sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Když nesnesete přítelovu kamarádku...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 11.2.2007 16:53    Post subject: Reply with quote

zatnout zuby a vyděržeť? odstěhovat se s přítelem na sibiř?

nevim, tak když jí nemáš ráda, tak s nim nechoď tam, kde ona bude, ať nemáš vředy. Jinak nevím co poradit.
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
mariposa
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 8306
Location: u něho...

PostPosted: Sun 11.2.2007 16:55    Post subject: Reply with quote

Popravdě Velvet? Já bych ji asi zardousila. Normálně bych ji skočila po krku Laughing Fakt bych to nedala, já tohle nesnesu. Nechci si to radši ani představovat, kdyby můj miláček měl takovou kamarádku. Nevím co ti poradit, na nic je to že on na ni nedá dopustit. Nemůžeš se s ní zkamarádit? Já sem měla takový podobný problém, dlouho sem s tím bojovala a nakonec sem si z ní udělala kamarádku (no takovou napůl kamarádku, pořád to tam cítím)
_________________
věřím
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 11.2.2007 16:56    Post subject: Reply with quote

Když to já zase hrozně chci bejt tam kde je on a ona, protože mám pocit že když tam budu, nic špatnýho se nestane. Mám tendence ho hlídat, ale týká se to jen jí. Ostatní holky mi opravdu nevadí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11463

PostPosted: Sun 11.2.2007 17:30    Post subject: Reply with quote

Honey mám stejný pocit jako Velveta, tím, že řekneš "já už jsem z takových problémů vyrostla" se vážně spíš vysmíváš, než že by ses snažila pomoct, což je zřejmě účel tohoto tématu.

Velvet, být tebou, chovám se k ní neutrálně, zkus nedávat najevo ty negativní pocity, akorát by to komplikovalo vaše vztahy. Chápu, že jsi na ni alergická, ale jestli ti osobně nic neudělala, měla by ses k ní chovat naprosto normálně. Myslím, že to ocení ona i tvůj kluk. Wink
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sun 11.2.2007 17:33    Post subject: Reply with quote

Velvet ja ti rozumiem, ja tiez neznasam taketo typy zenskych.Mam vyhodu v tom, ze mojmu sa nechce chodit von, ma 28 a vacsinou je unaveny z roboty.Keby sa takato iniciativna pipka objavila, velmi rychlo by som mu ju zatrhla, je sice pekne, ze muzom lichoti, ked sa im niekto vyslovene pcha do zadku, ale pokial by si moj potreboval takto nechavat hladkat ego, mam na to osvedceny trik. Nezakazem mu to, ale poviem mu: Nech sa paci,ale ja zacinam chodit von s kamaratmi, o ktorych vie, ze ma chcu a to by neprezil, takze si velmi rychlo rozmysli, ci mu to za to stoji....
Tot moja rada.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 11.2.2007 18:00    Post subject: Reply with quote

mariposa - No to je taky to na co já mám chuť jen když jí vidim Laughing Jo, je fakt blbý že on furt říká že je to jeho "nejlepší kamarádka". Já jim do toho zasahovat nemůžu a ani nebudu. Je to jeho věc s kým se baví. Jsem ráda že fakt dodržuje to co slíbil - že omezil vídání se s ní z několikrát za týden na 2x-3x do měsíce. Víc po něm ani nemůžu chtít. Skamarádit se s ní můžu, protože ona se mnou kamarádit chce. Dokonce prý řekla že teď když jsme s M. zase spolu, tak by bylo fajn kdybychom byly kamarádky. Ale já to nezvládnu. Prostě jí nesnášim.

Ester - Já se k ní zatím chovám neutrálně. Občas mi z očí sice srší blesky a ona to pozná, ale jinak jsem v klidu. Spíš si jí nějak nevšímám. No, že mi nic neudělala, to se říct ale zrovna nedá. Dělala tenkrát všechno aby si Matese přetáhla na svojí stranu a aby se jí co nejvíc věnoval. Flirtovala s ním přede mnou a tak. To se prostě nedělá.

Fantagiro - Jo, to je sice skvělej trik a u každýho normálního chlapa by to asi i fungovalo, ale u toho mýho ne. Když mu řeknu že já budu chodit ven s kamarádama tak mi řekne že je to fajn nebo něco v tom smyslu. Jo, asi by ho to uvnitř štvalo, ale nikdy by to nedal najevo. Ačkoliv...minule jsem se zmínila o bejvalým, ale jen jsme se bavili o nějakým oblečení a tak jsem mu chtěla říct o tom jaký měl bejvalej kalhoty, že byly super a jemu to hrozně vadilo. Prostě žárlil.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 11.2.2007 18:06    Post subject: Reply with quote

*Velveta* wrote:
Když to já zase hrozně chci bejt tam kde je on a ona, protože mám pocit že když tam budu, nic špatnýho se nestane. Mám tendence ho hlídat, ale týká se to jen jí. Ostatní holky mi opravdu nevadí.
v tom případě na ní žárlíš. proč?
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 11.2.2007 18:08    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
*Velveta* wrote:
Když to já zase hrozně chci bejt tam kde je on a ona, protože mám pocit že když tam budu, nic špatnýho se nestane. Mám tendence ho hlídat, ale týká se to jen jí. Ostatní holky mi opravdu nevadí.
v tom případě na ní žárlíš. proč?

Protože je pro přítele sice míň důležitá než já, ale důležitější než ostatní holky. On jí několik měsíců chtěl. Byl do ní zamilovanej. Má jí rád. A ke všemu ona je taková koketa...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 11.2.2007 18:15    Post subject: Reply with quote

Wink


Last edited by Shrew on Tue 26.1.2010 18:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 11.2.2007 18:33    Post subject: Reply with quote

Hmmm, tyhlenty "kamarádky" bytostně nesnášim!

Myslim si, že na tohle nějaké všeobecně uznávané řešení neexistuje.

Nejspíš Ti nezbyde nic jiného, než se s tím vnitřně smířit. Já bych se s ní skamarádila...pro mně je poznaný nepřítel, menší nepřítel.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Sun 11.2.2007 18:46    Post subject: Reply with quote

Velvet, já tě úplně chápu. U nás to kdysi bylo podobný. Měl kamarádku, která ho balila a mě začala nesnášet, když jsme se dali dohromady. Třeba jsme byli s partou na diskotéce, byli jsme s přítelem u baru a objímali se a ona šla okolo a plácla ho přes zadek a ještě se tak přiblble smála Evil or Very Mad A psala mu takový dost vlezlý zprávy, on se vždycky jen smál, ale mě to dost štvalo. Jednou jsme se s tou holkou nečekaně potkali a pozdravili jsme se, ani nevim proč Laughing No a postupem času jsme se spolu začínali bavit, nejsme teda nějaký extra kamarádky, ale rozhodně je to lepší, než předtím. Když se někde potkáme s přítelem, tak už se chová normálně, občas si napíšem na icq a tak. Hlavně už mi ale nevadí a dost se mi ulevilo Laughing Být tebou, aspoň bych zkusila se s ní bavit. Uvidíš jaký to bude, třeba zjistíte že si docela rozumíte a budete spolu vycházet, a ona pak nebude mít potřebu balit kluka svý kámošky Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sun 11.2.2007 21:07    Post subject: Reply with quote

honey wrote:
aha, tak to už dál nemám co poradit. Myslím ,že s tím stejně nic neuděláš, akorát Tě to bude štvát a vůbec - nedokážu se do Tebe moc dobře vžít, protože už jsem tak nějak vyrostla z takových problémů Smile


Silvi,ja si myslim,ze je to spis ti,ze ve vetsine vztahu ta zarlivost je a je nejaky problem,ktery se neresi tak snadno jako u vas..Je pravda,ze mate pohadkovy vztah,ale to neznamena,ze jsi z urcitych veci vyrostla..
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Sun 11.2.2007 22:25    Post subject: Reply with quote

*Velveta* wrote:
Víš, honey, přijde mi že se mi neustále za něco vysmíváš. Možná ne naplno, ale vždycky mi dáš nějak najevo, že seš jakoby o metu výš než já. Docela mě to vždycky zamrzí.


Hmm, taky mi tak nejak prijde, ze honey se tvym problemum vysmiva Myslik Obavam se, ze budu starsi i zkusenejsi nez honey, ale z tehle veci jsem nevyrostla a asi ani nikdy nevyrostu. Jen ty situace treba lip zvladam navenek. Uvnitr se ale sziram uplne stejne.
Takze s pritelem bych to urcite neresila, na ni bych se snazila v ramci moznosti tvarit, ze jsem v pohode a svoji nenavist bych se snazila nedavat najevo. Nic jinyho ti totiz nezbyva. Taky bych se snazila utesovat se tim, ze ona ho kdysi odmitla.. Snad te to casem prestane trapit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Blondie 007
kytky 1, meta: 150
kytky 1, meta: 150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 144

PostPosted: Sun 11.2.2007 22:36    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
Já třeba nesnáším kamarádky přítele.


Shrew, mne toho asi za tu dobu, co jsem tu nebyla, hodne uteklo. Myslela jsem, ze jsi sama, ze mas "jen" milence a touzis po tom klukovi, co potkavas a my ostatni jsme ti davali rady, jak se s nim sejit...

Ok - beru zpet, mela jsem si prispevek precit cely.. Stydim, moc stydim Embarassed


Last edited by Blondie 007 on Sun 11.2.2007 23:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 11.2.2007 22:37    Post subject: Reply with quote

Blondie 007 wrote:
Shrew wrote:
Já třeba nesnáším kamarádky přítele.


Shrew, mne toho asi za tu dobu, co jsem tu nebyla, hodne uteklo. Myslela jsem, ze jsi sama, ze mas "jen" milence a touzis po tom klukovi, co potkavas a my ostatni jsme ti davali rady, jak se s nim sejit...


Taky jsem to pochopila po delší době, ale tohle má znamenat že Shrew nesnáší přítele svojí kamarádky Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms