nechtějí užívat života a mládí, myslí víc na budoucnost a protože svět je relativně v klidu, každý si hrabe na svým písečku. jaképak party, jacípak kamarádi, za které se obětovat, hulení a braní drog je škodlivé, mládí je k tomu, abychom udělali pevné základy své kariéře, nač lidem nastavovat zrcadlo...

hm, asi je doba fakt jiná...
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Wed 21.2.2007 20:20    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35504

PostPosted: Wed 21.2.2007 20:20    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 10.8.2007 10:50; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 21.2.2007 20:36    Post subject: Reply with quote

Theresa wrote:
kyokushi wrote:
j ajim nezavidim. ten styl zivota vazne neni nic pro me. ale udajne se k ty komunite hlasilo hodne lidi ciste z toho duvodu ze k tomu patril nespoutanej sex Smile jenomze ja kdyz vidim hipisacku tak me to vazne nevzrusi.. Smile

Ja sem na tom stejne.
Me ty lidi pripadaj jak smudlove Embarassed

to jo ale to se mi na tom taky líbí Very Happy

asi jsem úchyl, ale když vidím slečnu ze solárka s nalakovanými vlasy, provoněnou, z gelovými nehty a botama na podpadku, tak mi to přijde víc k smíchu než hipísačka s ošoupanejma kalhotama(teda samozřejmě v mezích) Very Happy
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Wed 21.2.2007 20:43    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Wed 21.2.2007 20:54    Post subject: Reply with quote

Já tuhle dobu zbožňuju už od svých třinácti, připadá mi hrozně blízká, ačkoliv žiju docela jinak, prostě mě to k hippies hrozně táhne Love

Shrew, můžu ti doporučit ještě další filmy z podobné kategorie? (teda není to zrovna o komunitě hippies, ale jsou to taky 70.léta a působí na mě stejně silně jako Vlasy) Taking off, taky od Formana a Harold a Maude, nejúžasnější film, co znám a myslím, že by se ti určitě líbil Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 21.2.2007 21:14    Post subject: Reply with quote

Crying or Very sad


Last edited by Shrew on Tue 26.1.2010 18:20; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 21.2.2007 21:15    Post subject: Reply with quote

Tangerine:díky za tipy! Very Happy zkusím to vysosnout přes torrent Very Happy
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Wed 21.2.2007 21:19    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 21.2.2007 21:28    Post subject: Reply with quote

no upřímně řečeno kyo, taky bych podle jejich způsobu žít nemohla. na to jsem moc zodpovědná

ale ta jejich filozofie je mi moc sympatická, nejde o to jestli máš otrhaný kalhoty nebo ne, ale o to nastavovat zrcadlo svému okolí, užívat si života a bojovat proti bezpráví po svém, mít v hlavě srovnáno podle svého, nečekat od života, že tě nabídne skvělé zážitky, ale svůj život prožívat a působit na lidi i kdyby to mělo být jen tím, že vzbudíš jejich pozornost....

Smile
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
kyokushi
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1963

PostPosted: Wed 21.2.2007 21:34    Post subject: ed Reply with quote

odmazano --che
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 21.2.2007 21:35    Post subject: Reply with quote

když pominu ten vizuální rozdíl, tak je rozdíl tenhle:

slečna se nechá odvézt přítelem ze školy,cestou si popovídají, jede do posilky, celý den nejedla, je trochu nervní a tak si dá mysli tyčku, snad nepřibere. doma sedne k učení, protože potřebuje ze zítřejší písemky dostat aspoň dvojku, večer koukne na ordinaci v růžové zahradě, musí brzo spát, zítra má práci, která ji vůbec nebaví a nijak extra ji nenaplňuje, ale potřebuje peníze, aby mohla jet na týden na hory....

tak přesně tohle je konzumní způsob života, kterému hipík řekne ne. Smile
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 21.2.2007 21:36    Post subject: Reply with quote

kyokushi wrote:
Shrew wrote:

ale ta jejich filozofie je mi moc sympatická, nejde o to jestli máš otrhaný kalhoty nebo ne, ale o to nastavovat zrcadlo svému okolí, užívat si života a bojovat proti bezpráví po svém, mít v hlavě srovnáno podle svého, nečekat od života, že tě nabídne skvělé zážitky, ale svůj život prožívat a působit na lidi i kdyby to mělo být jen tím, že vzbudíš jejich pozornost....

Smile


jenomze to je prave jenom ta idea..

co vim tak relaita byla drogy, sex a zadny povinosti..


no proč mi to říkáš? to já vím a proto říkám, že idea fajn, ale žít bych tak nemohla.

ovšem ,ta idea se dá naplňovat i jinak - alespoň jak jsem řekla, dělat něco smysluplného v co věříš a odmítat konzumní způsob života Wink
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms