sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Státnice, co po státnicích
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28435

PostPosted: Tue 14.9.2010 20:40    Post subject: Reply with quote

a tak ja jsem se taky vsechno to, co jsme meli u statnic (az na vyjimky) ucila uz predtim...ale za ty roky to clovek zapomnel, zejmena ty predmety, ktery jsem delala stylem "pred zkouskou se na to mrknu, aby se nereklo a pak to nejak okecam" Laughing
ale pravda, ze nejvic casu jsem zabila filosofii a teoriemi mez. vztahu, to bylo desivy...a kdyz nad tim tak premyslim, tak uceni se pocitani vsech volebnich metod a praktickych prikladu taky nebyla nejaka prochazka ruzovym sadem Laughing jeste, ze tohle uz mam za sebou Cool ale ve finale musim rict, ze me to uceni na statnice docela bavilo Smile
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 15.9.2010 18:35    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Shrew on Tue 8.5.2012 11:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26456

PostPosted: Wed 15.9.2010 18:53    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10028

PostPosted: Wed 15.9.2010 19:01    Post subject: Reply with quote

Shrew, co to meleš? Ještě že teď nemám čas odepsat! Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Wed 15.9.2010 19:02    Post subject: Reply with quote

ty vole shrew, ty to zas vidíš jak hurvínek válku.
lidi, co pracujou, se třeba učej i po večerech...průběžně, jak maj čas prostě. nemusíš nestíhat, když si to nějak inteligentně rozhodíš.
a představ si, že jsou pracující lidi, kteří si chtějí rozšířit znalosti v oboru, a proto jdou na vysokou. jsou proto menšími odborníky než ti, co dělají jenom školu?
a když vylezeš ze školy, tak žádnej odborník nejsi, prosimtě.

ed. jo a představ si, že jsou i lidi, co nepracujou a stejně se neučej každej den. a třeba i za školu chodí!!!

vlastně moc nevim, co jsi tim chtěla říct. asi že by bylo bezva, kdyby všichni vysokoškoláci nepracovali a poctivě se učili.


Last edited by gigli on Wed 15.9.2010 19:04; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28435

PostPosted: Wed 15.9.2010 19:03    Post subject: Reply with quote

shrew, odbornik v oboru se z tebe nestane tim, ze budes pilne studovat, ale naopak praxi, lety praxe by se dalo rict...
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Wed 15.9.2010 23:27    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Fri 1.10.2010 14:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30681

PostPosted: Thu 16.9.2010 10:28    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
spanish.eyes
vi, ale nedba


Joined: 20 Nov 2007
Posts: 37697
Location: Praha

PostPosted: Thu 16.9.2010 10:32    Post subject: Reply with quote

to mas pravdu, sru - opravdu mi prijde obdivuhodnejsi zvladat skolu i praci nez se tak usilovne venovat pouze studiu, ja nevim, kde beres "drzost" vydavat to za svoji prednost! to ti tak lezi v zaludku, ze nekdo si vydela a jeste dostane ten samej diplom co ty, a proc jako?nekdy si rikam, ze to je snad cilena provokace ty tvoje prispevky. nebo ze to snad ani nemuzes myslet vazne.
_________________
She's a rainbow and she loves the peaceful life
A change of heart comes slow..
*
Je třeba žít, je třeba milovat, je třeba tvořit
(JK)
Back to top
View user's profile Send private message  
mmargaret
tralalalalala


Joined: 15 Aug 2008
Posts: 1345

PostPosted: Thu 16.9.2010 11:26    Post subject: Reply with quote

možná chápu, jak to Shrew myslela. moje mamka mi tisíckrát říkala, abych přestala chodit na brigády a raději se věnovala škole... měla pocit, že čím víc budu mít činností, tím víc odfláknu studium.
odbornost se ale nedá moc soudit podle "školní docházky" a osobně mi na barvě diplomu opravdu nezáleží...
_________________
doing what you like is freedom
liking what you do is happines
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19591

PostPosted: Thu 16.9.2010 12:17    Post subject: Reply with quote

Na barvě diplomu teda záleží - já jeden červený doma mám Laughing Byl to vážně krásný pocit, když mě volali pro diplom a řekli "prospěla s vyznamenáním" a mamka začala brečet, protože jsem ji nic neřekla a bylo to jako překvapení.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Thu 16.9.2010 12:54    Post subject: Reply with quote

shrew,
jj a pri hledani prace ti byl diplom bez pracovnich zkusenosti platnej jak mrtvymu zimnik

nemyslim si, ze ti, kteri chodi jen do skoly a nemaji praci, se uceni venuji nejak vyrazne vic, nez ti co se snazi ziskat nejakou praxi, spis to volno co maji proflakaji, nez ze by sedeli nad knizkama.. (nemluvim o extra narocnych oborech typu medicina..)

nehlede na to, ze je spousta lidi, kteri si studium i vsechno ostatni musi financovat sami, protoze je nijak nepodporuji rodice. Ne vsichni studuji a bydli ve stejnem meste a kupodivu si na to bydleni a vydaje s tim spojene treba musi nejak vydelat
logicky nestihaji chodit na vsechny hodiny kvuli pracovni dobe a logicky se musi pripravovat jen po vecerech nebo si brat na uceni pred zkouskou dovolenou, taktez se logicky muze stat, ze nestihaji:)

ale do zivota jim to (podle me) da mnohem vic nez ta dokonala priprava Rolling Eyes Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Thu 16.9.2010 14:13    Post subject: Reply with quote

byzzy jak som strasne precitlivena, tak ma to uplne dojalo, muselo to byt krasne prekvapenie Love mne stacilo, ako som bola hrda na sestru, ci uz na bc alebo ing promociach

a k tomu ucenie a praci... v letnom semestri som nemala pracu dva mesiace a uceniu som sa venovala takisto ako keby mam pracu...aj som si hovorila, ze keby mam pracu, tak sa tomu viac venujem, divne ale je to tak...podla mna kto sa tej skole chce venovat, tak si ten cas na to najde vzdy
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35482

PostPosted: Thu 16.9.2010 15:22    Post subject: Reply with quote

Ja jsem presne ten nefer clovek co shrew popisuje.Moc to nestiham a musim si brat dovolenou Laughing
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18384

PostPosted: Thu 16.9.2010 18:48    Post subject: Reply with quote

me tohle od shrew treba docela urazilo... ja vim, ze jsem tomu studiu mohla objektivne dat vic, ale vzhledem k tomu, ze az tou dvojkou ze statnic jsem si zkazila cerveny diplom, vsechny zkousky jsem vzdycky delala napoprve, prumer dohromady 1,37, tak bych nerekla, ze prace rovna se mizernej student.

jinak me hrozne potesilo, ze za mnou po statnicich prisla nejaka holka z magisterskyho studia a rekla mi, ze pise diplomku na sponovy slovesa a na katedre ji rekli, ze jsem zrovna obhajila uplne UZASNOU bakalarku, kde jsem navrhla PRELOMOVOU metodologii a ze si me pry ma najit a poprosit me, abych ji to poslala. Embarassed Shocked tak mi to udelalo hroznou radost. Embarassed

a holky, co uz mate po statnicich - taky jste se po nich citily tak hrozne prazdny? ja jsem se tesila, az to budu mit za sebou, jak budu mit volno... a ted jsem hrozne prazdna, neumim si predstavit, ze zpatky do skoly pujdu az za rok (letos jsem si prihlasku nedavala). Crying or Very sad
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40  Next
Page 38 of 40

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms