sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
čekání..na zázrak?
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sun 18.2.2007 18:30    Post subject: Reply with quote

Uplny suhlas s Johankou, s T to zatial nema zmysel, pokial to nemas definitivne doriesene s L, musis si byt teda uplne ista, ci to s L prichadza do uvahy, ak nie, uz sa na neho vykasli a uvidis, ako sa vyvinie situacia, mozno to s T prerastie do niecoho viac....
Bola som pred rokom v podobnej situacii...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 18.2.2007 18:56    Post subject: Reply with quote

Fantagiro-a jak to dopadlo?
Johanka-jo,chvíli ještě vydržím..ale je to desný,řeším hodně zajímavý témata.Necháou ty jeho narážky,jestli jsou na mě nebo sem moc vztahovačná.
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sun 18.2.2007 20:42    Post subject: Reply with quote

Dopadlo to tak, ze sme s byvalym dodones, dali sme sa dokopy na dovolenke, kde som bola s nim a jeho kamaratmi, tam sme sa konecne otvorene porozpravali a vravel, ze ma chcel, len si myslel, ze uz nema sancu...Po rozchode som ho totiz nemohla ani citit, lebo mi nebol schopny vysvetlit vela veci....A nikdy by ma nenapadlo, ze my este spolu skoncime, ani vo sne...Takze nikdy nevies....
no a ten druhy chalan to bolo na urovni velmi dobreho kamaratstva+ ulety a nakoniec som rada, ze to neprerastlo do lasky, lebo je este dost mlady a kamarati, cestovanie a pod. je pre neho cely zivot, nefungovalo by to....
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 18.2.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

Tak to jsem ráda že ti to vyšlo,hodně štestí. Wink
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Mon 19.2.2007 9:40    Post subject: Reply with quote

Dikes a dufam, ze sa ti to podari vyriesit, aby si bola spokojna...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Mon 19.2.2007 17:45    Post subject: Reply with quote

Já mu to včera v postatě řekla..co řekla,napsala na icq. Embarassed
Že nedokážu říct proč ho mám ráda..a on že by pár důvodů proč mě má pořád rád našel.A pak že oba víme,že to nejde,což je pravda,nemůžeme spolu chodit,pokud se takhle denně vidíme ve škole..
A nakonec že o tom v poslední době hodně přemýšlel..
Je tak úžasnej. Love
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Tue 20.2.2007 9:16    Post subject: Reply with quote

Vyzera to teda nadejne?
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Tue 27.2.2007 17:08    Post subject: Reply with quote

Já nevím.

Nenazývala bych to nadějí každopádně už ho alespon ,,mám,,
Po akci tuhle sobotu jsme spolu strávili 2 hodiny venku povídáním,když mě šel odtamtud doprovodit.Bydím kousek ale zakecali jsme se a pořád se procházeli a procházeli..bylo to nádherný,do 3 ráno.Odcházela sem z toho bálu sama ale šel za mnou s tím že sem si tam zapomněla sponky,což nevím jestli byla záminka nebo se vrátil jen tak,každopádně si vzal budnu a šel se mnou.Měla sem tam šílenou chut ho začít líbat,náherně koukal,prostě sem byla (a jsem) úplně mimo.
Ted ledacos řešíme,je příjemnej,všechno..ale já se asi bojím něco úplně začít,ale mámpocit že jsem až posedlá,dneska jsem mu musela koukat na ty jeho ruce,prostě boží..a ty sny co se mi zdají. Embarassed
Nechci ho vyděsit,radši takovej kamarád než nic..i když.. Confused
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Larra
kytky 1, meta: 175
kytky 1, meta: 175


Joined: 24 Feb 2007
Posts: 170

PostPosted: Wed 28.2.2007 0:14    Post subject: Reply with quote

Myslím, že tím, že by sis začala s T by sis moc nepomohla a asi bys ani nebyla moc šťastná a pořád by ses trápila tím, jak by to bylo, kdybys L řekla pravdu. Na tvém místě, když to s L vypadá celkem slibně Wink, bych ještě chvilku počkala, jestli se něco "samo" nevyvine a kdyby ne, tak bych mu řekla pravdu, i když chápu, že to pro tebe bude dost těžké..
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 4.3.2007 14:47    Post subject: Reply with quote

Bože bože..on mi řekl že mě tam venku chtěl políbit..já sem blbá,měla sem to udělat!!! Embarassed
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Sun 4.3.2007 14:51    Post subject: Reply with quote

ale to jeste muzes ne? Wink kdyz chce i on?...
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 4.3.2007 14:53    Post subject: Reply with quote

No jo,teoreticky můžu ale prakticky nikoli..třeba někdy při nějaký podobný příležitosti..a rovnou ho znásliním. Embarassed
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sat 21.4.2007 12:00    Post subject: Reply with quote

uplynul nějakej čas a věci se mají rázem jinak.

s L jsme spolu strávili pár víkednovejch dnů,jednou i noc a bylo to něco neskutečně krásnýho.
řekl mi,že když byl zase takhle se mnou cítil se krásně,štastnej..a já taky.
to jsou chvíle kdy jsme spolu a nikdy jsem nezažila nic lepšího.
jenže pak přijde tejden a najednou jsme v tý škole jako dva úplně cizí lidi.ano,my se už normálně bavíme,všichni si na to zvykli,pohoda..ale nemůžu mu jen tak dát pusu,pohladit..a pak přijdou ty chvíle a stavy kvůli kterým spolu nemůžeme chodit,jsme oba dva úplně jiní,nějaký to jeho chování ve škole nepobírám a on to samé..vím že by nám to ta škola zase zkazila.
paradoxně jsem s ním řešila T,když jsme se bavili co ke mě vlastně cítí..ani to sám neví a já vlastně taky ne..shodli jsme se v tom že v sobě máme vvzájemně jakousi jistotu,možná majetnický sklony..ale že vidět mě s někým jiným,bude se cítit hrozně.

takže já ho vlastně mám,ty chvíle který mi tak chyběly,ale pořád nejsem spokojemá.chtěla bych něco opravdovýho,což s je s ním nejspíš nemožný.
ovšem představa bejt s někým jiným se mi sama o sobě líbí,do tý doby než si uvědomím že bych o L přišla.

chtěla sem se jenom vypsat,ted se zrovna cítím hodně zvlástně a to ve špatným slova smylu,včera sem byla večer s T venku a super,prostě bezvadnej večer.
Embarassed
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tevi.
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 19340
Location: vedle blázince

PostPosted: Wed 25.4.2007 20:34    Post subject: Reply with quote

janeir, osobně si myslim, že to chce všechno čas. Hlavní je, že víte, že se chcete... Sice moc nechápu to, jak se chováte ve škole..., ale mám takový tušení, že to dopadne všechno dobře. Držim palce Wink
_________________

* Žena nepotřebuje toho, kdo nepotřebuje ji.**
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms