sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Gynekologie
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 82, 83, 84  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28435

PostPosted: Mon 12.2.2007 10:53    Post subject: Reply with quote

Ochu wrote:
Už jsem to myslím psala na starý board, ale nešť - teď stálýho gynekologa nemám, ptž z nich mám trauma z dětství, na preventivky se prostě chodit nedonutím. Ale jednou jsem akutně musela kvůli výtoku a šla jsem do Spálený k fakultnímu - a ejhle Shocked MUDr. Karel Šuk! Už je to starší pán, moc hodný, jemný.
Akorát mě pobavil, když na mé prohlášení, že jsem panna, odpověděl: Hm... tak jak to uděláme? Laughing (myslel vyšetření, samozřejmě)


jj,Suk jednou omylem odpanil kamosku kamosky Laughing
a diky nemu si nasi poridili prvni auto,mama s nim pracovala U Apolinare Laughing

ja chodim do detsky nemocnice na karlove, k doktorce Skrenkovy,mamina kamaradka jiz ze studii, chodim k ni uz asi od 14 a doufam,ze jeste dlouho budu,protoze je fajn,takova razna a kdyz jsem mela naposled problemy,tak mi udelala testy na vsechno mozny nemozny...
a kdyz jsem jednou sla na ultrazvuk,tak me mel na starost pan doktor Zizka,dela taky u apolinare a je moc milej...obecne mam divnej pocit z chlapu gynekologu,ale tenhle byl vazne super Smile hlavne jsme kecali o mame,o segre apod Laughing
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Mon 12.2.2007 11:39    Post subject: Reply with quote

Koogi wrote:
Johanko, takovýhle dokotory by měli snad zavírat. Dozvěděla se pak ta doktorka, co ti zanedbala?


Ano, dozvěděla. Sestřičku u ní v ordinaci dělá exmanželka mýho zemřelýho dědečka. A milostivě mi vzkázala, že pokud bych se k ní chtěla vrátit, tak můžu, že prý by mě vzala. Tak to ani omylem. Mysim, že jí to je jedno. Je fakt, že ta cysta nebyla vidět ani na ultrazvuku, ani na magnetický rezonanci. Ale její jistota, že gynekologicky jsem zdravá, mě fakt šokovala.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Mon 12.2.2007 12:38    Post subject: Reply with quote

Ja mam supr doktora, muze mu byt ke 40 (neumim absolutne vek odhadnout, takze strilim) a je na chlapy Cool takze ja i pritel jsme spokojeni Laughing
On sice nechape, jak muzu chodit ke chlapovi, ale me vyhovuje mnohem vic nez zenska. Je hrozne hodny.
Back to top
View user's profile Send private message  
Gabrielle
Berenika a Anastázka


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 511

PostPosted: Tue 13.2.2007 14:29    Post subject: Reply with quote

Mám taky doktora - a nemůžu si ho vynachválit! Asi budu ale stejně muset najít jiného, protože jsem se přestěhovala do jiného města. Teď je to ještě dobrý, ale po porodu asi dojíždět nebudu moct...
_________________

Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Thu 15.2.2007 0:37    Post subject: Reply with quote

mě právě přijde lepší doktor, než doktorka...=) nevím proč, ale před ženskou bych se asi styděla víc...a gynekolog mi přijde jako typicky mužské povolání=) (vím, jsem asi divná=)...ale vždycky mě zajímalo jak to mají s ženskýma, jestli třeba nejsou ochuzeni o ten zrakový vjem z ženského těla, když se na to koukají pořád...když jsem byla mladší nemohla jsem pochopit že můj pan doktor má normálně ženu a rodinu Laughing ...
Back to top
View user's profile Send private message  
vivi25
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 09 Feb 2007
Posts: 852
Location: pod tou naší horou....

PostPosted: Thu 15.2.2007 7:40    Post subject: Reply with quote

já mám také pana doktora. Připadá mí, že doktor se lépe vcítí do pacientky než doktorka. Ale co už od loňského ledna neberu HA, tak jsem tam nebyla. V lednu jsem měla jít na roční prohlídku, ale zatím mi to nevyšlo....musím to co nejdříve napravit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29881

PostPosted: Thu 15.2.2007 8:01    Post subject: Reply with quote

Mně je úplně jedno, jestli je to chlap nebo ženská. Hlavně mi jde o profesionální úroveň a taky, aby mi ten člověk sednul lidsky.

A nepochopila jsem, proč by se měl doktor lépe vcítit do pacientky Paranoidnik To asi spíš naopak, ne?
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
katule dee
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 399

PostPosted: Thu 15.2.2007 8:03    Post subject: Re: Gynekologie Reply with quote

taky si myslim, z cekarny tezko poznate jestli je ta doktorka dobra nebo ne, a kdyz uz se k nejake prihlasite, musite tam zustat aspon ctvrt roku Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 27.2.2007 10:40    Post subject: Reply with quote

Já se jdu ted přehlásit do jinýho města, přestěhovala jsem se, tak jsem na to zvědavá.

První gynekoložka byla z našeho okresního města, nahnali nás tam hromadně celou třídu holek z gymplu, takže jsme tam byly i automaticky přihlášený. Doktorka fajn, hodně poradila, sestra trochu nepříjemná.

Pak jsem přešla k nám do města, nechtělo se mi dojíždět. Oblíbenej gynekolog měl plno, tak jsem šla k jedný starší ženský, občas byla nepříjemná, ale to už bylo asi tou senilitou. Sestry měla hodný.

Pak jsem byla na VŠ v Praze a spolužačka mi poradila jednu hrozně fajn gynekoložku, mladší žensku, strašně jemnou, poradila, no výborná.

Jenže jsem dokončila školu a nemůžu dojíždět do Prahy kvůli gynekoložce, tak jsem se vrátila k tý straší ženský, ale ta šla do důchodu a místo ní je tam chlap, takovej tunta, ale jde to.

No a ted jsem se přestěhovala do okresu a zkusim se zeptat u tý svý úplně první, jestli ještě bere Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
josie
Chcem sa smiať navždy!
kytky 6, meta: 9050


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9012

PostPosted: Tue 27.2.2007 14:51    Post subject: Reply with quote

ja som teraz zmenila gynekologa...chodila som gynekologicke, je vsak v meste 15km vzdialenom, dost od ruky a nemala sono...to mi bolo jedno ked som k nej zacala chodit, ale teraz som si povedala, ze radsej pojdem ku gynekologovi, ku ktoremu chodi mama, je z nasho mesta a je fajn....ma vonkajsie aj vnutorne sono, takze pri kazdej prehliadke ma vysetri...len vzdy zavola mamu nech sa na to pride kuknut..aj teraz piatok, sono mal v mojej..... a mama prisla, hned pohlad medzi moje nohy..no sak pohodicka Laughing
ale je vcelku mily, aj ked som nepatrila k nemu, tak mi sono spravil zadarmo....a bol to vlastne on, kto mi oznamil, ze mam cystu a musim ist na operaciu(ale aj tak ho mam rada Laughing )
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19591

PostPosted: Tue 27.2.2007 14:55    Post subject: Reply with quote

Taky jsem si myslela, že doktor je lepší, ale ted mám doktorku a je skvělá! Vůbec se před ní nestydím, pořád se mě ptá, jestli mi je všechno jasné a tak.
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28435

PostPosted: Tue 27.2.2007 16:24    Post subject: Reply with quote

ja jsem se vcera od kamosky dozvedela,ze ona se ty my gynekolozky,kterou ja mam porad a prijde mi strasne v pohode, uplne bala Shocked Laughing
ona tam teda byla ve 14 asi jen jednou dvakrat a pak si nasla nekoho jinyho,ale ze ji proste ta doktorka prisla strasne razna...na coz ja jsem teda byla zvykla,protoze jsem ji znala uz dyl...ale razna je,to je fakt...holt tatinek vojak se nezapre Laughing
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
katule dee
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 399

PostPosted: Wed 28.2.2007 8:04    Post subject: Gynekologie Praha 4 Reply with quote

lidi, pekne prosim, neznate nejakou vzdelanou, inteligentní, lidskou gynekolozku - gynekologa? Díky moc.
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 28.2.2007 8:24    Post subject: Re: Gynekologie Praha 4 Reply with quote

katule dee wrote:
lidi, pekne prosim, neznate nejakou vzdelanou, inteligentní, lidskou gynekolozku - gynekologa? Díky moc.

což o to, našlo by se asi lidi, kteři takoveho gynekologa znalo vic, ale kdyz napises, v jakem meste nejlepe ma mit ordinaci, usnadnis si hrabani mezi odpovedma z druhyho konce republiky Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
katule dee
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 399

PostPosted: Thu 1.3.2007 8:46    Post subject: Re: Gynekologie Praha 4 Reply with quote

ehm, je to v předmetu pod kterým dokonce pises Wink Twisted Evil

Ale ja to klidne napisu znova Praha 4 a okoli, nejlip...muze to byt i jednicka nebo dvojka.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 82, 83, 84  Next
Page 3 of 84

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms