sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Chuť na sladké
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 16.2.2007 23:18    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Me pomaha jedine nemit ty sladkosti doma. Jinak vyluxuju cokoli, ikdyz na to nemam ani chut. Uz jen to vedomi, ze to tam nekde je Rolling Eyes
Kdezto kdyz nic doma neni, tak nic nejim, jsem lina jit treba o pul 8 do vecerky...


Jo, přesně tak Laughing
Někdy tu chuť zaháním ovocem, někdy si udělám kakao nebo vezmu jogurt, taky mi pomáhá hodně se napít nebo si vzít žvýkačku.

Většinou to ale fakt moc neřeším a prostě si dám (hořké čokolády mi ale např. stačí tak 3 čtverečky a chuť mě přejde).
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Fri 16.2.2007 23:44    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Anouck
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1445

PostPosted: Sat 17.2.2007 8:24    Post subject: Reply with quote

Treba vecer,kdyz tyhle chute mam nejcasteji,tak si vycistim zuby a pak je mi lito tu pusu zase "spinit".
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 17.2.2007 12:02    Post subject: Reply with quote

A jak bych ji měla zahánět? Shocked Dám si sladké. Přinejhorším pak můžu udělat 1000 sedů lehů nebo se proběhnout na pár kilometrů Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sat 17.2.2007 14:29    Post subject: Reply with quote

Terez1990 wrote:
tak čokoládě odolat docela dokážu ... já mám problém s tím (...) músli!! a prostě mám pořád "nutkání" něco jíst, poslední dobou, a dělá mi docela problém odolávat a často se mi to ani nepovede ... Rolling Eyes

Terez, a proč ti vlastně tak vadí? Já myslela, že chceš přibrat Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Sat 17.2.2007 14:36    Post subject: Reply with quote

Ochu wrote:
Terez1990 wrote:
tak čokoládě odolat docela dokážu ... já mám problém s tím (...) músli!! a prostě mám pořád "nutkání" něco jíst, poslední dobou, a dělá mi docela problém odolávat a často se mi to ani nepovede ... Rolling Eyes

Terez, a proč ti vlastně tak vadí? Já myslela, že chceš přibrat Smile


proč? protože když to začnu jíst, tak nevím, kdy přestat .. prostě už to pak nemám tak úplně ve svých rukou, jestli chápeš, jak to myslím ... mně nejde o to, že to má třeba hodně kalorií apod., ale protože se tím přejídám a pak je mi špatně ...
a přibrat chci ještě tak 1-2kg, to na tom nic nemění, ale chci to prostě mít ve svých rukou ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sat 17.2.2007 14:48    Post subject: Reply with quote

Aha, takhle, tak tomu rozumím. Ale asi ti neporadím, protože mám úplně stejnej problém, a taky s müsli. Takže jsem ho přestala kupovat a jím to od Biolinie, který není samotný dobrý.
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13153

PostPosted: Sat 17.2.2007 15:45    Post subject: Re: Chuť na sladké Reply with quote

Terez1990 wrote:
čím zaháníte chuť na sladké a tzv. "dojídaní"? Smile

poslední dobou tím že se tím sladkým přežeru Mad ..napiju se, vyčistím zuby, žvýkačka,ale prostě když mám takový ty chutě jak před menzes nebo takový ty chute co se prostěš překonat nedaj Laughing ..tak to sním a hotovo...va nic me nezastaví, když doma není nic jinýho než rozinky a oříšky a med, a me to nestačí=) tak bud neco upeču, nebo "vyrobím" Laughing...když mám jen takovou tu chut ze zvyku nebo mírnou, uvařím si hořkej čaj nebo si psychicky vsugeruju že na nic chut nemám a že to nepotřebuju..
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Sat 17.2.2007 15:58    Post subject: Reply with quote

Ja dostavam spis chute na slany. Nebo na pizzu. Ale to opravdu maximalne. Nebo na lahudkovy tofu.. aaaa, to bych si dala. Twisted Evil
Tak jednou za mesic mam chut na sladky a to si ho klidne dopreju. Nechci se omezovat v jidle.. uz ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Terez1990
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8458

PostPosted: Sat 17.2.2007 16:55    Post subject: Reply with quote

Ochu wrote:
Aha, takhle, tak tomu rozumím. Ale asi ti neporadím, protože mám úplně stejnej problém, a taky s müsli. Takže jsem ho přestala kupovat a jím to od Biolinie, který není samotný dobrý.


tak to zkusím .. díky .. já když to není doma, tak na to ani moc chuť nemám, ale když vím, že to tam někde je .. a pak když žačnu .. ale stává se mi to v průměru tak jednou za 2.týdny, takže to naštěstí jestě tak strašně neomezuje ... (tzn. mezitím se "přejídám" jen tak normálně Laughing )
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18437

PostPosted: Sat 17.2.2007 17:13    Post subject: Reply with quote

pomáhají také gumoví medvídci, ale jestli hubnete,nesmíte jich sníst zas kila (jeden pytlík (90g) má stejně kalorií jako malá tatranka), nicméně i půlka sáčku znamená hodně bonbónků a ne moc kalorií ( a mají mnohem nižší GI než čokoládové řezy)
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sat 17.2.2007 17:17    Post subject: Reply with quote

Terez1990 wrote:
já když to není doma, tak na to ani moc chuť nemám, ale když vím, že to tam někde je .. a pak když žačnu ..


Jj, to je klasika. Já jsem teď přestala kupovat do zásoby jakýkoli celozrnný sušenky, raciolky, cereálie, müsli a podobný věci, ptž to prostě nedokážu nesníst Embarassed Při udržování váhy mi to nevadilo, ale teď chci dozhubnout ten zbytek, tak musím tvrdě, muhehe Twisted Evil Bicovnik
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Sat 17.2.2007 18:20    Post subject: Reply with quote

Buď si prostě dám nebo nedám.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18437

PostPosted: Sat 17.2.2007 19:18    Post subject: Reply with quote

na chu´t na čokoládu jsou nejlepší tyhle bonbónky s citronovou příchutí - dlouho vydrží v ústech, osvěží a "nakopnou", 1kulička=13kj
Back to top
View user's profile Send private message  
terka.23.k
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3853

PostPosted: Sat 17.2.2007 20:55    Post subject: Reply with quote

ja tak nemam problem s chuti na sladke jako s chuti na jidlo obecne....treba ve skole, nebo i doma....jak chvilku nemam neco v puse, tak sem nervni, porad musim neco jist....bylo by idealni uplne nake extramini kaloricke jidlo Laughing Laughing ja fakt nevim co mam delat Laughing proste musim porad jist....jak nejim 1-2 hodiny, tak hruza......a ten spatny pocit z prejezeni, nasledne boleni bricha a pocit preplnenosti sem si tak vzala za svuj, ze mi vubec nevadi, ani to nak nevnimam.....kdyz jsem treba prejezena, ale zrovna objevim v lednicce moje oblibene jidlo, bez problemu ho do sebe narvu Confused
_________________
hledám ticho co zastavím za chodu
za chodu ticha hledám svobodu
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms