sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Gynekologie
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 82, 83, 84  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pam
kytky 7, meta: 12650
kytky 7, meta: 12650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12166

PostPosted: Mon 19.3.2007 11:45    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by pam on Tue 23.12.2008 21:07; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Mon 19.3.2007 12:17    Post subject: Reply with quote

bublinka Arrow ono je to ťažké posúdiť. Niekto tvrdí, že chlap gynekológ je lepší ako gynekologička, pretože vraj pristupuje k celému vyšetreniu šetrnejšie a opatrnejšie... Ale to je podľa mňa veľmi individuálne. Môj prvý gynekológ bol muž a nebola som s ním bohvieako spokojná. Veľa vecí zanedbal a musela to naprávať moja nová gynekologička. U nej som už asi 6 rokov a som spokojná. Podľa mňa gynekologička vie veľa vecí posúdiť aj zo subjektívneho hľadiska, predsa len, aj ona je žena a má aj osobné skúsenosti s vecami, s ktorými povedzme muž nemá... Ale ono je to podľa mňa aj tak individuálne...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Mon 19.3.2007 16:16    Post subject: Reply with quote

Myslim, že nelze dělat rozíly gynekolog/gynekoložka... Každej doktor je jinej. Spíš se zamysli nad tim, jestli se Ti líp bude mluvit o intimních věcech se ženou nebo mužem. Jestli Ti bude příjemnější, když Tě bude vyšetřovat chlap a nebo žena.

Měla jsem doktorku - několik let a byla děsná. Spoustu věcí zanedbala, ale přitom se tvářila, jak největší pečlivka. Teď mám doktora. Je skvělej, hodně mi pomohl, ale občas mě štve, protože má trochu sexuální narážky. No co, ale alespoň vim, že nic nezanedbá a jsem v dobrých rukou.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Wed 11.4.2007 21:30    Post subject: Reply with quote

katule dee Arrow tak co, už jsi někoho sehnala? Já ne, je to zoufalé, nutně potřebuju prášky a nemám kam jít Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 11.4.2007 22:03    Post subject: Reply with quote

Dneska jsem se byla objednat, že chci udělat testy na chlamydie (nemám přímo podezření, spíš preventivně) a sestřička mi řekla, že je to dost drahé vyšetření. To bych jako platila já nebo jak? Zbytečně tam jít nechci, ale co když to není zbytečné? Slyšela jsem, že když se to neléčí tak žena pak nemusí otěhotnět Bojik
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Wed 11.4.2007 23:58    Post subject: Reply with quote

Myslím, že tě tím chtěla ta sestra jen odradit. Prostě si to v ordinaci vyžádej s tím, že jsi měla nechráněný styk s nepříliš důvěryhodným partnerem (to zní blbě Laughing ) a že máš velké obavy. Měli by ti ten test udělat.
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
katule dee
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 399

PostPosted: Thu 12.4.2007 6:24    Post subject: Reply with quote

indulona wrote:
katule dee Arrow tak co, už jsi někoho sehnala? Já ne, je to zoufalé, nutně potřebuju prášky a nemám kam jít Confused


člověče nesehnala, poslala jsem emaily na všechny strany a všichni mi odpověděli, že nemají volno...kdo by to řekl... Ale teoreticky mam jednoho doktora vybraneho, jen se mi ted k nemu nechce, kdyz nepotrebuju, ale aspon vim, kam muzu jit Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 12.4.2007 13:07    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 19:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Thu 12.4.2007 14:50    Post subject: Reply with quote

katule dee wrote:
indulona wrote:
katule dee Arrow tak co, už jsi někoho sehnala? Já ne, je to zoufalé, nutně potřebuju prášky a nemám kam jít Confused


člověče nesehnala, poslala jsem emaily na všechny strany a všichni mi odpověděli, že nemají volno...kdo by to řekl... Ale teoreticky mam jednoho doktora vybraneho, jen se mi ted k nemu nechce, kdyz nepotrebuju, ale aspon vim, kam muzu jit Cool


A chlapa teda jo?
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Thu 12.4.2007 15:16    Post subject: Reply with quote

ja jdu na kontrolu zitra a vubec se mi nechce Embarassed tak tu chvilku tam pretrpim s roztazenejma nohama Confused já to tak nesnasim Vzteklik spis me hlavne stve ze to zrovna vyslo tak ze jde mamka prede mnou.. tam jsou ty kabinky jen pres tenkou zed a kdyz cekam nez pujdu dovnitr tak slysim vsechno co tam doktorka resi s pacientkou prede mnou.. hm tak na me pada hruza ze se bude mamka odchazet a ja pujdu akorat dovnitr a minem se.. to abych se tam bala neco rict s tim ze to uslysi a pak budu mit doma prednasku Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Thu 12.4.2007 16:01    Post subject: Reply with quote

Ja si ted pujdu pro prasky a vlastne celkove poprvy k doktorovi, takze jsem z toho docela vykulena Bojik
Sehnala mi ho mama, nakej starsi doktor..

Ja spis chytam nervy jakoze vsichni kolem me po praskach pribraly docela dost a ja si nemuzu dovolit proste pribrat ani blby kilo. To je radsi vysadim Embarassed Confused
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
katule dee
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 399

PostPosted: Thu 12.4.2007 18:54    Post subject: Reply with quote

indulona wrote:
katule dee wrote:
indulona wrote:
katule dee Arrow tak co, už jsi někoho sehnala? Já ne, je to zoufalé, nutně potřebuju prášky a nemám kam jít Confused


člověče nesehnala, poslala jsem emaily na všechny strany a všichni mi odpověděli, že nemají volno...kdo by to řekl... Ale teoreticky mam jednoho doktora vybraneho, jen se mi ted k nemu nechce, kdyz nepotrebuju, ale aspon vim, kam muzu jit Cool


A chlapa teda jo?


no jasně Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Thu 12.4.2007 19:55    Post subject: Reply with quote

Snad to sem patří.. jen že sem si koupila tam ty tablety co zlepšují to prostředí.
No a lepší teda byly ty globulky gelový co mi předepsal jednou doktor, doufám že mi je předepíše zase, po nich mě totiž ten přirozený denní výtok na pár dní úplně zmizí, po těch kupovaných se to nějak nezaregistrovala Confused ale co, tak aspon jako prevence proti nějakejm mrchám Laughing
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Thu 12.4.2007 20:33    Post subject: Reply with quote

Shuki, v mém okolí nepřibral vůbec nikdo, tak bud v klidu Smile

Bublinka: já jsem všema deseti pro chlapa, měla jsem sice jen dva gynekologi, ale nedá se to srovnat, ten chlap byl třída (a navíc strašně hezkej), prostě bezvadnej doktor, takhle ženská je sice vychvalovaná až do nebes, neříkám, že je špatná, ale chlap je chlap. Až se budu stěhovat, najdu si jinýho a budu koukat jen po chlapech Laughing ale samozřejmě se rozdíly dělat nedají.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Thu 12.4.2007 20:35    Post subject: Reply with quote

Suny - Ja mu to radsi rovnou reknu, ze vylozene nechci prasky, abych po nich nejak pribrala.
A ty rikas, ze doktor lepsi jo? Me to mamka tvrdila taky, ze tenhle doktor je uzasnej, tak uvidim. Ale jsem z toho fakt vydesena Bojik
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 82, 83, 84  Next
Page 5 of 84

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms