sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Když nesnesete přítelovu kamarádku...
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 11.2.2007 13:16    Post subject: Když nesnesete přítelovu kamarádku... Reply with quote

Tohle je asi jediný můj problém v nynější době. Když jsem s přítelem chodila ještě dřív, tak se s touhle holkou seznámil. Je to sestra jeho dobrýho kamaráda. Začala s náma jezdit na akce. Postupně se spolu začali bavit víc a víc a vím že spolu nakonec trávili dost času a mě to přítel tajil. Ona s ním flirtovala i před mýma očima. Nakrucovala se a hihňala a vůbec jí to nebylo blbý. Potom se do ní přítel nějak zamiloval a my se (ale kvůli něčemu jinýmu) rozešli. 4 měsíce jsme se neviděli a on se o ní celkem snažil a dokonce jí to jednou řekl že by s ní chtěl být víc než kamarád a ona mu řekla že by to tak nechtěla, že ho chce jen jako kamaráda. On to překousnul v pohodě, ale dál jí asi trochu chtěl. Bavili se spolu hodně moc. Byli spolu několikrát týdně a ona u něj často spala a tak, ale nikdy mezi nima k ničemu nedošlo. Mě je jasný že jí ten zájem dělal dobře. Je to holka která se snaží zalíbit úplně všem klukům a znepřátelí si tak všechny holky, protože se chová fakt trapně, ale kluci jí docela žerou. Před třemi týdny jsme se s přítelem dali zase dohromady a předtím jsme si ujasnili, jak to bude s ní. Řekl mi že počítal s tím, že až si najde holku, bude už s tou kamarádkou trávit málo času. A je to tak, vídaj se o hodně míň, ale mě to příšerně vadí. Já jsem na ní naprosto alergická, vaří se ve mě krev jen když jí vidim. A prostě je mi šíleně nepříjemnný že se občas vídaj. Jenže ona v podstatě patří do party a navíc můj přítel je kamarád jejich rodiny - s jejich maminkou si i tyká a píše si s ní smsky a tak. A já prostě žárlim že s jejich rodinou má mnohem bližší vztah než s mojí a prostě na ní celkově naprosto příšerně žárlim. Jsem úplně vzteklá jen když se oni dva spolu baví. Nedokážu to překousnout. Občas mu řeknu že jí fakt nemám ráda a jsem trochu naštvaná že se s ní třeba potkal, ale nijak víc najevo to nedávám. Jo, řekla jsem mu že pro mě je to trapná kráva a tim to končí, ale to je asi tak všechno. On na ní ale nedá dopustit a říkal že si do kamarádů kecat nenechá. A já vůbec nevím co mám dělat, jak se mám chovat, jak mám reagovat na to když se dovím že spolu byli, jak se mám chovat k ní...prostě nevím. Připadám si trochu jako že když mu to nevyšlo s ní, tak se holt spokojí se mnou. Ne že by se tak choval, to ne. Je pozornej a jsme spolu skoro každej den, ale pořád je ve mě takovej divnej pocit. Příští víkend s ní budu muset strávit pod jednou střechou a poslouchat to její hihňání. Nevím jak mám reagovat až bude zas s přítelem flirtovat.
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 11.2.2007 13:24    Post subject: Reply with quote

Hele, a co důvěra ve vztahu ? říká Ti něco?

(jasně, todle má snad každý; každý na někoho žárlí, jenže chlapa/ženskou člověk nikdy nemůže mít jen pro sebe. To mi přijde strašně nefér ....)

a myslím, že M. zas není takový, aby tě měl jako náhradu za nějakou slečnu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 11.2.2007 13:27    Post subject: Reply with quote

Ale jo, důvěra jo, já mu věřím. Já si nemyslím že by s ní něco měl, to fakt ne, ale prostě na ní strašně žárlím. Já ho nepotřebuju mít jen pro sebe. Jde o to že je to ONA. Prostě kdyby to byla jakákoliv jiná holka, tak mi to nevadí.
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 11.2.2007 13:34    Post subject: Reply with quote

A vidíš, zrovna já myslím, že by Ti vadila jakákoliv, protože nejde o ni, ale o žárlivost. Nevím co poradit, přítel má taky spoustu kamarádek, možná je mi to taky trošku nepříjemné, když o nich mluví, ale nakonec - je to můj problém; nemůžu (nechci!) mu zakazovat kamarádky jen proto že si na ně žárlím , protože o tomhle ten vztah bohužel není Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 11.2.2007 13:38    Post subject: Reply with quote

A vidíš. Tak to není. Je to o tom že já jí prostě nesnášim. Je to v tom že je to ona. Když mi řekne že byl pokecat s jinou kámoškou tak se ještě zeptám jak ta se má a vůbec mi to neva. Ale taky v tom je to, že o ní měl nějakou dobu zájem (a já se bojim jestli ho nemá pořád).
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 11.2.2007 13:44    Post subject: Reply with quote

No, ale to už bude asi Tvůj problém, Velveto. A co vlastně chceš poradit? Jak se ji zbavit? Smile Embarassed . Spíš se musíš naučit žít s tím, že teď je tu pro Tebe, že miluje Tebe a tak. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 11.2.2007 13:48    Post subject: Reply with quote

No já právě nevím jak se mám zachovat když mi řekne že byl nebo bude s ní. Nevím jak se mám chovat k ní. Nevím jestli mám nějak zasáhnout když s ním ona flirtuje. Jsou to chvíle kdy mě ovládá vztek a hrozí že udělám nějakou scénu.
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 11.2.2007 13:52    Post subject: Reply with quote

tak si říkej: O nic nejde, stejně u něj ta kráva nemá šanci, protože je můj.

edit.


Last edited by honey on Sun 11.2.2007 13:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Zenoa
25.9.2002


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333
Location: ...in crazy town...

PostPosted: Sun 11.2.2007 13:56    Post subject: Reply with quote

A kdyby on zakazoval nějakýho kamárada tobě, co bys dělala? Wink
_________________
" ‘Cause what we are is victims of fun, come on, come on, the fun has just begun! "
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 11.2.2007 13:56    Post subject: Reply with quote

Ona se mnou chce kamarádit. Dokonce jí asi mrzí že jí tak nemám ráda, protože to tuší. A teď mi i přijde že má ze mě respekt, že když jsem tam i já, tak se s Matesem radši ani nebaví. Ale já jí zkrátka nedovedu překousnout.

Zenoa - Já mu nic nezakazuju Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17711
Location: VePř

PostPosted: Sun 11.2.2007 13:59    Post subject: Reply with quote

Flirtovani a tak si musi ohlidat on sam, neni ani malej, ani blbej.
Reagovat muzes vselijak, sceny, impertinentni poznamky a jizlivosti bych ti asi ale nedoporucovala.
Muzes se nad to povznest, casem se s ni treba sblizit.
pokud mu veris, nemel by to byt problem.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 11.2.2007 13:59    Post subject: Reply with quote

hele, jestliže s Tebou chce kamarádit, nevidím to zas tak zle. Kdyby si nějak brousila zuby na M., byla by proti Tobě, házela by na Tebe špínu ....



víš, mám pořád pocit, že ty si pamatuješ tu dobu, kdy pro Tebe kdysi M. žil, kdy by pro Tebe snesl modré z nebe, kdy to bylo dokonalý, a když to teď tak není, když je sebemenší problém, tak je zle. (já vím, jsem moc upřímná, ale to přeci neva) Wink Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 11.2.2007 14:07    Post subject: Reply with quote

Mery - Ale tak nevím jak on si to ohlídá, když mě připadá, že kdykoliv se ona baví s klukem, tak to vypadá jako flirt. On se s ní třeba normálně baví a ona se nakrucuje a hihňá (a to je to proč já jí tak nesnášim). Teda tak to bylo dřív. Jak říkám, teď to vypadá jak když má respekt a radši se s ním přede mnou moc nebaví. O to větší mám obavy jak to asi vypadá když tam nejsem. Já mu věřím, ale není to stoprocentní.

honey - Řekla bych že tím to není, protože ten vztah máme přesně takovej jak jsem vždycky chtěla. Jsem moc spokojená. Kalí mi to jenom ona. Jestli na mě hází špínu nevím, ale kamarádka slyšela jak se na silvestra dobře bavila tím jak jsem na ní kdysi žárlila, tak nevím. Přijde mi trochu falešná. Na M. si zuby nebrousí, ale dělá jí dobře jakejkoliv zájem od nějakýho kluka.
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Sun 11.2.2007 14:16    Post subject: Reply with quote

aha, tak to už dál nemám co poradit. Myslím ,že s tím stejně nic neuděláš, akorát Tě to bude štvát a vůbec - nedokážu se do Tebe moc dobře vžít, protože už jsem tak nějak vyrostla z takových problémů Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 11.2.2007 16:41    Post subject: Reply with quote

Víš, honey, přijde mi že se mi neustále za něco vysmíváš. Možná ne naplno, ale vždycky mi dáš nějak najevo, že seš jakoby o metu výš než já. Docela mě to vždycky zamrzí.

Já si opravdu neumím představit že by nějaké holce taková holka nevadila. Že by jí nevadilo že s jejím přítelem flirtuje a píše mu a chce ho furt vídat a tak a on by na ní ke všemu tomu nedal dopustit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms