sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Snowboard a lyže
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Wed 21.2.2007 1:49    Post subject: Reply with quote

tak můj jedinej zážitek s rampou je taky docela dobrej..

Jedu si frajerka ve svetříku a s waklmanem... Najednou mě napadlo, že si zkusim rampu. Přede mnou jel kluk a málo se rozjel, takže ani nevyjel k okraji... říkám si "aha, musim se pořádně rozjet.." a rozjela jsem se, co to šlo... jedu,.. jedu,... letím nahoru,.. skáču... a najednou mi došlu, že se neumim v tom vzduchu otočit.... takže letim dál za rampu a dopadam do snbcrossu - a tam mě sejmul kluk, co zrovna projížděl. Opravdu frajerka..
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Wed 21.2.2007 14:50    Post subject: Reply with quote

auau... Confused Very Happy ...toho se já vždycky bojím, že někoho sejmu...když se vymelu sama, ok, moje blbost, ale kdybych s sebou měla přibrat ještě někoho, třeba nějakého malého špunta, to bych fakt nerada...ale zase mě na oplátku dost rozčilujou lidi, kteří jezdí bezohledně, klidně vjedou do cesty, řítí se a přitom je vidět že tu rychlost zvládají jen taktak Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Wed 21.2.2007 15:05    Post subject: Reply with quote

Já mám ráda lyžování, přímo ho miluju, ale taky miluju svůj život tak radši jezdím po modrých, maximálně červených... Vyřádím se víc, než kdybych jezdila po černé a klepala se strachy... Cool Jinak, preferuju carving, v téhle době už je to snad jasný.

Prkno jsem zkoušela poprvé... no a hrůza, vůbec to nedávám. Nebaví mě válet se ve sněhu a nic víc Laughing, protože jinak to se mnou nevypadá...
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Wed 21.2.2007 15:43    Post subject: Reply with quote

to přijde, ze začátku se hodně padá (nebo aspoň já jsem měla celý zadek modrý)...ale mě to válení zase nevadilo, přišlo mi to pohodovější než lyže, prostě když se chce odpočinout tak si kecnu na sníh, přišlo mi to hrozně "v pohodě" Laughing teď už to tolik nedělám a radši jezdím..=)
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Wed 21.2.2007 18:16    Post subject: Reply with quote

lara : ze začátku se padá víc než na lyžích, ale zase za tejden už člověk jezdí dost slušně.. (Což na lyžích podle mě neplatí, tam je mnohem těžší mít dobrej styl)
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
vivi25
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 852
Location: pod tou naší horou....

PostPosted: Thu 22.2.2007 8:21    Post subject: Reply with quote

tak já jsem na lyžích stála naposledy na střední škole, což je nějakých 11 let. A příští týden máme jet s přítelem na hory lyžovat, tak jsem na sebe docela zvědavá. A také mám i strach, že na lyžích to moc asi nebudu zvládat..... Musím příteli říct, až mě budou odvážet zlámanou do nemocnice, aby jim řekl, že mám kontaktní čočky, ať mi je vyndají.... Laughing . Docela blbá sranda.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Thu 22.2.2007 12:36    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 8:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Fri 23.2.2007 0:33    Post subject: Reply with quote

jejda, to mi připomnělo, jak jsem ještě kdysi jezdila s našima na lyže na
Praděd, a když se tam objevil nějaký snowboarďák tak všichni strašně nadávali, že jezdí jak blázni, a že na té sjezdovce vůbec nemají co dělat... Laughing nikdo asi netušil jak to bude vypadat za pár let...=)
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Fri 23.2.2007 12:29    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Tornado_Lou on Fri 5.10.2007 8:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Fri 23.2.2007 12:36    Post subject: Reply with quote

jasně, však já jsem to nemyslela jako že proti nim něco máš, jen se mi tohle prostě vybavilo=)

no já vždycky zuřím, když je plná sjezdovka lidí, bohužel teda hlavně lyžařů, kteří se tam plácají, nemají pravidelnou stopu takže se nedá odhadnout kam a kdy udělá příští oblouček, je na těch lidech vyloženě vidět, jak se bojí, když je to třeba prudší kousek sjezdovky...taky nechápu že nejdou jezdit někam, kde je to lehčí, přece takhle se nic moc nenaučí (co se týče vypilování stylu) a myslím že je to asi ani netěší...

jo, zjistila jsem, že někdy v takových případech umím být hodně moc sprostá, na svahu Embarassed ale naštěstí jen pro sebe...i když uznávám, že to že mi tak lezou na nervy, je čistě můj vlastní problém, taky mají právo tam být, že...no ale stejně je to občas Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sat 24.2.2007 17:15    Post subject: Reply with quote

Geike wrote:
lyžařů, kteří se tam plácají, nemají pravidelnou stopu takže se nedá odhadnout kam a kdy udělá příští oblouček


Laughing jo to taky zboznuju, nicmene kazdej jsme zacinali ze Cool s tema zacatkama snowboardu si to pamatuju taky kdy kazdej kdo jezdil byl automaticky povazovanej za skodnou Laughing ......jinak me taky nejvic stve ze az na vyjimky jezdi nejrychleji ti kteri to nejmene umi - nejlepe susem s rozprazenyma rukama Rolling Eyes znamej to delal tak, ze kdyz se na nej nekdo takovej ritil, tak nastavil hulku tim bodlem proti nemu a to najednou zatacet a brzdit umeli vsichni Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucie
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1868

PostPosted: Sun 25.2.2007 12:31    Post subject: Reply with quote

Já vůbec nejezdim, když je moc lidí. Jezdim radši do zahraničí a ve Šindlu na sv. Petru to sjedu do půl dvanáctý devetkrát a pak prodam permici. Fronta na hoďku kvůli tak krátký sjezdovce, to je fak moc..

Radši jeden tejden na pořádnejch horách v zahraničí než každej we v čechách...
_________________
Jak říká Jirka, "Lucinka ma vzdycky pravdu a vic nez pravdu. I kdyz vim, ze pravdu mam ja, ale ona ma vetsi pravdu"
Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21230
Location: in my own time

PostPosted: Sun 25.2.2007 12:47    Post subject: Reply with quote

ja jezdim na lyzich pres 10 let
za 14 dni jedem do italie, tak z se tesim, ze si zase poradne zajezdim Razz
a jinak jsem naprostej antitalent na snb, vsichni rikaj, jak je to lehky a ja uz se to ucim treti rok Embarassed
ale me to proste asi nebavi Rolling Eyes
_________________
♪♪♪
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Sun 25.2.2007 14:37    Post subject: Reply with quote

Lucie wrote:

Radši jeden tejden na pořádnejch horách v zahraničí než každej we v čechách...


jo, to souhlasím...vlastně doma skoro nejezdím, jednak mi to přijde strašně předražené (třeba Praděd, tam stojí permice tak 600, přitom řady na půl hodiny a sjezdovka oproti alpám...to se nedá srovnat), a taky se vždycky vyřádím týden v alpách, pak možná ještě jednou pokud to vyjde...=) doma jezdím jen když se někam jede v bandě, to už je pak ale i o něčem jiném než jen o lyžování Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Wed 28.2.2007 11:06    Post subject: Reply with quote

ja jsem byla tedka v Les 2 Alpes konecne jsem kosila cernou sjezdovku Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Next
Page 2 of 20

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms