sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Státnice, co po státnicích
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vs
Guest





PostPosted: Tue 18.1.2011 17:10    Post subject: Reply with quote

Ahojky, predem se moc omlouvam za zahlceni webprostoru, ale potrebuju se nekde vypsat Sad...za tyden mam statnice a uz jsem z toho na prasky. Chodim spat pozde po pulnoci, ale ne kvuli tomu, ze se tak dlouho ucim, ale nemuzu spat. Rano se probudim a jsem unavena - celej den - nemuzu se soustredit, takze se toho moc nenaucim. Je mi uplne za sebe stydno, že toho je celkove malo na uceni (aspon se mi to zda) a nejsem schopna k tomu sednout. Jsou urcite školy, kde by to vydalo tak max. na 1-2 zkousky (jako medicina), a ja delam jen blbou ekonomku. Ja k ty skole nemam zadnej respekt, pritom jsem tam tak chtela a ted k tomu mam takovej odpor, ze to ani nechapu. Vsechno me tam tak zklamalo a prijde mi tak stupidni ucit se takovy blaboly, ktery si nemyslim, ze bych pouzila v praktickym zivote a ktery stejne zapomenu hned po zkouzce. Vubec nevim, co mam delat...jestli se nejak dokopat a doklepat to do konce, nebo se na to vykaslat a mit klid...
Back to top
 
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Tue 18.1.2011 17:16    Post subject: Reply with quote

jee, prece na to nebudes kaslat takhle pred cilovou paskou:) jestli ti zbyva tyden uceni, tak se zapri a zkus se tpho naucit co nejvic co pujde a pak to jdi aspon zkusit:)

co se zkusit ucit s kamaradama?
Back to top
View user's profile Send private message  
Alshwarya
kytky 8, meta: 21650
kytky 8, meta: 21650


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 20994

PostPosted: Tue 18.1.2011 17:24    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Alshwarya on Fri 29.4.2011 15:20; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17695
Location: VePř

PostPosted: Tue 18.1.2011 17:28    Post subject: Reply with quote

ja bych doporucila nejaky prirodni uklidnovace; tezko rict, jak zaberou takhle narychlo, ale treba aspon to placebo :)
persen nebo novo-passit; ten je myslim 'silnejsi', ale ted nevim a nechce se mi to hledat.
ja to uplne znam - vim, ze toho mam tunu, jsem vystresovana, ze se nevyspim, az pak fakt nemuzu usnout a je to na provaz. treba tohle aspon pomuze na ten spanek a pak to pujde lip :)
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
vs
Guest





PostPosted: Tue 18.1.2011 17:30    Post subject: Reply with quote

njn, vim, ze to zni trochu srabacky to takhle vzdat a taky ze by me to pozdeji mrzelo...jak se ale ted kvuli ty skole stresuju, tak akorat myslim na to, ze ta skola mi nic do zivota nedala a proste mi unika smysl toho, ze kvuli ni nemuzu spat, brecim atd.

ale v tuhle chvili mi stejne nic jinyho nezbyva, nez se opravdu na to zacit soustredit...jenze jak tam neni motivace, ale spis uz odpor, tak to nejde...ucit se ve vice lidech mi prave nikdy nevyhovovalo, tak nevim, co by pomohlo...

Moc děkuju za reakci, Tjorven Smile
Back to top
 
vs
Guest





PostPosted: Tue 18.1.2011 17:33    Post subject: Reply with quote

jee, dalsi reakce...moc dekuju Smile

Ja prave persen mam, ale prijde mi, ze moc nepomaha...beru si ho prave na noc a nic moc klidu nepocituju.
Back to top
 
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30622

PostPosted: Tue 18.1.2011 17:35    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
vs
Guest





PostPosted: Tue 18.1.2011 17:48    Post subject: Reply with quote

No, je pravda, ze nejhorsi, co me muze potkat, je vyhazov od statnic, ale pro me je spis horsi, kdyby si mysleli "jooo, ona chce titul a neni schopna se nic ani naucit"...musim se holt pochlapit, zabrat a prekonat to ten odpor. Uz je mi lepe, sla jsem se najist...ale stejne me to s...Smile
Back to top
 
Tjorven
gewöhnungsbedürftig mamiček


Joined: 06 Feb 2008
Posts: 2649

PostPosted: Tue 18.1.2011 18:04    Post subject: Reply with quote

vs wrote:
ucit se ve vice lidech mi prave nikdy nevyhovovalo, tak nevim, co by pomohlo...
no a co ti teda pomahalo driv? jestlis dosla ke statnicim, tak uz jsi i nekdy driv mela aspon mensi krizi, ne?
mi pomaha delat si plan, rozmyslet, co kterej den udelam, a trvat na nem. Kdyz vecer vim, ze jsem splila, co jsem mela a stiham to, tak jsem klidnejsi a dokazu na zkousku zapomenout a odpocinout si u neceho jineho.
Back to top
View user's profile Send private message  
vs
Guest





PostPosted: Tue 18.1.2011 18:54    Post subject: Reply with quote

Ted se mozna stydim za sebe i vic, ale ja uz jsem bc. a tohle jsou ing. statnice...praveze predtim jsem treba taky byla nervozni a ve stresu, ale tak zdrave, ze me to nakoplo. Ted je to jiny, ted me to akorat tahne dolu...takhle to prozivam poprvy, ze mam chut to vzdat. Nemam to teda s cim srovnat...plany sice mam, ale jak se nemuzu soustredit, tak me to akorat rozhodi
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
Page 40 of 40

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms