sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
čekání..na zázrak?
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 18.2.2007 13:30    Post subject: čekání..na zázrak? Reply with quote

Už sem vážne neštastná,bojím se,nevím co si můžu dovolit.

Jedná se o dva kluky..
L-je člověk kterýho já miluju.Už moc dlouho,chodili jsme spolu,potom jsme se dlouho nebavili (zestručněno)..už sem ani nedoufala že se kdy budeme bavit,že by to bylo zase fajn,udělali jsme si vzájemně hodně špatných věcí.
Kvůli němu sem celý ten rok odmítala v podsatě všechny,jedinej kdo mě víc dostal je právě T-v létě už to vypadalo že to dáme dohromady,já zase nakonec couvla,prostě pořád čekám na L..nedokázala sem se upnout na jinýho kluka,když sem pořád chtěla někoho jinýho.

Před necelým měsícem jsme se s L ,,usmířili,,..bavíme se spolu,píšeme a už pomalu nastávají situace kdy řešíme vztahy apod..a já mu prostě nedokážu říct pravdu,sice bych hrozně ráda ale na druhou stranu pořád nevím jak on by s tím naložil..říká mi že sem se změnila,fakt se chová hezky.
Já přišla na to,že se v podsatě stydím za to že ho miluju,nedokážu si to nijak racionálně zdůvodnit.
A ted se ni do toho opět zamotal T..včera sme spolu něco málo zase měli (jako v létě) hodně sme se bavili na téma dát to dohromady..nejsme do sebe zamilovaní,spíš jen přitažlivost a rozumíme se ale není to láska ani z jedné strany.
A ně už občas přepadají stavy kdy si říkám že by to bylo dobrý dát s T dohromady,vykašlat se na moje věčný čekání,myslím že by nam to mohlo klapat.

Fakt nevím jestli to není blbost ale já už si občas říkám jestli se někdy dokčkám toho co chci.
Co byste dělaly/i?..mám to všechno říct L a bát se co bude..?Nebo se na to vykašlat,snažil se zapomenout ..?

Omlouvám se,snad se v tom někdo vyzná,já už jsem vážně zoufala,pořád o tom přemýšlím. Embarassed
Děkuju.
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 18.2.2007 13:33    Post subject: Reply with quote

podle mě je blbost dávat se s T dohromady, když v tom není nic víc, to je jako by ses dala dohromady s kámošem, co se ti líbí a ty jemu. To je stejný. Rozumíte si, přitahujete si, ale nic víc. To by byla docela nuda, ne? Nehledě na to, že na L nezapomeneš.
Já bych to nechala tak, jak to je a postupem času byhc L řekla pravdu, nemáš co ztratit.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 18.2.2007 13:36    Post subject: Reply with quote

Jenže já už čekám rok..co rok,možná i víc.Už je to docela nesnesitelný a ted se cítím taková ,,nakoplá,, tím jaký to je..připomíná mi to ty doby kdy sme byli spolu.

No,jenom spolu jestě budeme přes rok ve třídě. Rolling Eyes
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 18.2.2007 13:38    Post subject: Reply with quote

no čekáš rok, ale ted říkáš, že se spolu už bavíte a to, že ti píše, že jsi se změnila, bych brala jako plus.

Vztah s T by mi přišel jako vztah za každou cenu.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Berus
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1650

PostPosted: Sun 18.2.2007 13:41    Post subject: Reply with quote

Byla jsem v podobné - no skoro stejné - situaci. Tomu klukovi (jako L) jsem to řekla a on mi odpověděl, že mě nechce, že se ke mně tak hezky chová prostě jako ke kamarádce. Strašně mi to ublížilo, věřila jsem, že spolu zase budeme. To "věření a doufání" trvalo asi půldruhýho roku a já po tu dobu odmítla asi 3 kluky. A když mi tedy řekl, že už se mnou chodit nechce, tak mi stejně ještě asi půl roku trvalo, než jsem si začala s někým jiným. Prostě jsem kvůli němu zbytečně ztratila 2 roky života a znovu bych tu chybu už neudělala.

Snadno se to radí, možná jste jiný případ a on tě chce, ale být tebou, tak se na něj pokusím zapomenout (ale ne tak, že začnu chodit s prvním, který se na mě podívá). Wink Držím palce.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 18.2.2007 13:42    Post subject: Reply with quote

Bavíme a mám z toho radost,moc..vím že to stejně jednou nevydržím a řeknu mu to,všechno.

Já sem si právě říkala že bych se zamilovala třeba časem..mám T ráda,on je takovej ten akční typ,chytrej,pořád něco dělá,někde jezdí..hrozně mě to s ním baví a imponuje mi to svým způsobem.Tak si říkaám že by to nemuselo bejt tak špatný ..ale pak si protě vzpomenu na ty ruce,který jsou jen jedny,ja tu vůni jak voní jen ten jeden..a rázem vím že je to blbost.
Asi bych měla omezit tyhle více kamarádský styky s T..nedělá to dobrotu.
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 18.2.2007 13:44    Post subject: Reply with quote

Berus-T není první kluk co se na mě podívá..známe se hodně dlouho.

Jde o to,že vždycky slyším něco takovýho jako ty si napsala a říkám si že to vážně nemá cenu,že ho mít nebudu ..ale pak si vzpomenu na nějakej happyend,na moje sny..a zase tomu začnu věřit.
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Berus
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1650

PostPosted: Sun 18.2.2007 13:48    Post subject: Reply with quote

To s tím první, co se podívá, jsem myslela nadneseně. Wink

Nakonec to bude na tobě, ale žít v nejistotě a snech je strašný.. Já bych to už podruhý nevydržela a s tím klukem bych si hned narovinu promluvila.. abych věděla, na čem jsem a neztrácela čas vysníváním si něčeho, co nikdy nebude. Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 18.2.2007 13:55    Post subject: Reply with quote

Já vím. Very Happy

Taky jsem z toho náležitě vydeptaná a další věco co mě děsí že si takhle promrhám ty ,,nejhezčí,, roky života,co bych si měla spíš užívat.

Tý promluvy se moc bojím ale vím,že na to dojde.
Jen jesi mu mám říct že bych sním ráda mluvila o něčem nebo to na něj ejn tak vybalit..?
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 18.2.2007 14:04    Post subject: Reply with quote

přispěju sice kravinou,ale....máš v profilu větičku-I don´t want to wait... To mě trošku pobavio,když píšeš,jak na někoho už rok čekáš... Laughing
Asi bych se na L vykašlala a dala příležitost vztahu s T.
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 18.2.2007 14:05    Post subject: Reply with quote

Sluníčko-je to název naší písničky a je docela výstižnej,vážne nechci čekat a právě teda zjištuju že bych měla nějak jednat.
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Berus
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1650

PostPosted: Sun 18.2.2007 14:09    Post subject: Reply with quote

Taky jsem se strašně bála a nejhorší bylo právě to pomyšlení, že jsem skoro 2 roky "čekala" zbytečně, místo abych si užívala.. Sad Byla jsem fakt hloupá a naivní a on to moje doufání ještě (nevědomky) podporoval tím, jak úžasně a pozorně se ke mně choval. Pak už jsem to nevydržela a řekla jsem mu, že jsem zmatená tím, jak se ke mně chová (při loučení mě objímal a líbal, platil za mě všude v restauracích a tak) a že tomu nerozumím, že to vypadá, že se mnou chce zase být.. a bylo to. Teď vím, že jsem to měla udělat daleko dřív.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 18.2.2007 14:09    Post subject: Reply with quote

Když už na L čekáš tak dlouho a pořád nic,asi by to bylo pořád takový polovičatý i kdybyste spolu byli...Když teď cítíš,že by se to mohlo změnit,tak si s nim o tom promluv,prostě si to vyjasni.A když ti řekne ne,tak s nim dál neztrácej čas..........
Back to top
View user's profile Send private message  
Janeira
.


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 42006

PostPosted: Sun 18.2.2007 14:13    Post subject: Reply with quote

Berus-no tak divoký to u nás zase není,zatím jen v rovinách kecání (ale naprosto úžasnýho) sranda a tak..ale pro mě je to horzně moc po to m co sem neměla nic.Jít s ním sama ven,tak se neudržím a vrhnu se na něj.. Embarassed

Sluníčko-hrozně ráda bych se na něj ,,vykašlala,, ale bohužel to nejde.Ulevilolby se mi.Zkoušela sem lecccos,já vím naprosto přesně co mě na něm vadí,co dělá..ale děla to dohromady nějakej celek kterej mě prostě dostal a já se tomu neumím (a nechci Embarassed ) bránit.

Je mi to celý trapný,že nejsem schopná říct NE.
_________________
We can be heroes just for one day.
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 18.2.2007 18:24    Post subject: Reply with quote

Očividně k T. nic moc necítíš a přijde mi to tak trochu jako:"je fajn, tak to zkusíme, i když chci někoho jinýho"...

Asi bych to zkusila s L. dala bych tomu měsíc - dva a snažila bych se ho sbalit. Pokud by nezabral, tak bych mu to řekla narovinu, co cítím a tak... A pokud by řekl, ne, tak bych se z toho vztahu mejdřív snažila dostat, a až pak bych koukala po jinejch.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms