sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
bojim sa konca

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mary
Guest





PostPosted: Sun 18.2.2007 17:20    Post subject: bojim sa konca Reply with quote

ahojte, rozhodla som sa ze sem napisem. vlastne ani neviem co chcem pocut, mozno sa len tak vypisat zo vsetkeho co ma trapi Sad no.. mam priatela, na dialku, stretavame sa kazdu sobotu ak sa to da. byvame od seba asi 35 km, chodi sem iba on, mna rodicia nepustia. nevadi mu to aspon zatial. sme spolu asi tak pol roka. vsetko dobre klape, aspon sa zda ze ano. ale, asi je to tak mozno vsade ja neviem, nevylucuje, ze by sa mohol zalubit do niekoho ineho. netvrdi, ze sa to stane, ale ani ze nestane. dievcata onho maju zaujem, zas nie ze by nanho letela kazda druha ale tak chapete.. je fajn, dobre vyzera... ale omna ked ma nahodou niekto zaujem, poviem si NIE, nech je ten dotycny aky chce, lebo je tu on. mozno ze sa bojim zbytocne a zbytocne to tu vsetko pisem... miluje ma, viem ze ano, ale proste sa bojim konca. bojim sa konkurencie.. kazdy den rozmyslam ci mi prave ten den neoznami ze to chce skoncit. ja ho mam strasne rada, je pre mna sucast zivota. inak, mame 17 a 19 rokov. stalo sa vam to niekomu? co mam robit.....? Sad
Back to top
 
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 18.2.2007 17:39    Post subject: Reply with quote

Bohužel to je to riziko vztahu - že ho můžeš kdykoliv ztratit. Proto je dobré užívat si každé minuty, kdy můžeš být s ním a kdy je Vám hezky Wink . Bylo by však dobré se pokusit nemyslet na rozchod, protože se tím zbytečně trápíš ( i když vím, že je těžké tyto pocity jen tak hodit za hlavu! ). To, že Ti říká, že "nevylucuje, ze by sa mohol zalubit do niekoho ineho. netvrdi, ze sa to stane, ale ani ze nestane" neznamená, že si jednou jen tak odejde za druhou, ale žije nohami na zemi. Protože je možná lepší žít s představou, že to může jednou skončit, než žít v představě, že spolu zestárnete a pak - bum, a konec. (můj přítel mi to taky říkává, a nemyslím si, že by mi tím něco chtěl "naznačit" )

Jinak - znají Tví rodiče přítele? Možná, kdyby věděli, že vůbec není špatný, nemuseli by se Tě bát pouštět za ním, protože by věděli, že je o Tebe postaráno (A dobře! Smile ). Ale je pravda, že nevím, jací jsou Tví rodiče ....

Hlavně klid, Mary, žijte si dál, jak je zvykem, dávej mu dostatek lásky a buď na něj hodná. Všecko ostatní už je vůlí osudu, jestli to vyjde, nebo ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mary
Guest





PostPosted: Sun 18.2.2007 17:59    Post subject: Reply with quote

honey dakujem pekne Very Happy no, mas pravdu, ani mne tym nechce nic naznacit ale je realista proste. teraz uz je to lepsie a netrapi ma to tak moc ako davnejsie... aj tvoj prispovok mi pomohol Very Happy
moji rodicia ho poznaju, nie su zrovna nadseny, nie tym aky je, ale proste stale vo mne vidia male dieta Very Happy ved to asi pozna vela ludi. a mamina, ta by ma aj za nim pustila, ale tatino ten vobec... ze ked budem mat 18. co uz.. Smile
Back to top
 
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sun 18.2.2007 18:24    Post subject: Reply with quote

Nema zmysel sa bat, co sa ma stat, to sa stane a strachom to nezmenis...
Skor by bolo lepsie mu verit a mysliet na vsetko dobre, co vas este spolu caka.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Mon 19.2.2007 21:59    Post subject: Reply with quote

No ono je hlavně úplně jedno, jestli to vylučuje, nebo nevylučuje. Protože i kdyby to vylučoval a přísahal ti, že jsi jediná koho miluje a s kým chce být (a mysle byl to fakt upřímně), tak se to stát může, protože to prostě někdy nejde ovlivnit. Ale v těch obavách tě chápu, taky mám občas nálady, kdy myslím na to, že si přítel najde někoho novýho a rozejdeme se Laughing Jenže tím se akorát trápíš a stejně to neovlivníš. Zkus se tím nezabývat, k ničemu ti to nebude, akorát budeš nešťastná.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms