sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
V jakých autech jste kdy jeli?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Yasuyuki Kazama
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 225
Location: DFCH

PostPosted: Mon 9.6.2008 8:43    Post subject: Reply with quote

ještě chybí něco typu,Hanse to přestalo bavit Laughing
mimochodem tu imprezu jste někde pěkně strhali,nevim jestli CA nebo SPD,ale viděl jsem BMIčka,a tam byly všechny možný eva,a to nový bylo jasně nejpomalejší a právě nová impreza táhla jak tygr a celkem s nadhledem to celý mitsubishi nandala,a právě někde jsem četl,že evo by zcela jistě impreze ujela,hehe takový protinázory vs realita Idea
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Mon 9.6.2008 10:09    Post subject: Reply with quote

Quote:
ještě chybí něco typu,Hanse to přestalo bavit


Taková fotka by tu mohla být, kdyby někdo býval fotil můj výraz u benzínky... STI opravdu není levná legrace Laughing
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Mon 9.6.2008 19:50    Post subject: Reply with quote

Yasuyuki Kazama wrote:
mimochodem tu imprezu jste někde pěkně strhali...


až teď jsem si všimnul toho "jste" Wink Zaprvý už se Stratoškou nemám nic společnýho a zadruhý to byl pokud vím článek převzatej z anglickýho AC. Taky netuším, co se jim nelíbilo, podle mě je nová Impreza lepší než ta předchozí - alespoň co se každodenního provozu týče. Nevím, možná čekali, že bude ještě nekompromisnější, tvrdší, žravější... ale ona jde zjevně vylepšovat i jinak... inu, počkejte si na test na autowebu Wink
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
semirgerchan
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 17 Apr 2007
Posts: 1322
Location: On highway to the Danger zone

PostPosted: Tue 10.6.2008 8:09    Post subject: Reply with quote

O víkendu jsem převážel Peugeot 206 a ta převodovka Evil or Very Mad to byl teda zážitek! (hlavně oproti našemu C-Maxu)
_________________
"I feel the need. The need for speed."

.....adventure, laughter, friendship, memories, thrills. That is petrolhead heaven and the only way you can get there is in an Alfa Romeo.
Back to top
View user's profile Send private message  
momodels
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 346

PostPosted: Mon 16.6.2008 8:23    Post subject: Reply with quote

2008 Renault Megane Coupe-Cabriolet (1,9dCi - 130 koni):

Uplne nahodna skusobna jazda, promoman ma oslovil ci si chcem vyskusat nejaky Renault. Vraj za kazdu jazdu vysadia jeden strom tak preco nie. Kedze bolo slnecno tak som skusil kabrio. Prve ma zaujali sedadla, boli pohodlne s relativne slusnym bocnym vedenim aj ked som cely cas sedel pomerne vysoko, pre Renault typicke. Riadenie nic moc, preposilovane a umele. Radiaca paka mala dlhe a trochu nepresne drahy. Nemal som istotu, ci som spravne zaradil. Aspon, ze paka bola dobre tvarovana, vysoka aby som sa nemusel natahovat a nemala velky odpor. Este aj chod spojky a plynu bol divny, ako keby tam nieco drhlo. Vzadu miesta pomenej ale priatelka sa vobec netlacila aj ked je pravda, ze je chudsej postavy takze vyssi a silnejsi jedinci by boli asi na tesno. Inak jazda slusna, pomerne dobre odhlucnene auto. Pri 130ke zo strechou dole bol hluk podobny tomu aky som mal v 330Ci. Akurat, interier obcas vrzgal na nerovnostiach, strecha sa natiahla velmi rychlo (udajne okolo 14 sekund), bola panoramaticka a podla priatelky cez zatmavene sklo vyzeraju oblaky uzasne tak to asi svoj ucel splnilo. Auto bolo hned o dost tichsie ale citil som sa ako v sklenniku a stale vrzgali niektore casti ale je pravda, ze som isiel po dost zanedbanej ceste. Motor ani pri nizsich otackach neskapinal a tahal slusne aj ked diesel a kabrio mi moc nesedia.




fotene ako vzdy z mobilu...
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Tue 17.6.2008 0:11    Post subject: Reply with quote

přítelkyně táta mě nechal usednout do jeho Audi Q7 4.2 TDI(má i řazení pod volantem)...takový malý náklaďák, ale musím přiznat že by mě ani ve snu nenapadlo že to umí tak zrychlovat. Neuvěřitelně pohodlné auto ve kterém je asi úplně všechno.
Prostě wau
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
CoReY!
kytky 1, meta: 300
kytky 1, meta: 300


Joined: 18 Apr 2008
Posts: 270

PostPosted: Mon 7.7.2008 23:34    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
nepiješ,nežiješ


Last edited by CoReY! on Thu 18.9.2008 13:19; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
rudosh
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 73

PostPosted: Tue 8.7.2008 9:06    Post subject: Reply with quote

v pátek jsem mel tu čest řídit BMW M3 CSL.... se supersprint racing vyfukama.... neskutečné auto Shocked .... není to sednout a jet, jako v každém jiném osobáku Smile ale krásně to reaguje na každý povel..... a ty reakce motoru.... uff Smile no aspoň mám o čem snít Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Night Driver
Fade to black...


Joined: 13 Jan 2008
Posts: 145

PostPosted: Tue 8.7.2008 14:33    Post subject: Reply with quote

Parkrat jsem vyskousel E90 330CDA a ceka me to v budoucnu casteji.
Pocitove mi to vubec neprislo byt tak rychle, jak se pise v papirech, ale zadna vyjimka u novych aut. Celkove jsem od toho nic extra necekal, takze zadny orgasticky stavy, ani prekvapeni se neudalo. Hlavne bych se vyjadril k tomu motoru. OK, beru ze je to zcela jina liga nez VW TDI, taky to ma trochu granty, ale...at to je jakekoliv, porad to zere naftu proboha! Fakt nechapu kdo mohl z huby vypustit takovou kravinu jako je "sportovni diesel" Rolling Eyes (IMO, samozrejme). A jiny duvod nez "libi se mi" nebo "chci se ukazat" pro koupi 330D v coupe a automatu opravdu nenachazim. Do absolutniho zruinovani toho maleho zazitku z jizdu, ktery v tom aute jeste zustal, ho staci uz jenom okorenit spetkou AWD.
Co beru je docela dobra pozice za volantem a taky anatomy. Nereknu, ze jsem v zivote nesedel v lepsich, ale jsou dobry. Volant dobre padne do ruky a iDrive se taky o hodne zlepsil. Ale nebudu rozebirat kraviny.
Podvozek je trochu tvrdy, ale dobre drzi na silnici. Zatim jsem si s tim jeste nevyjel na poradny drive, nebylo kdy, ale jel jsem trochu zadriftit. Jde to docela dobre, ale v bodu, ve kterem uz auto staci drzet (bez LSD, jakz takz) bokem a pak pomalu srovnat, to najednou utne a okamzite se srovna. DTC jsem vypnul, ale pak po navratu me napadlo, ze tam asi bude jeste i nejaka stabilizacni mrcha, takzee...priste...
Ten automat je taky hrebik do rakve. Co se rychlosti v "manual modu" tyce, je na tom lip nez napr. 7G-tronic od M-B, ale porad nic moc. Jednoduse automat v takovem aute...to je zoufalstvi. Ale jelikoz je tam uz ten diesel,je to stejne jedno.
Skratka...dobre kupe na pohodlne cestovani s malym sportovnim nadechem, ale bohuzel nic vic.
No a co se tyce designu, ne ze by bylo k necemu takhle subjektivni zalezitost rozebirat, je trojka coupe jeden z dvou "novodobych" BMW ktere se mi docela libi, spolu se Z4 a Z4 coupe.
_________________
D.S. listener, motor oil absorber, delivery Master, (much) petrol user, in M-B vomiter, oversteer for fun/understeer for looking like an idiot provider, rubbish over-roller, Terracan powerslider, 320d hater, tuzer shooter, Lada glorificator, RWD appreciater, RU lover, Renault Trucks drifter, VW tester, far away & nowhere traveler, Favorit pick-up turunger, human stupidity non-accepter, about consumption neglecter, BM-experiencer, Makov observer, wavy ass enjoyer, circuit blitzer
Back to top
View user's profile Send private message  
Night Driver
Fade to black...


Joined: 13 Jan 2008
Posts: 145

PostPosted: Tue 8.7.2008 15:18    Post subject: Reply with quote

No a napisu to uz vsechno. Bylo to o neco davneji, ale coz. Takze...

E46 330Ci
- Dobry posaz, dobre razeni, dobre rozmistene pedaly, dobre brzdy, rizeni by mohlo byt o neco lepsi, dobry vzhled...objektivne proste hodne dobre a taky sportovni auto...co se tyce modernich aut. Bohuzel na stare dobre klasiky to nema a celkove jsem od toho cekal vic, i kdyz zadny zazraky. Taky ty sileny gumy, co tam byli obuty Rolling Eyes ...nevim proc si vybrani jedinci mysli, ze cim sirsi, tim lepsi...

E90 M
- Vsechny ty obvykly kecy + ...me to taky nebralo tak, jak jsem cekal. Teda tahne to docela dost, taky soundtrack je kvalitni a je to skvely driftmachine...ale...uz ani nedovedu racionalne popsat co konkretne mi tam chybi...jestli je to rizeni, nebo to dela cela ta elektronika, nebo hmotnost...jednoduse to nebylo uplne na stoprocent ono. Kdo vi o cem mluvim, uz to pochopil. Kdo ne, nepochopi, ac se rozepisu jakkoliv.
Takze co se me tyce...setrim dal na E30 M Twisted Evil


ed - A jeste bych se prave docela rad svezl v E46 M...jen doufam, ze zas neprijdu o iluze...ale prozatim verim ze ne!
_________________
D.S. listener, motor oil absorber, delivery Master, (much) petrol user, in M-B vomiter, oversteer for fun/understeer for looking like an idiot provider, rubbish over-roller, Terracan powerslider, 320d hater, tuzer shooter, Lada glorificator, RWD appreciater, RU lover, Renault Trucks drifter, VW tester, far away & nowhere traveler, Favorit pick-up turunger, human stupidity non-accepter, about consumption neglecter, BM-experiencer, Makov observer, wavy ass enjoyer, circuit blitzer
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Sun 3.8.2008 18:32    Post subject: Reply with quote

A máme tu další teaser Wink

_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
jirka
...


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 8350

PostPosted: Sun 3.8.2008 20:45    Post subject: Reply with quote

aaa, IS-F. Jediny cos e mi na tom aute zamlouva tak je Spera Twisted Evil
_________________
[i]štestí je dar
]
Back to top
View user's profile Send private message  
Yasuyuki Kazama
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 225
Location: DFCH

PostPosted: Thu 7.8.2008 11:17    Post subject: Reply with quote

začíná se mi líbit čim dál víc,a rozhodně jsou fajn ty čtyři lešení
snad do toho implantujou i manuál Very Happy
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Thu 7.8.2008 18:02    Post subject: Reply with quote

Jsem skalní zastánce manuálů, ale pánové... tahle převodovka je zázrak. Osm kvaltů je jedna věc, zámek měniče točivého momentu tomu ale dává jiný rozměr. Počkejte si na video, tam uslyšíte, jak to tam sází Twisted Evil
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
momodels
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 346

PostPosted: Fri 5.9.2008 8:59    Post subject: Reply with quote

2008 BMW Z4 Coupe (3.0si - 265koni):

Z4 Coupe sa mi vzdy pacilo. Casto som pocul, ze interier je stiesneny, predna kapota prilis dlha a podobne. Kedze nemam 2 metre tak interier bol pre mna akurat aj ked je pravda, ze som sa v nom citil stiesnene ale utulne. Spatne zrkadlo a celkovo vyhlad dozadu je velmi obmedzeny a tak som mal vyhlad ako z bunkru. Krasne vybulene blatniky vsak v zrkadlach vyzerali uzasne. BMW mohlo spravit aspon vacsie bocne spatne zrkadla, urcite by to zlepsilo tento nedostatok. Volant bol na mna az moc tenky, som zvyknuty na hrubsi M-kovy ale aj tak sa drzal dobre a "spatna vazba" bola v ramci moznosti dobra. Celkovo auto posobilo mrstnym dojmom aj ked velmi dlha predna kapota subjektivne vyvolavala vo mne predstavu velkeho monstra opak je pravdou. Paci sa mi sedenie blizsie k zadnej naprave no v meste to je casto problem, hlavne pri parkovani. Prevodovka bez vyhrad, automaticka s padlovym radenim a radila intuitivne. Pri kick-downe si podradila no ked som pridal 3/4 plynu tak podrzala zaradeny stupen a vyuzila cele spektrum otacok. Najviac ma zaujal motor no hlavne jeho surovy (krasny) zvuk, ktory mi pripominal nieco na sposob AM V8 Vantage, kde vykol bol ale neodpovedal zvuku motora. Aby ma niekto nepochopil zle, auto je silne a aj rychle no podla zvuku som mal pocit, ze idem rychlejsie ale pohlad na aktualnu rychlost ma prekvapil. Kazdopadne je radost vytacat takyto motor a uzivat si soundtrack, ktory sa krasne prenasa do uzatvoreneho interieru. Trojliter v 330ci ma tak nezaujal, prisiel mi slabsi (co samozrejme je), zvuk bol niekde inde aj ked stale vyborny no tu som mal pocit, ze BMW spravilo velky kus prace a tento motor perfektne zapadol do charakteru auta. V 135i bol zvuk jemnejsi, tu je zase drsnejsi. Kazdy si moze vybrat co sa mu viac paci. Ak si dobre pamatam tak v Best Motoring davnejsie testovali Z4 3.0si vs Z4M 3.2 a povedali, ze im "normalna" verzia prisla o maly kus lepsia. Aj ked som este Z4M neskusal, nemam dovod neverit im. Este pre zaujimavost, priemerna spotreba podla palubneho pocitaca 15,3 l/100.



Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Auta All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Next
Page 32 of 36

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms