sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Když nesnesete přítelovu kamarádku...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 11.2.2007 22:52    Post subject: Reply with quote

honey Arrow To se máš, že jsi z toho vyrostla Wink Určitě bys tedy byla úplně v klidu, kdyby se tvůj přítel scházel s holkou, kterou kdysi balil a která ti prostě absolutně nesedí Wink

Velvetko, už jsme si spolu o tom povídaly a fakt nevím co ti poradit Sad Je to zapeklitá situace. Zakazovat mu ji nemůžeš, ale tvé nepříjemné pocity chápu Sad Asi nezbývá nic jiného než mu věřit. Hlavně neblázni s tím, že s tebou je jen proto, že nemůže být s ní Shocked To je úplná blbost!
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 11.2.2007 23:51    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29902

PostPosted: Mon 12.2.2007 9:22    Post subject: Reply with quote

Tak honey do toho možná zase doroste, to se stává Mr. Green

Bohužel mě teda žádná taktika nenapadá. Najít si kámoše a oplácet mu stejnou mincí by mi přišlo divný. Zakazovat mu ji nemůžeš, to je jasný.
Tak jedině z toho vyrůst Laughing Nebo počkat, jak se to časem vyvrbí, podle mě ho za chvíli omrzí, když teď bude s tebou.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 12.2.2007 12:18    Post subject: Reply with quote

hele, Velvet, a rosteš aspoň rychle? hlavně aby ti to nepřerostlo přes hlavu! Laughing Embarassed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothorien*
Guest





PostPosted: Mon 12.2.2007 12:22    Post subject: Reply with quote

No tak to co napsala Honey mi prijde s odpustenim pekne blby a naopak NEVYSPELY nez DOROSTLY. Razz Pritel nema zadne takove kamaradky, tak by se mi taky lehce rikalo, jak jsem z toho vyrostla a jak me nejaky kamaradky nerozhodi Laughing

No, Velvet, tady se vazne tezko radi, mozna kdyby ses s ni pokusila skamaradit, bylo by to fakt lepsi...
Back to top
 
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Mon 12.2.2007 16:00    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Určitě bys tedy byla úplně v klidu, kdyby se tvůj přítel scházel s holkou, kterou kdysi balil a která ti prostě absolutně nesedí Wink


ale já to taky zažila,víš (edit) Jenže tím se nic nevyřeší, že budu šílet,víš (zjištěný fakt) důležité je uvědomit si, že kdyby s Tebou nechtěl být - chtěl být s ní, tak s Tebou není a odejde. Já nevím,no.


Last edited by honey on Mon 12.2.2007 20:23; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Mon 12.2.2007 16:15    Post subject: Reply with quote

honey wrote:
aha, tak to už dál nemám co poradit. Myslím ,že s tím stejně nic neuděláš, akorát Tě to bude štvát a vůbec - nedokážu se do Tebe moc dobře vžít, protože už jsem tak nějak vyrostla z takových problémů Smile

a vida, tak v tom pripade budu taky nedorostla

protoze Velvetko pritel taky ma takovou kamaradku, kterou kdysi chtel a byl do ni zamilovany no a ted spolu delaji v jedne firme a ja lezu po zdi pokazde kdyz se o ni zmini a pouzije zdrobnelinu jejiho jmena.
Jeho byvala mi vypravela, ze do tehle kamaradky byl zamilovany kdyz spolu jeste zili (s tou byvalou), a jak to byl prima pocit, kdyz ona vedle nej lezela a on si smskoval s kamaradkou jednu zpravu za druhou
Nenadelam nic. Resim to tak ze zachovavam vaznost a klid, neustale a bezuspesne se pokousim byt slecna dokonala a usilovne eliminuju prilezitosti, kdy by se mohli videt ve volnem case. Ale je to o nervy.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Mon 12.2.2007 16:50    Post subject: Reply with quote

Teda, po tom co mi napsala Honey jsem si chvíli připadala jako úplná kráva co jen hledá problémy a dělá z komára velblouda. No a jak to tu tak čtu, tak se mi dost ulevuje.

On mi moc hezky vysvětloval jak kdyby teď za ním přišla že ho chce, tak by jí odmítnul. Že si prostě vybral mě a hotovo a že člověk je vždycky s tím koho má nejradši a tak to přesně je. Že ona pro něj neni víc než kamarádka. No, mě celkem uklidňuje to, že on byl skoro 4 měsíce nezadanej a trávili spolu moře času a často u něj spala a NIKDY mezi nima k ničemu nedošlo. Snad jednou se jako opilí líbali, ale to je všechno. Ona ho nechce. Chce jinýho kluka. Minule volala M. celá ubrečená že jí odmítnul (je to kluk mojí kamarádky kterýho ona svedla na silvestra a on toho lituje, protože kámošku miluje a s touhle bejt nechce). Z toho je vidět že ho fakt bere jako kámoše. Tímhle já se tak jako uklidňuju. Přestože bych jí nejradši vystřelila na Mars, budu se s tím že tu je muset vyrovnat a nedát na sobě nic znát. Nic jinýho mi nezbyde. Pak se aspoň s jednou kámoškou můžeme smát tomu jak je trapná.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 12.2.2007 20:38    Post subject: Reply with quote

velvet, tak to bude v pohodě Wink
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Mon 12.2.2007 20:44    Post subject: Reply with quote

Len tak btw: keby som nevidela viac pripadov v mojom okoli, co su schopne niektore zenske urobit, aby prebrali muza, bolo by mi to tiez 3-5.
Tak preto budem radsej ostrazita a mozno aj neprijemna, ako len slepo verit a potom byt prekvapena...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Tue 13.2.2007 9:29    Post subject: Reply with quote

Tak jsem se mu včera zmínila o tom že mi napsal bývalý jestli s ním nechci jet v dubnu na jeden skvělej koncert a měli jste vidět jak žárlil Laughing A dokonce i řekl že by mu to vadilo. Tak jsem mu řekla, že radši pojedu s ním když bude chtít Smile Nechci mu oplácet stejnou mincí, to ne, ale tohle mi prostě udělalo dobře Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 13.2.2007 9:44    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Tak jedině z toho vyrůst Laughing Nebo počkat, jak se to časem vyvrbí, podle mě ho za chvíli omrzí, když teď bude s tebou.


Já bych se bála, že až bude ve vztahu nějaký problém, zase se sympatie k ní obnoví Confused Vyslechne, utěší, porozumí, podrží Rolling Eyes
Skamarádit se s ní můžeš, otázka je, jestli to takovou slečnu od něčeho odradí.
Těžko na to dávat nějakou radu. Snad jen abys (v rámci možností)zachovala chladnou hlavu: kdyby s tebou být nechtěl, nevracel by se.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Tue 13.2.2007 10:11    Post subject: Reply with quote

Mexxie - Toho se já taky bojím. Ale s tím vůbec nic nenadělám. Jsem teď víceméně bezproblémovej člověk. Nedělám scény, hysteráky, on je moc milej, skvělej, pozornej. Včera mi děkoval že jsem přijela, že mu to udělalo strašnou radost a hrozně jsem mu zvedla náladu. Je to moc hezkej vztah a holt když to nebude klapat, tak se rozejdem. Přežila jsem to jednou, přežila bych to znovu. Žít se bez něj dá.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 13.2.2007 10:19    Post subject: Reply with quote

*Velveta* wrote:
Je to moc hezkej vztah a holt když to nebude klapat, tak se rozejdem. Přežila jsem to jednou, přežila bych to znovu. Žít se bez něj dá.


Asi nejlepší možná varianta - hroutit se dopředu nemá smysl Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Tue 13.2.2007 11:15    Post subject: Reply with quote

Velvet - já bych asi taky nebyla uplně v klidu. Podle mě je tady dost důležitý ten faktor, že on do ní byl zamilovaný a chtěl ji - z toho bych asi měla hysteráky! Ale zase na druhou stranu, když ho mohla klidně mít, tak ho odpálkovala! Takže to podle mě bude taková ta slečna co si ustavičným flirtem zvyšuje sebevědomí a možná ji to ani nedochází.
Na druhou stranu - jak tady někdo psal, že by si měl ty flirt Mates hlídat - znám tolik chlapů, co nepoznají, že po nich ženská jede, oni to prostě asi neřeší.
BTW - Velvet odivuju tvůj postoj ohledně vztahu, k tomu jsem se nikdy nedopracovala!

Tady je asi fakt jediné řešení trénovat klid a je klid. Myslím, že tím, že zůstaneš nad věcí tím hodně získáš i u Metese. Zuř tady nebo někomu na icq, zuř si sama v sobě, nadávej a tak (já to taky dělám), ale zkus před ním zachovat klid. Já bych na ni asi vůbec nereagovala, na to když o ní bude mluvit nebo tak. Nad tou možností kamarádství - nevím, když je ti tak protivná. Leda to pomalu zkusit no. Teď bych využila toho, že z tebe má respekt Bicovnik

Honey_ - tvoje rady jsem taky moc nepochopila, asi je to tím, že z toho nevyrostu nikdy. Nelíbilo by se mi, kdyby měl Martin nějakou tak výbornou kamarádku, asi jsem majetnická nebo vyšinutá, ale já chci, abych jeho nejlepší kamarádkou byla já. Nemám nic proti obyčejným kamarádkám - ty se snažím zlvádat v klidu. Nemám už nic proti kamarádce, kterou má v Praze a roky ji říká sestro Evil or Very Mad ale prostě tohle kamarádství - nevím no.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms