sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Gentleman
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Court
kytky 4, meta: 3350
kytky 4, meta: 3350


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 3269
Location: Klub rváčů

PostPosted: Sun 18.2.2007 21:20    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
Never complain. Never explain.
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 18.2.2007 21:39    Post subject: Reply with quote

Tak já vám teď povím něco o opravdovém "gentlemanovi".
(Chci jen upozornit, že ještě teď jsem vytočená).

Tak všechno to začalo tak, že jsem se pres kámošku seznámila s pár klukama. Byli v pohodě, sranda s nima byla a tak jsem jeli na chatu. Jen na jednu noc se tak bavit a popíjet. (bylo to o prázdninách).
Všechno proběhlo v pohodě v opilosti jsem se tam vykousla s jedním klukem (XY) ale nic víc.
Od tý doby sme se viděli všichni mockrát. Zas jeli někam na výlet, chodili do kina, na plesy, hospody atd...
V pátek jsem se dozvěděla, že ten XY řekl (všem svým kámošům když někde byli cca 30 lidi), že jsem se s nim vyspala. Jsem z toho celkem v šoku. Protože se mi líbil jeden z těch kluků, kterýmu to určitě musel říct taky. Takže teď vypadám jako opravdu seriozni holka... Evil or Very Mad

Čekám až se s nim zas uvidim a já mu to dám sežrat! Sice ještě nevim jak ale dám.
Nějaký návrh? Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Sun 18.2.2007 21:44    Post subject: Reply with quote

Snoopys: To bych se asi po, těžko říct co je nej pomsta, měla bys prohodit něco veřejně jakoby k němu aby to všichni co jim to nakecal slyšeli nejlíp Cool
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Sun 18.2.2007 21:45    Post subject: Reply with quote

Court wrote:


K tomu vinu - vyznam je podle me v tom, ze ochutnavajci muz chrani zenu, aby se zkazeneho nenapila. Proto zene naliji jakozto dulezitejsi osobe u stolu az kdyz on to odzkousi. Pak naliji jemu.


Court víno se na ochutnání nalívá tomu, kdo je ve víně zkušenější a ne vždy to musí být muž nebo ten kdo objednává - není to pravidlo. To jsou prostě věci, které jsou takhle dané - jako jiné věci etikety. Jasně nemusí se vám to líbit - to je každého věc, nikdo vás ani nenutí je dodržovat.

Mě zase příjde trochu "debilní" když si žena, které pomůže partner do kabátu přijde nerovnocenná a retardovaná.
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Sun 18.2.2007 21:46    Post subject: Reply with quote

Sugababe wrote:
Snoopys: To bych se asi po, těžko říct co je nej pomsta, měla bys prohodit něco veřejně jakoby k němu aby to všichni co jim to nakecal slyšeli nejlíp Cool
K tomu se chystám, ale kámoš mě od toho odrazuje (to je ten kdo mi to řekl, věřil tomu na půl.) Já už nevim co si o nich mám myslet!
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30702

PostPosted: Sun 18.2.2007 22:01    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by maxmiliana on Mon 12.5.2008 12:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Sun 18.2.2007 23:36    Post subject: Reply with quote

Tak z prilisnyho gentlemanstvi bych asi byla v rozpacich, ale otevreni dveri; kdyz muz vejde do restaurace jako prvni atd, to beru jako standard. Kabat si radsi nandam sama a z auta umim rovnez vystoupit svepomoci ( obzvlast, kdyz je moje a vecne sedim za volantem Mr. Green )
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 18.2.2007 23:59    Post subject: Reply with quote

snoopyys Arrow jednou se mi stalo, že jsem se líbala s klukem, se kterym jsem i skončila v posteli, ale nic víc nebylo, jen jsem u něj přespala...A on pak vyprávěl, jak jsme si to užili. On byl vyhlášenej tim, že dostane každou holku a mne to tenkrát strašně naštvalo. (Jen tak mimochodem jsem tenkrát byla panna). Chtěla jsem ho... Evil or Very Mad Ale nakonec, když jsme pak všichni zase hromadně byli pařit, jsem před všema a přes celej stůl řekla:"Tak prej jsi mě dostal? Hm, a jaká jsem byla? Ty jsi asi nebyl nic moc, když si na to nepamatuju...!" A měla jsem klid, protože zrudnul a každej pochopil, že nic nebyo, a že si to celé vymyslel...
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Mon 19.2.2007 0:01    Post subject: Reply with quote

Max - dělám v životě hodně věcí, které nemají smysl, ty ne? Mně to prostě příjde přehnané, abych se kvůli toho měla snad cítit nerovnocenná. Kdybych tahle uvažovala, tak příteli ani neudělám večeři, protože správně bych ho asi měla nahnat do kuchyně a říct mu "udělej si sám, když máš hlad".

Evidentně na tohle máme prostě jiný pohled a ke společnému názoru nebo kompromisu se nikdy nedoberem. Ano - tohle je diskuze a můžem o tom sálodlouzé diskutovat, ale asi to k ničemu nepovede. Já prostě takové věci neřeším, nepřemýšlím nad tím, jestli se mi chlap snad nesnaží dát najevo tím, že mi přidrží dveře to, že je víc než já.
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 19.2.2007 0:06    Post subject: Reply with quote

Linda Evangelista wrote:
Jediné na co si potrpím je aby chodil první do restaurace. Musela jsem ho to naučit. Jinak nic nevyžaduju.
jo do restaurace prvni nechodim, to nemam rada
ale jinak jsme asi oba desni burani Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 19.2.2007 0:09    Post subject: Reply with quote

s tim kabetem se mi to parkrat stalo a bylo mi to neprijemne z toho duvodu, ze to bylo takove krecovite - proste ten chlap chtel byt gentleman, ja nemela potrebu nejak protestovat, ale kdyz mi ten kabat drzel, tak me vubec nesel obliknout
doslo to tak daleko, ze jsem se zacla bat, aby to nejakeho chlapa nenapadlo, aby z toho nebyl nejakej trapas Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Mon 19.2.2007 0:17    Post subject: Reply with quote

Court wrote:
tzn. neoblika me jako retardavanou...


Když to ten chlap umí, tak je to příjemný. Když to neumí, tak to oblíkání zkomplikuje. A když se ženská neumí navlíknout do podanýho kabátu, tak potom působí jako retardovaná. To je pravda.

A myslim, že je to spíš výraz nadřazenosti, stejně jako to chození na pravo. (na levo se taky vodí pes..). Jako králové se nechali obsluhovat atd. ...

A taky myslim, že si to zasloužím v tý společnosti, protože doma spíš "sloužím" já - vaření, praní... I sex je zase takovej symbol pokoření ženy.
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 19.2.2007 8:47    Post subject: Reply with quote

Já teda netrvám vůbec na ničem, jen aby měl ke mně úctu. Jsem ráda, když do hospody nebo jinýho podniku chodí první, ale to jen proto, že se stydim, nic jinýho v tom neni.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
SNOOPYYS .
Guest





PostPosted: Mon 19.2.2007 9:04    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
snoopyys Arrow jednou se mi stalo, že jsem se líbala s klukem, se kterym jsem i skončila v posteli, ale nic víc nebylo, jen jsem u něj přespala...A on pak vyprávěl, jak jsme si to užili. On byl vyhlášenej tim, že dostane každou holku a mne to tenkrát strašně naštvalo. (Jen tak mimochodem jsem tenkrát byla panna). Chtěla jsem ho... Evil or Very Mad Ale nakonec, když jsme pak všichni zase hromadně byli pařit, jsem před všema a přes celej stůl řekla:"Tak prej jsi mě dostal? Hm, a jaká jsem byla? Ty jsi asi nebyl nic moc, když si na to nepamatuju...!" A měla jsem klid, protože zrudnul a každej pochopil, že nic nebyo, a že si to celé vymyslel...

Tak to jsem asi v dost podobný situaci jako ty. Já sem sice u něj nepřespala ale spali sme na stejný (velký) postely. Mimochodem tam spali jeste asi 3 další lidi. To co jsi udělala je dobrý asi se nechám inspirovat. Laughing On je taky dost vyhlasenej, že mu "každá holka dá". Přitom neni nic moc. Právě ten kámoš co mi to řekl řikal že si myslí, že často přehání. Ještě jednou díky za inspiraci, ale nevím jestli k tomu budu mít odvahu.

SNOOPYYS
Back to top
 
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29902

PostPosted: Mon 19.2.2007 9:17    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:
A jaky to ma v dnesni dobe jeste smysl pomahat zene do kabatu, kdyz se zena v 99% obleka sama a asi to i docela zvlada?


A dřív to ženy nezvládaly? Laughing

Já to neberu jako že to má nějaký smysl. Ale když třeba jdu do opery, mám šaty a chlap je v obleku, tak mi přijde hezký, když mi pomůže s kabátem, přestože bych to samozřejmě zvládla sama. Připadá mi to jak z filmu pro pamětníky, je to roztomilý. A působí to i elegantněji.
Ale musí to prostě umět a musí to být přirozené, ne nějaká křeč. Samozřejmě když jdeme s kamarádama do hospody, tak mi přítel nebude pomáhat do kabátu, to by fakt působilo retardovaně Laughing Navíc on to zrovna neumí a když to párkrát zkoušel (nevím co mu přeskočilo), tak to bylo docela trapný.

Mám asi nějakou úchylku už s tím vínem, ale nemůžu si pomoct. Proč by měl víno ochutnávat zkušenější, když jde o to, jestli není zkažené? Jak psala Court, ochutnává chlap, aby ženu případně "ušetřil", kdyby zkažené bylo. A správně by měl ochutnat číšník, aby je ušetřil oba Mr. Green A nejde o to, jestli je someliér.
Je rozdíl mezi ochutnáváním vína jako hobby a ochutnáním v restauraci.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms