sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Moudráky...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29922

PostPosted: Wed 23.6.2010 11:31    Post subject: Reply with quote

Hansi a prozradíš, který to je? Mr. Green
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Wed 23.6.2010 11:48    Post subject: Reply with quote

Taky bych byla rada, kdyby se s nami Hans podelil, treba to mam za rohem Mr. Green

Ja chodim do Modran na polikliniku k jedne doktorce, chodime cela rodina. Ona je fajn, injekce mi da, kdyz je to nezbytne nutne. Jinak ze zubaru ani strach nemam, mozna kdyz bych mela zanet, budu prozivat peklo..
Ale spis jsem vytrenovana z dob, kdy jsem chodila na rovnatka a prosla serii trhani zubu a ruznych jinych lahudek.
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Wed 23.6.2010 13:13    Post subject: Reply with quote

Neblbněte, já si to nepamatuju Mr. Green Musím se zeptat, pak napíšu. Každopádně ale sídlí v Obloukové ulici, vedle LDNky.
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
user007
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 24 Nov 2007
Posts: 6532

PostPosted: Wed 23.6.2010 13:36    Post subject: Reply with quote

Aha, to mam doslova za rohem. Mr. Green
_________________
Everything can be taken from a man or a woman but one thing: the last of human freedoms to choose one’s attitude in any given set of circumstances, to choose one’s own way. - Viktor E. Frankl
Back to top
View user's profile Send private message  
čarodějnice
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 15 Apr 2010
Posts: 2417

PostPosted: Wed 23.6.2010 18:27    Post subject: Reply with quote

tak už to mám za sebou, vůbec to nebolelo, injekce zabraly dokonale a byl to jeden z nejlepších doktorů co jsem poznala Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Ivanka
Quo vadis?


Joined: 03 Feb 2008
Posts: 2927

PostPosted: Wed 23.6.2010 18:30    Post subject: Reply with quote

gratuluju Very Happy
_________________
„Můžeš mě odkopávat, křičet na mě a stejně je mi jasné, že ti chybím.“
Back to top
View user's profile Send private message  
čarodějnice
kytky 4, meta: 2550
kytky 4, meta: 2550


Joined: 15 Apr 2010
Posts: 2417

PostPosted: Wed 23.6.2010 19:09    Post subject: Reply with quote

Ivanka wrote:
gratuluju Very Happy


děkuju Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Sat 14.5.2011 10:31    Post subject: Reply with quote

Mně tahaly dolní pravou osmu včera ráno, bylo to dost narychlo, v úterý mě začala bolet pusa, ve čtvrtek už jsem jen brečela a v pátek ráno jsem šla na zákrok.

Pro mě to byl fakt šok, nikdy mi nic nevrtali a všechno u zubaře pro mě zatím byla vždycky sranda, zatím co tohle Bojik , ale doufám, že to bude v pohodě. Hodně jsem toho pročetla na netu a fakt se děsím nějakého zánětu, nejím, ani moc nepiju...pořád to dost bolí, dá se to vydržet, ale pořád to krvácí a mně se z té krvě dělá strašně zle Confused , takže dost šilhám hlady a hlavně jsem ještě četla, že dolní osmy jsou horší, neb se tam víc zachycuje jídlo, nikam neodtéká ta krev...atd.

V pondělí jdu na kontrolu, tak snad bude vše ok, mám v puse díru jako hrom, nešité, nic.

Můžu se zeptat, jak dlouho se Vám to po vyndání hojilo, tj. kdy jste zas mohli normálně jíst, mluvit a nebolelo to?

Pro mě je to nejhorší možné načasování, měla bych se nejvíc učit, ale z té bolesti a algifenu jsem tak blbá, že zvládnu jen čučet na blbý seriály.

A to mě čekaj ještě další dva, kdybyste viděli ten rtg Sad Mad
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
samotar740
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 17 Mar 2010
Posts: 1400

PostPosted: Sat 14.5.2011 10:45    Post subject: Reply with quote

Mně trhali všechny 4 osmičky a krev jsem cítil snad ještě 4. den, ale normálně jsem jedl, jen ta pusa nešla otevřít dokořán, takže třeba rohlík jsem musel jíst na 2x, pač celý jsem ho do pusy nenarval. Smile
Brufen jsem si vzal jen poprvé, protože jsem nevěděl, co čekat.
A ta díra tam chvíli bude, než to sroste. Jídlo jsem dlabal jazykem a ústní vodou. Smile) Po dvou dnech už i jemně kartáčkem.
Mluvit jsem mohl normálně hned po tom, co mi vyndali z pusy tu gázu, či jak se to nazývá, ale trošku jsem to cítil ještě snad po týdnu.
Na netu se dočteš vždy to nejhorší, takže já osobně bych nějaké záněty moc neřešil.

Známému nedávno trhali první osmičku a prý mu u toho praskla i kost a bylo to jako dostat kladivem po hlavě, ale tomu jsem se naštěstí vyhnul. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Cantarella
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 10 May 2007
Posts: 5063

PostPosted: Sat 14.5.2011 11:44    Post subject: Reply with quote

Díky za reakci.

Osobně teď mám spíš jiný problém a to fakt, že je mi zle od žaludku, možná z hladu nebo z předávkování Algifenem...každopádně představa, že dojde na nejhorší a já budu zvracet mi přijde už úplně šílená.

Jinak mluvím už teď a bolest je spíš jako takovej tupej tah, co mi nedovoluje otevřít úplně pusu, aspoň když zabírá něco na bolest, ale ta nevolnost je fakt čára přes rozpočet Rolling Eyes
_________________
Chcípni Rimmere!

Už se stalo.

OPAKOVAT!!
Back to top
View user's profile Send private message  
Franchise
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 24 Aug 2008
Posts: 8382

PostPosted: Sun 15.5.2011 9:01    Post subject: Reply with quote

Já mám pryč všechny osmičky, když mi vysekávaly ty dolní tak jsem měla asi 7-8 stehů, takže rána jako hrom a hojilo se to dlouho, ale to nejhorší období je tak prvních 4-5 dní, pak už se to lepší. Je dobrý si to vyplachovat třeba šalvějovým nebo heřmánkovým čajem.
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26597

PostPosted: Sun 15.5.2011 9:07    Post subject: Reply with quote

Ale hlavne nevyplachovat prvnich par dni!!!!!! To mi nikdo nerekl, a tim ze sem si vzdycky znovu vyplachla i tu krevni srazeninu, ktera se tam udelala a zacinalo se to hojit, slavny vyplachovani ten proces dostalo zas na zacatek Rolling Eyes ve finale se mi tam udelal zanet jak prase a mesic jsem byla nepouzitelna, pod praskama, s pusou jak tenisak a hroznyma bolestma Bojik
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Sun 15.5.2011 9:29    Post subject: Reply with quote

terinas a jak si teda čistit zuby, když to nesmíš proplachovat?
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26597

PostPosted: Sun 15.5.2011 9:35    Post subject: Reply with quote

Ja uz na tom byla tak pred trema rokama, ale co si pamatuju, tak prvni dny jsem pusu vubec nemohla otevrit, takze nejaky dukladny cisteni fakt nehrozilo Mr. Green
Spis slo o to vyplachovani, ktery mi rekli, ze mam delat nekolikrat denne, co nejdelsi dobu a tim se to posralo Confused
Ale verim, ze jsem jeden pripad z mnoha, ze spoustu lidi to ma bez problemu Smile Ja si vzdycky vyzeru to nejhorsi Mad mam spatnou hojivost ran, tak to vsechno trva o moc dyl.
Taky je urcite rozdil, kdyz ten zub jen vytrhnou a kdyz to vysekavaji, jak psala Fran, to tam mas fakt velkou diru a pohmozdeny vsechno okolo...
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26597

PostPosted: Sun 15.5.2011 9:38    Post subject: Reply with quote

Ja ted prave uvazuju, ze zacnu resit vytrhnuti te moji druhe osmicky, ale mam strach, ta prvni bylo fakt peklo, byla jsem mesic doma Confused
Jenze mam podezreni, ze mi ta osmicka tlaci do ostatnich zubu (roste mi kolmo do nich) a krivi mi je Confused tak pokud mi to zubarka potvrdi, nic jinyho mi nezbyde no Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Next
Page 23 of 27

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms