sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Ceska posta
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:06    Post subject: Reply with quote

Chewing cow jj, to bych taky nechapala. Vzdyt je to jejich prace aby to dorucili, ne nekoho ciziho.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:06    Post subject: Reply with quote

Rhi... okamžitě si stěžuj u vedoucího pošty, některý pošťačky jsou fakt krávy, mě i Ríšovi několikrát přišlo poslední upozornění o vyzvednutí balíčku- ač žádný obyč nikdy nepřišlo, Ríšovi dokonce jednou nepřišlo ani to třetí a kdyby se nedošel zeptat na poštu, nic by vlastně nedostal. U nás se běžně váleli i dopisy na podlaze a tak, protože se jí nechtělo přes dvoje dveře asi nebo nevim.
_________________
To mi chutná Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30696

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:07    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:11    Post subject: Reply with quote

Tak tohle je u nas na dennim poradku, postacka je vecne nasrana a balicky nam nosi sousedi(ty jsou taky pekne nasrany a zvedavy Confused )
Ty balicky chodi podle mne ze Statu nedoporucene, na tu postacku si stezovat nebudu, buhvi co by mi s tim balickem udelala priste Sad Minule potkala ve meste moji mamku a rekla ji: Ja uz se vam na ty vase americky balicky vyseru, kdo to ma porad tahat! Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:13    Post subject: Reply with quote

maxmiliana wrote:

Rhi, zajdi na postu a stezuj si na dsorucovatelku/y a domluv se na tom, aby ti vse nechavali na poste a jen ti davali do schranky oznameni.

Tohle sme udelali minuly tyden, ale uz nam to zase dvakrat prinesli, takze tam mamka volala sla znovu, tak jeste nevim, jak to dopadne
Ale me treba nechala i sousedky i zehlicku na vlasy z ceskyho eshopu, co byla urcite doporucene
Ty postacky jsou snad vsude stejny
Back to top
View user's profile Send private message  
evianek
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11252

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:16    Post subject: Reply with quote

odmazano na prani. --che
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14087

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:21    Post subject: Reply with quote

hele, a když ten balíček neni poslaný doporučeně, tak vám ho pošťačka nemusí dát osobně, ne? takže teoreticky ho prostě může postavit ke schránkám? jen mě to tak napadlo.
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:25    Post subject: Reply with quote

zbrody wrote:
Minule potkala ve meste moji mamku a rekla ji: Ja uz se vam na ty vase americky balicky vyseru, kdo to ma porad tahat! Confused

Shocked tak to je sila.... ja bych si sla stezovat hned. Ale prave, kdyz je to z USA, nevim, jestli je to doporucene Confused Me chodi z USA doporucene, teda zatim byly asi 4, ale posilaji to doporucene, je to takova ta obalka, kam oni pisi, co v tom je a jake hodnoty. Kdyby to doporucene bylo, tak si Rhi muzes na poste rict, ze to chces bud do vlastnich rukonu, nebo at to nechaji na poste, ale davat to sousedum.... to se mi teda nelibi.
A doporuceny baliky z CR uz vubec ne Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:30    Post subject: Reply with quote

gigli wrote:
hele, a když ten balíček neni poslaný doporučeně, tak vám ho pošťačka nemusí dát osobně, ne? takže teoreticky ho prostě může postavit ke schránkám? jen mě to tak napadlo.

asi jo
mne treba nacpala obrovsky balik do schranky tak, ze se dovnitr vesel jen cipecek a zbytek (95% objemu baliku) visel ven. Kdokoliv to mohl betz problemu vytahnout a odnest (byly to kasmirove saly)

a vite co jeste? pritel si objednal tady v CR v eshopu subwoofer (hodnota 15000). Mel prijit dneska, nic neprislo, ani vyzva ne. Tak jsem volala na ten eshop, tam mi rekli cislo baliku a na strankach ceske posty jsem zjistila, ze balik prave dorucuji udajne. Tak volam na balikovou postu, a kdyz jsem jim rekla cislo baliku, tak pry "to tady mame ulozene, meli jste dostat vyzvu."
Grrr tecou mi nervy
az si dnes pujdu vyzvednout na postu nove piercingy (ta dobirka co mi prisla), asi budu kricet.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:34    Post subject: Reply with quote

To je blby s tim, ze to tak daji do schranky, byt tam saty za 20 tisic, nekdo prijde a ma se dobre Evil or Very Mad
Muj pritel si taky objednaval subwoofer z eshopu a poslali mu to PPLkem.... S tema vyzvama je to klasika, s timhle me neuveritelne vytaceji, jsem rada, ze bydlim na vesnici, tady s tim problemy nemame.
Udelej jim tam bugr Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:38    Post subject: Reply with quote

Ja fakt nevim, pripadam si jako ufon. Kdybych se ja tak chovala ke svym klientum jako to dela CP, tak zdechnu hlady Evil or Very Mad neuveritelny.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 9.2.2007 16:40    Post subject: Reply with quote

CP je ksindl Evil or Very Mad porad jsou s nima problemy. Berou si nehorazne castky za postovne a poplatky a ty sluzby tomu vubec neodpovidaji Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
anika
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 3658
Location: mezi nebem a zemí

PostPosted: Fri 9.2.2007 17:04    Post subject: Reply with quote

Já mám zase problém, že mi Česká pošta zásadně nic nedoručuje a ani nenechá papírek ve stránce. Já když čekám balíček, tak tam potom volám na poštu několikrát, protože se mi už několikrát stalo, že ten balíček tam byl týden (jednou týden a půl) a nikdo mi to neoznámil a já čekala a čekala. Prý jednou nemám schránku (mám ji a hezky označenou, pak že není na domě číslo, je tam číslo jak vrata, potom, že jsem nebyla doma, přitom jsem byla nemocná a ležela jsem doma 3 dny, kdy u mě údajně měli být, pak zas další výmluvy.) Takže pořád píšu na ČP stížnosti Mad Mají tam pořádný binec. Jinak dneska zase jedu večer na poštu, zase mi nedoručili balíček Evil or Very Mad . Není nad poštu v Ústí nad Labem Evil or Very Mad
_________________
„Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“
— Albert Einstein
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 9.2.2007 17:15    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sat 24.5.2008 11:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Fri 9.2.2007 17:31    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Holky ale to fakt chce si tam dojit a poradne je servat. Nic jinyho nezabira. Chtit sefovou, kdyz se to bude opakovat.

Nj Loth, kdyz me uz z principu vytaci, ze sluzby, za ktere CP platim (nebo ten odesilatel v tomto pripade), funguji jen kdyz nekde na nekoho budu rvat, stezovat si a budu jim stat za zady jako hlidaci pes. Ja na to nemam cas ani energii, ale proste nevidim alternativu. Confused
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Next
Page 2 of 24

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms